Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
20. mar 2012

@sirinka skus bud nemocnicu alebo detsky domov ak mate v okoli 😉

sirinka
20. mar 2012

@dm1 rozpravala som sa so susedou, vraj v DD chcu iba nove veci...takze asi naozaj nejaky socialny domov, musim pozistovat...

dm1
20. mar 2012

@sirinka hmm to je teda divny pristup. ved tie deticky by boli myslim vdacne za kazdu hracku ved niektore sa nestihnu ani znicit!

sirinka
20. mar 2012

@dm1 hm, som pozerala nejake stranky, tak asi zalezi od konkretneho DD, niekde pisu, ze beru aj pouzivane...
inak to je ako s tymi bezdomovcami...ked chces darovat satstvo nejakej organizacii, tak musis mat listok z cistiarne...nestaci, ze je to doma vyprate... ☹

luba142
20. mar 2012

@sirinka mne segra vravela,ze jej kolega nahanaju veci a nosia na onkologiu do Blavy, okrem teda plysakov a takych ,ktore sa nedaju umyvat a dezinfikovat. Tak snad len nejake umelohmotne asi

sirinka
20. mar 2012

@luba142 no to hej, plysakov som ani nevyradovala

hoogy
20. mar 2012

@sirinka jaj niekde je to tak. moji rodicia tak raz chceli darovat do aziloveho domu nejake postele a povedali ze oni to nepotrebuju 😠 alebo skus dat tu avizo ci niekto nepozna nejaku socialne slabu rodinu co by nieco take chcela.

mystery7
20. mar 2012

kocky, poradte mi
Mama ma kamosku, ktora nosi z rakuska swarovskeho. Ja som si vyhliadla jednu supravu, ale cakam uz 2mesiace. Nedalo sa ju pozhanat. U nas ani nikde na nete nebola. Tak som sa na to vykaslala a nasla som si inu a objednala. Vcera mi prisiel listok z posty, ze ju tam mam. Ten obchod posiela na dobierku. Dnes mi volala mama, ze aj ta kamoska mi doniesla tu povodnu. Tak neviem co mam robit 🙄 obidve si vziat je mi zbytocne, na co aj tolko. Ale neviem co, resp. Ktoru si vybrat.
Co by sa stalo keby som si tu na dobierku nevyzdvihla? Asi nic, vratila by sa im spat 🙄 🙄

sirinka
20. mar 2012

@mystery7 ano, vratia to...

borocka
21. mar 2012

@iinuska
@jamaat kocky, vase decka mate original first bike? alebo odrazadlo? uvazujem ze by som krpcovi kupila, ale teda original sa mi vobec dizajnovo nepaci. mam si dat na nieco pri vybere pozor? rucna brzda je nutne,alebo to skor zavadzia deckam? zvladaju to pouzivat ( teda myslim tu brzdu)

iinuska
21. mar 2012

@borocka mne sa original first bike paci velmi 😉 Adamko ma zeleny. Rucnu brzdu uz Adamko pouziva veselo. Minuly rok ju este nevedel dobre chytit, ale teraz uz v pohode.

sirinka
21. mar 2012

@borocka
@iinuska a aky je rozdiel medzi originalom a nie originalom?

sirinka
21. mar 2012

inak som tak nakazala muzovi vrbu zrezat, ze som ju mozno aj znicila... ☹ no uvidime...

jamaat
21. mar 2012

@borocka Máme first bike, mne sa ten dizajn páči. Ale však kúp si aj inú značku, sú aj lacnejšie. Emka už tiež dočiahne na brzdu, zatiaľ ju ešte nepoužíva. Podľa mňa nekupuj odrážadlo s penovými kolesami, ale klasické nafukovacie ako na bicykli. Iné neviem, čo by si si mala dať pozor.

sssimi
21. mar 2012

@sirinka toto hnevá aj mňa, že všade pýtajú len peniaze a vôbec nechcú zobrať použité veci, aj keď sú ako nové. Ale u nás bol tento rok nejaký zber oblečenia a aj hračiek, práve na tieto účely s tým, že to bolo skôr pre sociálne slabé rodiny a nebolo to treba mať z čistiarne. Posielali sme 2 vrecia oblečka.

sssimi
21. mar 2012

@sirinka Skús to šupnúť sem ako balík hračiek a daj to buď za nejakú nižšiu cenu, alebo len za poštovné. Isto to niekto zoberie.

borocka
21. mar 2012

@sirinka
@sssimi ja som asi pred rokom posielala 3vrecia oblecka,obuvy,hraciek....po tych zaplavach sme mali zbierku. takze netusim co sa s tym stalo dalej,ale fajn som si preriedila vsetko co bolo navyse
inak tu zvyknem dat veci ciganom.teda nasmu farskemu patrovi,on pracuje aj s ciiganmi,takze ked patko vyrastie oblecko co by som uz nepreala, tak to posuniem im.

borocka
21. mar 2012

@sirinka tak medzi FB a inym odrazadlom je rozdiel najme v znacke 😀 ale tak kupis s brzdou,bez brzdy, s roznymi vychytavkami na konstrukcii. nastavitelne riadidla a sedadlo do roznych vysok. v podstate by to mohlo bytt jedno.
hovorim mne sa oroginal Fb nepaci dizajnom, pripada mi to nudne a stare.

sirinka
21. mar 2012

inak co som dnes videla...mamicka mala babatko v manduce..ale tvarickou dopredu...kukala som ako puk, nechapala, tak som sa veru aj opytala, co to ma za manducu, ze taku som nevidela a ona s obrovskou hrdostou mi oznamila, ze manducu dole pri nozkach obstrihala aby tam to dietatko takto mohlo visiet.... ☹
no takto znicit manducu, keby ju radsej predala niekomu, kto by ju naozaj vyuzil a sebe zohnala nejaku klokanku...ved tie sa daju zohnat naozaj za par eur...to su napady...

sssimi
21. mar 2012

@sirinka wau.... 😀 😀 😀 Sila....

sirinka
21. mar 2012

@sssimi prosim ta kolko asi trvalo, kym ti prisli pettiskirt sukne? tiez si objednavala tie z ciny?

sssimi
21. mar 2012

@sirinka ano z číny. Trvalo to mesiac

sirinka
21. mar 2012

@sssimi ok, dakujem! a ako ste sa udomacnili?

zuzkaprofant
21. mar 2012

@sirinka tovazne? Akoto postrihala,usetrila100 eur🙂

saskarisko
21. mar 2012

ahojte,
@sirinka - ani u nas v DD nechcu nosene veci. ja som ti hracky po par centoch, a euracoch predala (a predavalo sa to dobre. spolu s knizkami odisli ako prve)
@borocka - mala ma toto: http://velosprint.sk/shop/c.224_575_598/odrazad...
a velkac ma toto: http://odrazadla.heureka.sk/odrazadlo-spartan-t...
brzdu nepouziva ani jeden (vsak maju nohy, ze 🙂, tak naco by im bola dobra nejaka brzda). ucel plnia obe vyborne, len mne osobne sa malej zda lepsie, lebo ho mohla pouzivat uz skor (od 2 rokov), ma troska sirssie a vacsie kolesa (podla mna je stabilnejsie), a v 4,5 roku na nom nebude vyzerat ako "vyrasteny student", za predpokladu, ze ho bude chciet este pouzivat. totizto u nas velkac chce stale odrazadlo, a mala uz chce chodit na bicykli

sirinka
21. mar 2012

@zuzkaprofant no zuzila tu cast dole medzi nozickami, ktora je naschval taka siroka, aby v tom dieta neviselo, ale sedelo...

zuzkaprofant
21. mar 2012

@sirinka vynaliezave🙂 znicila celu manducu

sirinka
21. mar 2012

@zuzkaprofant no uplne ju znehodnotila...co uz...

sirinka
21. mar 2012

moj muz kazdy vecer odpadne od unavy, teraz uz dve hodiny spi na gauci scasti prikryty detskou dekou...som zvedava ako dlho mu bude trvat aklimatizacia na nas cas.... 😝

zuzkaprofant
21. mar 2012

@sirinka a kdebol tvoj muz nas kiko teraz zaspal:(