Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
18. mar 2011

@borocka ja ked som cakala malu tak som si vravela ze urcite nebude chodit v ruzovom, ale ono to akosi patri k tomu, vela veci je v ruzovej a doplnky ako ciapky , rukavice a satky kupujem zasadne v ruzovej kedze to zladim k vsetkemu co ma....najkrajsie veci su ak je na nich viac farieb, ale ked to tak teraz spocitam tak najviac veci ma v uzovej, aj kvoli rozkosnosti aj kvoli tomu ze vacsinou nieje z ocho vybrat...uvidis ke dbudes mat dcerku tiez kupis ruzove...mozno prave kvoli tomu , ze jej pojde k ociam.... 😉

jamaat
18. mar 2011

@borocka Aj moja obľúbená farba je odjakživa tyrkysová a môj obľúbený kameň tyrkys, prípadne kombinovaný so striebrom. 😉 Ružovú som nosievala na základnej ešte, kúpila som si v Maďarsku na dovolenke ružové tričko Pink Panter a ružové nohavice a tyrkysovo-zelené tričko s obrázkom a ružovým krikľavým nápisom Paris Follies, taká som bola hrdááááá! Konečne som mala niečo pekné, nielen tie tmavé handry od starkej z Hrochote. 😀

luba142
18. mar 2011

@borocka no ked ona si vybera sama chapes uz ma skoro 8 rokov tak bez nej pomaly uz nekupim,lebo musi skusat,ale ma aj zlte,zelene,cervene, tmave,ved nebude chodit ako cukrik ruzova 😀 😀, ja mam tiez vseliake farby,ale paci sa mi fialova farba

borocka
18. mar 2011

@jamaat tiez si myslim. vojdem do deckeho, minimalne 2/3 veci su babske a to vsetko odtiene ruzovej, fialovej pripadne biele a ruzovym lemom,alebo obrazkom a pod. no fuj. hnus.
chalanske robia skor take macherske, dospelacke. co kupim patovi tak uplne kludne by som mu kupila aj o 15-20 rokov len zvacsene.
a hrozne decke izby, ked je to bud ruzova barbie,alebo modro auta. hruza. akoby nejaka normalna uni verzia nemohla existovat

soffi
18. mar 2011

@borocka no u mna je ot ine, ja ak sa zaspinim tak sa musim prezliect, casto sa navstevujeme so susedmi, neviem si predstavit zeby som k nim sla zaspinena, a vyjdem aj von pred blok s malou, a prsote sama kvoli tomu aby som sa citila dobre, je pravda, ze ja som trochu ina co sa toho tyka-nie nadarmo ma volali Monika (Z Priatelov) 😅 😅 😅

soffi
18. mar 2011

@soffi mzlsim ye je to vec cukusu, niekomu sa moyno nepaci ze malí chlapci chodia oblecení ako dospeláci, ze to nepatrí k ich veku....a tak isto izbicky, pre teba je to hnus, pre niekoho kraaasne, moje krsniatko ma ruzovu izbu a je nadherna

borocka
18. mar 2011

@luba142 obdobie fialoej som mala ako 10rocna, vtedy mi este aj cizmy take museli kupit. ale rychlo preslo.
ja aj dnes tu farbu mam rada,a vcelku aj ruzovu, ale bud jemne pastelove alebo potom tmave,staroruzovu,starofialovu. nie tie cukrikove lentilkove. to je des.

@soffi ruzova farba nikomu nejde k ociam 😖 😀 😀 ale chapem, v tom babskom nie je moc co vyberat. ale keby sa to aspon kombinovalo, ze nedam aj nohavice aj tricko ruzove, a potom na to zabijem ruzovu mikinu, ruzovu ciapku, a rukavice......to je hrozne, navyse kazda ruzova v inom odtieni. ja skor ciapky vyberam tak, aby boli vyrazne.......aby neladili. ak ma bundu zelenu tak ciapku dame oranzovu, ak ju ma modru tak ciapku kupim cervenu.... a najlepsie ked kupim ciapky viacfarebne. v tomto u mna next vedie, tie pruhovane kde je aspn 5farieb. hodia sa ku kazdej bunde a zaroven nesplyvaju.

soffi
18. mar 2011

mne sa tohto roku akosi paci velmi zlta....na svojej svadbe som mala posvadobne tyrkysove...vtedy som na tyrkysovej frcala-hodim foto

kosska3003
18. mar 2011

v tomto obiekani ja to beriem sto ludi sto chuti je pravda jednemu sa paci to druhemu to ved deti vyrastu a aj tak si same povedia co budu chciet ked sa jej nebude pacit zelene ale bude chciet ruzovu tak jej to kupim ci sa to mne paci alebo nie ved ani ja nenosim nieco co sa mi nepaci

borocka
18. mar 2011

@soffi tak jasne ze na prechadzku sa przliekame slusne......ale po dome mi je to suma fuk. ak ma niekto prepadne tak snad necaka ze budem mat nachstanu hostinu a buden vyzerat bombovo. ani ja to necakam ked sa u niekoho nahle a neohlasene zastavim.
ja nemam rada volany, maslicky,........pacia sa mi ciste jednoduche linie. chalanske oblecenie mi preto vyhovuje, hoci obcas tie saticky .......krasne. ale musia byt jednoduche. a co neznasam su motivy superhrdinov. mne sa ani dora moc nepaci,ale stale lepsie ako superman, spiderman a podobne........

soffi
18. mar 2011

podla mna boli veeelmi pekneeee

kosska3003
18. mar 2011

mam na predaj tieto sandalky modre velkost 26 nechcete niektora

borocka
18. mar 2011

@kosska3003 dnes ked dietatu oblecies cokolvek, tak vzdy je to lepsie ako to v com sme kedysi chodili dohabane my 🙄 pamatate si kamasle??? 😢 😀 😀

luba142
18. mar 2011

@kosska3003 presne tak segra nosi od puberty iba ciernu a inu farbu v satniku ani nema,maximalne nejaku modru bledsiu,ale kombinovanu s ciernou 😀 a neda si t vyhovorit no tak co je dospela uz tak nech si nosi co chce

borocka
18. mar 2011

@soffi ano, su pekne, jednoduche, hladka linia, presne ako sa mi to paci 😉 aj farba je prijemna, krasne opalena si bola

kosska3003
18. mar 2011

@borocka no aby to zachvliku Patka nechytilo ten spider man teraz moje krsna 5 rocne na tom frci musela som mu aj oblek zhanat na karneval on len spiderman chcel byt 😀

@soffi pekne pekne ja som sa neprezliekala mama vysolila 9tisic za saty a mala som si este aj dalsie kupovat tak to nie pekne som az do rana do 5 v nich bola 😀

luba142
18. mar 2011

@soffi su pekne 😉 a co sa tyka obliekania,je mi jedno v com som doma proste teplaky a tricko a je to,samozrejme ak sa zaspinim tak to prezliekam,ale nie denne a ked idem von tak sa obliekam na von,ale niekedy veru vybehnem do obchodu par metrov aj v teplakoch noa co 😉

soffi
18. mar 2011

@borocka hej opalena za 20eur 😀 😀 😀 😀 , davala som sa nastrekovat, lebo ja osm inac totalne bleda

kosska3003
18. mar 2011

@borocka pamatam a tie elastaky leskle fialove aaaaaaaaaaaaaaa no tak teraz je toho strasne vela na vyber

@luba142 dnes som ti poslala spievankovo chcela som ti dat echo na fb ale ked ti nejde

luba142
18. mar 2011

@borocka jednu dobu ked som chcela kupit Kike tricko tak boli v roznych farbach a na kazdom ten isty obrazok Hanna Montana a este aj iny strih tricka to bol islo ma porazit......teraz kupujem bud v tescu alebo takku a hotovka

borocka
18. mar 2011

@kosska3003 ani nehovor. skaredsie handry nie su ako tie so spidermanom. je to otras. a este neznasam decke oblecko s lebkami!!!!!! ved to uz kto moze navrhnut??? normalne aj taketo v nasej velkosti som uz s lebkou videla. hroza.
a ja som mala saty aj aj pozicane. na co to kupovat???? kvoli jednemu dnu a potom je problem ich predat

luba142
18. mar 2011

@kosska3003 oki dakujem na stretko aspon cokoladu prinesiem velku 😀 😀

luba142
18. mar 2011

@borocka
@kosska3003 ja co som mala saty na prezlecenie som vyuzila potom este na jednej oslave a na plese 🙂 🙂

kosska3003
18. mar 2011

@borocka myslim tak ze svadobne som mala pozicane ale ze na prezlecenie som si nekupovala ani nepoziciavala naco u nas je to tak uz vsade co som bola na svadbe sa envesta neprezliekala

soffi
18. mar 2011

mne sa tiez nepacia tie barbie, a spiderman a cars, ale napsriklad ninka lipne na pooh, a s nim tricka doslov avyhladavam, lebo ona je taka stastna ked ho ma 🙂, aj mickey

borocka
18. mar 2011

@luba142 presne, a este montana. pockaj za chvilu kupis so seherezadou 😀 😀 chalanske cars alebo vlacik tomas. ja tieto rozpravkove proste nemam rada. iste sa tomu asi nevyhneme ale kym je obliekanie moja domena,tk nic z toho u nas v satniku nenajdete. aj zvieratkovske uz len maaalinko

kosska3003
18. mar 2011

@luba142 jasne jasne 😀 to mi treba na ten pupok moj 😀

luba142
18. mar 2011

@soffi my mame 2 tricka s mackom Pu jedno tmavo modre este po Kike a druhe bledunko zelene 😉

luba142
18. mar 2011

@kosska3003 ,ale prosim ta 😀 😀 😀

borocka
18. mar 2011

@soffi disney je ine.... to je speci kategoria zlatych veci. tie patovi v pohode kupim ak na take nadabim,lebo u nas sa neda zohnat, len obcas cez net. a aptovi je suma fuk co ma, len si okomentuje vrecka, zips alebo gombiky....hladke tricko bez vsetkeho mat nemoze 😠

@kosska3003 a vies ako mi dobre padlo ked som po tolkych hodinach dala dolu tie satiska, korzet a konecne mala na sebe minimalne o 2kila menej a hlavne som sa lepsie hybala