Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
10. mar 2011

@luba142 aj my mame takyto pravidelny rezim. Na obed ide spinkat o 12, vecer o 20. Mne to tak maximalne vyhovuje. 🙂 Uz mam tak trochu dilemu, ze co bude v nedelu, lebo o 12 musime byt v kostole v Bratislave. Ideme za krstnych. 😕

@jamaat aj Adamovi sa v skolke velmi pacilo. No som zvedava, ako bude, ked tam zacne naozaj chodit

borocka
10. mar 2011

@iinuska vy kedy nastupujete do skolky?? a co by som ja dala za taky rezim?? to by bolo ako super!!!! u nas zazrak ak su dva dni po sebe rovnake

luba142
10. mar 2011

@iinuska no to je blbe, nemam moc rada taketotesnotky v case ked ma mala spat, no alebo hadam to prezije ked jeden den nepospi...ja som ju kolko krat nemohla ulozit ked sama nechcela 2-3x sa stalo ze cely den nespala a bola v pohode 🙂

my mavame tiez vsetky skolky plne a to ich mame 5 a jednu sukromnu,na zapis som nesla lebo by ju nevzali aj tak,ze staci ak pojdem na buduci rok...tak snad ju potom vezmu 😒

iinuska
10. mar 2011

@borocka v septembri 2012 🙂 A je problem Patkovi taky pravidelny rezim nastolit ?

iinuska
10. mar 2011

@luba142 no necham to volne, nejako to uz prezijeme. Mozno budem nervoznejsia, ako Adamko 🙂

luba142
10. mar 2011

@iinuska 🙂 myslis?

soffi
10. mar 2011

@borocka zapis do skolky sa robi na september, apson u nas je to takto...my uz mame prihlasku v 2skolkach, kedze neviem ci sa prestahujeme alebo nie, tak pre istotu na oboch miestach hihi 😀 ,

dnes sme boli u lekarky, takze priedusky su ok, len hrdlo ma prekrvene-dala jej taky sirup , ze ked som si docitlaal nez.ucinky tak uvazujem, ze jej ho ano nedam, same uzasne priznaky ako triasky, zvysenie tlaku, busenie srdca, horucky a pod.no naco taky liek vobec podavaju

luba142
10. mar 2011

@soffi co je to za sirup?

borocka
10. mar 2011

@iinuska je to tazke. vlastne cely den sa odvija odtoho, kedy rano vstane. Zvykol vstavat o 8ej, potom od jednej do neurcita spanok a vecer na osmu ho ukladam do postele s tym ze zaspat sa podarilo az pred deviatou. ale posledny mesiac vstava medzi 5 a 7ou ( to je sakra pohyb oproti tej osmej) a potom sa aj na obed pyta skor spat. ked sa zobudi o piatej, tak sa pyta spat uz o 11ej. je podrazdeny, unaveny tak ho nebudem trapit do jednej kym ho ulozim. a samozrejme ak ide spat o 11ej, tak aj vstane uz o jednej, a vecer do siedmej mu je dlho vydrzat. a ked zaspi o siedmej tak rano zasa vstane skor, max do siestej spi.
tak vcul bud mudra co s nim???
@soffi hej, ale ty ides dat ninku uz teraz v sept. do skolky. ale zda sa mi ze inka aj jamat pisali ze maju skolky narvate, ze sa deti kolkokrat zapisuju kym ich mamy nosia este v brusku aby vobec ich vzali do skolky, aby sa dostali do poradia.

ludmilabb
10. mar 2011

@borocka jamaat v Nemciach urcite nema natresk 😉 alebo zeby?

ludmilabb
10. mar 2011

@jamaat ja som tiez bola v skolke ale hned ma zrusili ze ju nevezmu lebo je prilis mala, ak im zostane miesto tak beru deti ktore dovrsia tri roky este tento rok, takze to vidim na sukromne jasle

mystery7
10. mar 2011

@sirinka tak dobre, ze to uz mas za sebou a ste obidve ok. Drzte sa, budte silne a zdrave.

U nas bolo rano krasne, myslela som, ze vydrzi, ale nic z toho, teraz sa zamracilo a silno fuka. Poobede bude asi aj prsat.
My sme si boli doobedu nahradit cvicenie z utorka, boli sme vtedy na poradni.
Cesta tam ok, na cviceni trochu vymyslal, ale inac v norme. Obliekanie otrasne, vyzivu jest nechcel, len vymyslal a vymyslal. Cestou domov robil vsetko naopak, tak nakoniec musel ist do kocika ☹ doma uz bol ok. Teraz spladko spinka, ja som najedena, vypila som kavu a sedim s vylozenymi nohami. Mala by som nieco porobit, ale tak sa mi nechce.....

A vcera vecer som zaspala a tu taka debata, ze pol hodinu citat treba 😉

ludmilabb
10. mar 2011

@luba142 od kedy ti Kika nespavala cez den vobec, u nas Sofia vstava medzi 7-8 rano a vecer o 9:30 zaspava denne spanie je podla potreby 😝

luba142
10. mar 2011

@ludmilabb ona to mala take vseliake uz od roka,niekedy spala,inokedy nie,ale asi pred tym druhym rokom ako su teraz nase baby uz nespavala urcite,len tam vymyslala,a ked zaspala tak o druhej potom som ju vecer nahanala aby o desiatej vobec spala, tak ked nezaspala do jednej som ju zobrala a bolo

iinuska
10. mar 2011

@luba142 ale snad nie 🙂

@borocka posledny tyzden aj Adamko vstava skor, t.j. okolo pol7-7. Vcera napriklad uz o 6. Asi to bude tym,ze uz je vonku svetlo. Predtym sme vstavali oklolo pol8-8. Ale do pol 12 vydrzi v pohode. No a ked sme vonku, tak by behaaaal. Ale ked prideme domov, tak uz si berie plienku, pyta mlieko a nevie sa dockat

luba142
10. mar 2011

@iinuska presne aj my tak, okolo pol 7 uz je hore,dnes potiahla do pol osmej bolo zamracene 😀 ...najlepsie bolo v lete ked sme boli poobede vonku chodili sme okolo 16-16:30, tak uz o 18 sa valala po zemi a revala ze hopa hopa unavena, proste to bol jej cas kedy treba ist domov 😀

borocka
10. mar 2011

@iinuska my sme sa vcera vonku trochu zdrzali. ratala som ze do 12ej sa musim vratit, zje polievku a ide spat na pol jednu. vonku bol dobry, v pohode, vybehal sa, vyskal, skakal, ......a uz cestou domov ked videl kam sme zabocili tak spustil rev a spat isiel hladny. ale zaspal saaam 😉 a poobede sa o to lepsie najedol

emode
10. mar 2011

my by sme si posledne 3 dni mohli podla Sofii hodinky nastavit, rano okolo siestej hore, naobed o pol jednej spi do tretej a vecer presne o 20:38 zaspi ... 😕 😕 😕 zeby dohanala prvy rok svojho zivota???

ladywitch26
10. mar 2011

my mame cez den pravidelny rezim. do postele o pol jednej, lebo o pol druhej idem do prace, tak musim malu stihnut uspat a este aj fabiho pred odchodom nakrmit, aby vydrzal. a vecer pravidelne o deviatej do postele. len to ranne vstavanie je ako kedy. uz sa stalo,ze tyzden vstavala aj o siedmej, ale netesila som sa z toho dlho. zasa sa vratila k skorsiemu vstavaniu. od siestej uz buntosi, muz si ani budik do roboty nemusi nastavovat.

a nam idu tiez zuby, prsty si zuje, mravci v kuse, zadok zasa zapareny a v noci hadam aj 10x mravcala, co sme ku nej vstavali. no na porazenie. 🙄

sssimi
10. mar 2011

No baby u nás dnes všetky ročné obdobia za oknom. Už stihlo slnko svietiť, pršať, snežiť a krupy padali a teraz je zamračené.... Sarah práve zaspala a ja sa idem vybúriť na obývačkovej stene 😀

mystery7
10. mar 2011

posledne dni je u nas budicek pravidelne o 6:15 a o 12:45 uz spi. Keby mu to dlho vydrzalo 😅 bola by som rada. Ae vecerne zaspavanie je boj ☹

mystery7
10. mar 2011

@ladywitch26 aj Mirko tuto noc riadne buntosil. Vzdy ked som sa pohla, tak plakal zo sna a krical: mami, neeeee, mami, neeeee.

soffi
10. mar 2011

baby viete niekto poradit? mam torjana v PC, mam nainstalovanu aviru, a malo by mi to akosi automaticky odvirovat ci co, ale pc mi totalne blbne, neviete pomoct ako sa toho zbavit?

borocka
10. mar 2011

@ladywitch26 ja pata zbytocne ulozim do postele skor, proste nezaspi a ak ho encham sameho tak bude lotroviny stvarat. a ak ostanem pri nom, tak budem zabijat cas. takze ide spat cez den vtedy, ked si povie. a vecer na tu osmu ideme do postele a cakm a cakm kedy zalomi

mystery7
10. mar 2011

@soffi spust antivir a daj prekontrolovat cely pc, potom ked sa bude pytat co s nim, daj ho zmazat

soffi
10. mar 2011

@mystery7 no a to sa ako spusta??? lebo mne by to malo robit samo automaticky

mystery7
10. mar 2011

@soffi antivir by si mala mat spusteny v kompe od zapnutia. Zvycajne je skryty vpravo dole -ako su hodiny, najdes podla ikony. Ale ked sa v tom nevyznas, radsej pockaj na mm a netrap sa sama.

soffi
10. mar 2011

@promethazin5 sa vola ten sirup, citam ze sa uziva aj pri psych.problemoch, tak to asi ja si radsej dam ako jej 😅

mystery7
10. mar 2011

tu sa nejako vycasilo, pojdeme asi na motorku 🙂
Mirko este stale spi 🙂 uz 3 hodiny, som zvedava kedy pojde spat 😝

sssimi
10. mar 2011

@soffi trojana sa tak ľahko nezbaviš-ten napáda celý systém. pravdepodobne budeš musieť preinštalovať celý PC. Kde si to nalapala?

Sarah dnes spala necelú hodinu... Hmmm, ale stihla som aspoň obývačku pomalovať. Hodím vám foto.