Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
13. okt 2011

@mimi21 mozno sa nam k tomu @sirinka vyjadr, ta by mohla vediet 😉

mimi21
13. okt 2011

halooo baby kde ste, je tu nejako mrtvo 😕

kosska3003
13. okt 2011

@mimi21 ja uz som tu konecne dnes mala malu skoro cely den mm tak som upratovala skrine malej vsetky veci som si vytiahla a triedila lebo uz to mala v dvoch skrinkach uz to nemam kde davat tak som aj take spynavsie od prikrmov zahodila teda pouzijem raz ako handru a zahodim tak mam pokoj lebo to sa pri malej robit neda tak mam veget uz este malu ukupat dat spat a hotovo fajront 😀

mystery7
13. okt 2011

ahojky
tak nas uz pozna cele sidlisko 🙄 🙄 dnes budicek o 6 a o 7 ked sme sa isli umyvat a obuvat tak zahlasil, ze on chce ist spat. vysvetlila som, ze je rano a uz je zobudeny, spat sa bude po obede....ha haha aky rev nasledoval. do skolky sme isli ako najposlednejsi cigani 🙄 🙄 😠 😠 ja som tlacila kocik a Mirko mi odmietol dat ruku, tak ma drzal za vetrovku, tahala som ho a reval ako najaty. Normalne sa ludia zastavovali a kukali na nas. pri prezliekani taky plac, ze volal mm do prace. ked vosiel do triedy tak stop slzam a v klude sa isiel hrat. po skolke mi dnes vraveli aky je on zlaty a usmievavy a ako vsetko pekne popapka 😕 😕 chceli vediet ci je taky aj doma 🙄

mystery7
13. okt 2011

pozerate bez servitky?? to co za sialeneho chlapika?? 😅 😅 😝

kosska3003
13. okt 2011

@mystery7 hej kukam ako to ineho debila tam dali neznasam takychto ludi co su trapny nic nevedia a myslia si ze su uplne super ze ini vedia spievat oni vedia varit jaaaaaaaaaaaaaj no ale som sa aj zasmiala

mystery7
13. okt 2011

ono je lahke inych kritizovat, ale sam sa predviest a dotiahnut veci do konca na urovni je uz problem. a toto bolo nieco otrasne. ked som ho videla obleceneho za zenu, skoro som spadla zo stolicky 😖

kosska3003
13. okt 2011

@mystery7 no bol hrozny aj to jedlo ako no jedno nehygienicke hovado mi to tak pripadalo ked som ho videla nakupovat pecivo chytal ho rukymi ako dovod uviedol ze on moze rukami ze ma zdravotny preukaz a nakoniec si to hodil to pecivo do kosika anie do sacku ho nedal hruza

jamaat
13. okt 2011

@mimi21 No to presne ako keby si Emku opisovala. Len ja som sa ešte nerozplakala, ale nemám k tomu ďaleko.
@borocka Podľa mňa je bežné, že idú sople len z jednej dierky. Aj mne sa to stáva. Niekedy je sliznica v jednej dierke asi chytená skôr alebo čo a až neskôr sa pustí z druhej dierky. Ja som v takýchto prípadoch rada, lebo je lepšie, keď je jedna ako-tak funkčná a kým sa pustí aj z nej, tak tá prvá je už ako-tak preliečená.
@mystery7 Tebe by som mala vystaviť nejaký ďakovný list, lebo mňa vždy povzbudí, keď ťa čítam, čo všetko Mirko vystrája, že Emka predsa len nie je až taká.

Dnes sme si zase jeden hysák odkrútili, samozrejme pri prezliekaní, tentoraz nie pyžamovom, ale keď som chcela ísť na výlet. Ak ju neberiem so sebou, reve, že chce ísť. Ale ak ju volám, tak sa aj tak pri tom blbom prezliekaní zasekne. Nepomohlo ani to, že som ju chcela prezliecť v obývačke, je to jedno. Inak takéto obdobie už raz bolo. Presne toto isté. Nepohlo s ňou vôbec nič, až som sa nasrdila, obliekla sa, obula a šla preč (Monika bola doma). Až von na ulicu bolo počuť, ako reve. Tak som si ešte chvíľu posedela na lavičke pred vchodom, vybrala z pivnice zimné topánky a až potom sa vrátila. Ale vtedy sa už bez jediného protestu dala obliecť a obuť. A toto jediné zaberalo aj predtým, keď bolo toto antiprezliekacie obdobie.

jamaat
13. okt 2011

A na zdravie! Ružové víno som si otvorila 🙂

kosska3003
13. okt 2011

@jamaat nazdravie mi sme si s mm spravili caj z rumom 😀

sirinka
13. okt 2011

@ludmilabb no my mame kocura kastrata 😀 ale sikovny vyzera byt dost, nemame vobec mysi, chyta aj vtaky a krtkov, hrabose....

ludmilabb
13. okt 2011

@sirinka aspn si popriade a zamniavkosi poriadne ked je uz ten kastrat? 😀

@mimi21 @mystery7 mate obe zazitky uf dnes aj Sofia bola vecer priecna, Blazike zle robila az ma hlava rozbolela a tie jej pokyny, piskotku chcem, rozpravku pusti, napit, pod sa nahanat, na ruky atd, atd 😝

borocka
13. okt 2011

mne sa posledne dni zda,ze maly nerobi nic ine len mravci a rumazga. nedari sa mu obut,tak rev. nevie otvorit dvere? rev! dojedol?rev. ma ist jest?rev. ide sa kupat?rev. beriem ho von z vane? rev. idem ho ucesat? rev! umyt zuby? rev! odsat sople? rev! nedam mu hned a okamzite co si zapyta (napr v obchode kupim dzus a poviem ze mu ho hned otvorim,len vydeme von z obchodu dolu schodmi.) a on samozrejme rev!
ako netrvaju tieto revy dlho, do 2-3 minut je ticho, ale to tak zerie nervy 😠 😠
a on pri tom fakt od babatka reval len ked mal sakra riadny dovod. a ked zacal rozpravat,tak plakal uz len od bolesti, vsetko sme si normalne zvykli povedat. ale tak posledny tyzden je to na nevydrzanie. takyto nikdy nebyval 🙄

ozaj,stale riesim tie cizmy. vnutorna dlzka mi vela nepovie,to sa neda slusne pomerat. ale ak mi napisu ze vonkajsia dlzka je 18cm tak by som tipovala ze vnutorna bude tych 16,5 minimalne, ci?????? to my potom pre maleho bohate staci 24. kuknite vy na svoje cizmy ako to mate,prosim 😉
prilozila som patovi nozku z vonku na botasku a ma tam tak 2,5 priestor. a to neverim ze taky hruby lem je zpredu aj zo zadu.lebo ja ked si nohu prilozim takto na svoju botu tak mi tam ostane taky 1cm.

jamaat
13. okt 2011

@borocka Podľa vonkajšej dĺžky sa to nedá. Niekde je podrážka robustnejšia, niekde nie. Niekde ani nemusí byť vyslovene robustná, ale je vysunutá dopredu a dozadu.

borocka
13. okt 2011

@jamaat tak ale to uz vidim podla strihu ci je len hrubsi. a najme ja potebujem co najmensie. pato je cvachtos,on dost zakopava

borocka
13. okt 2011

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12105484&ta...
asi som sa poblaznila do tejt obundy, samozrejme v modrej farbe.

borocka
13. okt 2011

Ukážková ženská logika : Idem domov autobusom autobus je preplnený, takže si nemám ako oraziť lístok, chcem poprosiť ... ... ... ženu predo mnou, aby mi orazila. Ale ako ju najlepšie oslovím? Budem jej vykať alebo tykať. Na predposlednej zástavke nevystúpila, takže ide až na poslednú. Poriadne si ju obzerám. Má zo sebou fľašu vína, takže ide určite k nejakému mužovi. Tá fľaša vína nie je z tých na...jlacnejších,... takže to musí byť pekný muž. Na poslednej zástavke bývajú, ale len dvaja pekní muži, môj muž a môj milenec. K môjmu milencovi nemôže ísť, pretože tam idem ja. Takže ide k môjmu mužovi, môj muž má, ale dve milenky - Karin a Andreu. Karin je na dovolenke. Takže hovorím : ,,Andrea, môžeš mi prosím oraziť lístok?". ,,Ahoj jasné môžem, odkiaľ ma poznáš ?" 😀 😀 😀 😀

jamaat
13. okt 2011

@borocka Pekná tá bunda.

hoogy
14. okt 2011

no ja som vcera malemu davala tenisky a on ze ho boli no jasne ze ma palec uz uplne na konci. a to som mu ich kupila len pred mesiacom. porazi ma. dnes ideme kupovat prechodne.

@borocka skus si nejak pomerat vnutornu dlzku toto sa tazko podla vonkajsej.

sirinka
14. okt 2011

@ludmilabb jasne, len sa uz tolko nebije ako predtym...

emode
14. okt 2011

dobre ranko 🙂

@borocka zimne topanky som sa ja teraz bala kupovat z netu, u Batu nam nozku premerali, a ze potrebuje 25ku 😨 😨 😨 Minulu zimu sme mali 21ky 😕 😝
My mame dost pech, meskal mi menzes, ale uz je na ceste 😀 a zajtra oslavujeme mm 40ku ... tak bude tu ludi kopec 😉

jamaat
14. okt 2011

@emode A pech je, že meškal, či že je na ceste? 🙂

mimi21
14. okt 2011

@borocka aj u nas je to presne tak, za vsetko plac, ba priam az hystericky rev, za to, ze ona chce citat inu knizku, nie tuto, za to ze nechce k veceri caj a za podobne zivotne dolezite veci, pre ktore sa naozaj oplati vyrobit poriadny cirkus a revat aspon 15minut 😝 😝 😝
a ta bunda je naozaj pekna 🙂

mimi21
14. okt 2011

emka mi spi uz skoro 3 hodiny 😕 😕 😕

mystery7
14. okt 2011

dnes sme boli na krcnom, dr sa to usko nepozdava, tak o 3tt kontrola 🙄 dost ma vystrasil. dufam, ze Mirko nebude mat nejake problemy so sluchom 🙄
Ja som zvedava kedy si zvykne chodit do skolky bez revu 🙄
U nas je dnes taka kosa, fuci vetrisko. Uvazujem uz o zimnej bunde, nebudem vyzerat divne?

mystery7
14. okt 2011

@jamaat pocuj a neskusala si na Emku opacnu taktiku? Ked chces aby sa obliekala tak povedz, nech sa neoblieka lebo neidete vonku 😉 na mojho brata to plati doteraz- ma 30r 😀 😀

mystery7
14. okt 2011

@borocka Mirko mi vcera oznamil, ze 26 ho tlacia, tak chodi v jesennych 27

emode
14. okt 2011

@jamaat pech bol, ze meskal 🙂 nemam poriesene este to pripoistenie, tak hned v pondelok pojdem na socialku a odchadzame v sobotu na jednu plavbu, tak by som tam nerada myslela este aj na toto 😉 ... ale hadam by sme uz aj pristali 😀

borocka
14. okt 2011

@emode s tym pripoistenim si to rozmysli, predpokladam teda ze je rec o materskej. maju to od noveho roka zrusit! neviem ako presne, mna sa to v ziadnom pripade netyka, tak si to zisti