Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
30. jún 2011

@jamaat vsetci po Lidli behate iba ja beham po Kiku a zhanam detske sietky na hmyz 😀 ale nie pre Sofiu...potrebujem kvoli tomu materialu za jedno euro je to super cena

inak dnes zazitok z trolejbusu, pretoze moja mama ked ku nam pride a je horuco tak sa utiera servitkou a vravi Sofii: babka sa poti tak sa musi poutierat a dnes jedna pani v troleji si utierala tvar a Sofia nadsena krici, teta sa poti, teta sa poti a prstom na nu ukazovala som sa skoro pod zem prepadla 😝

jamaat
30. jún 2011

@ludmilabb V Kiku majú ešte aj detské sieťky na hmyz??

ludmilabb
30. jún 2011

@jamaat veru maju si predstav 😀 a pri Kiku co je DMKo som kupila Sofii tie malinove lizatka, lebo u nas maju len tie multivitaminove

mystery7
30. jún 2011

tu sa od obeda mracilo, fukalo, ale nic nebolo. Spadlo len par kvapiek a dost.
Zafarbila som si vlasy, cakam kym uschnu a zajtra si spravim melir.

mystery7
30. jún 2011

Mirko behal cele poobedie v crokskach, nechcel ich uz vyzut. Pacia sa mu 😉

kosska3003
30. jún 2011

@mystery7 to si ako sama robis melir ja si ani sama nefarbim ku mne domov dojde mm teta ta je kadernicka a mi nafarby aj melir spravi mala by dojst buduci tyzden konecne mam to hrozne aspon ze ma ostrihala sobotu

ludmilabb
1. júl 2011

dobre ranko, Sofia zase spi od deviatej vecer bez prerusenia ale vcera cez den nespala, uz ju idem budit, ranajky nachystane, pes caka 😝

baby to Spievankovo je mania, Sofia spieva skoro vsetky pesnicky, musime tancovat stale a stale

iinuska
1. júl 2011

dobre ranko
@ludmilabb U nas dnes po dllllhej dobe fici Spievankovo, Adamko si tiez pamata vela pesniciek aj napriek tomu, ze teraz pozerava krtka.
U nas je dnes pod mrakom, vyzera to na dazd. Poobede idem ku kadernicke konecne

ludmilabb
1. júl 2011

@iinuska my sme uz aj trochen zmokli kym sme boli s Blazikou, boze a Sofia ma zase prekvapila ked som pichala Blaziku tak mi vravi ze aj ona chce, joj kebyze vie preco to cele je tak by si to hned rozmyslela, zatial sa ma ale nepytala preco ju picham berie to ako samozrejmost

monkap
autor
1. júl 2011

my stale nemame to spievankovo ... neviete poradit, kde ho stiahnut?

monkap
autor
1. júl 2011

@iinuska vdaka 🙂

monkap
autor
1. júl 2011

super, uz to deti pozeraju 😅

luba142
1. júl 2011

ahojte, dnes u nas prsi od rana,takze mam doma obe baby, urobila som polievku zo suseneho hrachu a ribezlovu bublaninu...uz len cakam co pojde Babula spat a bude chvilku klud 🙂

ludmilabb
1. júl 2011

@luba142 my sme boli vyse dvoch hodin vonku aj vybavovacky aj prechadza skombinovana, tu tiez prsalo ale dalo sa to zvladnut aj na peso

luba142
1. júl 2011

@ludmilabb ked my nemame gumaky 😀

mystery7
1. júl 2011

@kosska3003 kupimujem melir palette deluxe ME1, tam je uz aj ciapka aj hacik. Ale je ostry tak mam normalnu hackovku. A pekne podla navodu. Ja si uz viem aj vlasy na celej hlave sama povytahovat, ale lepsie ked niekto s tym pomoze. Najhorsi je na tom ten smrad 🙄 mne aj farby na vlasy smrdia 😅 Keby dosla kadernicka ku mne domov, tak si to sama nerobim 😉

U nas najnovsie frci Mickeyho klubik a Manny a naradie.

Od rana fukoty, uz ani nepamatam kedy tu nefucalo 🙄 mm videl vcera na dialnici vzdusny vir, ktory vyzeral ako tornado. Nebyt toho ze soferuje, tak by hned fotil. Mohli sme zbohatnut, poslali by sme fotky do markizy a joj 😀

kosska3003
1. júl 2011

@mystery7 no ja mam to stastie ze mi domov dojde sama by som tazko aj ked si farbu kupim tak mi ju niekto musi dat na hlavu

my sme boli v lidly na crocsy tak som jej kupila 24 take zeleno modre a aj 25 som vzala po dome na zimu a to si vybrala sedo cierne u nas prsi nonstop ale poobede pojdeme vonku pekne prsiplast gumaky a ideme 😀 to bude cela stastna vcera sme tak mamu cakaly v najvacsom lejaku

luba142
1. júl 2011

@kosska3003 nam su dobre este 23 ,ked som jej obula tu 24 tak bola este velka, ale topanky mame uz 24 normalne 🙂

kosska3003
1. júl 2011

@luba142 my uz mame 24/ 25 je na nich napisane a su dobre lebo su take ako keby jemnym flisom cele potiahnute vo vnutry tak jej neni zima

ludmilabb
1. júl 2011

@luba142 Sofia nosi 22ky alebo 23ky to su jej este trochen vacsie ale nevadi uz mensie kupovat nebudem aj ked noha jej fakt rastie slimacim tempom

borocka
1. júl 2011

@mystery7
@kosska3003 mys a farbu podkladovu si aku davas? ze ti ju potom melir este vytiahne. inak to by som aj ja prijala mat v rodine kadernicku. inak sama si aj ja nafarbim hlavu, hoci ruky mam potom vytahane ako opica. ale melir by som si uz sama netrufla. to len sestre natiahnem.

kosska3003
1. júl 2011

@borocka mne dava aj farbu aj melir naraz ved uz to mam ako metlu konecne budem vypadat trozku aj medzi ludi mozem ist 😀

borocka
1. júl 2011

my nosime 24. 23su nam uz uplne na doraz, a v 24 ma medzeru, tak teoreticky aj na jesen by mu mohli stacit aspon botasky. uz cakam ze sa noha zastavi v raste.

borocka
1. júl 2011

@kosska3003 ja si zvyknem dat spravit len melir,mam rada na leto cisty mlond a najprirodzenejsia blond mi predsa len pripada ta melirova...............ale kadernicky to vedia spravit,to je jasne. len mys nie je kadernicka,tak ma to kus zarazilo. sa odporuca dat vtedy farbu aj melir tej istej znacky a druhu, inak vraj nechati

luba142
1. júl 2011

@borocka ja si davam aj podklad urobit,kedze mam uz aj sediny a tam kde nemam melir to je vidno....mne to kadernicka robi tak,ze najskor mi podoplna melir a potom ten zvysok nafarbi farbou....my nosime tiez 24,ale tieto lidlacke croksy mame 23 to nam staci este

borocka
1. júl 2011

ozaj, tie co mate gumaky, tak ako sa to deckam obuva? ide to na nohu? a drzi to,kedze nemaju zips a ziadne zapinanie???

kosska3003
1. júl 2011

@borocka mne ich v pohode obuva a aj v nich beha vsetko takze je drzia
@luba142 no ja som jej dnes kupovala 24 som jej skuzala a ma tam min pol centi len volne ona ma labu hroznu ale tak ja mam 7 a mm 9 tak ma mat po kom labu

luba142
1. júl 2011

@kosska3003 to aj ja sa chystam ku kadernicke,ale mala by som to stihnut aspon do 15.7. to ma bratranec oslavu promocii v kruhu rodiny,kedze my sa nepotrepeme vsetci do BA na promocie.....tak aby om nevyzerala ako nejaka píp... uz to mam riadne vyrastene 😝 😝 ,ale kedze nemam moznost mat kadernicku doma, tak sa nemozem dokopat a zosuladit s mamou aby som sa objednala 😀

monkap
autor
1. júl 2011

nasa mala nosi gumaky v pohode 🙂 nie je lepsej zabavy ako gumaky, prsiplast a hor sa do dazda a do kaluzi 😀