Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
1. mar 2012

@borocka Mne tiež tá tyrkysovo-čierna.

iinuska
1. mar 2012

@luba142 aj my sme na cecku, Adamko ma laryngitidu, petko chripku.
A jasne, dobre, ze si nezacala skor. Len si este uzi volno, ked sa da 😉

luba142
1. mar 2012

@iinuska presne tak, ved uz tretie nebude 😀....joj laryngitidu nezavidim, skre uzdravenie obom 🙂

sirinka
1. mar 2012

@jamaat diiiiky za tip...ja ju chceeeeem

iinuska
1. mar 2012

@luba142 nikdy nehovor nikdy 😀
dik, aj tebe rychle zotavenie

luba142
1. mar 2012

@iinuska no ved prave, ja som povedala,ze uvidim za 3 roky ci by som sa na to citila, ale neskor uz nie 🙂 a dakujem aj ja 😉

sssimi
1. mar 2012

@borocka
@dupinka ja som ešte Sárke ušká nečistila vatovou tyčinkou nikdy. Raz za dosť dlhu dobu jej šupnem do uška kvapku na čistenie uší. Dlhšie som jej to nedávala, tak som aj zabudla ako sa to vola 😀 . Ušká má na pohlad úplne čisté. A doktorka mi to odobrila.

Ja som bola dnes na poradni a po 10.3. môžem ísť veselo rodiť. Doktorka by chcela, aby to išlo po tom dátume čím skôr, tak som zvedavá čo vymyslí. Krčok už mám na 1cm otvorený aj do vnútra a vraj je už mäkký, takže dlho aj tak nevydrží a malá už naň poriadne tlačí. Takže asi začnem chystať všetko čo je treba. Hlavne postieľku, veci požehliť a prebalovací kút prichystať. Nejako sa mi do toho nechce, ale na malú sa teším 🙂

Sarah si nechávam zajtra doma. Vraj im dnes v škôlke dosť mrnčala a zelené sople sa jej spúšťajú. Takže zajtra smer doktorka. Nech je fit, kým sa Lia narodí.

luba142
1. mar 2012

@sssimi tak chystaj, chystaj aby si to stihla 🙂...snad sa to teda do 10-teho podrzi aspon 🙂

hoogy
1. mar 2012

@sssimi no super, pekne si vydrzala 😉 a najvyssi cas nachystat. jaj troska aj zavidim,ze uz to mas tak blizsko ja uz by som bola najradsej keby bol aspon jun

sirinka
1. mar 2012

@sssimi juuuj, uz riadne finisujete...uz som zvedava na malinku...a inac dnes mali ciapocky od teba premieru vonku... 🙂

iinuska
1. mar 2012

@sssimi super, tak uz to urcite dotiahnete do stastneho konca. Strasne rychlo to ubehlo 🙂

mystery7
1. mar 2012

@sssimi jeej to mas uz o chvilku 😉 drzim palce 🙂

mystery7
1. mar 2012

@luba142 o 3 roky? 😉 ta obdivujem. Ja uz v 40 nechcem plienky menit 😝

luba142
1. mar 2012

@mystery7 no ved si aj myslim,ze by ma to dovtedy malo prejst, lebo obe uz budu velke 😀....keby sme na to mali financie a aj miesto tak by som teraz este z materskej do materskej sla, ale bohuzial peniaze su len tak,ze aj daco stihame mat v rezerve, ale na dom by to nebolo a teraz uz ked su v izbe 2 tak je to tak akurat, takze neviem si predstavit v takej izbe este tretie 🙂

sirinka
1. mar 2012

@luba142 my sme boli v trojizbaku 6 clenna rodina...

sssimi
1. mar 2012

@luba142 Už som bola vytrepať matrac z postielky 😀 Miro musí prešrobovať výšku roštu. Ja neviem či mám ešte preprať obliečky na čerstvo. Boli odložené v čistote vyprané a vyžehlené. Ale boli tam cca rok. Len ma odrádza toto počasie, lebo najradšej by som to navešala von keby už...

@hoogy Len si to užívaj 😉 . Mne to tak rýchlo ubehlo. Síce tento posledný mesiac je už zaberák, ale keď ma nič nebolí, tak je to fajn. A som rada, že má nechce nechať doktorka dlhšie trápiť, lebo mi praská brucho 😢 Aj keď natieram a natieram....

@sirinka Dnes bolo vonku krásne. Dufam, že sú babulky spokojné 🙂

@iinuska
@mystery7 Takto o 2 týždne by sme mohli byť už aj doma z pôrodnicéééé 😀

luba142
1. mar 2012

@sssimi ja si myslim,ze rok neni az tak dlho a aj tak to bude v perinke a priamo sa na obliecku snad ani nedostane, popripade das plienku pod hlavu a ked sa bude dat to vyvesat von tak to potom preper, ci?

@sirinka ono zase nejde uplne tak o ten byt, ale aj o to,ze keby som bola dalsie 3 roky doma tak asi by to uz nas financny rozpocet nezvladol a keby som aj chcela za tie 3 roky, tak to uz fakt budem mat dost rokov a neviem si to predstavit

hoogy
1. mar 2012

@sssimi aj mne to ide celkom rychlo len sa uz asi viac tesim na drobca ako na ten stav tehotnosti 😉 pripadam si ako slon v porcelane niekedy. a pri sarke ti nepopraskalo? jaj ja sa nenatieram tam poctivo ako pri malom,snad to bude v pohode.

sssimi
1. mar 2012

@luba142 aj mne sa to zdá v pohode. Aspoň silno nebudú voňať. Asi to len prežehlím, nech sa baktérie vypália. Ale ako píšeš, aj tak na nebude naholo 😉

sssimi
1. mar 2012

@hoogy Pri Sárke mi začalo čisto len zo spodu a teraz sa mi to ťahá 😢

hoogy
1. mar 2012

@sssimi podla mna to tiez len prezehli. nemalo by tomu nic byt.

@luba142 aj my by sme chceli tri deti. len niekedy ma to uz taha do prace. uvidim ako prezijem druhu matersku predsa len bude kratsia. 🙂

hoogy
1. mar 2012

@sssimi och no to je uz asi udel za tie deti. 😒 a mm mas uz doma?

hoogy
1. mar 2012

@sirinka ozaj vzdy na to zabudnem,asi to uz nie je aktualne.ale ja som tu cibulu co si chcela nenasla v obchode. ale chodime len do mercuru a so spraru mozno inde ju budu mat.

sssimi
1. mar 2012

@hoogy ano, už je doma 🙂

sirinka
1. mar 2012

@hoogy ok, diky za info 🙂

jamaat
1. mar 2012

@sirinka Sukňa už objednaná? 🙂

Dnes sme boli na KDHáckom Spievankove. Emka spala dnes asi 3 minúty v aute, v noci zle spala, ráno zavčasu vstala, takže už bola riadne unavená, ale zvládla to, aj keď veľké tancovačky neboli. A Spievanka má koleno pokazené, tak sa len tak badkala po pódiu.

Práve som zožrala za 10 minút celý pakel mandlí v čokoláde. To pre mňa ako droga, ak začnem, neviem prestať. 😕

sirinka
1. mar 2012

@jamaat nieee este som nestihla, dnes som zacala zahradne prace....

jamaat
1. mar 2012

A v tomto pôjdem na budúci rok na ples 🙂 http://www.ebay.co.uk/itm/Charm-Metal-Fancy-Dre...

sirinka
1. mar 2012

@jamaat a to aka maska budes?