Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
21. okt 2011

@mimi21 A záhada smrdiaceho prádla je už vyriešená?

mimi21
21. okt 2011

@jamaat 😀 hej, preslo to same od seba, nechapem 😕 😕 😕

jaj a inak decka vcera v skolke tancovali na taku tu cesku pesnicku o babicke ...jen mne nauc charleston... no ja som sa isla usulat, len som akurat zistila, ze su skoro vsetky fotky rozmazane, bolo tam malo miesta, vela ludi, zly vzduch, hluk, no isla som stade riadne vystavena 😝

borocka
21. okt 2011

@jamaat
@mimi21 tak dnes som zbehla k doktorovi vypisat sestre recepty a pytala som sa na ten moc a pocikavanie a hned ma sestra aj doktor zastavili,ze ako sa malemu paci v skolke...ze mozem doniest moc rano, ale ak tam nic nebude tak mam pouvazovat nad psychikou.
pato je tam spokojny, on by aj cez vikend najradsej chodil,takze tato varianta ma ani nenapadla....ale asi sa zamyslim.

mimi21
21. okt 2011

@borocka ale ja si to ninkino pocikavanie neviem vysvetlit ani psychikou...len tak, ze v skolke sa neciti tak ok a nezaspi tak tvrdo (ale my absolutne nemame problem s chodenim do skolky), tak sa nepocika, a doma spi tvrdo, tak sa pocika, ale napriklad aj do dnes rana mala suchu plienku
a svokra este dosla s teoriou, ze ninka je zvyknuta dost vela pit a v skolke tak vela nepije, tak sa nepocika
tak uz neviem 😒

borocka
21. okt 2011

@mimi21 tak ninka len pri spani? no pato aj emka sa aj pocas dna. ja si myslim ze nachladol, lebo mal teraz aj sople......ale ak bude moc negativny tak sa zamyslim aj nad tou psychikou,hoci neviem co by som s tym mala spravit

hoogy
21. okt 2011

@mimi21 a nespi doma dlhsie? aj tym to moze byt ze v skolke nespi az tak dlho. mne matko dlho nespal pod ziadnou prikrivkou az teraz vo vlastnej posteli 🙂

@borocka jaj on sa ti aj cez den pocikava?lebo mne sa matko len v noci pocikal preto som to riesila tymi ponozkami.

mimi21
21. okt 2011

@hoogy urcite doma nespi dlhsie, pytala som sa kolko spi v skolke a je to cca to iste

hoogy
21. okt 2011

@mimi21 tak mozno je to naozaj tym pitim a tym ze v skolke nespi tak tvrdo.

jamaat
21. okt 2011

Emka si začala cvrkať do gatiek, odkedy bola sopľavá. A dnes sa pocikala aj cez deň v škôlke, nie pri spaní.
No a zase je chorá, už keď som bola po ňu v škôlke, tak som si všimla, že má úplne sklené oči. V aute cestou domov zaspávala a to sú asi 2 minúty cesty. Chceli sme ísť púšťať šarkana, nacvičiť si to, lebo zajtra je v dedine šarkaniáda. Tak pôjdeme do kelu, lebo aj keď sa pýtala von, nebola schopná sa prezliecť, len ležala. Horko-ťažko som ju presvedčila, že si ľahneme spolu a budeme počúvať rozprávku. Zobudili sme sa pred siedmou a to už mala teplotu 39. Ale inak nič iné zatiaľ.

iinuska
21. okt 2011

aaach baby, ako to tu tak citam, tak som fakt rada, ze Adamko este nechodi do skolky. Skore uzdravenie chorym detickam prajem

kosska3003
21. okt 2011

@iinuska aj ja uvidime o rok budeme my pisat aky sme chrlavi ale dufam ze nie 😉 marika je ok tak som rada klop klop boli sme aj na plavani cela stastna ale opica mi spadla do bazena lepila si tie penove nalepky na stenu a vzdy si ju namocila do bazena a nalepila ale sa prevazila a sup sipka do bazena ja som ju este pod vodou obratila o 360 stupnou a az potom isla von a normalne sa ani nenapila nic ani neplakala tak som bola rada lebo ja som sa inac zlakla

hoogy
21. okt 2011

@kosska3003 super tak si jej aspon spravila lekciu orientacie pod vodou :D inak moj maly sa zacal uplne sam potapat ale tak ze celu hlavu strasne sa tesim. to plavanie je super vec.

@kosska3003
@iinuska a veru som rada ze matko este nechodi do skolky,ale myslim,ze v maji ma to caka.

kosska3003
21. okt 2011

@hoogy no to mala lekciu a ja infarkt skoro a teraz kazdemu rozprava ze bola pod vodou no zlata ale som rada ze sa nezlakla je to super ako mi uz chodime na take plavanie ze si tam robime co chceme tak malu to viacej bavi
a skolka no ja dam prihlasku ale ak pojde tak az od septembra

mystery7
21. okt 2011

ja dufam, ze cez vikend konecne Mirka preliecim. Uz ma atve ten jeho kasel. Trva min 2 tyzdne a dychanie vraj ma ciste. Soplikov ma malo a aj tie su len priesvitne. Tak neviem co s tym. Mame uz 3.sirup na kasel a stale sme na trifete 🙄

iinuska
21. okt 2011

@kosska3003
@hoogy
Adamko pojde podla vsetkeho tiez az od septembra.

hoogy
21. okt 2011

@iinuska
@kosska3003 no ja matka dam asi od maja lebo ked nebudem tehu tak chcem ist do prace.

kosska3003
21. okt 2011

@hoogy no ja neviem ci budem mat robotu ja tiez dufam ze budem tehu do konca roka lebo uz mam z toho nervy

hoogy
21. okt 2011

@kosska3003 ja si nieco hladam,ale snad budem tehu ale kedze mam strasne problemy aby mi nabehol cyklus po vysadi HAK tak si nerobim nadeje🙂

kosska3003
21. okt 2011

@hoogy no ja som brala lieky na upravu cyklu akurat som ich dobrala 3 cykli som ich brala tak uz je to ok len mm neni doma ked mam plodne dni zas

hoogy
21. okt 2011

@kosska3003 joj to je na figu,ale neboj raz bude🙂 no v pondelok idem k doktorke tak snad nieco poriesi. a ty si co brala?

kosska3003
21. okt 2011

@hoogy no bude teraz ked dojde domov 🙂 🙂 no ja som brala clostylbegyt neviem ake iy tam je 😀 a pekne sa mi cyklus upravil a to mi dal dr lebo ja som mala strasne dlhe cykly a nemala som ovulku

hoogy
21. okt 2011

@kosska3003 tak snad aj mne nieco poriesi.

kosska3003
21. okt 2011

@hoogy a co mas tiez dlhe cykly isto poriesi neboj

iinuska
21. okt 2011

@hoogy
@kosska3003
drzim palcekyyyy 😉
ja zas dufam, ze menzes dostanem 😅

kosska3003
21. okt 2011

@iinuska ja ti ho rada poslem ak budem tehu a diky 😀 😀 😀 😀

hoogy
22. okt 2011

ahojte kocky vidim ze tu nikde nikoho🙂 sa vonku tarate co? ved sa necudujem ked je tak krasne. ja som mm s malym poslala k svokre nech si ho aj ona uzije. ale od rana ma vrtulu v zadku este sa nezastavil a to vcera spal v aute len pol hodinu. tak pekny dnik vam vsetkym prajem🙂

borocka
22. okt 2011

@jamaat
@hoogy pato sa tiez len pocvrkava. vacsinou zareaguje na cikanie,az ked si uz cvrkol do gati a dnes napr som si nahodou vsimla ze ma slipky ocvrkane, fakt eln kusok ale na WC sa nepytal. takze urcite je prechladnuty a ma problem vobec udrzat moc. zrejme ani neciti ked to uz ide ☹
@mystery7 pato teraz tiez zacal kaslat, sople pomaly ustavaju,ale brchce riadne. dnes sa z toho aj zgrcal ako ho nadrapovalo 🙄 pocuj, ty davas malemu oscilococum,ze? bola som v lekarni,a daval mi dva typy, tak som nevedela ktore vybrat. stalo to cez 5eur a bolo tam 6davok, vraj raz do tyzdna sa to ma davat.

sirinka
22. okt 2011

@borocka ja som presvedcena, ze toto je znak prilis skoreho oducania....ja som tak klarku oducala od roka a pol, najprv to slo super, potom prisla faza, ked sa prestala pytat uplne a potom najprv cvrkanie do gatiek a az nasledne hlasila, ze chce ist na zachod... moc mala v poriadku, ziadny zapal...len jej dlhsie trvalo rozpoznat ten spravny cas, kedy ist na zachodik....a nocnej plienky sme sa zbavili az po cca pol roku od dennej...
u magdy som to nechala uuuplne na nu a trvalo nam cele dva tyzdne na zbavenie sa dennej aj nocnej plienky uplne...

jamaat
22. okt 2011

@hoogy U nás je škaredo a ja okolo Emky skáčem.
Musí jej byť ozaj blbo, keď len leží a rozprávky pozerá. Už nemá takú horúčku ako včera, ale do večera sa to možno zase ešte zvýši. Nechce jesť ani piť, po troškách jej dávam hrozno a mrkvovo-pomarančový džús. A asi 3 lyžičky hovädzej polievky zjedla, toť vsjo.

mystery7
22. okt 2011

@borocka ano ja davam oscilo a pokial viem je len jeden druh. Ja davam raz do tyzdna ako prevenciu. Ked je chory tak davam 3 dni po 2 ampulky. Vacsinou zaberie. Ale nikdy nedavam dlhsie ako 3dni.
Poslala som ti mail, mrkni 😉