Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
7. jún 2011

@iinuska hm asi tam narobila najvacsi rozruch 😀...v piatok preto lebo v aute spala mozno tak 45 minut a ona zvykne spavat aju 2-3 hodky a v sobotu to bolo sice menej,ale to zasa chcela byt v piesku a ja som sa bala aby ju to nekusalo a nedostala sa jej tam nejaka infekcia 😒 ....trampoliny a smykalyk sa bala tak si nevedela najst zabavku....mozno tak hadzat zase kamene 😝

borocka
7. jún 2011

@iinuska ved som si aj myslela, ze taky nebude adamko stale....asi bol kusok zaskoceny novotou. inak z peta vam rastie frajer 😉 nie len vyzorom, ale zda sa byt aj taky prijemny rozumny chalan.

@sssimi potom ked si najdes chvilku tak mi poposielas fotky?? si nasho fotila na tej trampoline, nevidela som kde boli zavesene. ak su dake vydarene.

kosska3003
7. jún 2011

ahojte no ako u nas bola na prcom mieste trampolina jednoznacne a moja stale spomina toho medveda na MDD sa ho bala a teraz ho stale chce na fotku vidiet opica mala

a ten chat vcera no bolo to rychle ale uz som sa dlho tak pri PC nenasmiala ako vcera mm si myslel ze ci som si nieke prasky nedala ale jednoznacne je lepsie cez spravy pisat

kosska3003
7. jún 2011

ahojte no ako u nas bola na prcom mieste trampolina jednoznacne a moja stale spomina toho medveda na MDD sa ho bala a teraz ho stale chce na fotku vidiet opica mala

a ten chat vcera no bolo to rychle ale uz som sa dlho tak pri PC nenasmiala ako vcera mm si myslel ze ci som si nieke prasky nedala ale jednoznacne je lepsie cez spravy pisat

luba142
7. jún 2011

@kosska3003 inak som na fb kukala fotky zo spievankova z varina a videla som taaaaaaaaa 😀 😀

kosska3003
7. jún 2011

@luba142 hej idem kuknut aspon mate dokaz ze som tam bola 😀 😀 😀 😀

nikanika28
7. jún 2011

@luba142 no praveze neda, maju tam plno 😒 ...je to sukromna klinika, ale skusim zavolat, ci by sa nedal posunut termin na leto, ak by nahodou niekto presunul operaciu...
Dnes v Bille krasny hysak chytila, najskor hucala celu cestu z PN ...asi bola hladna, pretoze nechcela ranajkovat ...boli sme chvilu na ihrisku no a potom v tej Bille ...ludi jak nasranych, pustene dve pokladne, Klarka uz nervozna, unavena ...hucala na cely obchod 😝 ..prichadzala do pokladne tretia predavacka, tak som chcela prejst tam, zavalilo ma stado dochodcov, tlacili sa jak cigani do neba, vobec ich netankovalo, ze mi decko huci v kosiku, nedala sa nijak utisit...tak som normalne na drzovku poodsuvala kosiky a isla do predu 😒 ..tam ma potom jedna pani este pustila pred nu ...ach jaj, taka vytocena som isla domov..ako ja nemam problem pustit starsieho cloveka sadnut, alebo pustit v rade pre do mna ...ale toto uz bolo moc

luba142
7. jún 2011

@kosska3003 je to take miniaturne,ale ja som ta spoznala 😀 😀

luba142
7. jún 2011

@nikanika28 no pekne,ja by som asi urobila to iste 😅 😅

soffi
7. jún 2011

ahojte, tak mi sme boli s prstekom u lekara, urobil jej dierku do nechta a vytahoval tu krv :(, chudatko moje, teraz nechce ani chodit

luba142
7. jún 2011

@soffi neboj sa ono to nebude boliet dlho,zajtra bude lepsie,deti to znasaju dobre 😉

kosska3003
7. jún 2011

@nikanika28 no ako ja by som si asi aj hubu otvorila kokos toto som ja na letisku zazila tak mala posrata upotena uvrestana a nikto ta nepusti kokos ako keby cakali na nieco co uz nebude pri tom na kazdeho pride rad kokos

@luba142 no ved hladim kde som viac tam mojho mm vidno ako mna hihih

luba142
7. jún 2011

@kosska3003 heheh sak vravim,ze len mini mini ta tam je,ale si tam 😀 😀

kosska3003
7. jún 2011

@luba142 som tam som hviezda hihihi

kosska3003
7. jún 2011

inac mna tak boli hlava uz od nedele vecera aj usi ja neviem ci som tam aj upal nedostala lebo specena som riadne aj malu mi opalilo ale tak je ok bola natreta ale ja nie dufam ze to prejde lebo ma porazi uz 3 dni hlava boliet

luba142
7. jún 2011

@kosska3003 s nepijes malo?

nikanika28
7. jún 2011

@kosska3003
@luba142 ...alebo moc 😅 😀 😀 😀 😀 ..to vies, alkohol je svina 😝 😀 😀

luba142
7. jún 2011

@nikanika28 jaaaaaaaj no tak teraz neviem ani ja co je lepsie, moc alebo malo? 😀 😀 😀 😀

nikanika28
7. jún 2011

@soffi neboj, to ju prejde ...je dobre, ze jej vytlacili tu krvicku, teraz budete len cakat, kym dorastie novy necht, vytlaci ten stary ...lukasko si tak pricvikol prst do susaka na pradlo...tiez mal cely cierny, krvavy ...pekne mu to zliezlo, kym sa to nenahradilo novym nechtom, sice to trvalo dlho, ale nebolelo ho to ....a mne tak padol karfiol na prst, na taky zelezny kos mi to tresklo, prst scernal a hadam aj polroka trvalo, kym to cele dosrastlo

ludmilabb
7. jún 2011

@nikanika28 niektori dochodcovia su hrozni hlavne stare tetky 🤐

akurat robim spaldove palacinky, trosku su hrubsie ale chutovo fajne len ako som pozerala @jamaat Jani tvoje fotky tam mi jedna dost dobre prihorela 😝
a Sofia sa naposledy pocikala do getov minuly pondelok ale to bola taka protivna takze uz vyse tyzdna sa snazi pytat
na stretku sa dokonca rano budila so suchou plienkou takze som tam neminula ani jednu ale od vcera uz ma kazde rano v plienke ciknute, fakt sme mali stastie cez vikend 😀

jamaat
7. jún 2011

No už som konečne aj ja fotky natiahla, len samozrejme ich zverejnilo ešte pred tým, ako som popisky napísala. Tak môžete niektoré pozerať znova 🙂

@nikanika28 U nás dôchodcovia = bakuliaci, to je priam pojem. 😀
@soffi Tá krv ju tam určite aj tlačila, teraz chvíľku pobolí a bude dobre. Dlho bude trvať, kým nový nechtík narastie, ale hlavne, že sa nič horšie nestalo.

nikanika28
7. jún 2011

@kosska3003 teba to riadne rozcertilo a to si len citala moj prispevok 😀 😀 😀
@ludmilabb
@jamaat ja zacinam byt na nich alergicka, vsade sa len cpu, vsade musia byt prvi, aby nahodou nemuseli chvilku pockat ...Ludka a mas pravdu, vsetko to boli zenske ...ale to keby ste videli ...prichadzala pokladnicka a oni sa tam isli pozabijat, normalne preleteli okolo mna, taka rychlost 😀 ...ale ja nasrana, este Lukasko mi stale cosi rozpraval, dotoho revala Klarka ....museli si o mne pomysliet ..no co uz, ja som tam nemienila s nou cakat dlhsie ako 5minut uz ...neviem co jej bolo 😒 ...hlavne sa cpala von z kosika a to som ju nechcela vypustit, lebo by urcite len tak pri mne nestala 🤐

sirinka
7. jún 2011

@nikanika28 no niekedy treba byt aj drzi na starcov to je pravda...aj ked ja odkedy chodim s tromi detmi, mam vacsinou dobre skusenosti, len obcas tie blbe reci mi idu na nervy, ale tak sa pracem rychlo prec...

sirinka
7. jún 2011

a som sa zabudla pochvalit, janulka sa nam dnes pretocila prvykrat na brusko 🙂

jamaat
7. jún 2011

@sirinka Tak super, ja už si vôbec nepamätám, kedy to deti zvyknú zvládať 🙂

kosska3003
7. jún 2011

@nikanika28 ano ano rozcertilo lebo mna toto strasne vytaca lebo ako ja si viem uctit starsieho ale zase odtal potal

@luba142 no pijem dost ale idem si uliat pohar vody hadam ja nieviem ja som mala isto slaby upal lebo ma strasne spieklo

luba142
7. jún 2011

@kosska3003 ae zase to by ta este teraz bolela hlava? Ktovie mozne je vsetko 🙂

luba142
7. jún 2011

@sirinka tak super,to leti ten cas ved sa len nedavno narodila 🙂

kosska3003
7. jún 2011

@luba142 a co ti ja viemraz som mala taky upal ze ma triaslo celu noc a potom ma tyzden hlava bolela ale mala som aj po celo tele pluzgiere to bolo brutalne

mystery7
7. jún 2011

ahojky
@soffi bude a vychode!! Len ho musime organizovat my dve 😉
@jamaat tak to som vcera opat zmeskala nieco zaujimave? Vypisovali ste o sexe? 😉

Dnes sme boli na poradni a Slavko ma 5,5kg a 56cm 🙂 ocko sa mu zlepsilo, ale v nosteku ma opuch, musime davat fenistil.
Mirko mal vcera poobede po prebudeni teplotu 38, tak dostal nurofen a dnes uz bol ok. Tak som dr nic nevravela. A dnes poobede mu vybehla teplota na 38,6. Dala som nurofen a po 2hodinach mal 37. Pritom nekycha, nekasle, nesopli. Je culy, beha, krici stale rovnako. Neviete co to moze byt?

kosska3003
7. jún 2011

@mystery7 no ja neviem kto sa bavil ja nie ja som sa len chcela mm venovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a niekto sa toho hned chytil 😀 😀 😀