Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
3. nov 2011

@iinuska no konecne mi to dnes islo. pekne to je 🙂 to su akoze vysielacky? ideme na buduci tyzden na slovensko tak pojdem popozerat 🙂

sirinka
3. nov 2011

@ludmilabb hm, pokial sa niekomu zda dlhodobe dojcenie cudne, tak neexistuje ziadny argument, ktory by ho presvedcil o opaku...ja to vobec neriesim, nekomentujem ak su nejake poznamky, ci pripomienky...niekto proste dava svojmu dietatu od pol roka kravske mlieko, niekto do troch rokov umele a niekto materske.... 🙂
magda si aj dnes rano vypytala, ze ju boli brusko, ze potrebuje cicimliecko.... 😝

kosska3003
3. nov 2011

@sirinka cicimliecko aka zlata 😀 😀

mimi21
3. nov 2011

ahojte baby
myslite ze moze emka kakat zo zubkov skoro kazde 2hodky??? v kazdej plienke ma kaknute, su to uz len take splechy, nic uz v brusku ani asi nema ☹ inak je v pohode, naladu ma dobru, aj papa, pije, len ju stale prehana
uz som jej dala bananik - co ona normalne cely ani nemoze, miesam jej s jablckom, lebo skor ma problem vykakat sa normalne a na obed viacej mrkvicky so zemiakom
v noci sa tiez krat pokakala aj v tom spala, kym sa mi znovu prebudila, tak ma vystipanu ritku, place ked jej ju umyvam aj ked davam sudocrem 😒

@sirinka zlata magdulka 😵 mne ninka vobec nepytala ked videla ze kojim emku, na terau skor koji vsetky babiky, vyhrnie tricko a ide sa na vec 😉

ludmilabb
3. nov 2011

@mimi21 preco Emka nemoze banan?
a drzim palce nech sa jej kakanie napravi a Sudocrem zaberie 😉
@sirinka takze kojis obidve?

barbina182
3. nov 2011

@mimi21 ano aj moj tak kakaval

luba142
3. nov 2011

@mimi21 tak aj Barborka od narodenia kakala stale, do kazdej plienky a ked jej sli zuby tak tym tuplom, ak nema nejake velke stolice tak to moze byt

mimi21
3. nov 2011

@ludmilabb no nie ze nemoze ale nemoze vela, lebo ona mala od maleicka problem vobec sa vykakat, museli sme aj rektalnu rurku pouzivat a tak, takze ked papa take jedla co zapekaju tak to hned vidno aj na hovienkach 🤐 ze idu tazsie von aj su to take bobky 😝

hoogy
3. nov 2011

@mimi21 moze to byt z tych zubov uz aj nieco vidis v pusinke?
ja ani nekojim a matko mi priklada babiky nech im dam papat :D
@ludmilabb podla mna ked chces kojit tak si nevsimaj nikoho. ludia su v tomto ohlade niekedy cudny.
@sirinka to je zlate ze cicimliecko :D

mimi21
3. nov 2011

no dalsie kakanie a umyvanie za nami 😒

@hoogy ano, zda sa mi ze lava horna jednotka, by jej uz mohla kazdu chvilu vyliezt
dufam, ze je to len z tych zubov ☹

hoogy
3. nov 2011

@mimi21 a ako dlho to uz ma. mozes este vyskusat je dat smectu. to tusil mozu aj take male deti. posli mm do lekarne nech sa opyta a nieco kupi. teda ked pojde z prace 🙂

mimi21
3. nov 2011

no ma to nejake 3-4 dni
najprv kakala tak 3-4krat denne ale dnes to uz bolo aj 5-6krat a to este nie je vecer ☹

luba142
3. nov 2011

@mimi21 a ako,len si plkla,alebo bolo vela v plienke?

hoogy
3. nov 2011

@mimi21 asi to budu len tie zuby. uz jej to ale dost dlho trva. ked sa jej to nezl epsi zajtrai zajtra k dr. predsa len jepiatok nech nemate ostaru na vikend.

mimi21
3. nov 2011

@luba142 no teraz tam bola taky kusok jedla vykakany, nebolo to velmi vodave ani riedke, skor take redsie hovienko...

luba142
3. nov 2011

@mimi21 mozno tym,ze jej das taku protihnackovu stravu tak sa to zahusti,

sirinka
3. nov 2011

@ludmilabb v podstate nie, lebo magdulka pije uz iba vynimocne...

mystery7
3. nov 2011

ahojky,
Tak u nas zlepsenie stavu. Od vcerajsieho zvracania uz bez horucky. Dnes veselo vystraja. Na krcnom dr len pozeral, ze je uz v pohode. Povedal, ze si myslel, ze v noci skoncime na pohotovosti.
@ludmilabb @sirinka nechapem co ludom vadi na dlhodobom kojeni ☹ ja som Mirkovi viackrat nukala, ale on uz nechce. Par krat si uz lahol k Slavkovi, ze mu da papat, lebo je uz hladny 🙂 😉 je to sranda.

jamaat
3. nov 2011

@mimi21 To budú zuby.

dm1
3. nov 2011

tak som dnes predsa len kupila tych hasicov a sa vytesujem 😵 . Potom sme sa matkom kreslili jeziskovi a ze chce hasicov, vlacik a smetarov. tak aspon babkam povieme 🙂

hoogy
3. nov 2011

@dm1 super 🙂urcite sa potesi.uz aby to bolo ze?

dm1
3. nov 2011

@hoogy jj presne 😵 . Len ma napadlo ze v tej krabici je to isto rozlozene tak ze ci mu to radsej nezlozit a dat do vacsej krabice aby sa z toho rovno tesil. aj tak by to este nevedel zlozit a mozno by bol sklamany keby na krabici vidi auticka a vnutri len kocky 😝

a nevideli ste baby nejake pekne smetarske auto aj s panacikmi samozrejme? aleob vlaciky?

hoogy
3. nov 2011

@dm1 viem ze v tescu maju take drevene vlaciky. neskladaj bude mat radost s muzom to poskladaju. uvidis

kosska3003
3. nov 2011

@dm1 no ja som tiez malej kupila kuchynku a je rozobrata uvidim co povie mm ale asi budu skladat az po rozbaleni a ja mozem vylozit nohy a kukat rozpravky

sirinka
3. nov 2011

my vzdy skladame az po rozbaleni...

dm1
3. nov 2011

@sirinka jeej super dakujem moc za tipy. najviac sa mi pacia tie posledne 2 maju aj panacikov aj kontajnery. to prve je strasne velke 😝

kosska3003
3. nov 2011

@dm1 mna moze aj drbnut dve hodiny robim kalendar a sa mi vymazal aaaaaaaaaaaaa vrrrrrrrrrrrr ☹ ☹ ☹ no krava ked si to neulozim davajte si na to bacha tie co idete robit 😀 😀 😀

dm1
3. nov 2011

@kosska3003 no pekne potesi 😝

sirinka
3. nov 2011

@dm1 hej, nase sa na nom aj vozili...