Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
23. feb 2011

ahojky
Ani mne nic nedoslo ☹ ale skocim poobede mrknut

jamaat
23. feb 2011

Emka odmietla spať. Dnes nám ide!

@luba142 Vyzerá ako kožená a je fialová.
@soffi Nerob paniku, veľa detí má také obdobia, podľa mňa to prejde.

emode
23. feb 2011

mne este ani karticka neprisla ... a ani nemusi, prestala som do Takka chodit, 3 veci som tam kupila, vsestky sa niekde zacali parat alebo som nasla dierky pri patentoch a pod. takze u mna uz Takko nieee ... nič, idem končne pofotiť Sofiine veci a vykvačiť na predaj 😉

emode
23. feb 2011

@soffi pravdepodobne sa s tym stretla, niekto sa voči nej tak spraval, tak skusa ... asi pomoze len vysvetlovanie, dookola aj ked sa Ti to bude zdat nekonecne ...

mystery7
23. feb 2011

@soffi tiez si myslim, ze je to take obdobie. Aj Mirko mlati deti 😅 teda im jednu capne, len tak pocas hry. Ale uz to prestava robit. Snad z toho vyrastie 😉
Skus sa nacas prestat stretavat s tou susedou, mozno pomoze.

jamaat
23. feb 2011

Ja som s detskými vecami z Takka spokojná.

luba142
23. feb 2011

@jamaat tak to je ina, ja som tam prezerala taku sustakovu akoby, karovanu ruzovo fialovu 😉 ,kuknem sa ci tam neni taka ako pises, a kupila si ju? Je taka jarna ci aka?

ani ja nemam zo ziadnymi vecami z Takka zle skusenosti

emode
23. feb 2011

@jamaat ja bohuzial ano 😖

jamaat
23. feb 2011

Emka je už v postieľke, keďže poobede nespala. Pri večeri ju zase lámalo 🙂 ....A susedovci vŕtajú. 😠

mimi21
23. feb 2011

ahojte
tak poslusne hlasim, ze uz obe moje koceny spia a mm je na fuciku, tak snad budem mat volnejsi vecer a mozem aj s vami popisat
vcera bol asi najhorsi vecer doposial 😒 zacalo to poradnou, ze mala malo pribrala, za 2tt 230gr, po kupani zase plac, ja som sa ju stale pokusala kojit, ona nechcela, mm sa so mnou vadil, ze ju nemam kojit, ze asi nie je hladna, nakoniec Emka zaspala asi o 22 a spala do pol3, bola 10 hodin bez papania
mm prisiel vcera s teoriou, ze Emka sa jednoducho naserie a potom sa nevie ukludnit, ze ju jednoducho musime okupat skor
tak sa dnes prebrala pred 17, nakojila som ju, pekne sa na nas usmievala, obzerala si rucicku, blabotala a tak
o 17.45 som ju okupala, dala do postielky, o pol7 trochu pomrnkala, tak som dala mliecko, znova ulozila a par krat este odbehla dat dudku a cuduj sa svete ona krasne zaspinkala ...

mimi21
23. feb 2011

ozaj a dnes som odniesla prihlasku pre NInku do skolky, tak mi aj riaditelka povedala, ze ju vezmu, ze si mam buduci mesiac prist pre rozhodnutieo prijati, tak Ninka dnes cely den rozprava ze ide do skolky 😀
do septembra aj zabudne a som zvedava kolko jej vydrzi ten jej entuziazmus 😅
idem kuknut co mate noveho 😉

jamaat
23. feb 2011

@mimi21 Vidíš, akého máš múdreho muža! 🙂

mimi21
23. feb 2011

@jamaat no aspon viem kto je v nasom manzelstve pekny a kto mudry 😀 😀 😀
ale uz skusame mozne aj neozme, je to fakt strasne frustrujuce, ked mi place a ja jej neviem pomoct, ja nervacim, ona este voac, ukludnit ju vie len mm, no proste des a hroza 😠
ale uvidime, ci to bude fungovat aj nadalej 😅

jamaat
23. feb 2011

@mimi21 Veď ja to poznám, emka mi dala zabrať. Možno je to tým menom. 🙂 ....A moja má ešte aj druhé meno, tak je taká nejaká schizofrenická 😀

jamaat
23. feb 2011

Kde ste všetky???

emode
23. feb 2011

@jamaat skus ju zacat volat Lea co to spravi 😅
tak aby nam nebolo luto, tak aj Sofia zacina na vsetko nie a kadejako ju musim balamutit aby urobila to, co chceme my 🙄 dnes sme odchadzali od svokrovcov, samozrejme, ona "nejdem domov", tak som ju narvala do bundy, obula, stala tam sfucana pri schodoch a zalovala sa starkemu: "Idem domov, musim" s patricnym vyrazom na tvari ...

jamaat
23. feb 2011

No zjavne je to obdobie všeobecne, že sú všetky také priečne. A ide vyslovene len o priek, len o to, aby presadila svoje, aby nebolo po mojom.

kosska3003
23. feb 2011

@jamaat no ja som konecne tu mala akosi dnes zase strajkovala zo spankom na obed sa posrala a bola pri nej svokra tak chvala bohu ju dala spat lebo minule ju vytialhla a nechala tak ked ju prebalila a potom som ju musela pred pol 4 budit a teraz vecer som musela byt pri nej a drzat ju za ruku kym zaspi tak uz mam pokoj teraz napalujem zumbu dvd a spievankovo to malo dnes uspech u nas 2 krat to videla lebo sme vonku neboli zima riadna vetry tak sme radsej doma sedeli lebo sa mi akosi vyhadzuje ked je takato zima

kosska3003
23. feb 2011

@soffi to Ninka citi ze je starsia a dominantna kamoska co chodi ku mne ma o 9 mesiacov starsie a ta marike rozkazuje toto musis toto nie toto je moje a Marika kuka a kamoska vravi ze ona toto zaziva ked je so starsimi tiez ze jej rozkazuju a tak proste dieta vyciti ze je vacsie a moze si dovolit ked sa zase Marika hra s neterami tak pohoda tam uz je moc velky rozdiel vo veku ale zas ma Marika nevyhodu ze nema mladsieho kamarata alebo kamaratku a nemoze si tu dominantnost vyskusat

kosska3003
23. feb 2011

tak a nikoho nikde

ludmilabb
23. feb 2011

ach ja som sem len nakukla ale ledva pisem, robila som zaverecnu spravu o projekte ale este zdaleka nie je hotova takto sa ja po veceroch zabavam 🙄 a vy tu pisete o sto tristo 😀

mystery7
24. feb 2011

ahojky
Prvaaaaa 😀
Vcera som opat zaspala s malym, zase ma nejako zmaha unava.
Dnes budicek o 6 🙄 uz periem a ideme ranajkovat. Od rana revy a vreskoty. Vala sa po mne, stupa mi po nohach a hracky si nevsima. Asi pred pol hodinou roztrepal vlacik na baterky-hodil ho na zem, alebo mu spadol??? Neviem, stala som chrbtom ☹
Inac tu fuka a snezi ☹ uz ma to pocasie riadne toci.

@mimi21 ja som raz citala rady od Annag a ona pisala, ze male babatka byvaju po 18 velmi unavene, pre nich je den dlhy. Odporucal skoro ukladat na nocny spanok. Mirko ked bol maly, tak sme ho o 18 kupali a chodil spat 18:30, aby sme sa vyhli nervozite. Do 19 zvycajne uz spal. Aaaaach, kde su tie casy.....

mystery7
24. feb 2011

a vcera som bola v takko 🙄 na pokladnu sa cakalo v rade cez celu predajnu. Ja som na seba nic nenasla, vsetko vybrakovane ☹
V piatok sa chystam k mame, tak tam mrknem takko, maju tam ine veci.

jamaat
24. feb 2011

@mystery7 Teší ma, že nielen v Bystrici boli také šóry 🙂

Idem sa lyžovať. Kosa síce riadna, ale slnko svieti.

emode
24. feb 2011

@jamaat riadne si zalyzuj aj za mna 😀 este stale brhlem tak by som aj dusu vyplula na svahu ...

inak dobre rano, idem uz daco robit, lebo ten cas rychlo uteka ...

luba142
24. feb 2011

ahojte 🙂

@jamaat mozem ta ukludnit,ze aj u nas sme stali v sore v Takku asi 1,5 hodiny...a este sme boli aj s Barborkou takze ta lietala po celom obchodnom centre kym sa mm dostal na radu v takku a ja samozrejme za nou 😀 😀 ,nastastie sme si daco vybrali tak sme nestali zbytocne a este som stihla zbehnut aj do GATE 😉

soffi
24. feb 2011

ahojte, ja mam dnes den blbec-opat, od rana som ako vymleta, nic sa mi nechce, s uverom same problemy, kocurkovo ten nas stat ☹

mystery7
24. feb 2011

@soffi hej poznam to -aj den blbec aj riesenie uveru 🙄 🙄 a v ktorej banke vybavujete?

Ja som dnes vsetko postihala-zatial a este som si aj v jednom malom obchodiku kupila kabat vo vypredaji 🙂 velkost 52!!! Ale strih do A, ramena mi perfektne sedia, dlzka pod zadok, na gombiky-ktore podla potreby presijem este 4cm 🙂 snad vydrzi do konca marca 😝 vsetko mi je take hrozne uzke 🙄

jamaat
24. feb 2011

@luba142 No teší ma síce, že nie som sama, čo šóru vystála, ale aj tak ma štve, že som tam stála zbytočne, keďže sa dali veci odložiť 🙂

Už som doma. Tu je od včera nejako ticho. 😕