Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
11. aug 2009

mala mi akurat mrncala tak som jej skusila celo ma ho teple ale ruky mala ladove a nemerala som jej teplotu lebo zaspinkala zese

lasenka
11. aug 2009

kosska - ty este kojis?

sirinka
11. aug 2009

ahojte...my uz sme u nasich v revucej....cestu zvladli dievcence na jednotku a kedze sme mali kvoli uzavretej ceste obchadzku, kupili sme si priborovu sadu z poslednych kusov vyrobenych na sk....aj toto sa uz bude iba dovazat made in china....

jamaat
11. aug 2009

Čaute. Zuzkám všetko najlepšie k meninám. Aj moje sa blížia. 🙂

mimi, odžmolkovať kočík??? Vnútro vaničky myslíš, alebo čo? 😲

Dnes som si bola po vibračné kresielko na inzerát, tak budeme zajtra skúšať. Som zvedavá. Ale dnes mi prespala Emka celé doobedie a poobede tiež potiahla hodinku a pol, večer znovu polhodinku. Hlavne to doobedie mi dobre padlo, lebo som uhorky zavárala.

Rozprávala som sa s tou dievčinou, čo som od nej kresielko brala, aj o rotavírusoch. Tak mi len potvrdila môj názor. Vraj im to pediatrička neodporúčala, lebo že je plno druhov tých bacilov a očkovanie zaberá len proti niektorým. Že ak má dieťa rotavírus dostať, tak ho dostane aj tak a že sú to vyhodené peniaze. Malá jej ho aj dostala, tak boli v nemocnici, ale neľutovala, že očkovať nedala.

kosska3003
11. aug 2009

lasenka no moja spinka 11 hodin v noci a je plne kojena neprikrmujem aj dneska dr bola prekvapena ze to aj preto tak dobre pribera a rastie ma dostatok spanku

ladywitch26
11. aug 2009

baby, nemalo by mimco jest viac cim je starsie? nasa pred mesiacom nemala problem spackat na posedenie aj 130ml na jeden sup a denne tak 700-800ml a teraz 130ml vynimocne, skor mi tak okolo 80-90 papa a za den tak 550 az 650ml. je to ok? neviem,ci nieco pribrala,nemam doma vahu a na poradnu mam ist az za mesiac. ale je to tak od toho ockovania pred 4tyzdnami 😒

kosska3003
11. aug 2009

lady no to neviem ti poradit ja som zvedava ako bude po tom ockovani papat moja

lasenka
11. aug 2009

kosska - tak to mas super... ja tiez plne kojim, no vstavame kazde 4-5 hodin 😉

jamaat - potom hod foto kresielka 😉

lady - ja mam pocit, ze my papame stale to iste mnozstvo 😉

monkap
autor
11. aug 2009

kosska: to vazne spinka marika 11hodin bez papania 😨 ?? to je super 😅

kosska3003
11. aug 2009

monka lasenka no nestazujem si ja ju dam spat o 8 a spi do tej pol 8 rana niekedy sa zobudi o 5 ale napapa sa a spi dalej
ale dneska neviem neviem ale je bojovnicka a bojuje poriadne s tym ockovanim

ladywitch26
11. aug 2009

koska, ked papala prvy tyzden po ockovani menej,tak som si myslela, ze ok, to ma z toho, prejde ju to. lenze uz je to skoro mesiac a a ona vobec nezvysuje davky.mam iba osobnu vahu,takze ju vazim spolu so mnou a nie je to velmi presne,ale nezda sa mi,ze by sa rucicka na vahe za posledny tyzden nejako pohla. stale ma okolo 6 a pol kila, to by bolo nejakych 100g za tyzden,co pribera, predtym priberala 250 az 300 za tyzden.

dannynka
11. aug 2009

ahojte,veru aj nas caka buduci tyzden ockovanie 😅

jamaat-veru aj ja som pocula nieco podobne o tych rotavirusoch,tak aspon si ma usmernila...som rada ze niesom jedina co nedam ockovat 😅

lasenka
11. aug 2009

kosska - mne Jkaub raz potiahol sest hodin, no musela som ho budit, lebo prso som mala ako z kamena 😅

lasenka
11. aug 2009

och boze, ale som mu skomolila meno 😀

ladywitch26
11. aug 2009

monka, moja tiez vydrzi celu noc, niekedy aj tych 11hodin nepapat. ale zato cez den potom pyta kazde dve hodiny.
inak som sa rozhodla, idem kupit od jednej kocky z bazaru cestovnu postielku.u nasich budeme v septembri 3 tyzdne, tak sa mala lepsie vyspi,ked bude mat svoju vlastnu postel,ako ked sa bude tlacit spolu s nami. a aj cez den ju mozem mat v nej namiesto ohradky.aspon nemusim vsetko trepat v aute. inak raz som tu videla v novinach inzerat, jedna pani si chcela na tyzden prenajat postielku,vanicku,prebalovaci pult a sedacku. ze jej ma prist navsteva len na tyzden a nebude to predsa kupovat. vtedy som sa na tom smiala, ale celkom dobry napad. u rodicov stravim tak max. 4tyzdne do roka,tak by sa mi neoplatilo to vsetko kupovat.

dm1
11. aug 2009

las mne maly v noci spi skoro pravidelne od tej 20 do 4 niekedy aj skoro do 5 ale kedze je to pravidelne prsa si uz zvykli a produkuju vtedy menej.

lasenka
11. aug 2009

dm1 - no vidis, moje prsa este asi nie su zvyknute 😉 no ako ste to len docielili 😕

ladywitch26
11. aug 2009

ozaj baby, date deti ockovat proti tej prasacej chripke? tu dostanu vakcinu zadarmo deti od 4mesiacov, a len dufam,ze to nebude povinne, lebo nie som velmi nadsena. ja som zasadne proti.

dm1
11. aug 2009

lady bude fakt lepsie ked bude mat svoju postielku /ak teda nespava s Vami aj tak 😉 /. My sme naskor nasim isli a spal s nami ale bol celu noc nervozny a teraz som tam bola na 2tt a maly v pohode lebo tam mam uz vsetko po sestrinej malej uz aj vratane stolicky na krmenie 😉

dannynka
11. aug 2009

ozaj dm ako sa ma kvetinka?dlho sa neozvala 😅

kosska3003
11. aug 2009

lasenka to mam aj ja prsia ako s kamena ale odsajem si rano a potom jej dam papat lebo ked mi s jedneho prsa pije nestiha to prehltavat co tak tece a z druheho mi vyteka mliecko tak to odsajem a dam do mraziaka na horsie casi

dm1
11. aug 2009

las - tiez to bolo postune a upravilo sa to az ked maly fakt pravidelne tak dlho spal.
lady - tiez nedam ockovat proti tej chripke pride mi to zbytocne sak na normalnu chripku ochorie daleko viac ludi vo svete ako na prasaciu... a ved nic ine tym detom nerobia len ich furt ockuju - chudatka male. Ale hadam vedia co robia.

ladywitch26
11. aug 2009

dm, nasa spi v pohode sama vo svojej postielke, ale niekedy si ju necham pri mne este ked papa o osmej rano. to vzdy zaspi a potiahne aj do jedenastej. jej sa spi velmi dobre, ale nam uz horsie. vacsinou ma zo sna stipe do krku a muz schyta par ran pastickou do nosa. no a samozrejme mala ruky rozpazene,tak sama zaberie polku postele a my sa tlacime po krajoch 😀

dm1
11. aug 2009

a este mne pije odzaciatku len jedno prso takze asi sa tam ani nestiha tvorit mliecko nejako naviac a aspon nikdy nezabudem z ktoreho pil haposledy 😉

dm1
11. aug 2009

lady aj ja si maleho rano uz beriem k sebe. je to pohodlnejsie lebo sice spi tak dlho bez prestavky ale potom zase chvilu papa kazku hodku...

ladywitch26
11. aug 2009

dm,ale ja ju krmim z flasky,prso uz nechce. ja si ju beriem len kvoli tomu,aby som si mohla este aspon chvilku pospat 😀 chodim spat az po polnoci, ale zato rano mam problemy vstavat o osmej. ale to uz mam zabehnuty rezim tak. tri roky som zacinala v praci o desiatej, tak som spavala do deviatej.

luba142
11. aug 2009

aj mne spi mala tak od tej osmej do 5 ale teraz sa zase zacala budit okolo 2 a potom spiu do 6-7 a niekedy potom aj dalej do te 9-10.

dm- ja tiez davam len jedno na jedno krmenie ale nez ju idem krmit zase tak mam obe rovnako plne tak si to musim znacit

dm1
11. aug 2009

lady som zabudla ze t y z flasky. Ja tiez hodim spavat neskoro lebo sa mi nechce nikdy vecer spat a rano to lutujem ked drobec uz nechce spat od tej 7... . Ak je vikend alebo ma manzel poobednu tak si ho rano berie aby som sa vyspala lebo on je aj tak riadny ranostaj tak nech je aspon uzitocny. 😵

dm1
11. aug 2009

luba ale ja davam vzdy len jedno. Druhe vobec nechce! takze nemozem zabudnut 😀

luba142
11. aug 2009

lady mala mi v poslednom case pije len tak 5-6 minut uz ale mesiac tiez a to ani neviem kolko si vytiahne ale nebude to asi ani 100ml. Vazila som ju po 5-tich dnoch a mala tak 100g navyse a neviem ci je to dost ale ved zajtra uvidime v poradni lebo aj neviem kolko meria