Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
29. mar 2012

@kosska3003 tak na to som aj ja zvedava co maly povie na to 3D 🙂 jaj niekedy sa mi to zda nekonecne daleko.

kosska3003
29. mar 2012

@hoogy hihihi neboj dockame sa 😀 😀

hoogy
29. mar 2012

@kosska3003 jaj ved viem a mam aj vela veci predtym co ma rozptylia. len som nedockava no 😅

hoogy
29. mar 2012

ja baby ja niekedy z toho mojho muza nemozem. poslala som ho nech si da probiotika co mam na travenie. a on si skoro dal baby vitaminy. 😀 😀

iinuska
29. mar 2012

@hoogy este ked som kojila, tak si mm uvaril caj pre kojacie matky 😀

hoogy
29. mar 2012

@iinuska 😀 😀 a este sa ma tak krasne opytal ze a ved co by sa mi stalo 😀

kackabrcka
29. mar 2012

@sssimi kde sa chodis davat fotit ? lebo v PN beru 90 a viacej

borocka
30. mar 2012

@emode
@sirinka a mysls ze som hracky este neyhodila?????najlepsie ze tie magnetky z kostikov. to som v kosi uz aj nechala. a raz dokonca sa pato tak vytocil, ze sam zahodil skladacky..pracne ich nazvlacal do kosa,akoby to bolo lahsie ako ich poukladat do vedierka 😀 😀 😀 neviem o co presne mu vtedy islo,ale nestihala som sa cudovat 😲 😲

jamaat
30. mar 2012

@borocka No ako si dopadla s tým odrážadlom? Za tú cenu v inzeráte paráda!

borocka
30. mar 2012

@jamaat http://www.najlacnejsisport.sk/odrazadlo-master... poslali mi toto. no pvoedz ako si to uz mohli pomylit s tym billom?

hoogy
30. mar 2012

@borocka oni to podla mna maju zabalene. takze asi nepozeraju do krabice a maju to ulozene pod chybnym kodom.

jamaat
30. mar 2012

@borocka Tí skladníci sú asi blbci. Ja som z inej stránky objednávala trampolínu, keď som chcela zaplatiť, vypísalo mi, že musím nakúpiť za minimálne 30 eur, tak som len kvôli tomu priobjednala ešte obyčajný snežný lopár. A oni mi blbci poslali veľké nafukovacie snežné koleso. Keďže ma nasrdili tým postupom, že až pri platení zistíš, koľko je minimálna objednávka, tak som sa im neozvala a koleso si nechala (bolo asi 4x drahšie ako lopár).
A toto tvoje je podľa mňa taká istá chyba, nie rovnaký kód, ale proste nejaký blbec si myslí, že je strašne múdry a neskontroluje, čo robí.

jamaat
30. mar 2012

@hoogy Na obale predsa musí byť napísané, čo to je. Keby to bol len iný model, tak dajme tomu. Ale iný výrobca - na to nepotrebuje do škatule pozerať.

hoogy
30. mar 2012

@jamaat to je pravda,ale vo velkych skladoch jeden clovek prijme objednavku a uplne iny to vybavuje uz v sklade a riadia sa len podla cisla nie podla nazvu. ked je to automatizovany sklad tak to robia len cez pipace. takze kludne sa to moze stat aj keby sa nemalo.

borocka
30. mar 2012

@hoogy ako ano, mylit sa je ludske. to sa stane, ale teda niekto to nakoniec musi definitivne skontrolovat ci to presne sedi s objednavkou. a ten niekto by si uz mal dat zalezat, ved im ide o peniaze. teraz musia znovu platit kuriera pretoze su nechopni spravit nieco spravne na prvy sup.

hoogy
30. mar 2012

@borocka v poslednom case sa taketo spediterske velkosklady spoliehaju len na techniku. takze podla mna v tomto pripade je to chyba techniky a nie az tak cloveka....

jamaat
30. mar 2012

@borocka Teraz ma trklo, ja som z tohto najlacnejšieho športu objednávala okrem iného stan. Mala som k nemu dostať aj kempingovú stoličku zadarmo, až po mesiaci ma trklo, že tam nebola. Napisala som im, ospravedlnili sa a vraj mi ju dodatočne pošlú. Tak som zvedavá. Zjavne tam teda majú chaos.

sssimi
30. mar 2012

@kackabrcka Tá baba čo mi robila fotky Lianky bola u mňa. Fotila nás na svadbe aj keď som čakala Sárku a teraz tieto. No a za tých 60€ to sme boli v Bánovciach v ateliéri Moment. Ono asi záleží koľko upravených fotiek dostaneš + či aj nejaké v tlačenej podobe, alebo niektorí robia hneď fotoknihy.

jamaat
30. mar 2012

@sssimi Dobrý status máš v profile 😀 ....Gratulujem Lianke k narodeninám 🙂

sssimi
30. mar 2012

@jamaat 😀 Normálne to bol super pocit 😀 Pri tom ako som Sárku vláčila o 2tt dlhšie, tak toto bola čistá nefalšovaná radosť v ten deň 😀 😀 😀

sirinka
30. mar 2012

@sssimi ja mam vsetky tri baby pred terminom a som za to nesmierne vdacna, dobre mi padlo zbavit sa toho brucha o nieco skor... 😀

@jamaat ja som tak raz v kamennom obchode kupovala cestovnu postielku a vybrala som si lacnejsi a jednoduchsi model a po prichode domov som zistila, ze v krabici je ten drahsi....mno...obcas potesi nie 😝

sirinka
30. mar 2012

hm...dopravna policia pracuje v polsku rychlo a ucinne...mojho nevlastneho fotra chytili za prekrocenie rychlosti a nafukal do limitu priestupku, po 10 minutach uz ani to...
ale zbalili mu okamzite mobil, doklady a kluce od auta a sup ho do basy...nemal sancu ani oznamit, kde je... 😠 jeho sef musel hladat auto cez interpol, kedze bolo nalozene a nikto netusil, kde ostalo....
v base mu dali na vyber sud, hned na druhy den, alebo priestupkove konanie, ktore sa moze tahat aj tri dni...a pytali sa, aku ma hotovost, ked im ju oznamil, prikyvli, ze ok, tak taka bude pokuta...
takze obycajny priestupok...ale opatrenia urobili vraj preto, aby im neusiel...

sirinka
30. mar 2012

a aby nestacilo...volam muzovi, ze som vybavila zlavu 250 eur a on ze super, tak uz je to iba 210, lebo ze aj on dostal pokutu za rychlost 😠

zuzkaprofant
30. mar 2012

@sirinka keby aj na sk boli taky policajti tak basy su prepchate🙂)))

sirinka
30. mar 2012

@zuzkaprofant no ale preco by si mala ist do basy kvoli niecomu, co je klasifikovane iba ako priestupok, ktory sa tresta penaznou pokutou?

jamaat
30. mar 2012

@sirinka No tak to čo??? Nielenže do basy za priestupok, ale ani dať vedieť, kde sa nachádza? To ako v stredoveku!

sirinka
30. mar 2012

@jamaat vies, urobil co urobil a uz sme ho na to upozornovali...nechcem ho obhajovat...
ale toto bolo podla mna zbytocne zneuzitie situacie, sofer s cudzej krajiny, nevedel sa branit, este mu obmedzili aj pristup k akymkolvek informaciam....vyzera to tak, ze kvoli tomu prisiel o pracu, keby to pani policajtka vyriesila na mieste pokutou ako to zakon dovoluje... 😒

sssimi
30. mar 2012

@sirinka jaj tak to áno 🙂 A neviem si predstaviť koľko by mala, keby ju vláčim do termínu alebo nebodaj prenášam. Na to, že som pribrala za celé tehotenstvo 6kg ma jej váha (3450g) veľmi prekvapila. A to išla von 10 dní pred termínom.

sirinka
30. mar 2012

@sssimi ja som zase priberala v tehu extremne...od 18 az do 25 kil...a cim viac som ja pribrala, tym mensie deti som mala...ved janka vazila iba 2820g....
a najdlhsie v brusku vydrzala magdulka, ta sla presne dva tyzdne pred terminom von, potom janula...19 dni skor a klarka 24 dni skor a vazila najviac 3240g...

sssimi
30. mar 2012

@sirinka 😀 tak to je sila 😀 😀 😀 , ale zase som spokojná, lebo mám o 2kg menej ako pred tehotenstvom 😀 😀 😀