Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
15. feb 2012

ahojte zienky, ako sa mavate ?
Ja akosi nestiham, tak sa ani nezapajam, ale obcas vas precitam. Dnes som po nocnej, navalalo kopu snehu, som bola rada, ze som prisla domov.
Adamko ma zapalene ocko. Len velmi nechapem z coho. V nedelu sme mali navstevu, aj synovcovu dcerku, co chodi do skolky. Ale ona nic nemala.
Petko je na lyziarskom zo skoly, v sobotu ideme aj my do Zdiaru. Uz sa neviem dockat dovolenky

luba142
15. feb 2012

@iinuska ahoooj akde budete v Zdiari byvat?

iinuska
15. feb 2012

@luba142 penzion Enrico 😉

jamaat
15. feb 2012

Ženy, mali by sme to stretko začať pomaly organizovať. Termín sme predbežne dohodli začiatok júna, ak sa dobre pamätám. Tak teraz treba návrhy na ubytko.

jamaat
15. feb 2012

To moje dieťa stále so spánkom bojuje, na ňu presne pasuje zvrat "spánok ju premohol". Môže byť akokoľvek unavená, ona spať nechce. A teraz na "staré kolená" si chodím ľahnúť s ňou, lebo inak katastrofa. A nestojí mi to za tie cirkusy a vymýšľanice, trvá jej to potom hodinu aj viac, kým zaspí. Keď som pri nej, tak ani mlieko nestihne dopiť.

kosska3003
15. feb 2012

@jamaat tak bud pri nej a potom mozes vstat ci sa zobudi

no stretko by sa malo organizovat je idem teraz do jedneho penzionu na vikend to tam omrknem je to v Kralovanoch len co som kukala je tam prirodne jazierko vonku, ale je tam aj bazen vnutorny no uvidim omrknem a dam spravu potom

luba142
15. feb 2012

@iinuska tak ten nepoznam, poznam tam len 2 a to ten kde sme boli v lete a Kamzik, tam sme chodili na obed 🙂

jamaat
15. feb 2012

@kosska3003 Veď keď zaspí, odchádzam od nej. Však aha, tu som 🙂

luba142
15. feb 2012

@jamaat
@kosska3003 ja zatial nic neplanujem, lebo od 2 maja nastupujem do prace a ani neviem ako to tam bude vyzerat ci dostanem zaciatkom juna volno na piatok, lebo mi to casovo na ziadnej smene nevychadza a musela by som si brat na piatok dovolenku

kosska3003
15. feb 2012

@jamaat no ozaj tu si 😀 😀 😀 😀 tak ja niekedy hlavne cez obed musim tiez lezat pri malej a zaspim skor ako ona 🙂

mystery7
15. feb 2012

ahojte
Nas riadne zavalil sneh. Poobede som isla pre Mirka do skolky na sankach 🙂

Zaciatok juna....ach, keby uz bol 😉 dufam, ze teraz mi to uz vyjde, lebo ma porazi.

jamaat
15. feb 2012

A čo tak zase Šuštiak? Už urobil aj preliezkový hrad a izby má v dvoch kategóriách. http://www.penzionsustiak.sk/index.php/cennik.html

borocka
16. feb 2012

@jamaat ale u sustiaka nie je moznost stravovania 😖 ja nevravim ze si mame nastavit moznost plnej penzie, ale je fajn ked je moznost tepleho obeda/vecere bez toho,aby som musela stat pri hrnci alebo aby sme jedli polotovary zo sacku, inak to tam ma pekne spravene

jamaat
16. feb 2012

@borocka V dedine sú reštiky aj koliby, nie je problém ísť na obed. A varenie guláša tam bolo super, to sedenie vzadu bolo skvelé!

luba142
16. feb 2012

@borocka
@jamaat ked sme tam boli tak deti este boli male a aj poniektore spavali 2x za den a bol aj problem do nejakej restiky ist a teraz nevidim problem zajst na obed do okolitej nejakej restiky a vecer nieco zasa opiect, alebo gulas uvarit.....teraz uz deti ani podaktore poobede nespia 🙂
To je aspon moj nazor a u Sustiaka to aspon pozname a vieme ake je tam prostredie, nez zasa hladat nieco naslepo 🙂

luba142
16. feb 2012

@jamaat no kukala som ten link a veru vyzera to omnoho lepsie ako pred 2 rokmi 🙂 A je tam aj trampolina 😀 😀

jamaat
16. feb 2012

@luba142 Tak trampolínu som si ani nevšimla. Každopádne má tam toľko tých detských atrakcií, že by sa decká ani veľmi hádať nemuseli, kto chce kam ísť. 😀

luba142
16. feb 2012

@jamaat ja som luskala fotky detskeho ihriska ma ich tam 72 a je tam aj trampolina 🙂
No len zas aby ma uvolnili v robote´a vyslo nam tam ist, kazdy rok mame na male uz ma to nebavi 😀

kosska3003
16. feb 2012

@jamaat
@luba142
@borocka ja so sustiakom plne suhlasim to viete preco 😀 😀 😀 😀 😀 uz budem mat brucho zarovno nosom a mam to za domom co mi vyhovuje a ten vybech pre deti je super tam ziadna cesta a stravovanie 10 minutiek a si v restike

luba142
16. feb 2012

@kosska3003 ja mam zas obavy,ze nam to nevide a ked aj ano tak to bude len tat tak ako vzdy 😀

kosska3003
16. feb 2012

@luba142 ako ja som zistila ze mne mm dojde z roboty az 20 juna tak asi pojdem len sama kuknut ak bude na blizku aj ked este neni stanoveny termin

luba142
16. feb 2012

@kosska3003 tak mne by to nevadilo ani po 20 juni keby sme sli 🙂

borocka
16. feb 2012

@kosska3003 a ten sustiak je v akom okresnom meste?? co je to za dedinu?

iinuska
16. feb 2012

@borocka Terchova

borocka
16. feb 2012

@iinuska ano, uz som si to popozerala.... hoci mohli sme aj trosku zmenit region, stale sa len na zilinu trepeme.

borocka
16. feb 2012

dnes som bola na nakupoch, povodne som mala v umysle len sebe kupit nejake tricka, ale kupila som patovi, take krasne v mal v takku. prezerala som si a prisla ku mne taka mala....vyskou a recou mohla byt presne ako nase decka. a vraj :ahoj, co robis? tak som jej pvedala ze pozeram tricka pre patka, ze je taky velky ako ona. a ona na to: tak mu vyber toto, ma pekny obrazok ( vybrala take zelene s kopou priseriek). a maly ho doma hned obliekol a uz nechce vyzliect 😀

iinuska
16. feb 2012

@borocka no ja neviem, ci nam to tento rok vyjde. V juni je uz dost problem s volnom v robote, a mam aj skusky, tak neviem. A uz aj Peto bude robit.

sirinka
16. feb 2012

nam od rana netecie voda, nejaka havaria v dedine na vodovode...modlim sa, aby ju do vecera pustili... ☹ potrebujem poprat aj spinavy riad umyt, v sobotu odchadzame na dovolenku...len sa obavam, ze v tejto zime to tak lahko neopravia a este sa zase snezit pustilo...ach jaj...
noa na stretko hadam by sme aj my prisli...len mi prezradte, zase pojdete vsetky aj s muzmi?

borocka
16. feb 2012

@sirinka ak, tak u mna je to 50-50. neviem. zrejme do poslednej chvile nebudem vediet isto.
a ty by si snad sla bez chlapa??

jamaat
16. feb 2012

@borocka
@sirinka Čo je na tom ísť bez chlapa??? Prvý raz som ja bola sama, vlani bola ludka sama. A žiadny problém.