Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
26. feb 2011

@kosska3003 prepac asi som si nevsimla, marika ma lysaj? a kde? ninka ma teraz na brade, a zacala som zistovat ze to ma asi od zipsov

sssimi
26. feb 2011

Ahojte.

@jamaat Jaj si mi pripomenula moje obdobie červených koncov vlasov 😀

My máme dnes poctivo odfanúšíkované na póle, aj sálu som stihla vybaviť na budúcotýždňovú stretávku. A konečne aj riadne dlhu prechádzku sme absolvovali po tých 40kach.

kosska3003
26. feb 2011

@soffi moja ma na ličkach ma ja nevime som si myslela ze to ma zo zimi z vetra aj jej to natieram mam niveu proti veru a zime aj S.O.S no neviem uvidime ako to pojde dalej

soffi
26. feb 2011

@kosska3003 ninka mala jeden cas aj na lickach a sme zistili ze to ma prave z tohto kremu proti vetru...zo znacky z dm, ked mame bubchen tak ok, a teraz jej na to davam ten hojivy zazrak od oriflame, ci avon ci co to je, to aj mne pomaha pri takych veciach, dnes jedla kyslu uhorku a jej nakvapkalo na bradu tak plackala hrozne chudatko a este si to tou rukou dalej vzdy trela....si nedalal vysvetlit ze prave preto ju to boli...

ja stale len byty kukam, uz mam na to tak enervy ze koniec, ked je dobra cena tak katastrofalny stav a k drahsiemu nam nedaju 100% hypoteku ☹

kosska3003
26. feb 2011

@soffi vidis skusim jej to tym natret mam to doma neviem ma to cevene take aj horuce ked prilozim citim ze to ma teple a zipsi no niektore su hrozne ja jej rada objednavam lonsdale supravy aj vo viacerych zo sportsdirectu su take ze na vrchu pri krku je ten zips schovaty tak ju to nepajedi tak
a k bytom no to ti verim za lacno kupis ale kolko zase dohno musis vrazit hruza mi sme prerabali viem o com hovorim tak drzim palce a aky idete kupovat velky 3oj ci 2oj

ladywitch26
26. feb 2011

baby, poradte co so zadermi na prstoch? stanka ma skoro na kazdom prste. a dnes sa jej jeden aj zapalil, namocila si to do vody, zacalo ju to stipat, tak pistala ako diva 😖

soffi
26. feb 2011

@kosska3003 chceme taku dvojku ktora je prerobeny na 3, alebo sa aspon da preobit po case,a s balkonom...ninka sa prave zobudila akoby spala celu noc a lieta tu okolo, kuka simsonovcov s tatim, nechapem co sa zobudila, nezvykne tak 😕 akurat ked ja sa uz chystam spat

soffi
27. feb 2011

dobre ranko, takze vcera som koncila aj zacinam 😀 , myslela som ze mala bude spat dlhsie kedze vcera bola hore od jedenastej do dvanastej, ale figu...od siestej sme hore 😕 , dnes idememna oslavu -svokra ma narodeniny, tak sa nestresujem s obdeom, aj ked aj tak mam v plane pripravit spizy a vecer ich upiect na pondelok, kedze zajtra doobeda idem k zubarovi

kosska3003
27. feb 2011

@soffi ahojte vonbku krasne ja som akurat prehadzovala spalnu svagrina mi dala postielku z ikey taku co sa da zvacsovat tak som robila miesto lebo este chcem aj postielku nechat mozno v lete ju naucim na postielku uz normalnu boli sme aj vonku pohrat sa s loptou moc sa jej nechcelo chcela kukat spievankovo tak jej vravim moja zlata len raz a ideme vonku nebola nadsena ale musela boze to je normalne zavislost u nej ze ju to bavy furt kukat poobede idem na oslavu neter mala 10 rokov tak si dam kavicku a torticku a pojdeme sa previest do Ziliny po mamu tak mam o zabavu postarane do vecera

mystery7
27. feb 2011

ahojky kocky
Ja vegetim u mamy, obed navareny, fajne som sa prepchala. Mirko spi s tatom, ja mam veget.
Je tu nadherne pocasie, modra obloha, slnko svieti. Doobeda sme sa boli trosku poprechadzat.
Aj Mirko ma teraz take cervensie licka, ale pripisujem to mrazivemu pocasiu.

kosska3003
27. feb 2011

@mystery7 ahoj tak mas veget ja som akurat dojedla no aj ja dufam ze to m az toho mrazu jej to natieram ked ideme vonku no uvidim ma sa oteplit ci to prejde

borocka
27. feb 2011

Ahojte,
vcera som uz nemala sily vam pisal. boli sme v nitre na tej vystave modelov vlakov, vystavovali aj slovenske aj madarske zeleznice, tak bolo teda co pozerat. pato tam mohol oci nechat, velmi sme boli spokojni. aj cestu ku podivu dobre zvladol. tam posluchal........kedze u nas v meste nemame ziadne velke nakupne centrum a ked nemusim, tak maleho so sebou na nakupy neberiem ( ved na co??), a ani si nemyslim ako mnohi velkomestiaci ze v obchode je dobre straveny vikend..... tak maly mal co teda kukat. ludi nasratych vsade, same atrakcie, obchody, boli sme v predajni so zvieratkami, tak hotovy z rybiciek, pavukov, hadov, mysi a podobnych,...... vozili sme sa na auticku aj vlaciku....
kupila som mu tenisky nike ( za 15eur!!) mali tam nejake zlavy a no nekup za taku cenu, krasne, sivo cervene.
domov sme prisli az o 9ej, pato zaspal navela az o 10ej ( zasa sa mu zhorsili sople) tak aj noc tomu zodpovedala a rano o 7ej uz bol hore. tak sme si moc neoddychli. ked budem mat chvilu a chut, tak nahodim fotky na fb.

@kosska3003 tie vyrazky na lickach....videla som fotky a vyzera to vselijak. pato tiez od mrazu mava licka vysusene a mierne popraskane.......ale vyrazky nemal nikdy. nechcem ta strasit ale na mraz by marike kremik zabral, videla by si zlepsenie uz po prvom pouziti ( my kremujeme celu zimu, pred kazdou prechadzkou, ked zabudnem tak mu hned popraska pokozka a po prvom natreti zasa OK) a tak isto aj pusinku balzamujeme. ja si skor myslim ze to bude reakcia na nieco ine, mozno jedlo, mozno nejaky cistiaci prostriedok, ak si zmenila praci prach, avivaz, ( napr si vymenila postelne pradlo a to ju drazdi z vankusa na tvari), alebo prave ten krem jej nerobi dobre...... neviem, ale uz v pondelok ci utorok si pisala ze sa vam toto prihodilo. ja uz by som teda sla k doktorke, ked sa to nezlepsilo za ten cas.....

hoogy
27. feb 2011

kocky vidim,ze ste riesili rozpravanie🙂 no nam matko pred cudzimi nehovori nic a vsetci si myslia ze je nemy 🙂ale zato doma sa mu pusa nezastavi aj ked je to zvacsa take blabotanie a prve pokusy o slovaale my s mm mu rozumieme. a nejaky dobry tym na dovolenku by som prijala aj ja:D
@kosska3003 citam,ze mate problem s lickami.ja by som ti v prvom rade poradila prestat davat niveu...vela deti sa z nej vyhadzuje a je aj vela dospelych co to nemozu pouzivat.skus mozno to zaberie a chod sa opytat do lekarne na nejaky kvalitny krem.

sssimi
27. feb 2011

My sme dnes absolvovali karneval a domov sme si doniesli horúčku 🙄 Jáj som myslela, že to máme zažehnané keď od utorka nič.

kosska3003
27. feb 2011

@hoogy
@borocka no skusim zmenit mast a ak to neprejde do stredy pojdem ona nema vyrazky to ma ako teku suchu kozu ale take riadne suchu uvidimuz sa mi zda ze to ustupuje uvidim

no mne stale strajkuje zo spanim sama nechce ☹ musim byt pri nej teraz som usla od nej ze idem cikat ale zacala revat momentalne je ticho uvidim do kedy

hoogy
27. feb 2011

@kosska3003 ale vies co ja poznam viac takych deti co mavaju v zime taku velmi suchu pokozku.
co dnes matko vymyslel. hrali sme sa v izbe a pozhadzoval vsetky vankuse na zem. a valal sa tam.tak som ho nechala troska sameho a on vyliezol na stolicku z nej na skrinu a hop do vankusov. skoro ma porazilo. a pritom to bolo len par sekund. on je taky typicky chlapec manzel sa smeje ze je uplne po nom. len ja mam nervy...

jamaat
27. feb 2011

Aj my sme boli na karnevale. Doobeda som sa bola lyžovať a snowboardovať, o tretej som došla domov, ani som nejedla, za 15 minút som Emke masku vymyslela, rýchlo prezliekla a hajde! Celý čas tam stála s vážnou tvárou a kukala po deťoch. Až keď už skoro všetci odišli, tak ožila. Ona je v spoločnosti riadne začúchnutá. Nuž, asi to má po mne. 😕

iinuska
27. feb 2011

@kosska3003 mozno to je aj alergia na chlad.

kosska3003
27. feb 2011

@iinuska hm a to ze by jej az teraz vypukla neviem uvidim do stredy si davam cas ak sa to nezlepsi tak idem k dr radsej

borocka
27. feb 2011

@jamaat a aku masku si malej vymyslela??

@hoogy bozinku, kam tie decka na tie napady chodia??? u nas je skakanie po posteli a vankusoch prisne zakazane, ved to je len sekunda a dieta zleti dolu hlavou a uraz na svete. zato sa vsak navyvadza inych kuskov.

kosska3003
27. feb 2011

@hoogy no to moja si da vankus na zem a robi kotrmelce ale dnes chcela zo skrine takej nizkej skakat tiez ale nakoniec po zalaze si zvolila alternativu rozbehu a hodu do vankusa lepsie ako stale Spievankovo kukat

iinuska
27. feb 2011

@kosska3003 alergie mozu vypuknut hocikedy...no ved uvidis, co u doktorky. Mozno naozaj staci iny krem

hoogy
27. feb 2011

aj u nas je skakanie zo skriniek prisne zakazane. ja ani neviem kedy si to vymyslel. on lubi si robit kotrmelce a tak.ale toto bolo uplne nove🙂aspon,ze ma pud sebazachovy a skocil do vankusov....

hoogy
27. feb 2011

kocky nemate nejake typy na detsky nabytok?

kosska3003
27. feb 2011

@hoogy no to som jej ani ja nedovolim a aj kotrmelce moze robit len na vankusi a na posteli len v mojej pritomnosti
@iinuska hm ale to ma asi posle na kozne nie si myslim

kosska3003
27. feb 2011

@hoogy my sme Marike kupili uz rovno ako studentsku izbu aj s velkou postelou nebudem za 5 rokov kupovat dalsi su krasne tie decke princeznovske izby ale ja by som jej to nekupila mam ju aj odfotenu na face tu co ma teraz

hoogy
27. feb 2011

@kosska3003 no ja chcem prave taku detsku izbycku.

kosska3003
27. feb 2011

@hoogy tak potom su chlapcenske autickove futbalove vseliake som videla aj mne sa to paci ale tak zvolili sme takuto je viac prakticka

hoogy
27. feb 2011

@kosska3003 ja viem,ze je to neprakticke🙂ale niekedy mozem byt aj neprakticka🙂chcem nieco medzi uz takou studetskou a takou velmi detskou.preto sa pytam ci niekto nema nejaky typ.

kosska3003
27. feb 2011

@hoogy najlepsie si obehat nabytky obchodi tam je toho straaaaaaaaaaaaaaasne velka krasneho my sme boli v celej ziline mali sme vybranu taku decu krasnu oranzovu nebola to taka klasika ale bolo tom toho malo len postel komoda a skrina a nakoniec sme kupili tuto ta bola vacsia