Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
21. aug 2011

@hoogy nie, idem na denne takze preto sa bojim o cas. a tiez sa desim ze v zime to asi nebude najlepsi napad. auto nemam,takze spojmi, v zime, s mozno nie vzdy celkom vysusenymi hlavami..........

@sssimi urcite to nic nebude, neboj 🙂 nepresilila si sa nahodou?

sssimi
21. aug 2011

@borocka práveže včera som nemala nikoho doma, Ráno som trošku upratala, ale potom som len ležala a začalo mi to až po poobednom spánku a dnes zase. Ale už je to lepšie-teda momentálne.

borocka
21. aug 2011

@sssimi a nemala by si mat kramy tieto dni,samozrejme keby si nebola tehu. ale myslim ze kym nekrvacas tak by to nemalo byt nic zle. mozno len nejake zmeny na maternici,no ak mas zly pocit tak si zajdi k doktorke.

mystery7
21. aug 2011

ahojky
Hlasim navrat z chalupy, bolo celkom ok, az na ten navrat 🙄 mm vymyslel, ze pojdeme domov az o 18, samozrejme sme sa vytrepali o 18:30 🙄 🙄 dosli sme domov o 20:00 !!!! 🙄 chlapci chodia vtedy spat, tak boli obaja nervni az hroza.
Slavko sa v aute ulozil na nocny spanok, ked sme dosli prebral sa a ked raz zacali jakoty, tak skoncili o 21:30 🙄
Mirko uplne unaveny, rychlo som ohriala polievku, zacal jest, ku koncu ho raz naplo a vsetko ovracane 🙄 kedze jedol v obyvacke, tak gaucovka, koberec, obrus na stoliku, ja aj on 😠 som myslela, ze skocim z okna.
Jeden pozvracany reve a druhy neutichajucim revom jaci 🙄 jasne, ze Mirko uz nechcel nic jest, len sa vody napil. Po pol hodke si dal asi 1,5dcl mlieka. Slavka som asi pol hodku nosila na rukach, kym sa ukludnil a zaspal.
S mm sa nerozpravam.
A hura do noveho tyzdna 🙄

mystery7
21. aug 2011

@borocka zajtra volam ocnej sr, som zvedava co bude.
@sirinka no ja antiku nemusim riesit, mam doma 2 antikocepcne telieska. Ja uz vlastne ani nevie co je to sex 🙄 😠
Ale ked tie kocky brali poctivo antiku a su tehu.....ziadna slava. Jedna dr vraj mala v ordiaciu foto z utz: vnutromaternicove teliesko spolu s babatkom-fazulkou 😉

mystery7
21. aug 2011

a opat som tu sama, niet nad dobry monolog- to vravel uz shakespeare 😅
Napustala som si aj vanu na ukludnenie, ale nejako nepomohlo. A mm si uz spokojne spi 🙄

sssimi
22. aug 2011

@borocka tie by som mala pred týždňom. Ale snáď už to bude lepšie. Teraz by mal drobec trošku viac rásť, tak sa asi maternica rozťahuje, alebo tam krpec tancuje lambádu 🙂

sssimi
22. aug 2011

@mystery7 keď sa darí, tak sa darí. A prečo si sa trápila s oboma deťmi. Veď ty si si mala zobrať jedného, manžel druhého a nemuseli ste sa teraz hnevať.
No a tá antikoncepcia je fakt najúčinnejšia, ale pre nás nereálna 😒 😀

borocka
22. aug 2011

@mystery7 tak drzim palce na ocnom, daj vediet c ste poriesili.
a taky navrat domov vzdy potesi. ja by som uz decka rovno dala do postele bez ceremonii, ked uz bol ich cas. a mirko nechytil nejaky upal,alebo sa mu to zvykne stat taketo grcanie??

mystery7
22. aug 2011

@sssimi bola s nami aj svokra, mm ju isiel odviezt domov
@borocka musela som Mirka nakrmit, lebo od obeda o 11:30 jedol len jeden banan 🙄

mystery7
22. aug 2011

@borocka vo stvrtok mi povedali, ze od dnes tam budu a dnes, ze az od stredy 🙄 ma nastvali. Asi si myslia, ze mam telefon zadarmo 😠

mystery7
22. aug 2011

@borocka nie upal, on je taky jedak ☹ ked sme zacinali s kasami a mal trochu viacej na lyzicke, hned no napinalo a vracal. Ja som sa tolko grciek nautierala....

sssimi
22. aug 2011

@mystery7 juj tak to by som dala jedného svokre a jednoho manželovi a nech sa starajú. Veď by sa za tu chvíľu neposrala.....

hoogy
22. aug 2011

@mystery7 joj to je radosti. navraty domov bohuzial byvaju take.

@borocka ja som s malych chodila aj v zime aj v lete. v zime sme si tam troska dlhsie posedeli napapali sme sa a potom sme sli. aj ked je pravda,ze ja som mala auto,ale chodili aj baby ktore byvali blizsko len s kocikmi.

mne ja matko nejak rozjedol. normalne sa bojim ze zahovorim. dokonca aj k jogurtom sme sa vratili na obed zjedol polievku no normalne som dnes nechapala🙂 ale tesim sa.

mystery7
22. aug 2011

@sssimi hlavna chyba bola, ze sme neskoro vystartovali. Nikdy tak neskoro nechodime, vzdy ideme tak aby sme boli doma o 19 a to sa v pohode najedia, okupu a idu spat a ja potom v klude vybalim veci. Nabuduce sa uz na toto nenecham ukecat 🙄

sssimi
22. aug 2011

@mystery7 veď to, že to nebola tvoja vina a všetko si si to odsrala sama.

mystery7
22. aug 2011

@sssimi je to tak, vdaka za povzbudenie 😉

hoogy
22. aug 2011

@mystery7 no muzi, jemu to bolo jedno ked potom cele toto zostalo na tebe...a podarilo sa ti v pohode to odstranit?

zuzkaprofant
22. aug 2011

@mystery7 no muzi mna moj posiela vkuse na kupko s malym ze mam ist sama vcera bol snim on vkuse a skoro sa pocural lebo nemal cas ist na zachodik a to ja som bola snimi len som citala a bola pri druhom bazene, ale ja mam ist sama na cely den 😀 inac aky caj je dobry na prechladnutie vcera som sa fajn prechladila na bazeniku som si nechala okre plavky na sebe a dnes len chodim na zachodik:(

mystery7
22. aug 2011

@hoogy gaucovka vyzera byt ok-nastastie, uz na nej je jeden flek od cerveneho caju 😠 a koberec je zeleny, tak to by aj tak nebolo az tak viditelne. Ale makala som ako fretka.

A uspech desneho dna...volala mi riaditelka z MS , ze maju volny flek, ci mam zaujem. Zajtra idem po papiere, dam potvrdit dr a dostanem rozhodnutie. 5.9. nastupujeme 😀
Neuveritelne, lebo len pred tyzdnom som tam volala. Len vtedy som sa rozhodla, ze ho predsa dam do skolky.

mystery7
22. aug 2011

@zuzkaprofant no tak sa rychlo liec, nie je to sranda. Potrebovala by si urologicky.
Hej chlapi si myslia, ze svet gombicka 🙄

hoogy
22. aug 2011

@mystery7 no tak to si mala teda stastie🙂 no o flaky mi ani tak neslo skor o ten zapach. mne sa raz matko takto a troska koberec zasiahol a mala som co robit to vycistit

ludmilabb
22. aug 2011

@mystery7 takze ti Mirka zobrali do statnej, to mas fajn je to blizko od vas?

hoogy
22. aug 2011

no kocky vzdy ked sa otepli tu sa to ochladi🙂 nas maly uz spi dnes bol riadny hic zajtra urcite ideme sa na jazero kupat lebo sa uvarime
@zuzkaprofant a ja chodim aj sama s malym sa kupat. sice nie na cely den tak na dva hodinky.ale zase je pravda,ze ja mam dlhy trening ked sme chodili sami na plavanie🙂a k tomu prechladnutiu bude to zniet smiesne v tomto teple ale nos stale ponozky aj von ked ides daj si take topanky plne troska ti bude teplo,ale uvidis pomoze to. a kup si brusnicovy dzus alebo sirup to pomaha na mocove cesty.

borocka
22. aug 2011

@zuzkaprofant
@hoogy ja tiez chodim sama s malym na kupko, tak na 4-5 hodin, a teda je to riadny zaberak 😲 ale aj maly sa tam riadne vystavi. vzdy beriem aj kocik, cestou tam hodinu pospi, a potom ked odchadzame tak uz nemam silu ho obhanat, pripadne sa stane ze sa tak vysatvi ze aj cestou domou zadrieme a to by som napeso nezvladla.takze pre moje pohodlie 😕

@sssimi
@mystery7 tak tak, svokra uz mohla chvilu vydrzat,kym si spolu poriadite decka. co narobis, nabuduce bud ty generalom, ziadne prisposobovanie sa, prvorade su decka,nech maju svoj rezim a potom vymysly muza, svokry, ci neviem koho.
a k tomu ocnemu, slavko ked place tak mu idu aj slzy? ci "len" hniz mu tecie z ociciek? vobec vam toto nezavidim 🙄

dm1
22. aug 2011

@mystery7 tak to mas fakt stastie ze ti ho takto narychlo vezmu a este ked ma do 3 rokov daleko. U nas by nehrozilo veru

borocka
22. aug 2011

@mystery7 a ked na tu skolku az teraz ides potvrdit papiere, tak zrejme ste neboli na zapise v marci, vsak?? takze to miesto mate protekcne 😉

sirinka
22. aug 2011

@sssimi na podviazanie vajecnikov uz je iba jedna podmienka, musi sa podpisat suhlas, neviem teraz isto, 4 alebo 6 tyzdnov pred zakrokom...proste to nesmie byt nahle rozhodnutie, napr. pocas porodu, ale dobre premyslene...na veku a pocte deti nezalezi...

dm1
22. aug 2011

@borocka nemusi mat protekcne preco? ved kde je miesto ak sa nejake uvolni tak kludne mozu zavolat nejaku mamicku co chce dat dieta do skolky ved nie vsade su skolky preplnene 😉 Ved mozno sa uz ziadne ine dieta nehlasilo medzi prvych skolkarov a nejake sa naopak odhlasilo 😉

mystery7
23. aug 2011

@borocka nie je to protekcne, skolka spada pod mestsku cast. Je to nahoda o odhlaseni. Ja som ratala, ze sa ozvu az v novembri-decembri, pripadne januari.
Z ocka mu idu aj slzy aj hnis a riadne mu lepia kozu okolo. Niekedy rano nemoze ani ocko otvorit, musim mu ho najprv ocistit 🙄

@ludmilabb je to asi 10min chodzou od nas, proste neuveritelne.