Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
31. jan 2011

tak vlasky zafarbene...teraz uz musia vydrzat nejaky cas, kym sa zase niekam dostanem....a aj som si fajne zajazdila po bratislave, som trosku oprasila soferske shopnosti....no ale arogantakov je tam viac nez dost....

ladywitch26
31. jan 2011

@sirinka no tak sup sup foto. ja som bola minuly tyzden vykosit, lebo padali ako besne. a aj tie sediny som uz musela prekryt 😅

mystery7
31. jan 2011

vsetky sme sa vyparadili 😀

l_enus_h
31. jan 2011

Ahoj..🙂

sirinka
31. jan 2011

@ladywitch26 ja nie som ostrihana, len cerstva farba.... 🙂 to su skolenia v loreali pre kadernikov, tak sa tam obcas supnem ako modelka.... 😝

sirinka
31. jan 2011

a teraz mali skolenie na farbu INOA ton v tone....takze ziadne prevratne zmeny ani strihy....

mystery7
31. jan 2011

ja som si tiez dala len farbu ako bola moja povodna, mala som predtym taky cerveny odtien a melir

mystery7
31. jan 2011

kde ste kto? Nemam s kym pokecat pri kave

iinuska
31. jan 2011

@mimi21 no vidis, ani to tak dlho netrvalo 🙂 Ja si musim este kupit nejake normalne teplaky, nemam nic, no a ked uz ideme do toho talianska, tak nech aj nejako vyzeram 😅

@mystery7 no, uz som ho do toho aj navliekla, ale boli sme hore, teda v podkrvi, a nemala som ho s cim odfotit 😕 Tak budu fotky az z lyzovacky 😉

mystery7
31. jan 2011

@iinuska ok, pockame 😉

Ja som minule kupila Mirkovi supravu do dazda velkost 110-dufam, ze dlho vydrzi 😅

sssimi
31. jan 2011

Juuuj ja by som tak potrebovala vybehnúť kozmetičke, len sa stále neviem rozhýbať, ale keď sa nase.... tak v stredu pôjdem 😀

kosska3003
31. jan 2011

luba ja jej davam promethazin a rano fenistil a pootom tie antibiotika dr mi nepovedala ze ma nieco zapalene ani neviem ci co pocuje ked mala reve ako pavian ked ju pocuva uvidim ak ju bude aj zajtra tak dusit tak hadam aj k dr zajdem zas nech jej lieky vymeni alebo co ved 5 dni uz chrchle

mystery7
31. jan 2011

@sssimi ja som rada chodievala ku kozmeticke na kus reci, pripadne na obocie. Ale cistenie pleti....hotove utrpenie. Potom som byvala cervena este 2 dni ☹ mam citlivu plet

mystery7
31. jan 2011

tak chlapci boli vonku 2 hodky, Mirko zjedol jogurt, sabinacika, par piskot, zapil to mliekom a teraz sa ho mm snazi uspat 🙂
Dnes mam divny den, nejako sa stale potim a funim ☹

borocka
31. jan 2011

@iinuska jasne, to su pekne drahe a imageove supravy. tak drzim palce aby ste vynosili!! bola by to skoda

luba142
31. jan 2011

@kosska3003 no ved prave na to fenistil neni, ani prometazin, kup jej zajtra ten Mucosolvan, aj bez toho ci ti povie doktorka, aj tak je to bez predpisu

iinuska
31. jan 2011

@sssimi ja som bola na kozmetike minuly tyzden. Moja kozmeticka je tehotna, koncom aprila ma termin, tak uz dlho robit nebude. Dufam, ze ju este raz stihnem. Ja sa stale len chystam, potom ma plno, a nakoniec nejdem.
Jaaaj, a ten spln tusim fakt funguje. 😉

@mystery7 tak sa pekne chlapci vybehali. Snad bude Mirko dobre spinkat 😉

kosska3003
31. jan 2011

@luba142 no uvidim zajtra teraz chytila zase zachvat kaslu tak jej aj kamilky v spalni varim

sssimi
31. jan 2011

@mystery7 ja tiež idem od nej bordová, ale druhý deň ráno mám pleť ako Sarah riťku a po tomto prehýrenom týždni to fakt potrebujem....

@iinuska tak to som rada. Ja už to praktikujem dlhšie a som spokojná.

mystery7
31. jan 2011

@kosska3003 chudatko malicke ☹
@iinuska snad hej, teraz boli 2dobre noci, spinkal v pohode. Ale ocaky su pod povrchom, tak este cakam cirkusy.

Inac zajtra mam poradnu a vytah nam jeden opravuju a druhy dnes blbol vecer uz nesiek ☹ tak Mirko bude musiet ist za ruku. To bude divadlo 🙄

borocka
31. jan 2011

@mystery7 nerad chodi po schodoch??? pato to miluje, rad po nich beha,hore dolu...len ja mam krce v zadku a modru farbu od strachu ze zleti

emode
31. jan 2011

@jamaat ten chlap co to kupil ma sam realitku a aj povedal, ze to vyuziva na vlastne ucely ale dava hned aj do predaja ... my sme urobili dobre, ci aj on ?? 😉

tak vy sa vsetky riadne fintite 🙂 aj ja by som mala, este ma dnes fajne aj mm vytocil tak rozmyslam, ako mu to osladim ... kazdy den zmiznem vecer na dve hodky 😠

jamaat
31. jan 2011

@emode Tak už chápem 🙂 ....A ja sa nefintím. Do jari vydržím 🙂

ludmilabb
1. feb 2011

dobre ranko tak my sme uz zase hore od pol siedmej 😝 @emode to poznam aj ja som uz mala parkrat chut odist len tak...nech sa deje co chce
@jamaat vlasy by sa mi uz zislo zafarbit, vyrastaju to ani nie je fintenie ale nutnost 😝 a ani sa nemam kde velmi paradit so Sofiou potrebujem vzdy len prakticke oblecko s Blazikou detto, riasenka a tiene pouzivam len vzacne pred Sofiou to bolo cele inak

ludmilabb
1. feb 2011

@mystery7 manzel sa ti malemu pekne povenoval 😉 a uspal ho v pohode?

jamaat
1. feb 2011

A zase nie som prvá! 🙂
Chce sa mi spaaaať! Emka sa celú noc budila, aj sirup proti bolesti som jej dala, ale zabral len na pár hodín.

@ludmilabb My ideme o 2 týždne na ples a ešte netuším, čo si oblečiem.

ludmilabb
1. feb 2011

@jamaat inak aj mne sa chce spat fuuu 🙄 idem si asi spravit kavu s reis drinkom 😝

iinuska
1. feb 2011

dobre ranko,
Adamko mi tu piluje uz asi pol hodinu usi: ''maminka on (von )". Uz si stihol vyzut aj papuce a ponozky
Asi bude nieco vo vzduchu, lebo aj ja som unavena. Ale kavicku si dam az cez obed, ked Adamko bude spat. Vtedy si ju vychutnam najlepsie 😝

ludmilabb
1. feb 2011

@iinuska ako casto cez den kojis?

iinuska
1. feb 2011

@ludmilabb 2-3x. Pred obednym spankom vzdy a potom si vypyta poobede, a niekedy aj doobeda. zalezi aky program mame.