Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
6. apr 2011

ja tie gumakove slapky milujem...objednali sme si ich este do prace z kanady, ked v europe neboli a odvtedy ich okrem zimy vkuse nosim, moje su zrejme neznicitelne 😀
http://www.holeys.com/
a aj detom ich v pohode davam v lete, lebo rovnako ako plakanie kvoli pluckam a tak si myslim, ze deticky nepotrebuju mat spevnene clenky topankami, ale si ich musia spevnit same...potom ked uz nebudu mat klby take ohybne, si obuju moderne nizke topanky a vytknu si clenok..... 😉

borocka
6. apr 2011

@mystery7 co??? akoze stoji v brusku?? absolutne nechapem!!

mystery7
6. apr 2011

@borocka ja taka optimistka nie som. tento druhy bude byk a bude si chciet presadzovat svoje-si myslim. ked lezim na nespravnom boku, tak kope, co si nevies predstavit, niekedy mam pocit ze sa prekope az vonku 😅

mystery7
6. apr 2011

@borocka ano, chlapcom stoji uz v brusku - niekedy. znamy to videl na UTZ 😉

borocka
6. apr 2011

@mystery7 mala by si byt 😉 ale tak radsej sa pripravit na najhorsie a byt prijemne prekvapkana ako sklamana.

sirinka
6. apr 2011

@borocka 🙂 no ty dobre pises...skoda, ze tie moje sa ani jedno nenarodilo prisposobene 😀

@jamaat ja to zvladam ako kedy, uz som na nich sama...vyhoda je, ze je dobre pocasie, vonku totiz menej vystrajaju ako doma a aj janulka dobre spinka v kociku...

jamaat
6. apr 2011

@ladywitch26 Joooj, dobre si to napísala, diouka moja 😀

@borocka Aj keď som Emku nosila, veru narevala toho dosť. 🙂
@ludmilabb V pohode som si ju sama dala. Treba si dať na dlhšie popruhy a dotiahnuť ich až potom, keď máš nosič na chrbte. Keď ešte budem mať tú nohu na státie nosiča, tak to bude úplne super. Na tomto mi to trochen chýba.

ladywitch26
6. apr 2011

@mystery7 stanka najnovsie prehodi paplon cez hlavu a tak zaspi. a nesmiem sa jej ani dotknut. pri mne by nezaspala vobec. odkedy ma svoju novu postielku, tak normalne ma este aj vyhodi z nej, ked si niekedy k nej chcem lahnut.

@borocka tak neviem, ale asi mozes byt jedine rada, ze pato bol take dieta, ake bol. keby sa ti dusil a zachadzal pri kazdom placi, maval koliky a bolesti, tak by len "zapistal" a v momente by si ho brala na ruky. a tiez ten nazor o pluckach pokladam za predpotopny.
je ine, ked uz ma dieta par mesiacov a vedome si placom a zurenim zacne nieco vydobyjat. fabi obcas uz chyta maniere, ale to velmi rychlo matka rozpozna, ze skusa. ale na fabiho sa staci len zamracene pozriet, a hned s tym prestane. stanka bola tvrdsi oriesok, to som musela odist z izby a uplne ignorovat. kazdopadne pred dovrsenim pol roka u dietata nemozes este hovorit o vydobyjani si svojho a po pol roku ma dieta plucka uz dost silne, takze ten plac mu uz s nimi nic nespravi

jamaat
6. apr 2011

Kým napíšem odpoveď, už je tu medzitým plno ďalších príspevkov 🙂

@borocka Sama si skonštatovala, že si bola v tehotenstve nervózna a Paťo je napriek tomu kľudný. Takže to s druhým dieťaťom asi pravda nebude. 😉

V Taliansku pred 3 rokmi sme pozerali ako puci ľuďom na nohy, čo to majú obuté, že aké hnusné! No a to kroksy. 😀
Emke som vlani kúpila, vynosila to na kúpalisku. Ja nemám a už by som si tohto roku aj kúpila, ale nemali moje číslo, čo sa mi páčili. V jednej aukcii som teraz vyhrala pre Emku hneď dvoje , tak uvidím, či jej dobré budú a či si oboje necháme 😅

sirinka
6. apr 2011

baby vyrazam prvykrat do obchodu sama so vsetkymi troma detmi...uz dva dni sa na to psychicky pripravujem, som zvedava, ako dopadneme 😅 drzte palce...hehe

ladywitch26
6. apr 2011

@jamaat super ten nosic. v tomto by sa stanke pacilo nosit sa. ona sa celkovo rada nosi,ked ju muz zoberie na ramena, len on to dlho nevydrzi, lebo ho zacne plieskat po usoch a kricat hijooo 😀 mozno pouvazujem nad cimsi takymto, lebo mame tu dost vela turistickych chodnikov v okoli, stanka uz jeden nenarocny 4 kilometrovy presla minule leto, ale teraz s fabim sa tam nemam ako dostat.

jamaat
6. apr 2011

@sirinka Držíme! Hehe! 🙂

jamaat
6. apr 2011

@ladywitch26 Veď som včera písala, že Emka sa rada nosí na pleciach, ale zakrýva mi oči a naťahuje vlasy. 🙂 ...Z tohto má dobrý výhľad a hlavu na mojej úrovni, takže sa môžeme aj rozprávať...teda ja jej 🙂

ladywitch26
6. apr 2011

@sirinka drzim palce... ale aspon mas uz teplo, ja som chytala v zime infarktove stavy. najskor seba obut a do bundy vystrojit, potom stanku, lebo fabi v kociku kym nie sme vonku jacal ako keby ho z koze drali. a vacsinou kym som fabiho obliekla, tak sa stanka stihala zasa povyzliekat, tak aj tak si fabi pojacal. a vrchol toho bolo, ked sme vysli nakoniec po polhodine chystania vonku, a bud sa spustil dazd, alebo sa stanka potkla a vyvalila do mlaky...no slak ma triafal. teraz v lete je to super, ziadne obliekanie, akurat topanky obujeme a ide sa

dm1
6. apr 2011

@borocka aj nas mava casto erekciu je to srandovne na takom malom 😀

a preco by nemohla mamina vybehnut von s babyvakom 😨 ? Ved ked to vyhovuje jej aj dietatu tak preco nie? ved nemusi sa kazde v kociku vozit. Kludne by som pouzivala pri mrnusovi aj keby si to nejako extra nevyzadoval ved to neznamena ze ked ho budem napr. na prechadzke vonku nosit ako mimi ze bude chciet byt stale na rukach. Nehovoriac o otm ze v dnesnej dobe sa s kocarom neda dostat vsade tak je nosenie ovela pohodlnejsie a nie vsetky deti chcu byt v kociku

@sirinka drzime palce 😉

emode
6. apr 2011

@jamaat presne tak, ja rozpravam, len ked este vladzem 😅 a pruser, ked si sofia zmysli, ze maminka spievaj 😀

ladywitch26
6. apr 2011

@emode stanke moj spev vadi, ona aj ked spievam fabimu, tak povie mama cus. 😀 ale zasa sa mi nezda,ze by som az tak falosne...no mozno som len malo sebakriticka 😀
@borocka fabi ma tiez obcas erekciu. vacsinou ked je pokadeny a poutieram ho, tak mu to hned stoji. a mne to vyhovuje, to ho necham chvilu naholo, lebo vsak ked stoji, tak necika. 😉 nemusim sa bat, ze ocika gauc. 😀

borocka
6. apr 2011

@ladywitch26 pato to nikdy nemaval, aspon som si nikdy nevsimla hned po zobudeni...tak ma to uplne dostalo 😀 pato zasa lubi ked spievame, ja mu rapujem, rymujem, robim zo seba opicu len aby ho to zaujalo ze snad sa skor daco nanho nalepi, ale prd. len sa vyziva a rehoce na tom ako sa ja strapnujem.

dm1
6. apr 2011

ja nasmu spievam skoro vzdy ked na fitke uspavame. chuda dieta 😀

soffi
6. apr 2011

@mystery7 jeeej a odkedy nevies?

inak bola som u lekara a nastastie sa SM nepotvrdila, takze neurolog tvrdi-narozdiel od krciara, ze tie zavrate moze sposobovat aj velka nosova mandla,uvidiem po operacii....

jamaat
6. apr 2011

@borocka Paťo možno odkukal erekciu od tata na dovolenke 😀 ....Veď si chcela, že potrebuje nejaký vzor 😀 😀

jamaat
6. apr 2011

Minule boli za nejakých 15,20eur a nikto nepotvrdil vyvolávaciu cenu. http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3275912

jamaat
6. apr 2011

A tieto sú za 11eur tiež pod cenu http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3257268

ladywitch26
6. apr 2011

@jamaat 😀 😀 si zabila teraz 😀

emode
6. apr 2011

@ladywitch26 jamaat vacsinou ide, nepise vela, ale ked napise, tak to stoji za to 😀

ladywitch26
6. apr 2011

@sirinka no ako bolo v obchode, prezila si?

ja som mala ist dnes do roboty, ale o stvrtej ma chytila zimnica.zasa zapal. staci,ze sa vecer trochu viac vody napijem a fabi vynecha polnocne krmenie, a uz to ide. a boli to jak svina. esteze horucku uz nemam. len som cely den ako dolamana, cely clovek ma boli. esteze nika zobrala malu vonku. musim sa dat nejako dokopy, lebo zajtra mi treba objednavku v praci spravit, tak musim ist.
inak dnes mi poslali uz balik s gelom, ratam,ze najneskor v pondelok dorazi, tak budem zasa varit vo velkom. normalne droga tieto sviecky 😀

sirinka
6. apr 2011

@ladywitch26 ale hej, nastastie mala spinkala a tie dve zacali vystrajat az pred koncom nakupu 🙂

sirinka
6. apr 2011

napriklad aj na take nakupy je nejaky nosic super...lebo babatko je u maminy vacsinou pokojne a kosik je volny pre nakup... 🙂 len ja mam iba manducu a tam este janku na dlhsie nechcem davat...tak o dva tri tyzdne uz bude zase lepsie...

soffi
6. apr 2011

@ludmilabb ludom ktorí to nechapu bz osm poyicala nepokojne dietatko tak na pol dna....ono sa to vravi ludom ktorzm dieta samo yaspi v postielke, v kociari, dokonca na prsniku, ... tiey som sa toho napocuvala, , a nechat vzplakat????????????hahahahahahahha, ani ya svet bz som svoje dieta nenechala plakat v postielke!!!! bzt na MD je moja praca, dietatko doteray nepoynalo nic ine, len moje telo a ked place tak ho mam nechat, ze vsak si zvykne....mne to pride drsne, napriek tomu som malu zo zufalstva par krat skuila nechat vyplakat sa...vobec to nezabralo, ked po pol hodine revu sa mi dieta az zachadzalo a modrelo tak jasne ze ho necham.... urobila som to asi dva krat a nemala som tovobec urobit, matky ktore nechapu ze nosis dietatko nevedia co je to mat doma narocne babo....
moj nazor