Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
5. feb 2011

@iinuska co nechape
@soffi nie nie si ale aspon vies ako to myslim 😀

moja Marike este spi od pol 1 neni mozne som zvedava ako bude vecer vymslat mm ide zapijat s kamosmi slobodu tak neviem kedy dojde a v akom stave tak budem sama na nu ale co uz musim si zvykat kedze svokra ide zajtra na 10 dni do kupelov a mm na 3 tyzdne do roboty

jamaat
5. feb 2011

@borocka Tak to ma nenapadlo, že pri pozretí hneď aj snívaš 😀

borocka
5. feb 2011

@kosska3003
@soffi nebudte na seba take prisne??
preco zena vzdy musi byt dokonala modelka, aby sa citila sexy a chlap sa ani do zrkadla nepozrie a robi zo seba samca??

iinuska
5. feb 2011

@kosska3003 sa tu rehocem 😀

borocka
5. feb 2011

@jamaat pri mojej abstinencii ano ☹ 😉

kosska3003
5. feb 2011

@borocka no moj ee neroby ten tiez nadava ze ako sa ozenil mu brucho rastie tak aspon som neni sama 😀

kosska3003
5. feb 2011

@iinuska jaaaaaaaaaaaaaj no sranda musi byt no nie aj sobotu 😀

mystery7
5. feb 2011

@kosska3003 my sme predsa dokonale, neviem ake kilecka myslis 😉
@borocka @iinuska tych chlapikov v slipoch teda ja nemusim, radsej hned inde pozeram

soffi
5. feb 2011

@borocka no to mas teda pravdu, asi je to o povahe, ja poznam 90kilove kamosky, ktore su sebavedome az az, ale ja mam z toho hroznu dilemu, ved preto uz nechodim ani na kupko, lebo sa hambim, a nie a nie zhodit, ...a to uz nevravim o tych kraaaasnych striach na bruchu a bokoch, nuz strasne komplexy mam z toho, a viem, ze som blba ale ked di neviem pomoct ☹

iinuska
5. feb 2011

no nic baby, idem ja, Adamko sa zobudil, idem este nieco porobit, cakame navstevu. Ahojte, a posluchajte 🙂

borocka
5. feb 2011

@kosska3003 dobre varis 😉

kosska3003
5. feb 2011

@mystery7 no ved jasne ako ja som s toho neni na zrutenie ale tak bola som aj chudsia tak mam s cim porovnavat ale tak co uz to je za mnou 😀

kosska3003
5. feb 2011

@borocka no asi ale tak on to ma aj z toho ze v robote je niekedy raz za den a aj to nieco na rychlo potom len polotovary do seba hadze kedze tam nema cas ale tak aj dobre varim isto 😝
@soffi no a o striach mi ani nehovor ja mam brucho a vyduty linajkovy papier ale riadne vyduty

kosska3003
5. feb 2011

ja som pribrala preto ze som prestala fajcit a nebehla som na sladke kedze mi nikotyn chybal a ja som fajcila krabycku denne ale tak ze som bola tehu som prestala a ked si to tak zoberiem radsej nieke kilo navyse ako fajcit jednu o druhy to na moje utesenie

borocka
5. feb 2011

@mystery7 no, na pekne vysportovane hrude,co?? 😉

@soffi hej, povaha veeeelmi vela robi. ja niekedy kuknem na take prerastene zeny, a sa len cudujem do coho sa nacpu, ze na to by som odvahu ani ja nemala. ale zasa hanbit sa?? to musis prelomit! ninke sa bude na kupku v lete pacit, a aj tebe trocha slnka dobre spravi!! daj si cele plavky, alebo dake tankini, okolo ritky satku uviaz a v pohode 😉 vo vode aj tak nikto nic neuvidi 😎

soffi
5. feb 2011

@kosska3003 no ja si obcas pripadam ako zebra, take ryhy ze ty kokos, kym bolo brusko tak este ok, ale ako sa to sfuuuklo, konec...vacsina bab co poznam a maju strie tak ich maju dlhe a malo, ja mam akoby som si so ziletkou male ciarky rezala, ako ked sme niekedy v skole ryli do linolea, neviem ci si to pametas 🙂

borocka
5. feb 2011

@kosska3003 bol oti to fajcenie treba???? nic dobre z neho nevszislo 😖

mystery7
5. feb 2011

ja som isla do tehu s tym, ze sa mi definitivne zmeni postava. Geny su geny, tie....neprestis (tak trochu vulgarne, ale realne). Viem ake postavy maju moja mama a babka, tak sa aspon snazim udrzat v akom-takom normale.
Ja sa uz na moju idealnu vahu asi tazko dostanem

soffi
5. feb 2011

@borocka no tak som v letze bola, som sa premohla kvoli malej, ale aj teraz v zime by som zasal, v lete mi to az tak problem nerobi, lebo vies tam si ta nevsima nikto ked sedis na deke, ale vies v satni ked sa tam mlade susky ukazu a kukaju na teba a normalne mne je do placu potom z toho a mam depky este tri tyzden potom, sak aj ja som bola taka stihla, ale to bolo uz davno,

kosska3003
5. feb 2011

@soffi no jasne no nic na polovycne plavky zabudni uz ja som aspon zabudla v bulharsku som mala ale tam som mala na salame tam ma nikto nepoznal strii sa tazko zbavuje ja som si teraz bola kupit saty na svadbu no amen tma ked som sa v niektorych videla musim este zohnat stahovacie nohovicky lebo inac som fakt ako slon

borocka
5. feb 2011

@soffi mas zrejme tenku kozu, viac ti popukala...........no co uz. ved ked dotehulkujes ams mat z toho mindraky tak sa da lasermi odstranit

kosska3003
5. feb 2011

@borocka no nebolo bola som mlada a hlupa no ale to uz nedas spat ale hlavne je ze uz nefajcim aj moj mm prestal ale akosi zacina zase ale tak nekupuje len ked je na pive a niekto mu da

jamaat
5. feb 2011

@soffi Ale veď čo máš na FB fotku s malou v tých pasujúcich tričkách, tak tam teda vôbec nevyzeráš s 20-kilovou nadváhou! 😕

sssimi
5. feb 2011

Ahojte babule....
Tak ako čítam fantáziám sa medze nekladú 😀 Mne sa teraz páčila čas Dr. Housa, ako tam mala pani 15kg nezhubný nádor a nechcela si ho dať vyoperovať, že veď je kočica a manžel by ju už nechcel... No 100 ľudí 100 chutí. Ja sa idem povracať keď na mna teraz čumia taký starý nechuťáci-im sa väčšinou páčia také kyprejšie tvary. Raz mi sused zatasil-ťaká na 70 rokov-po pôrode v lete, že Hmmm Simonka aká si teraz lepšejšia, babštejšia 😅 😕 No koníííííc 😖

soffi
5. feb 2011

@borocka no a si predstav ked som prisla do porodnice a sestrcika mi videla rucho a vravi "ta co ste sa nenatierali????", som myslela ze ma picne, ja som sa tolko kremovala z emm mi zakazal na gauc sadat, lebo sme ho mali uz cel ynamasteny, kremy od madreny za 30eur, a ona mi povie ze som sa nenatierala, bez urazky, ale take romky sa nenatieraju urcite, a ani jedna striu nemala

borocka
5. feb 2011

@soffi to ani ja neznasam na plavarni. ja som od prirody hanbliva, este aj u doktora sa hanbim ked ma chce pocuvat. aj sa mi zle pozera nie len na tie malde, aj stare 50 rocne susky ako sa tam pretrcaju v sprchach 😲

mystery7
5. feb 2011

@borocka veru hrude sa mi pacia a pekne ruky 😉

@soffi mne sa tiez strie porobili a este stale mam niektore fialkove-cervene a uz cakam dalsie kolo 😅

soffi
5. feb 2011

@jamaat no tak to je dokaz mojho umenia vyfotit sa vzdy tak, ze to nevidno 🙂. ale ked vam poslaem taku ktoru fotil niekto iny....

kosska3003
5. feb 2011

@soffi aj ja som sa natierala a nic proste ja som mala strasne velke brucho a to sa nedalo aby nepopukalo ako mne sestricky po porode ked som sa prebrala z narkozy najskor mi nadali ze co zavyjam tak ja po operacii a oni mi tlacia na brucho a potom mi zadre krava ze budem mat co robit kym to zhodim no krava a keby bola ako stihla ale raz telia ako ja ale tak ja si z tohto nic nerobim uz jednym uchom dnu a druhym von

borocka
5. feb 2011

@kosska3003 veru veru, este sa na tu mladost da tolko zvalit 😀 ja tiez tam hovorim, ked som bola mlada hlupa a naivna.......a dopadla som horsie ako s par kilami navyse 😠

@sssimi 😀 😀 😀 tak trochu sused zafantaziroval

@soffi kazda sme ina. ja z tehu nemam ani jednu striu, ale na prsiach mi ostali, ked potom prudko nabehlo mlieko. nie je to take hrozive, ale tiez som bez nich mohla byt