Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
8. jún 2011

@kosska3003 hmmm výstižné prirovnanie 😀 😀 😀

jamaat
8. jún 2011

U nás začalo zase nerváčske obdobie. Už na stretku som videla, že nie je vo svojej koži, ale tam to medzi deťmi a novými vecami ešte prekonala. Dnes sa už naplno prejavila. Protivná je, hysák fajný predviedla a ešte aj to debilné počasie, že sa von nedá ísť, no mám dosť. Súdim podľa vyrážok na zadku, že sa zase zuby ohlášajú. 😒

jamaat
8. jún 2011

Aj mňa voľáko začína v prieduškách škrabať. Aj čaju som si navarila, tak uvidíme, čo bude do zajtra.

soffi
8. jún 2011

baby ja ma zasa hrozny pruuuser , boze kedy sa uz tie problemy skoncia :(

soffi
8. jún 2011

ked sme odchadzali z podnajmu mali sme 3 mesacnu vypovednu lehotu, odsili sme vsak na zaklade ustnej dohody po mesiaci, za poslednych 7 dni v zacinajucom mesiaci sme zaplatili 80e, teraz prislo vyuctovanie a prenajimatleka ziada od nas vyplatit nedoplatok 330e!!!! povedala som ejj ze je to vela, ze chcem vidiet papier ci zvysila predpisy, lebo min,roku sme platili 400e nedoplatok kedze predpisy mala uplne smiesne, na bytovom mam znamu ktora mi povedala , ze platila byt 123e do jula, a od augusta 140e, mne vsak tvrdila ze byt aj s elektrikou(co predpokladam ze nieje viac ako 30e) plati 216e, teraz som jej povedala ze ak neplatila take predpisy ako tvrdila tak jej to nezaplatime a ona sa ohradza ze nas da na sud, lebo v zmluve to tak je ze si mame platit nedoplatky a ze mame vypovednu lehotu 3 mesiace, my sme jej nahradu za seba nasli, ona vsak 2x odmietla, ale mam strach, teraz to ani nemam z coho vyplatit, ved sme po prestahovani ostali na nule, som z toho hrozne zdeptana uz par dni, len diazepam beriem, a neviem sa ukludnit, to ako ma poohovaral po susedoch ani nevravim, kazdy kto ma pozna vie ako som nachylna na poriadok a ona vsade rozprava z ema zdevastovany byt, ze som spinavica ze sa jej zvracat chcelo ked to videla, pritom sme jej vymalovali izbu aj chodbu, zaplatilipolovicu plav.podlahy, ktrou sme si sami polozili, a burali komin v byte, 😠 ☹

jamaat
8. jún 2011

@soffi No zjavne je to nejaká blbaňa. Že o vás šíri somariny, z toho si ťažkú hlavu nerob. Sama si napísala, že kto ťa pozná, vie, aká si. A tie nedoplatky by ti samozrejme mala doložiť vyúčtovaním. Tam potom býva uvedené aj to, koľko platila, či teda bol nedplatok spôsobený spotrebou navyše, alebo tým, že neplatila predpísané mesačné nájomné.

soffi
8. jún 2011

@jamaat ona predpisy min.rok úplatila, ale take nizke ze to sa prost eneda, ja beriem ze ak by sme mali nejaky ten nedoplatok do 100e tak je to v norme, ale preboha tolko????pre porovannie, ked sme sa nastahovlai po 9 mesiacoch nam prisiel nedoplatok za elektrinu 150e lebo krasavica platila za elektriku 8e!!!!v dnesnej dobe, a v roku 2009 ked neplatila predpisy vobec tak nam zaplatila akurat 17 kubikov vody v prepocte-...na rok!!!!

jamaat
9. jún 2011

@soffi To je potom ale nejako zle zmluva urobená, keď ty automaticky máš platiť nedoplatky bez ohľadu na to, koľko z tvojich peňazí išlo na zaplatenie bytu. Možno tí ďalší, ktorých ste našli, s tým nesúhlasili a preto sa nedohodli. No neviem, čo teraz s tým. 😒

nikanika28
9. jún 2011

Ahojte
@soffi ach jaj, to je na slaktraf 😒 ... aj tak to nejak nechapem, vy ste platili len najom - bez elektriny a vody? No kazdopadne, nikdy sa nevyplati jednat len na zaklade ustnej dohody, niektori ludia su svine 🙄 , ja ustnym dohodam neverim 🤐 ...neviem, z tohto asi nebude vychodisko, vzdy sa jedna na zaklade podpisanej zmluvy ..drzim palce

luba142
9. jún 2011

ahojte dnes u nas hnusne ,prsi, mala je zatial kludna 🤐 ,ale neviem dokedy

@jamaat to mas dobre,mne ani na stretku bez nervakov nevydrzala,ale doma to byva niekedy este horsie 😠

@soffi no pekne, fakt mate smolu,ze je to len na ustnej dohode ....preto nemam rada taketo ksefty s podnajmami,prenajmami a kadecim, a ked tk tak poriadne preukazatelne, lebo inak sa nedohadas s nikym,hlavne ked ide o nejaku takuto spinu

luba142
9. jún 2011

a zabudla som druhe vydanie Spievankova vraj vychadza za 115 dni 🙂

soffi
9. jún 2011

no nakoniec mi dnes rano pani krasna volala, zlakla sa vcera advokatky hehe, a zrazu sme vyrovnane, asi neplatila ani dan z prenajmu, jej sa zda vela ze sme minuly 50 kubikov vody na rok, mne sa to vela nezda, kazdopadne sme vyrovnane ale na papiery mi to nechce podpisat, tak hadam uz d apokoj 😕

luba142
9. jún 2011

@soffi ja na tvojom mieste by som trvala aby to dala na papier aj s podpisami,aby zase neprisla za par dni znova

nikanika28
9. jún 2011

@soffi hm, no este ze tak...ale trvala by som na tom, aby to bolo riadne spisane a podpisane, nikdy nemozes u nej vediet, co ju napadne 🙄

soffi
9. jún 2011

ved prave, ze ona to podpisat nechce, ale takamoska advokatka vravela, ze jej zavola, a opyta sa jej ci to moze zmietnut zo stola, ci je to teda vyriesene a ak povie ze ano tak to potvrdila advokatke takze sa mam ako tak ohraidt, neverim zeby mi nieco podpisala

emode
9. jún 2011

@soffi ak by ste este mali nejake problemy, tak jej pohroz, ze ju udas na danovom urade, ja silne pochybujem, podla toho, co si pisala, ze odvadzala z prijmu z prenajmu nejake dane ... 😠

ludmilabb
9. jún 2011

ja som v piatok vypila dva Radlery a v sobotu jeden, v noci mi zima nebola ale vonku som musela na deke sediet, inak by mi zadok odmrzol, ale po minulom roku som sa lepsie nachystala na vecerne vysedavanie lebo vtedy ma drkotalo vonku fajne
@soffi boze to su ludia! akoze jeden den ta ide zniest zo sveta ze jej mas zaplatit a na druhy zrazu vyrovnane...ja si neviem prestavit zeby som sa takto spravala,klamala, vyhrazala a este ohovarat ta ked si jej tam vymalovala..fakt riadna truba to musi byt uz len mat od nej pokoj 😝

jamaat
9. jún 2011

No čo sú tu všetci chorí? Ja teda aj hej, priedušky ma bolia. A robím narodeninovú tortu pre Emku, zajtra ideme na chatu. Dúfam, že nás tam neodfúkne.

kosska3003
9. jún 2011

@jamaat no ja som ok ale mala neviem neviem ma uz sopliky tak dufam ze sa to nezhorsi aj teraz sa zobudila bola niaka tepla tak som jej dala panadol a dufam ze do rano bude ok dam jej rano cecko radsej preventivne ale dnes zjedla asi 5 mandarinok tak mala nieke tie vitaminky

borocka
9. jún 2011

caute, my sme sa dnes dostali von az o piatej, ked prestalo prsat. domov sme prisli o pol deviatej a cestou sme ocikali vsetkych slimakov. a ked patovi dosla cikanica, tak ich chcel okakavat 😀 😀 teraz je nimi uplne posadnuty 😕
inak nove nemame nic, a zatial sme obaja zdravi, klop klop

ludmilabb
9. jún 2011

my mame zase nove zlozvyky, ked jej chcem umyt zuby vyplazuje jazyk a musim jej ho cistit, cize ak sa mi podari tak jej umyjem vrchne zuby, k spodnym sa nedostanem a ked jej vravim aby jazyk schovala tak to ma uplne opacny efekt a dalsia vyborna zabavka je pchanie prstov do ust kym ju nenadrapi, potom sa zacne rehotat ako blazniva, zatial ani raz nezvracala ale nic prijemne na pozeranie a pocuvanie, nechapem co sa jej na tom zazitku tak paci, bulimicku doma nepotrebujem
@jamaat ozaj vy idete oslavovat, som aj zabudla 😝 tak snad nebudete cely cas len na chate sediet a formu si nepotrebovala?

iinuska
9. jún 2011

@ludmilabb no to s tymi prstami moze byt zaujimave 🤐

mystery7
9. jún 2011

ahojky
Tak ja mam anginu bez teplot, mm ma zapalene hrdlo a smeruje k angine, Mirko uz konecne nema teploty a vsetky vysledky ok. Slavko jediny zdravy, dufam, ze to tak ostane.
Dr mi dala klasicky bioparox ☹ Mirko ma len probiotika a vitaminy a mm dostal jednorazove antibiotika.
Mirko bol dnes riadne nervny, budicek bol o 3:20 ☹ 🙄 po hoine zaspal a vstal o 7, tak cely den o nicom. Doobedu bolo krasne, poobede prisla taka burka, ze ho zobudila a tak sme isli trosku von. Ale fuka tu silny studeny vietor.

iinuska
9. jún 2011

@mystery7 juj, tak skore uzdravenie vsetkym, a nech to Slavka zdaleka obchadza

ludmilabb
9. jún 2011

@mystery7 drzte sa a prajem kludnejsiu noc ako tu minulu, u nas riadne vetry veju, som bola akurat so psom von tak je sviezo
@iinuska ale ze sa jej nieco take zapaci, to nechapem najviac 😒

kosska3003
10. jún 2011

ahojte no ale riadne sa to ti chorobami rozbieha aj Marika ju uz boze aj s hlupim pocasim

ludmilabb
10. jún 2011

@kosska3003 pocasie je naprd ale snad sa to uz zmeni

jamaat
10. jún 2011

Hej, malo sa zmeniť. A teraz pozerám, že predpoveď zmenili na totál zamračené. 😠 Do tretej som sa ondila s tortou, ešte stále nie je ani zďaleka hotová. Keď človek nemá cvik a narobené farebné hmoty, tak to trvááá! Takže idem pokračovať.

ludmilabb
10. jún 2011

@jamaat som zvedavá čo si vyčarovala 😀 ja som išla spať o dvanáctej ale som hotová do tretej by som nevydržala asi len s kávou

kosska3003
10. jún 2011

@jamaat no potom hod foto ja som k.o tiez mala celu noc revala potom spala s nami na postely tak som mala pol metra postele teraz si davam kavicku pekne na prebratie mm mi spravil ranajocky hemendex tak mi je fajne zatial ale idem varit vyvar malej ked je chora a karfiol