Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
21. dec 2011

joj baby ked vas tak citam fakt som rada ze je Marika taka ako je aj ked ma svoje dni hlavne ked nespi na obed to je snou potom na nevydrzanie na nu plati jedno sa vyrevat a potom je klud nakricim na nu dostane po zadku ale to az ked to uz po 10 krat upozornovania nejde potom sa vyreve a uz je zlata marika naspat vcera konecne na obed spala skoro 3 hodiny potiahla ja snou 2 hihi a to bolo vymenene dieta si spievala tancovala piekli sme no zlata bola sme sa sulali na nej co vystrajala 😀

sirinka
21. dec 2011

@mystery7 no presne aj mne muz vycita, ze dievcata rozmaznavam, ze preto su take...och keby on vedel, ako sa s nimi natrapim kolkokrat...

@sssimi aj moja magda je upistana a urevana, hned sa srdcervuco rozreve, niekedy staci, ze sa na nu krivsie pozriem a uz potoky slz, dakedy ma s tym tak napali, az ma porazit ide..

@jamaat no to je emka naozaj velmi sikovna, ako pozna pismenka...mne klarka len teraz sa naucila svoje a magdine pismenko a magda tiez, ale ta ich nevie este napisat...

jamaat
21. dec 2011

@sirinka Písmenká pozná už dávnejšie, teraz ma šoklo, že ich dokázala aj napísať. Pozná E, M, A, I, O, U, D, T a semtam sa jej podarí aj iné. Veľmi ju to baví.

luba142
21. dec 2011

@jamaat no nato, ze pred polrokom nevidala zo seba ani pismenko tak je dost pokrocilo napred 😀...asi bude genius maly a preto je nezbedna 😀
Mne ani pomahat v kuchyni nemoze, lebo ja na to nemam nervy, najradsej som sama, ani muza tam neznesiem vela krat, jedine ak potrebujem pomocnu silu 😀
@mystery7 aj u nas ked pekne vravim tak sa nic nedeje a ked zvysim hlas tak reaguje,ale slabo, pokial nezrevem na cely cinzak tak to neplati asi

Inak pocujte baby, nebude to tym,ze su vsetky narodene v Byku? 😀

jamaat
21. dec 2011

@luba142 Ja som doteraz na znamenia neverila, ale prisámvačku, že na toho býka som už viackrát myslela, či s tým niečo nemá 🙂 .....Ale napríklad Ludkina Sofia je už blíženec a nie je to o nič lepšie 🙂 ............Každopádne mám doma jedného barana, jedného býka, tak to sa môžem aj zblázniť. 😅

luba142
21. dec 2011

@jamaat ja tak isto 😀 muz je baran a Barborka byk, tak som zvedava ako to u nas bude vyzerat dalej aj ked muz sa nejako na barana nehodi, aj ked ma niekedy chvile,ze mu mozem hovorit a aj tak si spravi svoje 🙂

hoogy
21. dec 2011

@jamaat sikovna 🙂 matka lubi skladat take tie puzzle pismenkove aj ked on je viac na cisla 🙂 ale ja ho tiez neucim proste zaujima ho to. a teraz uz vie vsetky farby dvojjazycne. ani nevieme kde sa to naucil 😀 uz vidim ze ked bude do skolky chodit tak mu ani rozumiet nebudem.

mystery7
21. dec 2011

@jamaat @luba142 kocky, mirko a aj mm su blizenci a aj moja mama a to vsetko jedna tazka povaha. Slavko je byk a je pohodak - zatial :-P ja som strelec a som z nich zrela na psychiatriu :-P :-P

sirinka
21. dec 2011

@jamaat
@luba142
@mystery7 ja co poznam bykov praveze su v pohode, to baran uz je ina kava, mam jednu sestru...inac sme rodina plna rakov a levov, teraz nam janulka pribudla ako rybicka...

kosska3003
21. dec 2011

@sirinka
@mystery7
@jamaat no tak my sme rodinka baranou moja mama je baran, ja som baran ( este sme aj ten isty den narodene ) oco je baran brat je baran druhy brat je uz blizenec moj mm je kozorozec a marika je na hrane niekde je posledny byk a niekde prvy blizenec tak neviem ale tvrdohlava je ako statocne horsie ako ja 😀

sirinka
21. dec 2011

inak dnes u nas konecne padal sneh...huraaa po mesiaci cakania...magdalenka mi pilila usi hned od rana, podme na zahradu...tak som ich vychystala, no ludia bozi janka aky hysak spustila, ani v zakrytom kociku, rucala ako tur, ledva dych lapala....do toho sa mi pohon na brane poserinkal, neslo mi to hned nahodit, nervy som mala, jana revala ako zivot, taka migrena mi vystupila, ze dovi...esteze mi dnes bola znama poupratovat, aspon mame doma poriadok, lebo inac by ma tu uz vystrelo...

luba142
21. dec 2011

@sirinka u nas doobeda chumelilo, tak sme sa sli troska nabazit snezika a teraz uz len prsi a po snehu ani pamiatky takze som rada,ze sme to stihli 😀

jamaat
21. dec 2011

@sirinka Pošli známu aj ku nám, zapotí sa. 🙂

sirinka
21. dec 2011

@luba142 no ved aj u nas uz prsi 😠

@jamaat haha ved aj u nas sa zapoti...

jamaat
21. dec 2011

Mám dilemu, či ideme vykrajovať a piecť medovníčky s Emkou a či sa len zase rozzúrim. 😕

hoogy
21. dec 2011

@jamaat chod mozno sa jej to bude pacit a bude to brat pozitivne 🙂

luba142
21. dec 2011

@jamaat no ja by som to takto na noc neriskovala s tymi nervami 😀

sirinka
21. dec 2011

@jamaat 😀 ja uz sa chystam psychicky na zajtrajsiu pripravu tiramisu....a v piatok kapustnicu so salatom a medzitym tie darceky pobalit....

inac sa idem pochvalit....
http://my-baby.sk/Lulu/domov.html
😵

hoogy
21. dec 2011

@sirinka aj ja chcem v piatok robit kapustnicu j salat lebo z rana som nepouzitelna a v sobotu by sme sa potom vecere nedockali. 🙂

luba142
21. dec 2011

@sirinka
@hoogy aj ja si robieva,m kapustnicu den vopred, a za posledne 2 roky uz aj salat, na stedry den robim uz len kaprika.....inak co davate detom na stedry den naobed? Ja to vzdy nejako lepim zo zvyskov

hoogy
21. dec 2011

@luba142 my robime na obed bobalky tak to davame na obed aj drbcovi 🙂

sirinka
21. dec 2011

@luba142 aj ja...v podstate mame silne neskorsie ranajky...vianocnu vianocku s masielkom, potom ovocie podla potreby a okolo pol piatej, piatej je vecera...

luba142
21. dec 2011

@hoogy ako ich robite s makom? Mne to minuly rok nejedli tak uvidim teraz, mama mi priniesla upecene, lebo ona si robieva a cely plech je pre nu vela tak si urobime

@sirinka prave,ze mi veceriame okolo pol 7 ked pride mm z kostola s Kikou. Inak aj my ranajkujeme vianocku a tak, ale pocas dna uchytame co je 🙂

hoogy
21. dec 2011

@luba142 my to robime tak ze oblievame mliekom a kto co ma rad orechy mak praskovy cukor. a uplne na vrch davame rozpustene maslo. matko strasne lubi kysnute cesto takze u nas to vyhrava. tiez mavame veceru az neskor.

kosska3003
21. dec 2011

@luba142 no ja neviem co jej dam uvidim cosi jej dam asi niaku polievku jej spravim lebo ona mi kapustnicu nebude
ja budem salat robit v piatok a mozno sa nastvem a spravim aj tu kapustnicu uvidim ako budem stihat ked tak ju postavim sobotu rano ved to sa vari v podstate samo
no na ranajky robievam rybaciu pomazanku ale mala asi nafasuje tu vianocku tiez a vecerat budeme hned ako bude tma tak okolo 4 pol 5 potom chcem ist k mame ale neviem ci budeme stihat ak bude mala v osiali z darcekou 😀

luba142
21. dec 2011

@sirinka a vianocku pecies sama? Mas osvedceny recept?
@hoogy nasa barborka to ma rada take hole suche, ale makove urcite nebude chciet, asi jej to len lekvarom natrem,alebo jej dam aj na obed vianocku 😀

luba142
21. dec 2011

@kosska3003 mne minuly rok mala kapustnicu jedla, ale teraz neviem, lebo sa jej dost chute pomenili,tak uvidime.

kosska3003
21. dec 2011

@luba142 no moja isto povie ze je to kysle a pritom fazulu na kyslo aj zemiaky na kyslo ma rada no uvidime

luba142
21. dec 2011

@kosska3003 ja to trosku aj periem ak je moc kysle, teraz neviem este lebo sme nevyberali ,ako nakyslo a pridavam aj trochu cukru

kosska3003
21. dec 2011

@luba142 no ja tiez moc kyslu nerobim ale tak kysla je zas trozku ja cukor nedavam