Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
7. mar 2011

ahojte, co tzu dnes tak mrtvo???? my sme hore od siestej, takze uz ninka spi, som zvedava co budeme potom robit do vecera 😅

iinuska
7. mar 2011

ahojte
My sme boli po dlhej dobe vonku s kocikom. Potrebovala som ist na postu. Adamkovi sa ale celkom pacilo, som myslela, ze bude chcet behat, ale stihli sme ist aj do obchodu. Potom pobehal este po dvore, a teraz spinka
No a musela som sa zasmiat. Adamko okomentoval jedneho uja. Isiel popri nas, a niesol balik s vajickami. No a Adamko komentoval: ''Ujo ma vajicka " 😀

luba142
7. mar 2011

ahojteee
@soffi my sme dnes spali pre zmenu do 7, boli sme vonku v kociku lebo fuci ako blbe....no ale to je v Skalici normalne 😅 😅 boli sme kupit v Baltipe novu misku lebo co som kupila v piatok tak jej vcera spadla tak blbo ze sa praskla ale moze zato mm 😀 pekna plastova s obrazkom zvieratka a usami ako zvieratko kupila som ju lebo ma na spodu gumicku a ta pekhe na skle na stole drzi
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13200747&tab=4
ruzovu sme praskli a teraz mame zltu 🙂

luba142
7. mar 2011

@iinuska my sme isl v piatok ze pojdeme na prechadzku a vzala som kocik lebo som chcela ist dalej nez len okolo sidliska a mala vonku ze hacat hacat, tak som jej povedala nech chvilu beha, no ale po 10 minutach uz nechcela tak sa vozila 😒 😒

iinuska
7. mar 2011

@luba142 jeeej, tie su pekne 🙂 Adamko nema svoj tanierik, on papa z keramickeho tanierika. Ale musim pokupit nejake podbradniky, lebo teraz ako jedava sam, tak zakazdym mozem davat na opranie. Takze nejake gumenne, alebo chcem pozriet v ikea

soffi
7. mar 2011

@iinuska ninka gumene vobec nechce, ja osm ich tolko pokupila ked mala pol roka ze konec...ona vtedy hrozne slintala avzdy mala podbradnik mokry takze minule psom pocitala amame 40 podbradnikov 😅

iinuska
7. mar 2011

@soffi 😀 , my asi 5 😅

soffi
7. mar 2011
soffi
7. mar 2011
iinuska
7. mar 2011

@soffi ano, tie zabkovske chcem pozriet, len neviem ako to bude okolo krku, aby ho to nejako neskkrtilo, alebo neskrabalo

sssimi
7. mar 2011

Ahojte.

@soffi ja som tak nakúpila naraz strašne moc podbradníkov, lebo som nestíhala sušiť a tá moja potvorka mi do 2och dní prestala úplne slintať 😀 Takže sú skoro ako nové, ale zase mám výbavu pre druhé 🙂

Ja som dnes spala do 9:30. Mm si zobral malú k sebe. No musím samu seba pochváliť, že za tú chvílku som stihla navariť, upratať, s malou byť hodinu vonku, naobedovať sa a Sarah uspať 😀 Našťastie som piekla len kuracie stehná-tak pokým sa piekli, my sme boli vonku pozrieť škôlkarov.

jamaat
7. mar 2011

@soffi Myslela som si, že my máme veľa podbradníkov, ale na teba nemám 😀
Ja točím teraz 3 igelitové dokola, vždy po jedení ho umyjem, občas operiem v práčke. A malé igelitové používame, keď papá sama ovocie. Ale kedysi som ich nestíhala prať, keďže mala Emka reflux. Vtedy ale nie igeliťáky 🙂

ludmilabb
7. mar 2011

@soffi ja by som bola aj rada kebyze mi ide Sofia skor spat kludne aj o dvanactej aspon by som ju vecer rychlo uspala, my sme niekedy cely den bez spania a nechapem ze vladze tak dlho fungovat bez oddychu 😝

ludmilabb
7. mar 2011

@jamaat mna to tak nebavi umyvat tie igelitove podbradniky, teda mame len jeden ale ten aj tak vyzera...ostatne mam bavlnene zvykla som si, to preperiem v rukach alebo hodim do pracky a pokoj

jamaat
7. mar 2011

@ludmilabb A aký je rozdiel, či preperiem v rukách igeliťák alebo látkový? Neutieram ho handrou, strčím do umývadla a tak umyjem...vlastne preperiem. 🙂

luba142
7. mar 2011

@soffi
@jamaat ja mam este po Kike 2 bavlnene zospodu je igelit, tie jej tocim ked jeme nieco tekute,polievku a tak a na ostatne pouzivam bavlnene z tesca tie na cvok mensie zvieratkove, a mam aj jeden frote este vacsi na snurky,igelitove nemam aj ked som nad nimi rozmyslala,uz sa to neoplati 🙂

jamaat
7. mar 2011

@luba142 Ja mám zvrchu igelit a zospodku froté. Sú super, umyté je to šup-šup a Emke nie sú odspodku chladné a nepríjemné na telo, aj keby mala krátky rukáv.

mystery7
7. mar 2011

ahojky
U nas igelitove vobec nechce a ani ten umelohmotny z ikey, tak mame len bavlnene, preperiem, vysusim a ok.

Dnes som sa bola odreagovat na bytovom druzstve 🙄 zvysili nam najom o 14€ mesacne a to mame kazdy rok preplatky. Tak som sa tam s Mirkom vytrepala-stara budova bez vytahu a kanclik na 2.posch. Ledva som dychala kym som tam vysla a Mirko v pohode vyrehotany. Tak nakoniec nam to este aj znizili.

borocka
7. mar 2011

ahojte,
mate zaujiiiiimavu temu, podbradniky 😀 😀 😀 my momentalne nepouzivame. maly by aj chcel jest sam ale vobec mu to nejde, nedokaze otocit zapastim tak aby si lyzicu spravne nasmeroval. tak sa relativne ochotne necha krmit mnou. je to rychlo, sikovno a bez spinenia 😉 musi mu rucka este dospiet, proste je to moj gramblos.
a tanierik mam pekny, mame sadu, aj pribor, aj misku na polievku a aj plytky s poharikom s uskom.na motiv vlk a zajac. take plastove. celkom sikovny.

borocka
7. mar 2011

@mystery7 mirka si neisla na rukach?? alebo preco si bola taka udychana? musis sa teraz drzat vo forme, ako budes tlacit 😉 ?
ale aspon daky zmysel to malo, korunky sa vam zidu na plienky

jamaat
7. mar 2011

Roky dávam nášmu psovi tabletky na žalúdok, lebo sa mu robí veľa kyseliny, nežral kvôli tomu poriadne, chudý bol a často grcal. Teraz sa tabletky už dosť dávno minuli a neviem nájsť recept, takže nemá. A napriek tomu mu chutí, negrcia...zamyslela som sa nad touto záhadou a prišla som na to, že je to mliekom, čo každý deň po Emke dopíja, len tak štvrť -pol deci, čo vo fľaške zostane. To mu kyselinu sťahuje, takže žerie ako normálny pes. 😅 ...Hlavne že ho roky pirulami kŕmime. No napadlo by to človeka?

jamaat
7. mar 2011

Na tieto svetríky pekne prihadzujú http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3151234 ...zelený sa mi páči, ale ten druhý s mačkou až tak nie.

mystery7
7. mar 2011

@borocka jaaj nie na ruach, on si to vyslapal sam 🙂 ale mne ako sa roztahuje panva, velmi ma boli kostrc a po schodoch ked chodim, tak fucim a dychcim-a bezne po schodoch nechodievam, len po rovinke, takze mam slabsiu kondicku 🙂

luba142
7. mar 2011

@jamaat no tak ja ho mozem dat naopak a mam taky isty ako ty 😀 😀 😀

nikanika28
7. mar 2011

Cafte, dnes sme vstavali o piatej 😝 ..ale zase lepsie ako o pol druhej 😀
@soffi my mame ten podbradnik s miskou...ale u nas neprakticke... Klara ho nechce ani vidiet, vadi jej to 😒 ..ale zase ona celkovo podbradniky nemusi, tak tento je pre nu uz extrem 😀 ...a potom tie jej veci aj tak vyzeraju 😕 😅
Dnes som sa musela normalne uz smiat na nej ....viete preco dnes nervacila? Tak napriklad preto, ze si chcela dat taku tu piskaciu hracku na hlavu, no a ona potvora tam nechcela stat 😀 ...alebo jej nedrzali take karticky prilepene z boku na gauci. -- jedna tam drzala (nechapem akym cinom 😲 ) a ked tam dala druhu, tak jej to spadlo, jezis, to bolo revu 🙄 ...

luba142
7. mar 2011

@nikanika28 😀 😀 pekne

borocka
7. mar 2011

@luba142
@nikanika28
@jamaat
@mystery7 baby neviete ako mam napisat adresu na balik ked nemaju nazov ulice, ale len cislo domu a postove smerove cislo??? napisala mi to takto: Veronika Klusková,02963 Mutné 175

luba142
7. mar 2011

@borocka tak asi tak 🙂

borocka
7. mar 2011

@jamaat mne sa velmi nepacia, su take strasne kikirikave. sice aj ja mam rada pata farebneho, ale nie az takto........a tie chalanske veci aj vyrabaju viac dospelacke.....

borocka
7. mar 2011

@luba142 ale ja viem ze po osloveni a mene sa pise ulica a cislo domu, potom postove a obec.