Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
24. jan 2011

@ladywitch26 No tak to si teda nemyslím. Aby Emka ešte o desiatej nepobehovala!

iinuska
24. jan 2011

Ja som asi prisna, ale mam rada urcity rezim 😅 Adamko je vzdy o 20 v postielke.

kosska3003
24. jan 2011

aj my mame rezim o 8 spat ked nespi cez den tak o 6 a spime do pol 8

borocka
24. jan 2011

@iinuska
@kosska3003 to nie je prisne, to je normalne. ja sa tiez snazim do osmej okupat, pripravit mlieko a byt v posteli. ale zaspat ho neprinutim. tak sa este hra v posteli, v izbe,... a zaspi az po deviatej

kosska3003
24. jan 2011

@borocka ja som neni prisna ale ma proste taky rezim aj naobed ked nespi tak ju nebijem a jej nanadavam len ja som z toho na nervy ale tak zase ide spat o 18 a ja mam dlhsie veget ma to aj vyhody aj nevyhody

borocka
24. jan 2011

@kosska3003 ved ovorim ze je to normalne, dieta ma mat rezim....mate stastie tie, ktorych decka ho uz maju vytvoreny. ja som trpitelka, lebo u nas kazdy den je este iny 😖

kosska3003
24. jan 2011

@borocka tak ako ja som stastna ze mame rezim lebo si mozem aj veci planovat potom

borocka
24. jan 2011

@kosska3003 ja si mozem tiez planovat, ale musim potom znasat patove nalady, ak mu nevyhoviem na minutu so spanim alebo jedlom........... ale nam sa to napravi. rastie, vyvija sa, ma dovolene mat kazdy den iny 😝 ked bude mat 80 tak potom bude kazdy den rovnaky 😀

luba142
24. jan 2011

@kosska3003
@iinuska aj ja som na toto pedant hlavne u Barborky, od narodenia chodi spavat okolo 20, od zaciatku to bolo tak o pol osmej ale potom akorastla a bola starsia tak o tej 2 najneskor do pol deviatej -to len ked uzivame ATB, je v postielke, u Kiki sa mi to nedari vytvorit jej rezim od narodenia dodnes 😀. Barboricka je ukazkove dieta, ce obed je uz do pol jednej v postielke a vecer max.do pol deviatej a vacsinou aj hned zaspi a rano spi tak do pol 8-8 podla toho ci spime vsetcio alebo ci Kika vstava do skoly 🙂

ludmilabb
24. jan 2011

mne zaspava Sofia o stvrt na desat a ukladam ju o pol deviatej plus kojenie
ale ked budeme mimo dom v novom prostredi tiez necakam bezproblemove uspatie vo zvycajnom case

iinuska
24. jan 2011

@luba142 aj my tak, Adamko zaspava cez obed okolo tej 12, a vecer o 20 uz viem, ze si budem moct vylozit nohy 😉 U nas to tak fungovalo aj pri Petkovi

ludmilabb
24. jan 2011

a teraz budeme mat zmenu ked ide mm prec na dva tyzdne lebo rano treba ist so psom pred osmou a kedze my spime tiez do pol osmej-osmej budeme si musiet privstat a to ako poznam Sofiu sa bude polhodinu preberat (mrncat) inak ona sa mi z poobedneho spania budi vzdy mrzuta a ja ju musim davat dokopy, rano je to ako tak takze teraz budeme mat krasne vstavania 😝

ludmilabb
24. jan 2011

@iinuska to mas super ze uz je o dvanactej zalomeni my chodime spat o po druhej, druhej preto to vecerne spanie mame tak neskoro

iinuska
24. jan 2011

@ludmilabb ked vstava mrzuta, tak mozno je malo vyspata. Adamko prave okolo druhej vstava. Dnes potiahol do pol 3

luba142
24. jan 2011

@ludmilabb ja som to tak mala s Kikou poobede zaspala okolo druhej a vecer do desiatej lietala, a doteraz to je aj ked vstava rano skoro aj tak ju vecer nedostanem do postele skor jak o pol desiatej.

a v cudzom prostredi teda aj u babky musim byt pri nej dokial nezaspi, doma zaspava sama uplne v pohode, takze ani na stretku to nebude inak 😀, budem pri nej trcat hodinu ,minimalne kym zaspi

luba142
24. jan 2011

@iinuska aj my tak vstavame a aj my sme dnes potiahli do pol tretej 🙂

luba142
24. jan 2011

a uz idem aj ja ...dobru noc 🙂

iinuska
24. jan 2011

@luba142 dobruuuuu

ludmilabb
24. jan 2011

@iinuska ked vstane skor tak si musim ku nej lahnut ale aj ked sa prebudi po dvoch hodinach mrnci a hadze sa na posteli

iinuska
24. jan 2011

@ludmilabb hm, no tak po 2 hodinach by uz mala byt dobre vyspata...

nikanika28
24. jan 2011

Klara dnes spala do pol piatej skoro 😅 ..no ale dnes vecer, sme deti spacifikovali pred pol osmou do postele a milostpani sa podarilo vyliezt z postielky a docupitala za nami do obyvacky...a potom ani za slaka do postielky..az po osmej ako tak som ju ukecala 😀 a potom aj zaspala

sssimi
24. jan 2011

@nikanika28 To do pol 5tej spala a o 8 do postele???? Kokooooos to Sarah by išla najskôr po 23tej aj to s problémami

nikanika28
24. jan 2011

@sssimi jj, u nas je to normalne 🙂, ale vacsinou spava teda do tej stvrtej a okolo osmej je v posteli vecer...

mystery7
24. jan 2011

ahojky
U nas 2,5hod spanok. Ja Mirka rano budim o 6:30, lebo den by bol do 22 😉

dm1
24. jan 2011

baby ked citam ake rezimy maju vase deti ticho zavidim.... aj nas ma pravidelny rezim ale zial trosku iny ako si predstavujem.... zalahne medzi 10-11 vecer malokedy skor a ked zaspi okolo 8-9 potom sa budi strasne vela krat aj 10-15x za noc. menej sa budi len ked zaspi neskor. sice dlhsie pospi rano vstavame vacsinou o 9 ale aj tak by som radsej skor vstavala a aby on skor spal. a to este tak neskoro v noci sam nezaspi stale len na fitke alebo prso 😝 . Akoze mozem skusat jak blazen vzdy skusim uz o 8 po marnej snahe nic tak neskor a tak stale dokola a nakoniec sa mi to podari az neskoro v noci. ja nechapem lebo zaspava tak okolo 1 a okolo tej 3 uz byva hore..... neviem ani za pana ho skor naucit spat. aj ked rano vstane skor medzi 7-8 aj tak zaspava neskoro

sssimi
24. jan 2011

@nikanika28 Fuha, tak Sarah spala do 15tej a išla spať o 21 a aj to s plačom že sa jej nechce 😀 Ideál je keď spí do 14tej.

borocka
24. jan 2011

my vstavame vzdy usmiaty, pekny🙂 ale su deti, ktore proste vstanu zadkom hore....tak ako aj dospeli.
a tak isto ako aj simi, tiez cim pozdejsie poobede vstane tym pozdejsie ide vecer spat...takze najpozdejsie o tretej ho musim zobudit

sssimi
24. jan 2011

@dm1 Juj tak to máš o držku. Sarah ide spať pravidelne 21 hod. Ráno spí do 8:30. Potom ide spať 12:30 do 14tej. Je to takto parádička. Maximálne mi to vyhovuje.

borocka
24. jan 2011

@sssimi uplne rovnako, aj u nas je idealne ked je o druhej hore a potom vecer o tej osmej zvykne zaspat celkom pekne,v klude. a kazdou polhodinou na obed co dlhsie spi, sa mu vecerny spanok posunie o hodinu pozdejsie 😖 😠

dm1
24. jan 2011

@sssimi to mas uplne idealne to by aj mne vyhovovalo. Ale fakt ma stve ze ked sa aj podari ze zaspi skor je to o 100% horsie hrozne noci stale hore umrncany no des