Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
26. okt 2011

@jamaat no tak to je potom asi dedicne a ktovie ci aj tvoj muz nebol taky ako je Emka ked bol dieta 😒 . Inak nasu ked to chyti tak ma podobne zachvaty ako Emka ale miernejsie mozno, len sa obavam aby sme sa nedostali aj tak,ze bude vsetkym trieskat, neviem po kom je ona, ved ja som bola kludne dieta, mm teda neviem,ale ani teraz neni nervak to skorej ja nervacim aj za blbosti, ale ako mala som bola do strednej skoly taka utiahnuta nejako, aj ked som sa nechala do blbosti zatiahnut,no uvidime ake tie decka budu dalej, zatial to vyzera,ze s Barcou to bude este tazke a s Emkou asi tiez... 😕

jamaat
26. okt 2011

@luba142 Pred 30 rokmi by sa tie naše deti s touto istou povahou správali inak. Doba je iná a je to v "lufte". Neviem si predstaviť, či budú takéto povahy vyvádzať o ďalších 30 rokov.

Na zdravie!

luba142
26. okt 2011

@jamaat toš nazdravííííí 😀

zuzkaprofant
26. okt 2011

@jamaat nas kiko ked mal take obdobie som stiahla za 2 tt cely bailis🙂

sirinka
26. okt 2011

@jamaat no ber to z druhej strany...hovoria, ze ludia, ktori dokazu takto zo seba vypustit hnev, vyventilovat ho hned von, tak ze je to lepsie ako dusit to v sebe...takze ked ti budes uz stara a chora na nrvy z nich, oni este budu s usmevom na perach chodit po turach 😀
ale nie, ja toto doverne poznam, my sme s muzom velmi podobne povahy a obidvaja mame uz za sebou vselijake vykony a tie reci okolo toho...no nic...
ja uz som aj rezignovala, pred detmi sa snazime ovladat, lebo to je potom zle, ale cas od casu potrebujeme vybuchnut....

mimi21
26. okt 2011

@jamaat
@kosska3003 amne zase kozna odporucala tekuty, ze ten sa lepsie vo vode rozpusti a aj vyplacha
a na skvrny som objavila super vec, teda kamoska mi to dala, je to sprej na skvrny z amway kozmetiky, stoji cca 10e ale mne vsetko vyperie - hlavne jedlo, napr paradajkova polievka z bieleho tricka na 40stupnov a neostalo po nej nic 😉
@jamaat a tie hysaky poznam, mne sa nina rozreve za vcsetko a je to teda doslova a do pismena REV aj dnes lezala v potravinach na dlazke, lebo chcela lizatko a ja som jej len povedala, ze nemusime kupovat, ze mame doma, tak jej dam, no a ona hysak jak svina, tiez somz toho potom poriadne na nervy a to reve niekedy za uplne banality
vcera vecer som musela zamknut a odlozit kluce, lebo kym som kupala emu, tak chcela druhe spievankovo a nechapala, ze musi chvilu pockat, tak chcela utekat von za ockom, ktory bol mimochodom na hokeji

no nic, idem si ja dat decko cerveneho a driemat pred telku, kedze ema dnes mala budicek velmi skoro 🙄

hoogy
26. okt 2011

@jamaat na zdravie🙂 tak si idem aj ja nieco naliat :D

sssimi
26. okt 2011

@mimi21 aj moja hučí za banality. Pred chvíľkou revala, lebo som odišla z detskej kde sme sa hrali. Bola som hladná, tak jej hovorím, že si musím ísť spraviť papať a hneď som späť a to bol hysááááák. Potom to pokračovalo, keď som sa chcela presťahovať z detskej do obývačky. Ale teraz už sedí s tatom a čítajú knižku, tak už mám snáď na dnes klídek. Mm normálne nechápal, že čo furt reve za také hlúposti. Nie je na to zvyknutý.

jamaat
26. okt 2011

@sirinka Veď hej nech sa vyzúri, veď aj ja sa viem riadne vytočiť, ale nie na mne!

hoogy
26. okt 2011

@jamaat ona ako keby ti ukazovala ze ona je boss a ona sa bude vyzurovat kde chce a ty ju nebudes zatvarat. dobre silna povaha je ta tvoja emka.

jamaat
26. okt 2011

@hoogy Hej, tak nejak. Proste musí mať navrch.

hoogy
26. okt 2011

@jamaat no co pomohol pohar vinka🙂 aj ja som si dala cerveneho snad sa uz moj organizmus spamata :D

mystery7
26. okt 2011

dnes som upiekla ten kolac makovec a super sa vydaril 🙂 uz je cely zjedeny

hoogy
26. okt 2011

@mystery7 ten vyzera dobre takto na vecer robis chutky :Ddaj recept.

mystery7
26. okt 2011

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=32838

ale nevazila som to, davala som hrnceky - 20dkg=1hrncek a piekla som 1 hodinu na 150'C. Ptrela som ho domacim slivkovym lekvarom a dala som polevu z prasku

mimi21
27. okt 2011

bre rano, za nami dalsia desna noc, tak som sa ani neprezliekala z pyzama a emka uz spi tak idem aj ja do postele
budi sa kazdu chvilu, mrvi sa, ked jej nedam prso a dam jej vodicku tak to zaberie na 15minut, o pol3 sa zobudila, bola nervozna, nevedela zaspat, nakoniec sa to podarilo zase pri kojeni o pol4 a o 6 uz bola hore
ale zobudila sa potom uz aj ninka a prisla k nam do postele, tak sa tam spolu jasili, valali, strasne boli zlate 😵
bru noc 🙄

hoogy
27. okt 2011

@mimi21 och to neni bohvie co. ja si pamatam ze matko ako 9 mesacny vstaval rano o 5 a zaspal az o 10. a ja s nim 🙂 ale nemozu jej ist zuby?

borocka
27. okt 2011

Ahojte,
tak dnes som dostala v skolke facku.........
prisli sme,viedla som pata do triedy a zo zachodu vyslo dievcatko, s placom......ze ju boli brusko. no tak nic, tak som ju polutovala a poslala k ucitelke,ze zavola maminku. mala isla, a ucitelka na nu nakricala ze nech si tam lahne na gauc, ze ked isla na zachod tak bola v pohode a zrazu ju boli, nech si nevymysla. lebo ju strasidlo (prave vyrabali haloweenske strasidla) vycape po zadku.
tiez si myslim ze malej nic hrozive nebolo, ze sa len zrejme nevedela vykakat, to sa obcas stava, ale ten ucitelkin pristup.... tak to co bolo?!?!?!?!!?

hoogy
27. okt 2011

@borocka coze???? za toto by ma sefka vyodila. to bolo neuveritelne neprimerane.

ja som prave mala navstevu z urada co dostavame pridavky na dieta v rakusku. my este s matkom obaja v pyzame maly na nocniku sedel. ja som len vybehla som myslela ze suseda zvoni. skoro ma porazilo 🙂

hoogy
27. okt 2011

@borocka si jej mala povedat ze to je neprimerane spravanie alebo povedat riaditelke.

borocka
27. okt 2011

joj a este neico, uz to badam dlhsie,odkedy rano ideme do skolky, fajcenie sa vrailo. mala som pocit ze je na ustupe (aspon teda u deti) , ale to je hroza, najme cigancenec. vystupia z autobusu, hned si zapalia a cestou do skolyy aj dve cigarety stiahnu 😲 😲 😠 😠
a dnes mi to uz nedalo, tri v skupinke som zastavila ze kolko maju rokov, tak vraj 7 a 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a vsetky mali cigarety v hube!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemam rada ked sa takto niekto do niekoho stara ako som to urobila aj ja, ale uz mi to nedalo. tak vraj cigarety zopbrali rodicom, aj zapalovace. tak do riti, takato predpubertalna haved chodi so zapalovacmi?!?!?!?!!?!!! 😠 😠 😠 aby sa este daco horsie nestalo 😲 😠

mimi21
27. okt 2011

@hoogy mozu jej ist horne jednotky, aj som pozerala ale este to nie je take akutne, ze by sa isli prerezat

@borocka no to je dost desny pristup, aj mne mm minule vravel, ze co ma ninka v skolke taku novu ucitelku tak na jedno dievcatko co rano plakalo kricala, ze dokedy mieni trcat v chodbe, nech ide laskavo do triedy, ato tam maju 2 fantasticke ucitelky, velmi laskave a mile ale tuto som ja osobne este nevidela, lebo byva zatial iba rano, ale tiez som sa nad tym pozastavila

no a zase tu skysnem za netom a nevyspim sa, este mi treba pracku vyvesit...

iinuska
27. okt 2011

@borocka no trosku prehnana reakcia ucitelky. To musim povedat, ale ked si vezmem, aj ja obcas reagujem na Adamka tiez neprimerane. Samozrejme tym sa nechcem zastavat ucitelky 😨

borocka
27. okt 2011

@hoogy riaditelku tam nemali. a zasa nechcela som sa velmi starat, mozno to dievca zvykne simulovat, mozno to ma ucitelka uz prekuknute. a tiez by som nerada keby som pozalovala a potom by sa mi to na patovi vratilo ako bumerang.
no neviem co si mam o tom mysliet 😖 ale prinajmensom sa jej ucitelka mala popytat ze kde ju to boli,ci kakala, a ci jej este netreba.

borocka
27. okt 2011

@mimi21 ty nevies ako mala citi bolest,aj ked to v puse nevyzera hrozivo........skus jej dat pred spanim nurofen, uvidis ci pomoze,ci bude lepsie spat a odpoved mas na svete.... lebo ak su to nejake "mimozemske" priciny nespania, tak na to ti sirup isto nepomoze.

@iinuska aj ja obcas reagujem na pata neprimerane, ale na cudzie dieta by som si nikdy nedovolila....to je zasa cudne, ze s cudzii mam vzdy viac trpezlivosti 😕

mimi21
27. okt 2011

@borocka skusim dnes ten nurofen, takto zle spava okolo splnu, ten je este daleko 😝

no nic, pradlo vyvesane, idem spat 😅

jamaat
27. okt 2011

@borocka Mimozemské príčiny - dobrý výraz :D

hoogy
27. okt 2011

@mimi21 no skus ten nurofen ked to pomoze tak problem vyrieseny. a tebe ninka chodi do sukromnej skolky ze? tak tam by si to dva krat nemala dovolit

@borocka
@iinuska ja tiez na matka niekedy viac vybuchnema ako treba. ale ona je ucitelka. ked aj simuluje viac krat rozhodne jej nemoze povedat ze dostane po zadku. ma jej povedat ze vies co skus si tuto sadka a kresli si alebo si citaj knizku mozno to prejde. dieta zabudne ked simulovala ked nie tak pojde este na zachodik. vobec nema takto co ucitelka reagovat.

hoogy
27. okt 2011

@mimi21 a cez den ti spava dobre? nedavas jej na veceru kasu alebo tak co jej je tazke na zaludok?

borocka
27. okt 2011

@jamaat ved tie nase deti mi obcas ako z inej planety aj pripadaju 😝