Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
8. mar 2012

@hoogy nasla som,len mam obavy,ze to nebude kvalitne, predsa tiez tych drahsich bol cesky vyrobok, no neviem ake su tie lacne 🙂

hoogy
8. mar 2012

@luba142 vies co aj ja som pozerala a vsade naj 20 som nasla. ja neviem kde som to vtedy nasla toho mcqueena,ale bolo to pred vianocami a boli aj vypredaje. skus este do obchodu pozriet.

luba142
8. mar 2012

@hoogy nasla som na mmb jedny hello kitty za 11, neviem aka je to kvalita a postovne pytaju, teda maju napisane ze 5,50 tak to bohvie ka super cena nebude, to radsej kupim od tej baby co som pisala skorej a to je aspon ceska kvalita a zobrala by som zatial len jedny a popozeram sa v obchodoch na dalsie 🙂

luba142
8. mar 2012

@hoogy tieto sa mi pacili prave
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13503800
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11478882
a neviem, ktore by som zobrala teraz 😀

hoogy
8. mar 2012

@luba142 no urob to tak. oboje su krasne,ale asi sa mi viac paci ta vcielka maja. 🙂

hoogy
8. mar 2012

@luba142 vcielka maja je krasna. ja mam rada take zive farby. no urob to tak lebo zase aj behat po meste aj to je take na figu.

luba142
8. mar 2012

@hoogy no prave som nechala rozhodnut decka 😀...Kike sa pacia tie fialove a Babrorke tie vcielkove, lebo teraz fici na nej prave 😀....spravime kompromis, teraz zoberiem vcielkove kedze bude mat Barbi narodeninky a potom zasa ked bude mt Kika tak si ona nejake vybere 🙂

iinuska
8. mar 2012

@luba142 aj mne sa viac paci ta vcielka maja 😉

jamaat
8. mar 2012

@luba142 Pekné sú oboje a tá cena nie je až taká strašná, keďže ide už o veľké obliečky, nie detské. Veď ak by si zobrala štvoro, skús si dohodnúť nejakú zľavu.

luba142
8. mar 2012

@jamaat no vidis to ma nenapadlo, skusim jej este napisat 😅

sssimi
8. mar 2012

@borocka Aj malá sa strašne teší z ovocia keď v škôlke dostane, ale doma v poslednej dobe rezignuje. Len jahody by hltala 😀
@hoogy tak ten môj by bol sklamaný, keby som elektroniku vybrala ja 😀 😀 😀 On sa v tom vyžíva, že ho považujem za profíka 😀 Ale asi tiež keby je celý deň za PC, tak už potom nemá náladu.

sssimi
8. mar 2012

@luba142 mne sa páči tá včielka maja-také jarné 😀

hoogy
8. mar 2012

@sssimi ja u nas vybavujem vsetky taketo veci on sa rad zahra s malym aj vsetko spravi doma.ale nieco nakupovat vyberat. to nema moc rad. a ja sa v tom vyzivam aj ked dlho vyberam tak je to aj unavne. 😉

sirinka
8. mar 2012

@sssimi
@hoogy u nas tiez vacsinou ja presondujem na internete a potom mu dam na schvalenie alebo na yvber...
ale auta a motorky vybera vylucne on...ja mu do toho kafrem len podla dizajnu 😀

hoogy
8. mar 2012

@sirinka tak to aj ja som auto podla dizajnu inak musi povedat on.

borocka
9. mar 2012

@sssimi jahody????????? to ake?? kde kupujes???? pato jahody nechce, on skor v lete maliny vytiahol. ale ceresne su aj tak nas top 😝 uz aby zacali

jamaat
9. mar 2012

@sirinka Toto by mohlo byť podľa tvojho gusta http://www.ebay.com/itm/Baby-children-infants-g...

hoogy
9. mar 2012

@borocka u nas predavaju uz krasne jahody neviem odkial to nosia ale su sladke a vonave. aj v bille na sk som ich videla. ale matko tiez chodil na maliny u babky. 🙂

jamaat
9. mar 2012

Ja som včera v Kauflande kúpila jahody, ale ešte sme ich nekoštovali.

Objednala som si nejaké ozdoby na tortu z Anglicka, poslali to 5.3. a 8.3. som to už mala v schránke. Páči sa mi to takto. 🙂

sssimi
9. mar 2012

@borocka Kupujem tie umeláky v Tescu alebo Kauflande. Ale chuťovo sú výborné. A ja si ich momentálne neviem odoprieť aj keď stoja niekedy cez 2€. Teraz je v tuším v kauflande akcia za niečo cez 1€.

hoogy
9. mar 2012

@sssimi tebe sa zdaju byt umele? tie co som ja jedla boli vynikajuce ako cerstvo odtrhnute. 🙂

sssimi
9. mar 2012

@hoogy My máme doma domáce, takže cítim velký rozdiel, ale aj tak sú chuťovo výborné 😉

emode
9. mar 2012

s tym umyvanim presne, ako pisete ... tiez to ma obcas cervene (v skolke ju tazko odkontrolujem, aby sa utrela)vtedy dam sudocrem na noc ale na druhy den musim dat pozor a riadne povytierat, vzdy jej ju kontrolujem a tom, co bolo v clanku, som citala uz davnejsie, odvtedy poriadne kontrolujeme 😕 😝 ...
inak k tomu utieraniu, niekedy chodi sama na zachod, takze sa asi neutrie poriadne, ked som s nou ja, dam pozor, chodite s nimi stale na wc?

hoogy
9. mar 2012

@sssimi no niekedy sa mi zdali take vacmi umele v zime. neviem mozno aj stracam chut 😀 fu,ale spravila si mu chute veru pojdem si kupit dnes.

luba142
9. mar 2012

@sssimi ty si daj pokial mozes teraz, lebo sa jahod tuto jar uz nenajes 😀 😉

sirinka
9. mar 2012

@jamaat nie, tieto zrovna nie su 🙂

sirinka
9. mar 2012

@borocka
@sssimi
@hoogy ja som kupila v kauflande a celkom boli v pohode a teraz mam z billy tie v drevenej debnicke a tie su tiez vynimocne dobre na toto rocne obdobie...ale tak k cerstvym zrelym jahodam im este co to do chuti chyba...

luba142
9. mar 2012

@jamaat tak pisala mi baba na tie obliecky,ze akurat by mi dala postovne zadarmo ak zoberem oboje, co je 2,60€ a to moc velka zlava neni teda, tak asi zoberem len tie vcielkove

jamaat
9. mar 2012

@luba142 Ja som myslela, že štvoro si pôvodne chcela. 2,60 zase nie je až tak málo.

borocka
9. mar 2012

@hoogy
@sirinka
@sssimi no kocky, mozte sa rozplyvat kolko chcete, mna na tieto sezonne ovocia nenalakate. mne sa to ani nepodoba,ani nevonia a vobec mi to nechuti ako prave. ani jahody, ani hrozno, pripadne este maliny ci cucoriedky ked zazriem v obchode a este je to aj brutalne drahe. mne dokonca ani mrazene nechuti,ked si v lete pripravim zasoby,tak po rozmrazeni zo zahrady mi to uz nepasuje 🤐
to som dedinska zahradkova rozmaznana slecinka.

inak dnes sme vytiahli hokejku, maly sa tak zlepsil od leta. velmi dobre mu to islo. krasne si ju vedel prehodil na strany, odrazal loptu z prvej ( hrali sme nieco ako "floorball" by sa to dalo nazvat. velmi ma prekvapkal