Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
19. okt 2011

prva cast nasich latkoviek v ponuke https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/389n/ba...
🙂

hoogy
19. okt 2011

nie je to o tom ci mas niekoho kto ti pomoze alebo nie.ale baby ruku na srdce zobrali by ste svoje chorlave dieta medzi ine deti? ked viete kolko sa s nim natrapite ked je chore? ja teda nie. von ho beriem vzdy aj ked len na pol hodinku,ale cerstvy vzduch treba, iba ked ma vazne ze vysoke horucky tak sme doma.ale so soplikom ideme hlavne v takomto pocasi je to normalne ten soplik.

hoogy
19. okt 2011

@sirinka och hned by som brala keby som aspon tehu uz 🙂

luba142
19. okt 2011

@hoogy presne tak,ked si predstavim ake je to trapenie,tak sa vystriham brat ju tam kde su deti chore, aj do poradne nam treba ist, a odkladam to lebo neviem kedy je vhodny cas, ked robia poradnu v stredu poobede tak mi mala v tom case spi 🙂 Ale chorobe ak ju Kika dotiahne zo skoly sa nevyhneme, tak sa snazim aj ju dopovat aby nechytala nieco

iinuska
19. okt 2011

@hoogy drzim palceky 😉

sirinka
19. okt 2011

oooo, tak teraz slintam...mat tak este jedno babatko... http://www.postielky-kose.sk/katalog.php?typ=13924

luba142
19. okt 2011

@sirinka no tak take nieco som aj nahanala ked som bola tehu,ale nakoniec z toho zislo 🙂

borocka
19. okt 2011

@luba142 kika nezje tabletku? moja sestra s tym mala problem, zlomila to az pred dvomi rokmi,ked ochorela tak vramci pochemosiek brala kvanta tabletiek a musela sa naucit. teraz uz nema problem.
a zasa pato si s tym hlavu nelame, ja som m upvoedala ze je to cukrik a on sup s nim do pusy a vraj: skryjem si do bruska. len mam problem ho donutit to zapit riadnym mnozstvom vody. on totiz jedava kinedril vzdy ked niekam ideme

luba142
19. okt 2011

@borocka nie nezje, ma s tym problem,dokonca aj tu pidi stvrtku kinedrilu hltala asi pol hodiny 😅 a mala este tabletky nemala, len pri tej polynefritide sme doma doliecovali tabletami,ale to boli tie zelatinove zozlupovacie a ten prasok sme davali do kuska vody, inak mavala len Atb v sirupe zatial

jamaat
19. okt 2011

Tak ja starým mamám Emku nemôžem dať, ani keď je zdravá. Keby som Moniku nemala, ktorá sa dokáže postarať, tak sa z domu hnúť nemôžeme.

Jasné, že keď sú ostatné deti zdravé, tak je blbé prísť medzi ne s chorým deckom. Ale keď sú tam všetci soplaví, tak ti to môže byť už lautrfuk 🙂
@zuzkaprofant Možno znie bronchitída strašidelne, ale je to obyčajný zápal priedušiek. Ten môže byť síce tiež silný a človeka položiť, ale aj slabší a taký mávam často, lebo som háklivá na chlad.

sirinka
19. okt 2011

@luba142 aj ja...ale co som nasla, boli len take obyckovske a sa mi zdali drahe, ale toto by ma veru presvedcilo pustit eurace...skoda, alebo nastastie, ze uz po funuse haha

jamaat
19. okt 2011

@sirinka Mňa to teda nijako nenadchlo 🙂

sirinka
19. okt 2011

@jamaat no u teba ma to ani neprekvapuje 🙂

kosska3003
19. okt 2011

@sirinka ja mam taky 30 rocny kos mala v nom spala u mojej mamy nema baldachyn ale je to super mala v nom rada spavala

jamaat
19. okt 2011

@sirinka Ale ako decko som strašne túžila po posteli s baldachýnom. 🙂

iinuska
19. okt 2011

zienky, co ste objednavali spievankovo 2 cez Tonadu, ako dlho trvalo dorucenie ? Ja som objednavala minuly tyzden v piatok, a este stale nic

sirinka
19. okt 2011

@jamaat no a to zase ja nie...proste my dve mame uplne rozdielny vkus... 🙂

kosska3003
19. okt 2011

@iinuska no mne doslo po vyse tyzdni aj pisali na face ze maju strasne vela objednavok ze sa ospravadlnuju ze nestihaju ale ci to je aj teraz neviem

borocka
19. okt 2011

@sirinka
@jamaat mne sa tiez nepacia, su prilis nacancane. ja mam radsej ciste linie.

iinuska
19. okt 2011

@kosska3003 aha, no som teda zvedava, kedy pridu. Objednavala som 2, aj pre krstiatko k narodeninam, tak snad to stuhneme do oslavy...

hoogy
19. okt 2011

@sirinka toto je krasne🙂 aj postielky su tam krasne aj ked my sme aj matkovi taku s motivom kupovali tak tu si nechame🙂 ale kos by sa nam zisiel aj ked teraz velmi kukam aj po sietach pre babetka. ze vraj je to dobra vec🙂

a dvoch ludi som tipovala ze sa im to nebude pacit jamaat a borocka🙂

sirinka
19. okt 2011

@hoogy jj presne...ale ved tak je dobre, ked nemame vsetci rovnaky vkus...
no su tam aj zavesne kose... 😀

hoogy
19. okt 2011

@sirinka ved hej ja som to zo srandy povedala🙂 idem pozriet nepozerala som az tak precizne :D

hoogy
19. okt 2011

@sirinka no ja som myslela skor nieco taketo http://www.relax-shop.sk/obchod/kolisky/amazona...

dm1
19. okt 2011

ani mne sa to nepaci veru nieje to moj vkus 😎 . Ale to zavesne kreslo je uz lepsie 😉

hoogy
20. okt 2011

ahojte kocky nejak je tu mrtvo🙂 my sme vcera boli s drobcom plavat tak dnes je totaln unaveny🙂 a veru aj ja. a este u nas aj prsi.

mimi21
20. okt 2011

ahojte
aj u nas poprchava
ja som akurat dopiekla kolac, pobede mame s emkou plavanie a potom ideme do skolky - decka maju program pre starych rodicov- strasne som zvedava 😵
vcera sme boli v madarsku v budapesti na nakupy ale nic moc, potrebujem snehule ale absolutne nic som nezohnala 😒

jamaat
20. okt 2011

@mimi21 Pre seba, či pre Ninku?

mimi21
20. okt 2011

@jamaat jani pre seba som chcela, ninke som kupila na mmb ecco snehule, uz mi aj prisli, super su 🙂

hoogy
20. okt 2011

@mimi21 ja idem dnes cizmi kupovat som zvedava ako dopadnem🙂 ale urcite zase kupim nieco ine len cizmy nie ako sa poznam