Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
10. máj 2011

@ludmilabb ja tiez nedavam ani to nechce
no ja neviem uvidim zajtra pred chvilkou zase revy ako pavian aj tatu chcela no neviem dufam ze je to len take chvilkove a zajtra bude ok

jamaat
10. máj 2011

@ludmilabb Len do varenia dávam občas kečup, inak ho používam len k párkom a tie Emke nedávam. Tatársku nejeme skoro vôbec.

nikanika28
10. máj 2011

@kosska3003 ani Klara by asi nechcela, ale ked vidi Lukasa, tak chce samozrejme aj ona ..ale tak to len k parkom a tie nemavame casto ......... snad budem Marika v poriadku zajtra, mozno ma ozaj nejakeho bacila v puse a ju to boli ..

jamaat
10. máj 2011

@kosska3003 http://www.mamaaja.sk/Activeweb/Poradne/Otazka/...
Pozri jej do pusy, či tam niečo nemá.

kosska3003
10. máj 2011

@nikanika28 diky no to dufam ako mne sa po dr nechce s nou chodit lebo je to trapenie pre mna aj pre nu ona reve a reve az kym neopustime ordinaciu ale tak ak to bude zle tak musim ist

kosska3003
10. máj 2011

@jamaat diky kuknem ale ako som to citala moja dnes mala zravu chorobu poobede sme boli na pizze a ona to jedla ako keby mala umret ale tak nezjedla zas vela a dosla domov a ze chce jogurt a furt cosi neviem co jej je a v tom clanku pisala ze nechce jest lebo ju to boli uvidime rano

nikanika28
10. máj 2011

@kosska3003 hmm, tak ked jej chuti jest, zrejme tam tie afty nema ...no uvidis, ako bude zajtra... Lukas maval casto afty, furt si pchal prsty do pusy a potom nechcel jest ani pit, bolelo ho to

kosska3003
11. máj 2011

ahojte tak Marika celu noc vrestala ja som nevyspata stale vravela ze ju usta bolia tak sme boli u dr a ma anginu a mame atb aj sople sa jej spustili tak sme chory a doma

borocka
11. máj 2011

@kosska3003 ona uz takto riadne rozprava?? ved este pred par dnami si pisala ze len hmmka a zopar sloviek ovlada. tak krasny pokrok 😉 ale toho hrdla mi je luto......hoci ak ju boli, tak som prekvapena ze tolko jest pytala.......aj ked po jedle sa zvykne na malu chvilu hrdlu ulavit,no to prehltanie je bolestive.

@nikanika28 na afty najlepsie zabera nealkoholicke pivo!!!! ja som tiez mala ako deita, priserne to bolelo. len na polievkach cez slamku som bola.

kosska3003
11. máj 2011

@borocka no zacina rozpravat ale tak ukazovala stale do hrdla prstom nepovedala to ale tak ja som ju pochopila cez za tyzden ma nove slovivka deti starky starka ale to bez r povie a uz zacina vsetko opakovat ale ja musim byt v pozore pri nej ona povie jedno slovivko napriklad deti a ja musim dokoncit ano deti vystupovali na namesti a co robili deti a ona povie nanana akoze gitara hrali na gitaru a potom zacne tancovat ze aj tancovali tak sme len v zaciatkocj nie ako Pato 😀

iinuska
11. máj 2011

ahojte
Tak sa nam riadne oteplilo, Adamko behal vcera po dvore s holou ritkou 😅
@kosska3003 Marike nech to rychlo prejde, chuda male, ju to hrdielko musi boliet,

kosska3003
11. máj 2011

@iinuska boli boli ale normalne je som ro toho v soku minule mi nechcela nic aj ked polievku odmietla ale mala pribinaka a atb tak polievku si da ked sa zobudi

soffi
11. máj 2011

ahojte 🙂 , tak mame milych susedov ktorí maju wifi 🙂 🙂 🙂 , konecne sme sa ako tak zabyvali aj ked este je tu prace dost, linka bola naoko dobra, ked sme ju rozobrali zistili sme ze cely spodok prehnity...tak sme museli dat robit novu 😖 hodim foto do albumu

kosska3003
11. máj 2011

@soffi jej krasne to tam mate podla fotiek to vyzera ako keby ste tam uz dlho byvali take utulne super a este aj internet zadarmo ne nech sa paci 😀 😀 😀 😀

borocka
11. máj 2011

@kosska3003 tak ani patko to este nema dokonale.....este dufam ze sa to skoro zlepsi a naozaj uz bude normalne rozpravat...ale casto musim dokoncovat vetu, alebo davat otazky aby sam odpovedal a potom to zhrniem do vety. nieco ho brzdi.....ozaj ze 3-4 slovka da dokopy, okomentuje co vidi, ale nevie produkovat myslienky.

@iinuska aj my tak podobne.....kratasy a tielko, obaja. v tieni mame 24stupnov a na slnku hadam do 30bude.

borocka
11. máj 2011

@soffi pekne ste si spravili. malovali ste samy, alebo uz bolo? mne sa velmi pacia farebne steny aj zavesy. ninka si ako zvyka??

kosska3003
11. máj 2011

@borocka no ved Pato super rozprava na svoj vek isto ono to pojde samo moja len teraz zacina ake take slovicka ale dve zasebou nie okrem kde je mama to vie to je jej jedina veta 😀

soffi
11. máj 2011

@borocka vymalovane bolo pred pol rokom tak sme nemalovali....ale steny niesu nejako kriklave, ninka ma zltu zaclonu lebo som to chcela take vesele a ta v spalni je uz stara 😅

jamaat
11. máj 2011

@soffi Super bytík, vyzerá to, ako keby ste tam už bývali aspoň rok. To všetko už bolo urobené? Kúpelka, dlážky, okná...

jamaat
11. máj 2011

@kosska3003 Divná tá tvoja dievka, keď s angínou veľa jedla 😅 ....Ale hlavne nech to rýchlo prejde.

sirinka
11. máj 2011

ahojte...tak leto v plnom prude hehe 😎
ja som sa prave dozvedela, kolko nas bude stat terasa...tak mi oci otocilo, no ale co uz....

@kosska3003 skore uzdravenie, to je naprd takto ochoriet do pekneho pocasia...

ludmilabb
11. máj 2011

ja som sa dnes rano zobudila s otazkou, normalne som zostala v soku ze musim odpovedat
Sofia ma kazde rano totiz budi maminka vstavaj a to tak nastojcivo ze sa neda nevstat, inak su revy ale aj tak som to skusila
ze teda nech ona vstane a ze ja si chcem este polezat, spat a ona ze preco? reku ci som ja dobre rozumela co povedala, lebo nerozprava cisto tak ze ona sa ma fakt pyta preco, prvykrat zauvazovala formou otazky...sranda

@soffi pekne to tam mate zariadene ako citam o taku detsku postielku aku mate na fotke je zaujem 😉
@kosska3003 my sme dnes tiez boli u doki kvoli soplom ale teplotu nema, dycha cisto, ze jej mam davat fyzioloficky roztok, pit caj atd a este ma zvacsenu uzlinu na krku, to som si vsimla ja tak doki mi len povedala ze je to este v pohode, no co ja viem 😖 a prst od uhryznutia bude oki, chvalabohu 😝

ludmilabb
11. máj 2011

@sirinka idete prarabat terasu, ci novu budovat?

ludmilabb
11. máj 2011

a zienky dakujem za info ku kecupu a tatarke,
@jamaat ja som Sofii este pred nasou striktnou dietou davala detske parky obcas ale odvtedy nemala, inak jej chutili aj ked bohvie co v tom za sajrajt moze byt a dostat do nej normalne jedlo je uzas, od rana nic ine nepocuvam len piskotku mi daj alebo tycinku 😠 😠 😠

sirinka
11. máj 2011

@ludmilabb mame zatial iba betonovu, tak ideme na nu polozit take drevoplastove dosky...konecne

mystery7
11. máj 2011

ahojky
nic nestiham, tak vas nemam ani precitane 😝
behame a vybavujeme moje doklady, pre Slavka rodny list a pre oboch potrebujeme karticky poistencov - ja som mala v dokladoch aj Mirkovu-samozrejme 🙄 🙄
Mirko ked videl Slavka, tak si myslel, ze sme mu kupili hracku-babiku, hned ho chcel zdrapit a mojkat. mali sme so svokrou co robit, aby sme ho od Slavka odtrhli. Co sa tyka kriku, ked povieme tichsie, tak to je jasny povel k vreskotu na cele pluca 🙄 dobre ze je mm doma, buduci tyzden bude boj
Mna boli dost hlava, neviem ci zo spinalu, nevyspatia, alebo nalievania prsnikov. Zlupila sa mi koza z pravej bradavky ☹ neboli to, len to divne vyzera.
Slavko vie pekne papat, spinkat, je to zlatusik. Ale kombinacia oboch je vrazedna, hlavne vdaka Mirkovi. Uvidime ako bude aklimatizacia prebiehat dalej.

soffi
11. máj 2011

@jamaat ano bol uz prerobeny, len skoda ze dost oddrbana praca, tak mame kam vkladat peniaze 😅

kosska3003
11. máj 2011

@jamaat ako to som aj ja bola v uzase ja som si myslela ze ju boli brucho ale ona mi stale ukazovala na usta tak som sla k dr a angina dnes jedla parok rano ona to strasne ma rada potom pribinaka polku maleho polievku no papala tak normalne
@mystery7 no tak este ze mas mm doma aspon ako tak sa aklimatizujete no a drzim palce hlavne nech Mirko poslucha 😀

borocka
11. máj 2011

ahojte,tak u nas sa naplno prejavilo leto....okrem krasneho opalenie sme hladovali. tak ako minule leto, patko si zachoval standard a odmieta jest. este ranajky normalne......na obed len kus polievky, mozno pol davky co zvykol.....a potom len lahunka vecera, najlepsie jeden jogurtik. tak bolo vcera aj dnes.....a ako si ho poznam, tak to bude kym sa zasa neochladi. ale energia mu nechyba, aspon zatial nebadam utlm. aj pitny rezim zasa zoslabil, doslova ho musim nutit a pchat mu flasu do ust aby aspon ten pol liter vypil.....a v tychto horucavach je to pramalo ☹
inak bol milunky 😅 rano ma niecim nazlostil tak som mu prstom pohrozila a on sa tak previnilo kukol a vraj ci ma moze pohladkat. tak som povedala ano, cupla som si k nemu a on ma tak prekrasne hladkal a pusinkoval po tvari 😅 😵 no najkrajsi

iinuska
11. máj 2011

@sirinka no, take terasy sa mi pacia, len je to fakt dost penazi