Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

stija
18. aug 2009

ahojte
simi mala je s nausnickami krasna. verim, ze ti to bolo luto, ked plakala.
ja uvazujem, kedy dame my. iste dam nastrelit, nebudem davat prepichovat.

my sme boli vcera na ockovani, mala strasne plakala a uz bola aj velmi unavena a nevedela v tom horku spat, tak to bolo o to horsie. a to som isla kocikom, tak plakala este pol cesty domov ☹ bolo to hrozne, ale na to slnko som ju nechcela vytahovat. nabuduce idem autom 😠

k tomu spaniu a rezimu, my sa o pol siedmej okupeme, o siedmej napapame a ulozime do postielky. podla toho, ako je unavena zaspi, niekedy hned, najneskor do osmej. a spi tak do piatej - siestej. ale teraz mi doktorka kazala ju raz v noci budit na krmenie. je mi ju luto budit, tak neviem, ale ked zacala menej priberat...

ludmila vitaj a mas krasneho drobceka

kosska3003
18. aug 2009

ahojte no konecne som vas docitala moja ked jej prepichovali ani necekla ale Marike prepichli este v porodnici asi preto ono ze cim neskor tym viac to boli tak neviem
no mi uz spinkame zaspala o 8 a doteraz som zehlila uz pomaly chystam veci na dovolenku to bude sranda zbalit malu ona bude mat cely kufor a my s mm jednu tasku uz to vidim

jamaat
18. aug 2009

nika, myslíš tekvicu? 🙂

kosska, kam idete na dovolenku?

nikanika28
18. aug 2009

kosska, to tak vzdy byva, my ked niekam ideme,tak deturence maju viac veci ako my dvaja dokopy 😀 . A kam idete dovolenkovat?
Jamaat...tekvica 😀 😀 tak uz mame v tom jasno 😀 😀

kosska3003
18. aug 2009

jamaat na chatu na Oravsku priehradu uz sa tesim ideme sobotu a cely tyzden sa chystam len odychovat malu budem len kojit hahaha ide aj mama a este niekto z rodiny tak ju bude mat kto bavit a chcem ist kuknut v sobotu je v namestove orava fest tak sa odreagujem

nikanika28
18. aug 2009

juuuj, tak super..

stija
18. aug 2009

koska tak krasnu dovolenku, uzi si to a oddychni si 🙂

nikanika28
18. aug 2009

my sme tak boli u nas na chalupe- na samote u lesa 😀 😀 ...tiez bolo super...chodili sme na take mensie vyletiky..do lesnej do ZOO, do U.Brodu do Aquaparku, na kunovsku priehradu...bolo fajn

kosska3003
18. aug 2009

stija diky to si uzijem teraz som bola 3tt sama a zajtra mi pride uz konecne mm domov tak si budem uzivat lebo aj on bude bavit malu nech si uzije tatino cerusku

stija
18. aug 2009

to mas recht, nech si uzije. 🙂 po troch tyzdnoch? to ju uz snad ani nespozna 😉

kosska3003
18. aug 2009

no moj mm je 3tyzdne v robote a 3 doma tak asi tak no to som zvedava co na nu povie mynule ked dosiel tak zadrel ze je taka ista a to isto nebola a teraz ved mi rastie pred ocami pribrala kilo co nebol doma tak sa isto zmenila no uvidim zajtra

jamaat
18. aug 2009

kosska, tak si to uži.

kosska3003
18. aug 2009

jamaat diky idem ja uz k tej mojej cerenka spat lebo zase sa mi nebude chciet rano vstavat ked sa zobudi pa dobru noc

sssimi
18. aug 2009

Už asi všetky spíte 😔 ... Tak len sladké sníčky všetkým... My sme opäť divoko zaspávali, ale havne, že už malá spí...
Ja dávam malej tiež plienku a úplne ju miluje. Akonáhle jej ju dám pri tváričku, tak si ju chytí a pritisne si ju viacej a zatvára očká-je to také milé. Bez nej už ani nezaspáva... Ale dávam jej každý deň čistú, lebo deti si ľúbia zvyknút na jednú a potom si ju nechcú dať ani vyprať 😀 -máme v rodine také prípady-plienka smrdela na diaľku, ale švagor ju nepustil z ruky 😀

Inak úprimne závidím tým čo im detičky samé zaspávajú. Moja buď na prsníku, vo vibračnom lehátku alebo ju hojdám vo vankúši...no a až potom ju môžem preniesť do postieľky, keď mi už nadobro spinká aspoň pol hodinu...

jamaat
18. aug 2009

sssimi, moja tak zaspáva len pár dní. Ale je to super. 🙂 Len nech jej to vydržíííííí!

nikanika28
18. aug 2009

no my zaspavame od zaciatku v postielke alebo na gauci 😕

stija
18. aug 2009

aj my mame plienocku. nedavam denne novu, ale nenechavam ani stale tu istu, menim ich. Simi, aby si zase nezvykla mala na to, ze musi byt vzdy nova 😉

akosi mi pada net, neviem, co to tam maju porobene

sssimi
18. aug 2009

Stija nie že nová, ale čistá... A nevadí aj keby si zvykla-mám ich 30 ks a na nič iné ich nepoužívam. Ráno čistú vytiahnem a tú jej celý deň podkladám aj pri kojeni a aj s ňou spinká a ráno zase čistá atď...

Jamat moja nemá ani náznak, že by mohla tak niekedy zaspávať, ale snáď raz motyka vystrelí 😀

Nika malá s nami spávala v posteli asi do 2 mesiacov.Teraz sme pokročili, že po papaní až ostáva s nami, lebo to ja zaspím skôr ako ona doje 😀

zuzkaprofant
19. aug 2009

dobre ranecko, ako vyspinkane, mi sme mali vecer pohotovost maly mi tak vracal ze az neviem scoho, nestava s avasim babatkam s oci, lebo ked som mu urobili vodu tak ho to preslo a psinkal kludne a to ma aj cervenu stuzku okolo rucky a aj tak sa mu stava z oci ☹ ale len zo slovakov z nemci kuknu a nic ale ked oje kamosku kukahju tak mi potom tak vracka ze az 😀

nikanika28
19. aug 2009

Raaanecko...
zuzka.. 😕 som sa s tym nestretla este
Simi, Klarka spava s nami az ked sa rano zobudi, o tej siestej - krmime sa po leziacky a potom ju uz necham lezkat s nami, lebo tiez zaspime obidve 🙂 . A ked zacne plakat, len sa vymenime a papame znova 🙂

dualcore
19. aug 2009

ahoj
zuzka ja maleho vzdy retriem plienockou oroti zocine ked sa vratim z vacsich obchodov.a tiez ma maly cerveny kocik ale pre istotu lebo byva taky nekludny a potom ho to vzdy prejde

zuzkaprofant
19. aug 2009

dualcore ako pretries plienockou jeho ocurkanou ci ako, bo to nie je sranda keby ste videli ako moj vcera vracal chudatko ogrcal mi vsetko mojho muza koplet a gaucovku no chuda moje

nikanika28
19. aug 2009

baby, mam dve velke cukety doma, nemate nejaky osvedceny receptik?

jamaat
19. aug 2009

Čafte. Utekám do Tesca, od dnes sú 30% zľavy na detské veci.

ludmilabb
19. aug 2009

Ahojte, moja ma zachvatky placu ked odidu od nas navstevy alebo ked prideme zvonku. To ju musiem tisit s manzelom na striedacku. S plienkou som to neskusala...dnes mala víska v postielke na kolotoč 😉

nikanika28
19. aug 2009

jamaat, si poklad, tym padom utekam aj ja.. 😀 😀 😀

sssimi
19. aug 2009

Zuzka my sme boli včera v obchode. Malá bola OK, ale večer nechcela ani jesť ani spať, ani sa hrať-no des-potom som ju 3x pretrela po očkách ocikanou plienkou a malá sa už len chvíločku jedovala a konečne začala jesť a aj zaspala-takže možno aj bola zočú... Keď ja tomu moc neverím-ale možno začnem 😀

luba142
19. aug 2009

ahojte 🙂

zuzkaprof. ja ked tak zvyknem ocka malej preliznut a aj nasa mama nam to tak robila

luba142
19. aug 2009

niki aj ja idem dnes cuketu smazit ale ked chces ja neviem co robievas na aky sposob ja zvyknem aj nastruhat a podusit na cibulke s kminom solou a korenim ako kapustu s mäsom a knedlou alebo placky ako zemiakove len tam pridam aj zemiaky aby to nebolo take mokre

luba142
19. aug 2009

niki, simi aj nasa mala zaspava s plienkou zacala som to tak asi tak pred 2tt( 😀 ), a funguje. Kamoskyn maly teraz bude mat 6 rokov sa naucil zaspavat s malym postarikom a potom s nim chodil aj do skolky a nesmel mat iny lebo vrestal tak musela mat 2 presne take iste ked jeden dala oprat 🙂 ,,nasa mala ta starsia ma zasa plysove hracky teda uz tak nelpi na jednej ale od asi roka mala oblubeneho zajka azuritka 😅 , ako sme ho volali a to som ani nemohla spomenut ze sa ide prat to bol rev ako keby som ho vrazdila, nechcela ho vymenit nha ten den za inu hracku az po dlhom presviecani. teraz uz to je jedno ale ma takych 2oblubenych plysakov