Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
14. aug 2009

no nemam dako mliecka rano po 8hodkach som si napumpovalal150ml inac mam vacej ale uvidime budem cely den vineu cesrvenu pit

nikanika28
14. aug 2009

a maly pri papani strajkuje alebo si pyta castejsie papat?

zuzkaprofant
14. aug 2009

nop strajkuje raz chce papat a potom uz nechce ta ja neviem co je snim dnes bud vymysla alebo neviem co raz vytahujem cicinku potom davam flasku a dookola lebo ani to ani to nie je dobre 😀 😀
nika moj maly uz skoro mesiac velmi nechce prsnik ja mu odsavam a tak davam sem tam chce prisnik alebo to je sem tam snad raz za den ☹

nikanika28
14. aug 2009

a coze sa mu hercovi malemu nepozdava 😀 . Tak ty mu davas vlastne odsate mliecko z flasky? Ja som uz tiez skoro skoncila pri flaske, ked mi praskali nervy, ale vydrzala som 😵 😀

zuzkaprofant
14. aug 2009

hej a vnoci umele bo uz na noc nemam svoje

nikanika28
14. aug 2009

noooo, bola som u tej susedy, ze nam kvapka v sachte a ona ze uz to riesia. Ono to totizto putuje z deviateho poschodia...my byvame na sestke 😕 Ti nad nami maju mokre aj steny, tak som zvedava, co to spravi nam, mame sice vykachlickovane povrch a znizeny strop..no ked to prejde az tam, tak ma slaktrafiiiiiiii (min. rok sme prerabali jadro) 🙄 🙄 🙄

zuzkaprofant
14. aug 2009

😖 ta super nika 😖

mimi21
14. aug 2009

cafte
mne je mala od 7 hore a nie a nie spinkat, v noci sa zobudila uz o 2, do 3 som ju oklamala cumlom a od 7 je hore
ze by doslo na reci ze deti sa v 3mes. menia?
no zbohom, skoncili mi zlate casy 😅 😅 😅

jamaat este k tej materskej, aj ja mam maximalnu, ale nebyt sprosteho zakona, mohlo byt aj viac...

zuzkaprofant
14. aug 2009

moj uz sa zobudil ale apson som sa okupala a obliekla do mesta 😀 😀 co budete varit zajtra a v nedelu dajte daky typ

mimi21
14. aug 2009

nika ked si spominala kuracie prsia co tak s paradajkami a mozarellou 😝 😝 😝

nikanika28
14. aug 2009

mimi.,..neznie to zle..mnam mnam...ja uz som si vymyslela...zemiaky, na to poukladam masko, mozno troska slaninky 😅 , zase zemiaciky a zalejem nejakou gebuzinou...-smotana, syr, dake korenie a neviem, co ma este napadne,..cesnak 😀 😀 uvidim, ja vzdy tak varim, ako ma napadne zrovna. A este som si nasla doma Magi dobre napady, tak tam supnem aj to a hotoveeeee 😀 😀 😀

jamaat
14. aug 2009

No to som si radšej ani ľahnúť nemala, iba som sa rozdriemala. Po polhodine už bol rev z postieľky. Oči má sklené, ako keby 2 noci preflámovala, ale za boha nie poriadne spať.

Mimi, nebyť sprostého zákona, tak ja mám minimálnu materskú vo výške rodičovského príspevku. Ako živnostníčka som si platila minimálne odvody. Ale potom som sa u kamošky papierovo zamestnala s vysokým platom a vzápätí šla na PN.

nikanika28
14. aug 2009

zuzka, zajtra to vidim na zapekane cestoviny s brokolicou a syrom a v nedelu..no takto dopredu teda nerozmyslam, ale asi dake masisko.. 😀 😀

nikanika28
14. aug 2009

mne mala spi uz od 7,30 a to som pri nej aj vysavala, ani sa nehla. Inac po ockovani zatial uplne v pohode, ani teplota nebola a ani zatial nie je.. 😵

martinaxyz
14. aug 2009

ahojte...
ja si dnes robím lečo s tofu a zajtra ideme na opekačku tak budú samé dobroty 😀
jamaat- tak to ti nezávidím ten spánok...ja musím poklepať náš malý v poslednom čase veľa spí, ale dávam mu
hustejšie mliečko...

zuzkaprofant
14. aug 2009

jamat skus babatko poradne znicit , pochod snim po bate dj na brusko nech pasie a pohraj sa snou potancuj uvidis hned ti zaspi ja tak maleho nicim ked chcem aby dlshie pospal 😀

mimi21
14. aug 2009

no mne mala kooonecne zaspala, dufam ze potiahne aspon do jednej 😀 ale to asi tazko....

nikanika28
14. aug 2009

no ja mam opacny problem, potrebujem aby sa malinka zobudila 😅 😅 😅 A ona spi a spi... uz od osmej. Potrebujem ist do obchodu a za chvilu aj pre Lukaska k mame..a mozno mi ho donesie, co by bolo najsamlepsie 😅 😅 😀

jamaat
14. aug 2009

zuzka, to nepomáha. Keď je príliš unavená, tak to už duplom nevládze zaspať. Vtedy je to ešte horšie.

My sa aj večer do spálne len potichúčky plížime, lebo ju budí každý zvuk. A to som ju od malička vôbec nezvykala na ticho. Ani len malú nočnú lampu nemôžeme mať zapálenú a čítať, lebo aj vtedy sa mrví. Ja to nechápem, lebo ja keď spím, môžu aj bomby padať.

Teraz je po opätovnom neúspešnom pokuse o uspanie v kresielku, zapla som jej vibrovanie, nohou ju hojdám, tak aspoň nereve.

martinaxyz
14. aug 2009

mimi21- ty si zo Zvolena a nepoznáš náhodou dr.Čiernu/gastroenterologičku/.

jamaat
14. aug 2009

mata, ty si z nás posledná rodila?

martinaxyz
14. aug 2009

no ja som prenášala 2 týždne a potom sa mi narodil valibuk 😀 ...a tak sme chceli mať májovčiatko 🙄

jamaat
14. aug 2009

Uff, tak to si nemala bohviečo.

sssimi
14. aug 2009

Ahojte!
Maťa nie si sama aj ja som prenášala 14 dní 😖 a mám pocit, že keby mi nevyvolali pôrod, tak je tam Sarah do dnes 😀 .

martinaxyz
14. aug 2009

tak to nie...ale stálo to zato...
malý sa narodil a mal 4400g a 55cm 😅 ...kwď sme boli na vyšetrení nožičiek tak dr.Janek si myslel, že je tam 2krát

sssimi
14. aug 2009

Maťa, tak naša mala oproti tvojmu LEN 3330g a 50cm.

martinaxyz
14. aug 2009

sssimi- taká malá princeznička a teraz má koľko...mi máme 6kg a 63cm

jamaat
14. aug 2009

Moja sa narodila 55cm a neskôr na prehliadke u pediatričky jej namerali 54cm 🙂

nikanika28
14. aug 2009

baby, tak to moja mala ma 6300g a 62cm 😅 😅

sssimi
14. aug 2009

Sarah má teraz 5250g a 63cm... Kočky ja mám akú modelečku v pomere váha-dľžka..... Má menej gramov ako vaše detičky, ale dľžkou niektoré aj obieha 😀