Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
17. mar 2011

@luba142 aspon ti priniesla nejaku cokoladku ?

jamaat
17. mar 2011

@luba142 Alebo vitamíny? 🙂

luba142
17. mar 2011

@iinuska
@jamaat cokoladku malej teda Kike,a mne pomarance 😀 😀 , no gratulovatť pride az na konci marca lebo muz bude mat v sobotu meniny a este 24-teho narodky...dufam ze dovtedy ju neuvidim 😀 😀

borocka
17. mar 2011

@jamaat vezmi ju na nakupy, to ju isto otvori..nech si vyberie boty alebo volaco co aj tak potrebuje, aby si zas ty nebola skodna.....a chod potom napriamo, lebo vsetci neznasame ked rodicia uvaria omacku a potom sa dostanu k meritu veci 😖 a co ty vies ako casto sa stretavaju?? myslis ze zo skoly ide vzdy rovno domov? ze nikdy ta a ta kamaratka nie je v skutocnosti jej frajer? ja teda neviem, ale ja som v tomt ocasto klamala a vymyslala vyhovorky, uz len to mi chybalo aby rodicia vyzvedali. alebo jej nadhod ze ides na gyndu a ci si enchce tiez zalozit kartu, aby ju prezrela......ze preventivka (ved dnes uz aj 15ky celkom bezne chodia) a podla reakcie sa dovtipis......ale ak sa bude moc vyhovarat tak je celkom mozne ze na gynde uz bola aj sama potajomky ☹
ja mam taketo veci celkom certvo za sebou. sice sa doba dost pohla ale nemyslim ze som az tak mimo 😝

soffi
17. mar 2011

@borocka presne ako pises, vsetkych do jedneho vreca vkladat nemozme, ja poznam 15 rocnych chalanov ktorí hodia do vrecka niektorych 19rocnych chalanov co sa tyka sex.skusenosti, takze to vsetko je o povahe a vychove, tak isto aj ako niektore baby v dnesnej dobe, maju 15 a niesu panny, beru antikoncepcie, maluju sa, chodia po diskach....kde to bolo v nasej dobe, podla mna zavisi od jednotlivca, neda sa to porovnavat podla veku, mm ma spoznal ked mal 28 a mal predomnou len jednu babu, teda myslim taku s ktorou spal....kto by to povedal na tak starho chalana???vela zavisi od povahy a vychovy teda apson podla mna

sirinka
17. mar 2011

@soffi a ty mas kolko rokov? lebo v case mojej 15 tky uz tak baby bezne fungovali... 😝

soffi
17. mar 2011

@sirinka no ja mam len 26... 🙂 , asi zijeme v inom svete hehe, ale jasne ze aj ja som sa v 15 malovala, ale nie ako teraz baby zmachlene jak obrazky, umele nechty, styri piercingy na ksichte, prsia trojky, ale ved asi vies ako to mylsim, ze proste dnes su pubertaci uz iní ako z anasich cias, su ovela vyzrelejsi a dospelejsi , mylsim vzhladovo, a taktiez aj praktizuju dospelacke veci o nieco skor ako my, asi, teda, podla mna

iinuska
17. mar 2011

@soffi no veru, tym dievcatam neviem ani vek odhadnut. 😕 Ked uci nejaka mladsia ucitelka, tak neviem kto je ziak a kto ucitel

borocka
17. mar 2011

@iinuska
@soffi
@sirinka ani mi nevravte, ved odo mna si pytaju obcianku ked mam platit nejaky alkohol v obchode 😠 a take 15ky ked sa vystramakuju tak jak uz vyzeraju?? ked budu mat 30 a viac tak budu zasa mlado chciet vypadat, ale to uz nepojde. po tom ako teraz davaju zabrat svojej pleti im uz okrem plastiky nic nepomoze.
a presne soffi, vyspele su ale len fyzicky. fakt dakedy nechapem na co sa tie DETI hraju.

hoogy
17. mar 2011

pekne ste kocky pisali o UM. ja som tiez za plne kojenie,ale som vdacna ze existuje UM. Ja som vobec nemala mlieko. maly od narodenia strasne malo priberal a to som ho mala na prsniku skoro stale. takze existuju aj matky ktore chcu a nemozu. podla mna pre taketo matky by to malo byt primarne urcene.

sirinka
17. mar 2011

@hoogy presne tak...a malo by to byt dostupne v lekarnach a nie pomaly aj na pumpach uz sa da kupit.... 😠

borocka
17. mar 2011

@sirinka 😀 😀 ze na pumpach

jamaat
17. mar 2011

No ja by som sa vôbec nečudovala, keby ho na pumpách predávali.

Inak toto je normálne? Veď toľko hádam ani nové nestojí! http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3186943

sirinka
17. mar 2011

@jamaat ja nemam velmi prehlad o nextovych cenach, ale myslim, ze su dost brutalne...takze asi v pohode...

jamaat
17. mar 2011

@sirinka No ani za nové by som toľko nedala!!!

ladywitch26
17. mar 2011

@jamaat myslim,ze nove stoji cca tolko, mozno o cosi menej. ale sialene su tie zeny niektore. to iste s tou capicou jezovou bolo...

emode
18. mar 2011

@luba142 pijete Sunar? ak by si chcela, poslem Ti ešte neotvorene sacky 3ky, kedze my nemozeme ... alebo Ti donesiem na stretko 🙂

iinuska
18. mar 2011

dobre ranko
my buntosime od pol7 🙄 . A zase leje a fuka 😠

@jamaat ale ta supravicka je kraaasna 🙂

jamaat
18. mar 2011

@iinuska Veď je. Veď som raz aj prihodila. 😀

Dobré ráno.
Pred pár dňami na pošte chcela Emka prejsť cez sklené dvere skôr, ako sa otvorili. Tak si rachla čelo. 😀

borocka
18. mar 2011

@jamaat
@ladywitch26 no asi tak, tolko by stala nova supravka (hoci je krasna) ja by som nedala ani za novu tolko. ale ked si vezmes ze tu next nezozenies, tak je po nich vacsi dopyt a idu mamy aj do extremnych platieb.
ja som aj pozerla original katalogy,ze daco objednam, lebo maju peckove premakane handry aj boty, ale blbo to maju spravene (akoby to riadne neaktualizovali), a aj v tych velkostiach je problem ze celkom nesedia........tak mu obcas kupim na bazari pouzite, a su superne. vidim aj ten rozdiel v kvalite.

u nas dnes zasa od rana leje, tak sedime doma, staviame si dom z kniziek, perieme, pato uz vyfasoval na zadok, lebo kym som nastavila pracku tak si otvoril avivaz a vylial mi polovicu flase 😠 🙄 teraz je cela kupelna smyklava, hoci vonava.
a jani, presne to sa stalo aj patovi, akurat ze on netrafil do dveri, ani si nevsimol ze tam je sklo,normalne vrazil do vykladu 😀 trdlo

ladywitch26
18. mar 2011

@borocka no ja neviem, mne sa next nezda nic take zvlastne. a dost vela veci sa mi tam dokonca nepaci. a to ani nevravim o stanke, jej kupujem radsej teplaky v dunnes store, lebo z nextu mi nechce nic nosit, okrem obycajnych triciek

inak baby, ak poznate niekoho, kto chce robit aupair od konca maja, tak dajte kontakt na mna. aj ked nika si este nie je celkom ista, ci sa nevrati. 😅

jamaat
18. mar 2011

@borocka Emka práve rozsypala po gauči kakao. Takže idem riadiť. 😠

borocka
18. mar 2011

@ladywitch26 mne sa next paci,nevravim ze vsetko, ale vacsina je ozaj dost pekna. a u nas v meste nezozeniem nic znackove, ani HM,ani CA, ani cocodrillo, no proste nic. taketo veci musim z netu objednavat. jasne ze patovi je to suma fuk, ten si len vsimne ci to ma vrecka, zips alebo gombiky a nic viac ho nezaujima.
ale ja ak mu kupujem nieco krajsie, speci, tak bud Hm alebo CA, obcas next hoci ten je trochu predrazeny a hlavne ho viem ozaj len cez net kuknut a cakat ci sa zrovna v tom case ked to ja potrebujem vyskytne to co by som chcela vo vhodnej velkosti aj cene.... a ani obchody CA som na svk hadam nevidela :( :(

moja sestra by sa tomu moc potesila, teraz dokoncuje bakalarsky rocnik zo socialnej praci, niekedy v maji ma statnice.

borocka
18. mar 2011

@jamaat kym som bola od postarky vziat listy, tak sa pato cely dostal a vital ma z polky vyzleceny.
to su uzasne deti. vzdy len robota navyse

jamaat
18. mar 2011

@borocka No veď aspoň sa povyzliekal. 😀

Kakao povysávané, ibaže ako sa z toho prášilo a ja som na prach precitlivená, odkedy som sa dusila, teraz ešte aj chorá, tak ma z toho duplom v prieduškách škriabe. 😒

nikanika28
18. mar 2011

ahojte, u nas uz od vcera prsi ..fasa pocacie 😖

@jamaat ta suprava je krasna...ale brutalna cena 😕 ...isto by som za to tolko nevytrepala penazi 😝
@borocka CA je v Trencine, BA, ZA ...zrejme aj Kosice, Trnava...to neviem 😅 ..aj ked dost veci mi pride od nich ako taka handrovina..hned sa to roztiahne, dokruti...nieco je tam super, ale aj dost veci o nicom, myslim kvalitou 😒 . HM sa mi paci viac kvalitou.

@jamaat Klara zase vysypala ten svoj oblubeny kybel s minihrackami po celej obyvacke 🙄

borocka
18. mar 2011

@jamaat radsej keby staiahol gate a pouzil nocnik. ale on trkvas si vyzliekol tricko.

@nikanika28 tak do BA ani TN sa kvoli handram trepat nebudem, a v trnave co si pamatam tak enbolo. ale uz som dva roky odtial rpec,mohlo sa zmenit.
mne kedysi tuto znacku dovazali z ciech, muzova rodina je v prahe, a vsetky veci premakane, kvalitne. ja sa stazovat nemozem. babske ani neviem ako vyzeraju, ale chalanske su uplne dospelacke len zmensene. so vsetkymi som bola velmi spokojna, dokonca rifle nosil ked zacal chodit od nich, tolkokrat sa vytrepal v nich, a nic sa im nestalo. stale su dokonale

nikanika28
18. mar 2011

@borocka no ved jasne, ja sa tiez nehrabem kvoli veciam niekam do tramtarie 🙂 ...raz za cas do BA, ale to uz ked nieco zhaname, tak to berieme potom jednym vrzom.
No ved hovorim, ze niektore veci su super, niektore kvalitou horsie. Ja som tam tiez vela veci nakupila pre decka, naposledy minuly tyzden gate pre Lukaska...
Davali ste uz krpcom bryndzu???? Dnes idem robit bryndzaky, tak rozmyslam, ci jej ich mam dat na obed..alebo spravim vajcove pre nu 😝

iinuska
18. mar 2011

mne sa paci aj HM aj NEXT 😅
Adamko uz zacal pouzivat '' mami, prosim Ta''

borocka
18. mar 2011

@nikanika28 uplne kludne daj bryndzu. pato ma rad bryndzove halusky, inak z nej nic nerobime.