Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
13. aug 2009

jamaat to ste v noci co robili? behala si po dedine v snahe este viac schudnut a nas ostatne tromfnut? 😅

kosska3003
13. aug 2009

zuzka kup si naplaste flektore EP to mu nalep na nozicku a pichaju do do stehna

zuzkad
13. aug 2009

uz som si napisala kosska nazov a pojdem si to kupit aby som to mala doma...mam mu to hned po ockovani nalepit na ten vpich ???

sssimi
13. aug 2009

Zuzkááááááád konečne si sa ozvala. Už som sa normálne bála, že čo sa deje... No hlavne, že ste OK... Sarah pichali do oboch nožičiek naraz... hneď ako sme prišli domov tak som jej na to naplácala vrstvu octanovej masti a zalepila a dala som aj čipok-preventívne a bolo OK.

jamaat
13. aug 2009

Zuziii, ako sa volá ten program?

emode, šla som spať o jednej, lebo som sa ondila tu na nete. Potom sa mi nedalo zaspať, o druhej sa Emka zobudila, tak som ju kŕmila, o piatej sa zobudila znovu a už nechcela zaspať. Zdriemla pri mne hodinku, ale to ja už pri nej riadne nespím. A stále je umrnčaná, neviem, čo jej je. Asi som ju zase prechválila. Spala zatiaľ len 3/4 hodiny.

jamaat
13. aug 2009

Inak v noci ani dnes negrckala, možno preto je nespokojná. 🙂

emode
13. aug 2009

jamaat my si to striedame moja spi vonku uz skoro dve hodiny ... hned ako to dopisem sa zobudi ako ju poznam 😀

luba142
13. aug 2009

ahojte my sme prave merali od rana teplotu a teraz uz mala 38 tak som jej dala cipok,nozicku napuchnutu nema len som dala vcera studeny obklad. Chcela som jej dat aj sirup ale vypluvala ho tak sme na cipku 🙂 , ale akosi dnes moc casto kaka ale ostal tam ten nevykakala 🙂

zuzka kraaaaaaaaasne video, my mame prvu natocenu len tak amatersky 🙂

nikanika28
13. aug 2009

Ahojte, tak aj my sme uz zaockovani...som zvedava co bude, ked sa bublinka zobudi..
Luba, malinka je aj mrzuta? Moja ked sa zobudila, ked sme sa vratili, tak usmev od ucha k uchu 😀

jamaat
13. aug 2009

emode, konečne mi zase zaspala, predtým sa riadne dokakala. Hádam aspoň polhodinku potiahne. Tak sa pokúšam dovariť lekvár a uvariť obed. 🙂

jamaat
13. aug 2009

Toto som dnes objednala, dúfam, že mi do zimy do toho dorastie: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3789980

aj toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4802829

emode
13. aug 2009

jamaat moja zas urobila rekord za posledny mesiac spala 2 a pol hodiny co je na nas maximalny vykon teraz idem aj ja dovarit obed lebo keby som dala ryzu robit kym este spi asi by som ju zabudla vypnut keby sa zobudila ... 😅 😀

pjekneee jamaat 😉 ja vobec neviem, ake teplejsie veci jej mam kupovat teraz mame velkost 68/74

jamaat
13. aug 2009

emode 😲 ...Emka nosí ešte aj 62 niektoré veci. Inak 68. Zase nás čaká rastový špurt?

luba142
13. aug 2009

nikanika ani nebola len vcera trocha ale tiez bola vysmiata ked sa vyspala ale spala vcera skoro cely den, dnes ani nevyzerala ze ma teplotu bola vysmiata rozpravala ale mala po odcitani o pol jednej 38

luba142
13. aug 2009

emode ja som malej kupila zimnu bundicku 9-12mesiacov a porovnala som to doma k mikine co asi starsia nosila ked mala 6mesiacov a velky rozdiel tam nebol rukavy troska dlhsie a pri predstave ze to pojde este na tu mikinu alebo sveter je to akurat

luba142
13. aug 2009

jamat aj nasa ma niektore este 62 ale uz davam aj 68 niektore body su tak site ze uz aj 68 zapnem len tak tak ale gatuse mame alebo dupky 62

dm1
13. aug 2009

baby aj ja som sa akurat vcera rozculovala nad tym cislovanim veciciek. Nieco obliekame este len 62 a niektora 68 nam je po rozkrok kratka.... a niektore nextove vecicky nosime este aj newborn... tak tiez neviem ako kupovat na zimu.

luba142
13. aug 2009

dm asi radsej v jeseni to budeme uz mozno velkost vediet 🙂

zuzkad
13. aug 2009

prave mi maly zaspinkal, tak vam pisem, aby ste vedeli, ze tuuuuu a v poriadkuuu 😉 😉 😉 sssimi nemboooj ja len nejako som mala chut vela citat knihy a potom som vela na facebooku, ale ja vas sledujem dost 😉 😉 😉

jamaat ten program co som robila tento clip je http://www.hej.sk/pocitace-pda/obchod/490246/gr... to som dostala od draheho k meninam program, lebo ja mam rada robit taketo veci 😉 😉 😉

som zvedava ako to ockovanie zvladne moj maly, lebo zatial vsetko bolo v poriadku...na ramene ma sice po tbc troska zapalenu ranku, ale ma to suche a nemokva mu to. Uvidime ako bude na tom po ockovani ...ja si sama pamatam ako ma ockovali do stehna este v skolke a pamatam si aj ako ma to bolelo strasne celaaaa noha a mamina mi musela davat obklady...normalne ako zapal svalov no hnusneee to bolo au au...to si fakt pamatam 😖 😖 😖

Ja uz vo velkom kupujem jesenne vecicky, lebo podla tohto pocasia to asi uz bude kratke leto 😖 😖 stale prsi a fuka takze ficime na teplakovej suprave a dupkach 😉 😉 teraz maly nosi 68 velkost takze kupujem na jesen 74 a zimne moc neriesim este uvidim ako maly porastie.

luba142
13. aug 2009

zuzka ja mam plno suprav po starsej ta je sice oktobrova ale ked mala 5-6 mesiacov tak este nebolo moc teplo tak aspon to teraz bude na jesen pre Barborku snad ked to nebude este velke 🙂

ladywitch26
13. aug 2009

tak s tym oblecenim je to horor. niektore nosime este 62, niektore uz 68, ale nohavice musime kupovat uz na 9-12 mesiacov, to je 80. ale zasa som kupila jedny, nejaka spanielska znacka, feest sa jej dobre nosia a na visacke ze na 1-2 mesiace, no a nasej su dobre a este nejaky mesiac,mozno aj dva ich vynosil. sa mi pacia, lebo maju v pase gumicku na gombicky, ten isty system ako tehu gate, takze si to moze posuvat.

luba142
13. aug 2009

lady ahoj 😀

No take na gumicky ja kupujem v Tesco-u rifle pre Kiku lebo ta ma taky pupok ze je vseliake nesedia

ladywitch26
13. aug 2009

ja malej rifle nekupujem, ona sa v tom nemoze dobre hybat. radsej teplaky alebo ju rovno necham s holymi nozickami, len v bodikoch, dam jej podkolienky a prikryjem ju dekou. v zime jej asi kupim len nejake flisove. nastastie tu su mrazy tak do minus 3, aj to len nadranom.cez den sa to drzi na nule, tak mi nepremrzne.

luba142
13. aug 2009

ja tiez nie to starsej rifle kupujem

luba142
13. aug 2009

ja mam rifle ale su tak na pol roka takze tak na jesen ale aj to len vynimocne Kristinka ich mala asi 2-3 razy, tiez mam radsej na tychto malickych len take teplacky je to pohodlnejsie

jamaat
13. aug 2009

Ja rozmýšľam, či bude treba aj nejaký fusak na zimu a aký, alebo len nejakú deku a zimný overal....alebo čo? Máte skúsenosti? Staršia bola prvú svoju zimu bábätko a druhú už behala.
Overal som objednala tu na koňovi z inzerátu.

luba142
13. aug 2009

jamat aj nasa starsia bola v zime babatko tak neviem ale asi nejaky fusak bude treba keby riadne mrzlo ja mam nastastie po starsej lebo ako babatko sme ju do fusaku davali a mam este aj jeden po mne

luba142
13. aug 2009

jamat ja som starsiu davala este do fusaku aj na dalsiu zimu to mala rok a 2 mesiace

ladywitch26
13. aug 2009

muz robi somariny so stankou, taaaaky zachvat smiechu chytila, esteze som rychlo bezala po kameru, mam to zachytene 😀 😀 😀