Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
7. okt 2011

ja dufam, ze nam autosedacka este par mesiacov vydrzi. Adamko ma 13 kil, takze v pohode sa tam zmesti aj v bunde

zuzkaprofant
7. okt 2011

@mystery7na podsedak je mirko maly ten sa dava az skolakom sa mi zda 😎

jamaat
7. okt 2011

Už som sa vás chcela pýtať, či ešte stačia Romerky pre vaše dietky, lebo som čítala kedysi, že sú dosť malé. Mne Besafe ešte v pohode stačí, dokonca sme minule objavili ďalšiu možnosť zväčšenia popruhov. A ešte má aj vložku v nej.

mimi21
7. okt 2011

@mystery7 my mame podsedak v druhom aute, aby bolo v kazdom daco 😅 pre istotu, ale to len na kratke cesty - zo skolky domov a tak...

mimi21
7. okt 2011

@jamaat romerke sa neda odmontovat taka dodatocna opierka hlavy, len sa da vyskovo nastavovat a my ju uz mame najvyssie a v zime tam uz ninu nenapcham 😝

sirinka
7. okt 2011

@jamaat nasej romerka zatial staci a pokial jej nezacne z nej trcat hlava, tak kvoli popruhom a bundam vydrzi v pohode, je dost velka...

sirinka
7. okt 2011

@mimi21 tak ja sa podsedakom chcem vyhnut, pokial to bude mozne, zatial aj klarku stale vozime v celej sedacke.....

iinuska
7. okt 2011

inak ja som minule videla jednu mamicku, len otvoria zadne dvere, dievcatko , co mohlo mat 3 roky si len vyliezlo do seacky, ani u nepriputala, zavrela dvere,sadla za volant a odisla. No som myslela, ze zle vidim 😠

iinuska
7. okt 2011

@mimi21 neda sa odmontovat ? Ja som bola v tom, ze sa da

hoogy
7. okt 2011

inak baby ja som uz tiez zacala rozmyslat nad novou autosedackou lebo som s nou strasne nespokojna sa nam stale rozopina sama od seba a ked ideme na dlhsie taksa bojim ze sa to rozopne. tiez som pozerala na recaro.

kosska3003
7. okt 2011

no mne sa marika do nasej v pohode zmesti a ma 17kg neviem aka je to znacka sme v polsku kupovali ale je do 36 kil a pekne sa da aj dat polohovat som s nou spokojna mame aj podsedak ale ten je v pivnici pre pripad ale zatial ho nepotrebuje

sirinka
7. okt 2011

@hoogy ja som s tou recaro spokojna, ale uprednostnila som ju pred cybexkou len preto, ze v case, ked sme ju kupovali, cybex este nebola v ponuke s isofixom.....takze teraz v tom mam jasno pre magdulku...

mimi21
7. okt 2011

@sirinka no my mame podsedak ako nudzove riesenie, keby sa mm niekde v praci zdrzal a bolo by treba ist po ninku do skolky alebo tak...pravdupovediac, este som ho nepouzila 😅
@iinuska veru neda sa to odmontovat 😠

iinuska
7. okt 2011

@hoogy rozopina? to by sa malo dat reklamovat, ci ?

hoogy
7. okt 2011

@iinuska vies co my ju teraz boli dva roky co sme ju kupovali a len teraz to zacala robit v lete,neviem ci sa nejak prehriala v aute. ako je to concord a boli sme s nou spokojny len teraz nam toto zacala robit.

ludmilabb
7. okt 2011

@jamaat ja som tu vlozku uz vybrala aj tak ju to nejako tlaci, ma chrbat otlaceny 😒

zienky co davate detom na kasel???, doki nam odporucila Stoptussin ale je horky, Sofia ho nechce ani zmiesany na lyzicke s cajom a kedze nepijde extra vela nema vyznam to nakvapkat do pohara s cajom, by to nevypila ani za pol dna
ja novu autosedacku zatial neriesim Sofia je utla

kosska3003
7. okt 2011

@ludmilabb ja davam stodal alebo hedelix ale velmi nam pomaha cibulovy sirup nakrajaj cibulu na platky posyp cukrom a ono to pusti stavy a tu jej davaj

borocka
7. okt 2011

my mame sedacku 9-25 kil polohovaciu, a zatial tam ma aj rezervu. tipujem ze ritka mu do sirky nepojde 😝 a na vysku este jeden priecinok na pas mam v rezerve volny a ten aktualny je este s rezervou. dufam ze este aspon tie dva rocky posluzi.

mystery7
7. okt 2011

kocky, mozete mi poradit nejake lepidlo na plast a polystyren?? Mirko tak vystraja v sedacke, ze na hlavovej casti odlepil polystyren od plastovej konstrukcie

Preco mam pocit, ze len moje dieta je cert?? Dnes sme ostali poobede doma, lebo sa rozfukalo a ja som nechcela riskovat koli usku. Tak to bolo utrpenie. Bil Slavka, bil mna, jacal, krical, vystrajal. Stale chcel tatika, ked dosiel posielal ho prec. Potom mm taku trafil stolickou po nohe, ze mu skoro prst amputoval 🙄 tak dostal od mm prvykrat 2 po zadku. Vecer nechcel nijako a nijako spat, len vrestal. Bol tam mm, potom ja. Nakoniec dostal aj odomna 2 po zadku a uz spi. Tragedia!!!
A dnes aky bol nedobry na Slavka 🙄 len ho bil, pokusal do rucky, stiskal mu ruky az sa rozplakal 🙄 ja som myslela ze robi moj, moj 🙄 je riadny zakerak 🙄

iinuska
7. okt 2011

@ludmilabb Adamko stoptussin prehltne.

jamaat
7. okt 2011

Na našej je tiež polohovateľná opierka hlavy, ale práveže tú sedačku zvyšuje, keby tam nebola, tak už Emke hlava začína trčať.

luba142
7. okt 2011

@ludmilabb ja davam Mucosolvan Junior na kasel zatial nesklamal 🙂

mimi21
7. okt 2011

@ludmilabb ludka my davame na vlhky kasel solmucol sirup, ten je celkom sldky, taky marhulovy

jamaat
8. okt 2011

Tak už je to tu, ochladenie a dážď a Emka samozrejme okamžite sople. Už len dúfať, že sa udržia v miernej forme a neprepukne to do choroby.

ludmilabb
8. okt 2011

@mimi21 Sofia ma taky suchy kasel praveze, davam jej Stoptussin dufam ze teraz cez vikend to preliecime lebo chce chodit von ale vonku je fajna kosa po tych 25kach teplotach
@iinuska a prehltne ti to bez zriedenia? Sofiu strasie aj ked to ma so sladkym cajom

ludmilabb
8. okt 2011

@kosska3003 kolko tej stavy davas?

luba142
8. okt 2011

@ludmilabb tej stavy sa moze po cajovych lyzickach aj kazde 2 hodiny jednu lyzicku 🙂 Ak mas med tak cibulu zalej medom, je to este lepsie 😉

dm1
8. okt 2011

@hoogy fuha ze rozopina to mas aku?

mimi21
8. okt 2011

baby aku velkost topanociek idete kupovat na zimu? ninka teraz nosi 23, nasla som na nete perfektne nosene ecco snehule za 25e aj s postovnym, len sa bojim ci nebudu velke
nozku ma 14cm, este som si dala premerat vnutornu dlzku, len baba dako dlho neodpisuje 😝

iinuska
8. okt 2011

@ludmilabb ano, nakvapkam na lyzicku, prehltne a zapije