Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
22. nov 2011

@luba142 tak sa potesila 🙂no hlavne nech to pomoze. skus tak viac dni po sebe.

luba142
22. nov 2011

@hoogy uz dnes to bol boj ju vytiahnut tak sa tesim ako bude zajtra a tak dalej 😀

hoogy
22. nov 2011

@luba142 🙂 skus este ako ti jamat ked mate nejaky termo vankusik aj to je dobry napad.

luba142
22. nov 2011

@hoogy hmm prave,ze nemame 😒

hoogy
22. nov 2011

@luba142 nevadi aj vana pomoze. a teplo od noh, teplejsie ponozky a papuce. mne sa zdal len dobry napad🙂

ludmilabb
22. nov 2011

@dm1 s kakanim sme mali problemy sice uz davnejsie ale Sofia dokazala zadrziavat aj styri dni, potom to boli totalne "porody" na nocniku a presne sa zasekla ako Matko, do plienky uz nechcela vedela ze tam sa to uz nerobi ale nejaky odpor z nocnika aj zachoda dostala, mohli sme ju motivovat vysvetlovat nic nepomahalo a teda riesili sme to snad dva mesiace, dostala taky sirup na redsiu stolicu lebo ona kakala dost tvrde, parkrat to proste muselo byt nasilu a bolo to hrozne lenze ona panika, kricala kakat, kakat ale sadnut si ani bohovi tak sme ju tam pekne usadili nasilu, ona vresk a pri tom jacani aj tlacila a vykakala sa, strasne 😢 som sa bala ako to cele bude pokracovat dalej ale nastastie sme to prekonali, vy to nemate v takom stadiu ako sme to mali my, verim ze to zvladnete rychlejsie a s kludnejsim priebehom 😝

luba142
22. nov 2011

@hoogy hej ved teraz mava aj ponozky do pol lytok take vyssie a aj papucky nosieva stale, lebo mame koberec len v deckej a podlahy adlazba su studene 🙂

hoogy
22. nov 2011

@luba142 no veim o com hovoris, moji rodicia (tam sme predtym byvali) maju podlahove tak toto bol pre nas sok ze studena podlaha.

iinuska
23. nov 2011

Ahojte zienky, dnes mam volno, tak od rana som sa este nezastavila.Pracka, umyvacka uz ficia, ideme na nakup, Petkovi vybavit kontaktne sosovky, potom navarit. Este hlavu umyt. A predomnou zase 2 celodenky. Ale mam volny vikend 😅

hoogy
23. nov 2011

@iinuska tak aspon ze vikend volny 🙂 pracka a zehlenie to by mal robit mm ked je na materskej nie? 😀 😝

hoogy
23. nov 2011

kocky ja som sa chcela opytat ci davate detom hrybi? ked hej ake sa mozu? lebo matko strasne lubi prazenicu a vcera zjedol muzovi s hlivami co som robila.

luba142
23. nov 2011

@hoogy ja bezne ked robim so sampinonami, alebo hlivou a normalne lesne hriby pouzivam len do kapustnice 🙂

luba142
23. nov 2011

@iinuska no tak uz si v jednom kolotoci teda? A robis len denne,alebo aj nocne? A chodis potom aj domov,alebo tam ostavas tie 2 dni?

hoogy
23. nov 2011

@luba142 dakujem🙂 takze v pohode. len viem ze huby su tazke tak som sa troska bala.

luba142
23. nov 2011

@hoogy no mne hovor, minule sme mali na kostovku par poharikov hribov v sladko-kyslom naleve od znamych a mala to jedla ako besna a vecer, somn sa bala ,ze jej bude zle, este aj same prave, ale nic jej nebolo 🙂

hoogy
23. nov 2011

@luba142 🙂 joj ja to lubi tieto nakladane.aspon ze jej chutili🙂

iinuska
23. nov 2011

@hoogy haha, ano, mal by, ale vies ako to je... 😉

@luba142 no, v jednom kole... Ako sa to vezme. Teraz mi to fakt vyhovuje, ze ten Peto je s Adamkom doma. Ano, aj nozne mam. Neprespavam tam, to len v pripade, ze by bola nejaka kalamita

hoogy
23. nov 2011

@iinuska ved viem 🙂))

jamaat
23. nov 2011

Oj, tu ako mjortvo! 🙂

borocka
24. nov 2011

@luba142 prepac ze az teraz, mali sme doma vela starosti 🙄
tak ja maleho poslem vycikat sa a vyzliect a zatial mu napustam normalnu vodu, taku prijemne teplu. potom som ho posadila a zatiahla kohutik aby dotekala horuca....takze mu steplovala voda postupne,neuvedomoval si to a nemali sme problem. a macal sa vlastne kym nevychladla. uz potom by to bolo kontraproduktivne 😉
zlepsilo sa to uz??

luba142
24. nov 2011

@borocka zatial sme ju namocili raz pred vcerom a vcera si necvrkla, uvidime dnes,zatial v pohode 🙂

borocka
24. nov 2011

@luba142 tak super, ale mohla si ju okupat aj vcera,aj dnes....aj patovi sa to od prveho kupania zlepsovalo,ale postupne.takze cely tyzden som ho kupavala. radsej ju okup,urcite jej to zle nespravi ;)

iinuska
25. nov 2011

Ahojte zienky, to tu dnes nikto nebol?
Ja som sa tesila, ze budem mat volny vikend, no a dopisali mi sluzbu este aj v nedelu. No tak som sa uz riadne rozbehla 😅
Tak sme si naliali metaxu...

jamaat
25. nov 2011

@iinuska Tvoj muž úplne že prestal chodiť do roboty? Je doslova na rodičovskej dovolenke???

iinuska
26. nov 2011

@jamaat ano, je na rodicovskej, robi len na dohodu, tak 2-3 sluzby do mesiaca. Adamka by mi tu v Senkviciach do skolky nezobrali, a do Pezinka ho vozit si neviem predstavit. Do maja to bude takto, potom sa uvidi...

jamaat
26. nov 2011

@iinuska TAk aspoň že sa vám to takto dalo zariadiť. A že bol ochotný, hociktorý chlap by to nespravil.

iinuska
26. nov 2011

@jamaat No, nemal velmi na vyber. Bohuzial, peniaze treba...

borocka
26. nov 2011

@iinuska a ty mas vlastne aku pracu??? tiez v zdravotnictve???

iinuska
26. nov 2011

@borocka ano, zdravotna sestra 🙂

luba142
26. nov 2011

@iinuska ale ved aj babka byva s vami, nie? Keby bolo najhorise aj ona by musela opatrovat, ale chapem,pokial to ide takto tak si asi radsej 🙂