Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
5. júl 2011

@jamaat tak u nas slapat alebo nebodaj vozit sa tak dlho nehrozi, prestane ju to rychlo bavit a potom je vozidlo len na ostaru a nosenie 😒 my sme asi dost lenivucki 🙄
ja som taky clovek, ze ja mlieko od kravy priamo nemozem ani citit 😝 trvanlive najlepsie 😅 ... pre moju chut, myslim ...
sofia dnes tiez nespala, uz sa nam to stava castejsie, ze doma nespi, v skolke sa viac unavi ...

jamaat
5. júl 2011

@emode Emke sa na tom páči tá rýchlosť. Keď sa na tom rozbehne, tak musím popri nej bežať aj ja. A viac sa jej páči, keď ide stále dopredu, ako sa len hore-dole voziť niekde pri panelákoch.

kosska3003
5. júl 2011

@borocka no Marika ked sme boli minuly rok s tym nemala problem myslim slanou vodou aj sa ponarala a hohode skor vlny vadili ale neskor si zvykla a potom pohoda

soffi
5. júl 2011

@borocka no ve dmne sa ani chuda nezda, prave preto som ju vazila, ze s ami zdalo ze pribrala, ale nepribrala🙂

soffi
5. júl 2011

baby mate aj vy v manzelstve take stavy, ze mate pocit ze to vsetko akosi rychlo upada???ja si pripadam akoby sme spolu zili 50rokov, ziadne prekvapenia, ziadne spolocne travene vecere pod jednou dekou, spolocne spolu len spime-mylsim v jednej posteli, je mi luto ze to tak skoro pominulo :(

iinuska
5. júl 2011

@borocka Adamkovi teda more vobec nevadilo. Prave naopak.
@jamaat super vykon 😉

emode
5. júl 2011

@soffi mozno ste chytili len spodok vlny 😨 mali ste teraz dost tazke obdobie, asi to malo vplyv ...

more ani nam nevadilo ale radsej bola v bazene, ale ked prisla na to, ako sa polozit na vodu a vlnky ju hojdali, tak sa jej to pacilo 😀

mystery7
6. júl 2011

ahojte,
Tak tu uz hodinu leje a je poriadne pozatahovane. Dnes budeme asi len doma. Neznasam take dni. Z noci som nejaka dolamana, ani neviem kolko krat som kojila. Mirko pozera vlaciky v tv a Slavko mrnci v postielke-chce spat, ale len na rukach, alebo na prsniku ☹ inac musim povedat, ze aj Mirko ma dnes nejaky valaci den-vala sa po mne odrana.
A ja by som tak spala.

mystery7
6. júl 2011

som zvedava kedy mi poschne pradlo. Vcera som stihla pustit jednu pracku a vsetko vlhke. Dufala som ze dnes pustim este aspon jednu ☹ 🙄 po vikende mame kopec spinavych veci a posledne ciste slipky ☹

jamaat
6. júl 2011

@mystery7 Dáko to dnes vydržte, zajtra už budete mať pekne. U nás je tiež zamračené, ale poobede sa má vyťahať.

Zajtra ideme na Pohodu, tak hádam predpoveď so zlepšením počasia vyjde.

sssimi
6. júl 2011

@borocka jasné, bolo perfektne. A malá nechcela ísť do mora, lebo bolo pre ňu studené a asi sa aj vln bála.Veru, že ho ani neochutnala.

mystery7
6. júl 2011

@jamaat teraz som citala, ze ste boli na festivale. Ako to riesite s poobednym spankom? Spia vam v kociku? Mne uz Mirko ani do kocika nevojde. Chceli by sme ist na cely den do ZOO, len neviem co so spanim?

jamaat
6. júl 2011

@mystery7 Emka spala v kočíku a Sofia nespala vôbec.

sirinka
6. júl 2011

@mystery7 a mirko by nepospal v satke ci manduci? my sme to tak robili s klarkou este aj minuly rok...

mystery7
6. júl 2011

neviem ako so satkou, jedine na chrbat. Je uz dlhy a velmi tazky 🙄 on zvykne spat minimalne 2 hodiny.
Manducu nemam a neponam nikoho, co ma.

sirinka
6. júl 2011

@mystery7 hej na chrbte, taketo vacsie deti uz sa vpredu nenosia, je to prilis namahave...skus, uvidis, ci ti tam vydrzi sediet. inac ho tak chodzou dokazes rychlo uspat...

dm1
6. júl 2011

@mystery7 nas v pohode v kociku nie je problem ak sme prec

mystery7
6. júl 2011

minule som ho chcela napratat do kocika, tak bol nejaky privelky 😅 ledva vosiel. On nesedel v kociku ani nepamatam 🙂
Idem omrknut viazanie satky na chrbat,ale to by ho musel nosit mm. Uz vidim jeho zdvihnute obocie, ci to myslim vazne 😀

sirinka
6. júl 2011

@mystery7 a preco by neponosil? ale na chrbte sa da, ja som tak ponosila 17 kilovu klarku v zime po tatrach....na hodinku, hodinu a pol sa da vydrzat

mystery7
6. júl 2011

no, mam zltu satku 🙂 a neviem ci mi nanho vyjde nejaky uvaz, ma ine miery

zuzkaprofant
6. júl 2011

@mystery7 daj muzovi satku tu kociarik potlacis a hotovo ja som bola teraz v lete v zoo s malym super bolo pobehal pospal v kociariku on je nauceny na spanie v kociariku to mi aj viacej pospi niekedy ako vpostely 😉

mirko stale peso chodi nebollia ho nohy mozno preto ti je taky nervny potom lebo nas ked sme boli v ke teiz len behal a poto nervacil bo ho nozky bolely tu ho dam do kociariky troska pobeha a spinka mi cez den do 4hpdky v noci mi spinka ako tak dobre s prestavkami na mliecko 2krat ale spime 12hod 😀
lebo oni su este male aby velmi vela behali si mylsim a ked prejde mirko cele namestie tak to ma co robit ti poviem

sirinka
6. júl 2011

@mystery7 aha, v satkach sa ja az tak nevyznam, manduca sa da lahko prisposobit a tiez mam zltu 😀

kosska3003
6. júl 2011

ahojte tak my sme opat chory mala chrchle sopli joj konecne bola 2 tyzdne zdrava na porazenie toto a este ma aj tato prist dnes tak sa aj tesime som zvedava kedy dojde

sirinka
6. júl 2011

@kosska3003 moja ma cystitidu, atb....tak drzim palce, nech jej to rychlo prejde...

mystery7
6. júl 2011

@zuzkaprofant nemyslim, ze je nervny z chodenia. On ma najvacsie nervy ked sedime doma, alebo kym ideme von. Potom uz chodi a je spokojny. Len velmi zriedkavo sa stane, ze nevladze, ze chce ist na ruky. Max raz za mesiac.
Cez den spi dobre 2,5-3,5 hodiny a v noci od 20 - 6 bez zobudenia. On pije mlieko pred spanim a v noci sa uz dlho nebudi ani na vodu, caj, mlieko. Takze oddychnuty a vyspaty je dobre.
Mirko je proste taky nervnejsi typ, co uz.

borocka
6. júl 2011

@kosska3003 tak marika absolvovala kurzy, istotne vie ako sa ma ponarat 😉 patovi sa aj vo vani stane,ze sa napije alebo vdychne vodu. tam ju vykasle a ide sa dalej bez mrknutia. len tipujem ze morska voda by taka v pohode nebola. ale mozno by ma velmi prekvapil.

@mystery7
@zuzkaprofant my tiez kocik vobec nepouzivame. chcem ho unavit, vybehat a to sa mi s kocikom isto nepodari. a tie dve hodinky na prechadzke proste musi zvladnut, ked sa ide v klude,pomaly, jeho tempom, pristavime sa tam kde ho to zaujima.....a prideme domov, a tiez si nejde sadnut a oddychovat alebo beha dalej.

inak ako ste tu minule vsetky pisali ze decka sa nervacia a vzdoruju, tak s patkom prezivame teraz celkom pokojne obdobie 😵 klop klop. naozaj sa s nim da, spolupracuje, vieme sa dohodnut, trenujeme trpezlivost. nie vzdy je to na prve slovo, a casto skusa aj odvravat typu: ALE bla bla bla...ale ked ho zahriaknem ze nechcem pocut ziadne ale, tak oci sklopi a spravi o co som ho poziadala.

inak teraz mame take bobo 🙄 asi pred tyznom co zapokop o dlazbu a tiekla krvicka z palca, tak sa mu to tak skaredo navrelo, hnis sa mu tam zrejme nazbieral...musime si macat v harmanceku a cez den sa zvykne stazovat. ved pri kazdom obuvani o to zavadime 🙄 take je to tam neprijemne a nepekne.

mystery7
6. júl 2011

@borocka najprv gratulko k meninam. a nema tam Patko hnis? Netreba ho nejako dostat vonku?
Ja tiez musim Mirka poriadne unavit, ked chcem, aby spal. Ale ani po navrate domov nesedi. Ked nebeha a netancuje, jazdi na motorke po byte. Stale je v pohybe

jamaat
6. júl 2011

@borocka Ak tam má hnis, musí ísť von. Samotný harmanček nepomôže.

jamaat
6. júl 2011

@sirinka Cystitída je iné ako zápal močových ciest? Všimla som si ťa v tej téme včera.

zuzkaprofant
6. júl 2011

@borocka ty byvas na dedine alebo v malom meste ci? Ja nosim stale kociar a budem dz do skolky pokial chodim peso a nie autom a pod, kedze ja ked idem niekam tak na dlho a maleho setrim este sa dost nabeha mne lepsie spinkaked nebeha cely den sme doma,uz to mam vyskusane na sk bol vkuse od rana7 hod dovecera vonku a vnoci bol 6 krat hore:(((.
Co davate pit detom moj malo mi pije aj dospelacke vody som skusala jic mu dako nechutip