Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kackabrcka
13. máj 2011

@kosska3003 tak ako si sa rozhodla tortu si das urobit ?

ja budem tortu piect sama aj zdobit, kupila som hotove figurky tak uvidime co este vymyslim 😀 inak skusala som kitty tak asi tu tortu spravim, formu mame tak len nazdobit fondanom..

borocka
13. máj 2011

@luba142 akloze zmestia????? ved idete autom,nie??? uz mi povedz co vsetko mienis balit? jasne ze mas dve baby, ale tak my sa popraceme do jedneho kufra s patom....a do auta sa ti aj tri vmestia

kackabrcka
13. máj 2011

kocky ktorej dieta ma dudlík ? kedy ho budete oducat od dudky alebo ako ? lebo ja som vcera rano dudel nastrihla a zatial sa sophie drzi bez neho, ani neplakala ze ho nema.. no uvidime aky bude vikend BEZ 😒

sssimi
13. máj 2011

Ahojte kočky.
Už mám napečené, ešte idem zotrieť dlážky v kúpelni. Obývačku si nechám až na zajtra, lebo pri tých mojich prasiatkach......

@borocka nebooooj, tam toho budeeeeee. Ako minulý rok 😀 Potom sme sa delili koho je čie 😀

sssimi
13. máj 2011

@kackabrcka my sme ešte dudlíkový a podľa toho ako ho zbožňuje sa bojím, že sa ho tak ľahko nezbavíme ☹

borocka
13. máj 2011

@sssimi joj, dufam........vies aky by bol smutny ak by sa mu neusla lopata do piesku 🙄 ale musim mu do kufra nieco natlacit, aspon tu loptu a hrable. skoda ze auticko je vacsi rozmer. inak co beriete, ake oblecko? ja si to musim dopredu odskusat zbalit.....aby som to odniest vladala.
osusky dufam trepat nemusim, v slusnych hoteloch a tento nas tak vyzera je to v beznej vybave izby, ci?

a k tym cumlom, tak my sme od 10m mali len na spanie a od 15tich som ich zahodila. viac neukazala.....myslim ze to bol uz najvyssi cas aby sme sa toho zbavili bezbolestne. a dodnes tu stretavam dievcatko co ma v septembri 3roky!!!! ano dobre citate, a chodi aj na prechadzky s cumlom v puse a ked chce nieo povedat tak si ho vyberie a naspat zalozi

ludmilabb
13. máj 2011

@kackabrcka @sssimi my sme cumlove a tiez to bude problem Sofia bez neho nezaspi a viem ze budu vresky ked by som jej ho nedala

kackabrcka
13. máj 2011

@sssimi no nasa ho mala rano po zobudeni a inak povacsine nie iba ked bola unavena a potrebovala sa cuckat si ho vzala, potom zvdy ked zaspavala a inak v noci vobec nie a ani sa mi nebudila nan lebo ked zaspala bud jej vypadol alebo som jej ho vytiahla z pusy..
ja som ho nastrihla z boku a vcera jej ho rano dala nastrihnuty, pozrela nan povedala nuny kaput a bolo.. inak nejake plackanie alebo ze by sme museli kupit novy.. proste sa tvarime doma ze mame len 1. Dnes videla na klube deticky z dudkami a ani ju nepytala.. ja jej ju vzdy ukazem ked ju spomenie, popozera ale do pusy ho uz ani neda..
inak tu obavu som mala aj ja ako bude reagovat, jedine co je problem ze jej dlho trva zaspat 😖

kackabrcka
13. máj 2011

@ludmilabb to dudka sa da ale mlieko z flasky bude asi problem u nas odstavit.. nakolko pred spanim mi pije po obede a aj vecer este mlieko. No myslim ze ked pojde do skolky tak aj mliecko pojde bokom, uvidime

kosska3003
13. máj 2011

@borocka neni problem co potrebujes zoberieme ja mam velky kufor ja tam toho natlacim tak ak budes nieco potrebovat napis ja ti donesiem a poziciam minuly rok sme tam mala kazda loptu a hracky do piesku zoberiem v pohode mame ich aj pre 5 deti 😀 😀

iinuska
13. máj 2011

@borocka loptu a lopatu berieme aj my, bez toho sa namozeme anilen pohnut 😀

kosska3003
13. máj 2011

@kackabrcka no idem robot len taku smotanovu nepecenu a navrch som kupila kvietky a vcielku maju z vilkom a hotovo

kosska3003
13. máj 2011

@kackabrcka a aj moja ma dudu a je zavyslak ale tak pomaly jej ju chcem tiez zrusit ja bez neho ani na krok lebo ak si zmysli ze ho chce a nahodou si ublizi a ja ho nebudem mat amen tma bude vrestat aj pol hodiny

borocka
13. máj 2011

@iinuska no, co uz, mame chlapov 😉 a este furik doma stale natahuje

@kosska3003 zlata, tie hracky celkom iste a akurat ma nocnik este napadol....ale to budete asi samy pre seba potrebovat. nam je nutny len na to kakanie, ale tak hadam uz dakto poziciate ked na to dojde,ci?

luba142
13. máj 2011

@kackabrcka aj my sme cumlove tiez a nebude lahke sa ho vzdat, neviem, neviem 🙂 a co sa mlieka tyka tak aj u nas z flase rano a vecer, neboj sa moja starsia dcera pila este ked chodila do skolky rano mlieko z flase doma do 5 rokov,ale v skolke normalne z hrnceka 😀
@borocka ja este neviem co vsetko,ale uteraky asi vsetkym nie,mali by tam byt na izbe, oblecenie len nejake zakladne moc toho nebude, potom neviem nejake jedlo na opekacku,ranajky, minule sme mali plny kufor, aj plienky my este, mame malu fabiu takze v kufri moc miesta neni 😀,ale snad nejake male drobnosti tam pre nu nahadzem aj ked ona sa s nicim vonbku nehra

borocka
13. máj 2011

@luba142 jedlo budete brat z domu? ja som myslela ze tam by sme sa mohli dohodnut, poskladat a potom v tej dedine v ptoravinach kupit co bude treba, spolocne.......ci blbost???
pato tiez nie je na hracky, darmo by som lego alebo skladacky brala, akurat tie do piesku potrebuje.....lebo ved samotne sedenie v piesku je o nicom, ale inak sa najlepsie prehra s kamienkami, s papekmi, s klucami,....

kosska3003
13. máj 2011

@borocka aj ten ti mozem zobrat mame dva 😀 a mi ho nepouzivame este ale zacneme natvrdo ked sa otepli

kosska3003
13. máj 2011

@borocka nie nie na ranajky a opekanie kazdy sam ako mozes si tam kupit ale tak naco sa budeme skladat ked si to kazdy moze sam kupit aj tak si to sam opecie nie aspon moj nazor

luba142
13. máj 2011

@borocka neviem co je to za obchod,ale take veci na opekanie maso,spekacky,slanina ,alebo cosi take neviem kde by sme zhanali,ked nepozname okolie 😕

iinuska
13. máj 2011

@borocka hehe, presne, Adamko si da pod pazuchu hrable, lopatu a furik do vzduchu, a tak si ide do zahrady. Mame od susedky taky umelohmotny furik, tak ten v pohode tak nosi. Najlesie je, ze akoze pracuje so svokrou v zahrade, ona napriklad okopava, a na chvilku sa len vystrie, a Adamko hned ''babi, pacuuuuj'' 😀

borocka
13. máj 2011

@kosska3003 tak jasne, ze ranajky a blbiny pre deti kazdy podla svojho, a tak to opekanie ako chcete teda......len sa mi zdalo ze zbytocne kupi jeden par cely chlieb ked nema sancu ho zjest..... a potom ten gulas? chceli ste ho varit, nie?

luba142
13. máj 2011

@kosska3003 hej presne,kazdy si donesie co si bude opekat a nebudeme sa spoliehat na obchody

nemali by sme pisat do stretkovej temy 😕 😕

luba142
13. máj 2011

@borocka o vsetkom sa pise v stretkovej teme a gulas sa nevari tam sa docitas 🙂 a cely chlieb, nam napriklad na 3 dni bude malo 🙂

borocka
13. máj 2011

@iinuska no ako cez kopirak, az na to ze pato si nalozi veci do furika a tlaci ho. mame kovovy, po bratovi ostal ale to je pre tykch 5-6 rocnych, ozaj tazky. ale morduje sa s nim odusu 😀 ale to si nosi do piesku, do zahrady si riadnu motiku berie. on sa nehra s deckymi, ved co je? 😀 pre neho len dospelacke do ruky, inak sa mu to nerata.

@luba142 tak ja si to predstavujem ako normalnu dedinu kde byvaju aj domaci, takze nejaka balla, CBA alebo jednota by nam hadam mohla byt, a tam bezne nakupis aj taketo spekacky. ci si to velmi idealizujem?? lebo ozaj busom neponesiem aj maso a jogurty pre maleho, ved mi to vsetko skysne

kosska3003
13. máj 2011

@borocka tak si kupis polku a za dva dni ho zjete istotne ved budete dvaja dospely plus Pato a gulas nie len opekat ako ja to mam kusok ja si nakupim doma mne sa to nepokazi 😀

borocka
13. máj 2011

@luba142 jaj, uz funguje stretkova tema? teda zasa aktualna? som ani nekukla....

kosska3003
13. máj 2011

@borocka isto tam bude obchod ved to je velka dedina toho sa ja nebojim a to uz nebude problem ked to bude daleko aj autom zajst si myslim

luba142
13. máj 2011

@borocka no tak nejake potraviny tam budu,ale co tam maju alebo nemaju neviem, my si berieme proste z domu radsej, no ale u teba jasne ked budes cely den pomaly niekde cestovat

jamaat
13. máj 2011

Ja sa ešte takto podrobne nad stretkom nezamýšľam, začnem sa 2 dni pred. 🙂

Práve mi Monika nafarbila hlavu, tak som zvedavá, čo z toho bude, keď to umyjem. Moja kaderníčka je chorá, na svadbu to už bolo dosť nutné a súrne, tak som jej to zverila do rúk. Farba že bronzovo-červená. 😕
Dnes som behala po obchodoch, lebo som Emke nemala čo na tú svadbu obuť a voľáko nič pekné v tých obchodoch nemajú. Ani v normálnych, ani u číňanov. Len nejaké letné sandálky som chcela, čo znosí aj normálne. Nakoniec som čosi v Deichmanne kúpila, ale nie je to na úplnú spokojnosť.

jamaat
13. máj 2011

A objavila som v Deichmanne krásne spoločenské topánky, som neodolala a kúpila som ich, hoci ich nutne nepotrebujem a na svadbu v nich nepôjdem. Ale Monika si ich hneď zgrajfla, tak ona v nich pôjde, len som ohromne zvedavá, ako to v nich zvládne, lebo sú na vysokom a tenučkom opätku. 😅