Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
16. feb 2011

@mimi21 tak s tym kakanim si nemusis robit az take starosti, pokial prdka, len s kolikami ja nemam ziadne skusenosti, iba ti drzat palce mozem, aby to cim skor preslo...viem, ze kamaratky, co mali kolikove deti ich veeeela nosili, najlepsie vo vaku alebo satke, tak aby mali gulaty chrbatik....

soffi
16. feb 2011

@mimi21 u nas to bolo asi horsie, mne mala nespala ani cez den ani v noci, vzdy pol hodina spanku a potom rev, potom hodina uspavania a zasa polhodina spanku, no fakt to bolo pre mna narocne, ani kocikovat sa nechcela, pametam sa ako som plakala pri okne s malou na rukach, ked som videla kamosky ako si debatuju a v kocikoch im babatka spali, u nas vzdy dopadla prechadzka tak, ze som ju nosila na rukach a kocik tlacila praaazdny, neskor som zacala uzivat babyvak, uz radsej nespominam, lebo ked si to ozivim tak sa rozhodnem nemat druhe aj dalsich 10rokov hihi 😅

zuzkaprofant
16. feb 2011

ahojte chcem sa oyptat davate deticky ockovat na klieste?

iinuska
16. feb 2011

ahojte
Adamko spinka. U nas hrozna poladovica, tak vonku sme neboli, len ja som bola u kadernicky. Tak mozem povedat, ze mam prvy krat v zivote farbene vlasy 😀 😀 😀

luba142
16. feb 2011

ahojte 🙂
Dnes aj u nas hnusne strasne fuka vietor, tak sme boli doma a mala som svokru na navsteve,lebo bola u dr. na kontrole, inak by ani neprisla 😒 , okrem dobry den ,ahojte a dakujem sme si nepovedali nic 😎 😎 , este ze tu bola Barborka 😀 😀

iinuska
16. feb 2011

@luba142 aj u nas to zachranuje Adamko

luba142
16. feb 2011

@iinuska akoze aj by som sa rozpravala len neviem o com ked je taka cudna, nevie sa nic opytat a dokola len to iste...s mojou mamou sa mozem rozpravat o vsetkom, lenze svokra nepozna, telku, noviny,knihu proste nic, iba jejka a ochka no hrozna debata a za malou furt chodi a hika ze spadne a ja neviem co 😀 😀

iinuska
16. feb 2011

@luba142 lubi, moja zase vyzveda, a to mi vadi. Vsetko chce vediet.

mystery7
16. feb 2011

tak a sme uy doma a pekne spinkame. V MC bolo super, dobre ze sme tam isli, doma by to bolo trapenie. Mirko sa tam pekne vyhral, zabavil.

u nas je kazdy zub takyto boj a teraz nam idu tie hnusne 4 ocaky naraz. Rano aky bol rev pri umyvani zubov.... 🙄 ale zda sa mi, ze dole vlavo uz je spicka vonku, ale nedostala som sa k nemu. Od rana ma cely den palcek v puse, tak teraz dostal nurofen.

my sme mavali koliky, ale espumisan a infacol to riesili, plus masaze.

mystery7
16. feb 2011

a uz som sa dohodla s jednou kockou a do konca tyzdna mi ma prist satka. Pri 2 detoch si to bez nej neviem predstavit. Snad mi to vsetko vyjde podla mojich predstav 😅

nikanika28
16. feb 2011

No Klarka uz spi, boli sme vonku, ale straasna kosa tam je, mrholilo a krasne to vsetko mrzlo 🙄 ..tak sme prisli vymrznute domov, vonku pokracovala s nervacenim, kazdu chvilu hucala pre nieco..no radost dnes s nou 😝 .
A idem si spravit kavu 😎

luba142
16. feb 2011

my sme dnes spali hodinu, tak som si neoddychla ani 😔 😔

mystery7
16. feb 2011

no a Mirko je uz hore, spal hodinu a pol 🙄 🙄 oddych ziadny. Nechapem, ved mu musia chybat tie 3 hodiny z noci 🙄 🙄 som zvedava co bude poobede.

iinuska
16. feb 2011

Adamko potiahol tradicne 2 hodky

zuzkaprofant
16. feb 2011

@mystery7 moj spal asi od pol 11 do teraz nechapem ale postelka cely spotena tak tvrdo spal🙂 Keby som vedela lahnem si tiez

sssimi
16. feb 2011

Ahojte.

@zuzkaprofant proti kliešťom nebudem dávať očkovať.

Mne dnes Sarah akosi podozrivo dlho spí. Normálne spáva 1,5 hodiny a teraz už ťahá 2,5 😕 Ale zase neviem kedy zaspala presne. No stihla som požehliť a prádlo zvesiť a aj sa v kľude naobedovať 😀

iinuska
16. feb 2011

@zuzkaprofant nedam zaockovat

soffi
16. feb 2011

@luba142 my spime vzdy hodinu, alebo 45minut,

nieco na mna asi leze, hlava ma boli, je mi zle od zaludka, a nestve ma bordel-tak to asi nebude v poriadku hihi 😅

luba142
16. feb 2011

@soffi mne tak bolo vcera a v pondelok vzdy navecer aj som musela ist skorej spat, ale vcera som sa do polnoci vrtela na posteli a ani za svet zaspat,dufam ze na mna nic nelezia a ze uz dnes nebude zle sak sa aj mm musim povenovat 😉 😉

emode
16. feb 2011

ja som doteraz zehlila a este by som aj dalsiu polhodku ale treba mi ist po malu do jasli ... zas bude unavena riadne vecer 😅
kaslem ako tuberak, doktorka mi predpisala Biseptol ale rozmyslam, ze si nasadim az rano, uvidim, ako bude vecer este, ved som len pred dvomi mesiacmi brala ATB 😖

my to ockovanie zvazujeme a veru je najvyssi cas ... sofia uz mala kliesta 😕 ale ak sa budeme stahovat hore na Donovaly, tak to hadam nebude potrebne ...

nikanika28
16. feb 2011

ani ja nedavam ockovat...zatial mame len povinne ockovania...davali ste niektora aj nieco navyse? ja sa aj tak bojim toho ockovania 😒

luba142
16. feb 2011

@nikanika28 aj my mame zatial iba povinne ockovania 😉

luba142
16. feb 2011

dufam, ze ja tento rok nechytim kliesta zasa na stretku, minuly rok som mala prvy krat a mala som tam dobku cervenu ako po komarovi vyse troch mesiacov hadam 😕 😕

iinuska
16. feb 2011

@nikanika28 ja som davala proti rotavirusom a ovcim kiahnam

emode
16. feb 2011

rotavirusy som dala aj ja a vazne uvazujeme o zltcke ... kliestovu encefalitidu tiez uvazujeme len kvoli tomu, ze sme sa riadne vystrasili ked mala sofia cca rok, tak tri tyzdne na to, ako mala kliesta, dostala vysoke horucky ... no nepanikar 🙄 ☹

mimi21
16. feb 2011

no tak som sa odhodlala a vyskusala som tu RR
az mi skoro slzy tiekli co z toho drobca vyslo ☹ ☹ ☹ prakticky nekakala skoro 4 cele dni, ach jaj, a to mam tu RR doma uz asi tyzden
no ale verim ze tie probiotika jej to cele travenie dobre nastartuju, teraz ako tak nad tym rozmyslam, tak tie problemy zacali po tom ako som ja dobrala tie hnusne ATB 😠

soffi
16. feb 2011

@mimi21 co je to RR ? prepac asi som prepocula....vidis,,,,a to si predstav ze lekari vravia ze 10 dni ked nekaka je ok....podla mna kym neplace a nekaka tak ok, ale ked place a vidis z enieco nieje ok tak urcite to nieje v pohode, ale to tí lekari niekedy nazvazuju....no hadam jej pomozu tie probiotika

ja osm sa nakoniec rozhodla vyriadit byt, prach utrety, povysavane, podlahy umyte, navarene-sice len cestoviny, oprane, juj a teraz sa tak dobre citim, aj choroba ma presla hihi, ockovania mame len povinne, proti kliestom to ani neuvazujem lebo mi nexhdoime tak nikam, ono sa to oplati ak chodite do prirody a tak, ale mi maloco, a tolko ju skontrolujem, 😉

mimi21
16. feb 2011

@soffi rektalna rurka 😉

iinuska
16. feb 2011

@mimi21 ach jaj, ale snad sa malej ulavilo a bude lepsie 😉

nikanika28
16. feb 2011

@mimi21 mne Klarka tiez kakavala raz za tyzden, niekedy to trvalo aj dlhsie...ked bola malinka, ale zase ona neplakavala...a ked uz dlhsie nekakala a videla som, ze nie je OK, tak tiez som pouzivala tu RR ..a dost casto..a nenavykla si na to, ako sa o tom pise 🤐 ..