Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
8. nov 2011

slovobuv uz ma eshop a v mama a ja zlavovy kupon 20%
http://www.slovobuv.sk/sk/e-obchod

jamaat
8. nov 2011

@mimi21 Aj ja som už Emku uložila. Dúfam, že zaspí bez problémov, už bola trochen protivná od únavy a 2x sa zrýpala z postele.

kosska3003
8. nov 2011

@mimi21 hihi aj moja uz spi teraz ju davam pekne o 19,45 do postele no sama tam ide vlastne tak som rada ze s tym nemame problem

borocka
8. nov 2011

aj pato uz spi, huraaaa 😅 ale bolo to s placom. nechala som ho sameho a nechala som svietit v hale a maldy sa hral so vsetkym co nasiel na nocnom stoliku,aj s mojou celenkou a tak si ju strcil do pusy ze sa mu zasekla medzi zubmi. nevedel ju vybrat tak taky plaaaaac spustil, a veru ani mne nesla. som sa aj zlakla ze co teraz. vdaka bohu povolilo a bez ujmy sme ju vytiahli.
a zajtra uz ide do skolky, lebo by sme sa doma aj pohlusili. dnes sme ani vonku neboli, len rpadlo vyvesat a do obchodu. aj som ho volala, aj by siel, ale ked som pvoedala ze sa musime prezliect tak ze ee. toto bude vecna drama aj v zime, obliekat - vyzliekat 😠

saskarisko
8. nov 2011

@cema - ono to chce trpezlivost. moji tiez plakali, ale po troch dnoch sa naucili, a zvykli si, a stalo sa to sucastou.

sssimi
8. nov 2011

Ahojte
@iinuska tuším to obiesanie je nejaký nový trend 🙄. Nedávno sa nám tu obesil dokonca lekár, ale všetko boli chlapi. Čo už sa jej mohlo odohrávať v hlave, keď tu nechala také malé dieťa. Už len to by ma držalo nad vodou, keby už nič iné. Ale zase bezdôvodne to nespravila..... Je to strašné....

A ako baby. Ako sa mávate? Ja som tu dlhšie nebola. Teraz mám hačkovaciu mániu. Dnes som dokončila baretku. Už len nejaké ozdôbky a môže poputovať neterke. Zajtra sa musím pustiť do ďaľšej pre krsniatko.
Inak sme celkom v pohode. ja som si už na tento režim bez mm ako-tak zvykla. U Sárky si tým niesom istá. Inak miminečko rastie a kope o dušu 😀

cema
9. nov 2011

Takže nástup do škôlky máme za sebou, už len čakať či mi nebudú volať, je mi smutno, možno to bude iné keď budem chodiť do roboty.....

borocka
9. nov 2011

Ahojte, pato je uz v skolke, huraaaaaa 😎
objednala som mu knizku. do skolky im kazdy mesiac nosi diler knizky vsetkych moznych druhov a tvarov (aj pre maminky) a za take ceny..... zrovna z tejto edicie som minuly rok kupila neterke k vianociam maminka pritul ma (ak niekto pozna) za 10eur v obchode a teraz mali Farmu ( je to hruba reporelova knizka, krasne kreslena, s malymi pribehmi a vela strankami) za 6eur!! tak si vezmite aky rozdiel!! dufam ze sa malemu bude pacit 😝

cema
9. nov 2011

Ja nedokážem nič robiť stále na malú myslím, ☹ no som ako trafená , tam mám pocit že všetko ubehlo rýchlo, si spomínam keď sa narodila a tak ....

iinuska
9. nov 2011

@cema to je uplne normalne. Neboj, to prejde. A nechavas ju tam cely den, ci len doobeda ?

hoogy
9. nov 2011

ahojte kocky, ja som dnes ako mechom udreta. a uz mi zacina ta nasa hmla liezt na nervy. vsade slnko sieti. len mi tu pri tom jazere sa to drzi.
@borocka to je teda dobry rozdiel. je fajn ze maju take akcie🙂

@sssimi ono sa na to da casom zvyknut. ako to rychlo ubehlo ved ty uz mas polovicu tehu za sebou 🙂

cema
9. nov 2011

@iinuska ďakujem, no iba doobeda, sa tam naobeduje a prídem po nu, tebe už adamko chodí do škôlky či nie?

iinuska
9. nov 2011

@hoogy u nas svieti slnko, ideme trosku pobehat von 😎
@cema tak to ti rychlo ubehne. Adamko pojde do skolky az buduci rok

hoogy
9. nov 2011

@iinuska 🙂 joj no my sme mali vcera,ale dnes je to katastrofa aj minuly tyzden tak bolo. to z toho jazera nam to tu takto taha

borocka
9. nov 2011

@hoogy to je teda, v podstate by som mala 2+1 zadarmo v takej cene oproti obchodu.
@iinuska u nas je tiez pekne. od nedele. z rana zahmlene ale teraz uz fajne svieti slnko. este som rozmyslala co mam malemu obliect, ale rano sme to prebehli sikovne a teraz uz je fajn,tak by mu nemala byt zima. a to ked vidim ze tie decka prisli do skolky v zimnych bundach a snehuliach, a to ich rodicia doviezli autom!!!!!!!!!! co potom oblecu tym deckam ked bude pod nulou?????????????????

jamaat
9. nov 2011

Aj u nás je stále hmla, ani so psom sa mi nechce. Najskôr hmla a poobede dym a smrad. Fuj!

jamaat
9. nov 2011

Aaaa, teraz pozerám webkamery na Donovaloch, tam je krásne. Čiže je inverzia, musím sa niekam vyššie vytrepať za slnkom.

iinuska
9. nov 2011

@borocka potom daj vediet, v com budu chodit oblecene 😀 . No Adamko mal dnes len prechodnu bundu, teplaky, tenisky

kosska3003
9. nov 2011

@borocka snehule preboha ja som este malej ani neskusala ake su jej stale je v botaskoch ked je zimsie vonku jej davam leginy tenke teplkaky na to potom ma tielko rolak a bunda prechodna mame ich viac tak bud jej dam hrubsiu alebo tensiu ako je vonku ci je rano alebo poobede no to fakt co im budu obliekat v zime som zvedava ja 😀 😀 😀

monkap
autor
9. nov 2011

zaroven s nami vcera isiel tiez jeden chlapec zo skolky a mal zimnu bundu a snehule .... tiez som sa nad tym pozastavila, ze ci uz mrzne 😨

hoogy
9. nov 2011

@borocka to je neuveritelne,ze zimna bunda a snehule :Dako u nas je ovela chladnejsie a este nedavam ani zimne topanky ani bundu. kedze teraz chodime len pesi tak ho az tak nenaobliekavam lebo potom sa zbytocne spoti.
@iinuska a mala si pravdu tie gate z HM su skvele. asi pojdem este jedny kupit 🙂

luba142
9. nov 2011

Caute dnes sme boli v poradni a meriame cca 94 cm, mali sme obute botasky tak neviem asi centak hore,dolu a vazime nieco vyse 14 kil ....inak ja malej davam este botasky,ale uz jej zimnu bundu obliekam, pod to jej dam len nejake hrubsie tricko a natelnik, alebo tensie tricko ,natelnik a mikinu

borocka
9. nov 2011

@hoogy
@iinuska ake gate ste nakoniec kupili? podsite trickovinou ci flisom?? dajte niektora fotku,nech viem ci mozem lutovat 😉
@monkap
@kosska3003
a podrzte sa, potom ich dnu povyzliekaju a do tej vykurenej triedy kde maju 25stupnov!!!!!!!!!!!! ich poslu aj v pancuskach ( moj bratranec robi skolnika,takze viem ako maju termostat nastaveny) potom aby decka neboli chore! dnu sa spotia a potom idu von. ja osobne ked je 25stupnov tak si nedam ani len silonky pod suknu,a oni ich nechaju v riadnych pancuchach a teplakoch 😲

borocka
9. nov 2011

@luba142 ja som pata premerala cez vikend, som cakala ze na meter mu bude tahat a on ma len 94cm 😲 a to som ho odmerala v juny mal 93 v papuckach a som si myslela ze viacej narastol. tak neviem ako je to mozne 😝

hoogy
9. nov 2011

@borocka
@luba142 mne sa matko nechce nechat merat my ho meriame podla takeho pultu co mame doma. a ma asi 93. som rada lebo konecne nie je najmensi 🙂 gate ti odfotim len sa mi nabija fotak tak podvecer dam fotku a myslim ze su len trickovinou podsite,ale celkovo su take hrubsie.

borocka
9. nov 2011

@hoogy pato celkom hej, ale len raz za cas, toto som ho prvykrat od juna 😕 postavi sa kstene, napravim ho, spraviim ciarku na stene a on si to potom kuka a nechape ako som ho odmerala. a uz to pravitkom nameriam.

hoogy
9. nov 2011

@borocka no aj matkovi sa to takto pacilo niekedy a teraz uz nechce. sa cudujem ze sa mi minule nechal odvazit.

borocka
9. nov 2011

@hoogy maju decka svoju hlavu. kolkokrat netusim ako a preco sa mu daco sprotivilo. a na kolko ta vysli tie gate v HM?? daj potom foto aj oblecenu,ok?

hoogy
9. nov 2011

@borocka neviem presne vyhodila som ucet :D ale tusim akolo 17. no to bude tazsie obliect ho do toho,ale nieco vymyslim 🙂

jamaat
9. nov 2011

Ahojte. Neviete poradiť? Monika má v posledných mesiacoch problémy pri menzese. Bolí ju brucho, kŕče má, je jej zle, zvracia, hnačka, no skapatá je minimálne 2 dni. Roky to mala v pohode, no naraz takéto problémy začali. Pôjdeme na gynču, len reku či nejaké osvedčené recepty nepoznáte.