Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
25. apr 2012

nieco uzsie mm pozeral ☹ ale je nam to luto, sme s nou spokojni, skoda, z eje taka siroka

mystery7
26. apr 2012

a vcera vecer som este Slavkovi namerala 38,1'C 🙄 ale spal pekne celu noc. Mirko sa radsej 2x zobudil s revom, ved na co by som tolko spala 🙄 🙄
Slavko zmasil misku kase za 2minuty a Mirko uz 20min place v kuchyni na stolicke pri jogurte 🙄 🙄 ale lyzicku nevezme do ruky ani za svet 🙄 🙄

jamaat
26. apr 2012

@mystery7 Tebe keď bude niekto tvrdiť, že všetko je len otázkou výchovy, že ako si vychováš, také dieťa máš, tak si môžeš len po čele klopkať.

sirinka
26. apr 2012

@mystery7 fuuuha....no ale niekedy medzi 4. a 5. rokom sa to trosku ukludni na chvilku, uvidis 😅

jamaat
26. apr 2012

@sirinka Na chvíľku 😀

sirinka
26. apr 2012

@jamaat ale vdaka bohu aj za tu 😀

jamaat
26. apr 2012

Ja mám Emku doma, už dlhšie je nejaká na pokraji choroby a zdravia. Včera len bola v škôlke. Kýcha, soplí, pred 3 dňami mala zapálené oči, dnes má zase jedno chytené, pocikáva sa, takže zase aj močové cesty chytené. Ale aj ja chodím častejšie na vecko, tak asi bacil. Každopádne ale začínam rozmýšľať nad alergiou, tie sople a oči sa mi nepozdávajú ☹ Netuším, ako idem tieto choroby vykrývať s robotou, od mája nastupujem.

Nejaká nová poštárka sa dnes objavila, mladá cigánočka, ale pekne doniesla veľkú obálku, nenechala ju na pošte a nevhodila len lístok, dokonca až hore mi to vyniesla a usmiata, milá. No keby všetky také boli.

sirinka
26. apr 2012

@jamaat no veru...nasa sa privezie autom az rovno k branke a aj tak mala zo zaciatku problem nosit baliky...ale uz sa snad unormalnila a da sa s nou dohodnut...
a k tej chorobe, bola teraz aj u nas nejaka silna viroza, kedze bolelo hrdlo aj mna...ale uz pomalicky ustupuje...

sirinka
26. apr 2012

inak mam v zahrade krta, take nervy m robi, neviem co s nim

mystery7
26. apr 2012

tak rekord, jeden jogurt jedol sam 2,5 hod 🙄 🙄 takze takto si my zijeme 🙄 🙄 🙄

mystery7
26. apr 2012

@jamaat mozes vychovavat kolko chces, povaha nepustiiiiii 😎

mystery7
26. apr 2012

@sirinka heh u nas to ani nespozname. dobre ze sa Mirko narodil prvy, lebo inac by uz bolo po mne. Mala by som riadny sok, po kludnom Slavkovi takeho nervaka. 🙄 🙄

luba142
26. apr 2012

@jamaat to nie si sama co od maja nastuje, ja uz mam mierne nervy, lebo za tyzden uz idem na to 😝 .....s tymi chorobami ti verim, sklbit to z robotou nebude lahke. Ja nastastie malu davam, az v septembri a ukludnujem sa,ze uz budem mat nejake mesiace odrobene a mozem aj hned od nejakeho snad az oktobra ostat aj na očr 🙂....bodaj by ,ale bola Barborka zdrava a nechytala tam vsemozne pliagy 😠

mystery7
26. apr 2012

kocky a teraz ma Slavko 37,5 je to na nervy. mozem ho aj tak vziat poobede trosku na prechadzku? stale sme zatvoreni doma, nerobim niv len nahanam Mirka aby Slavkovi neublizoval 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠

ozaj a toto ste citali?
ňhttp://eldhwen.wordpress.com/2009/11/15/lieciva...

jamaat
26. apr 2012

@sirinka Vraj na krty pomáhajú fľaše narezané a nastoknuté na papek. Vietor ich krúti, tie vibrácie sa prenášajú do zeme a krty to nemajú rady.

@mystery7 No tak presne taký šok som zažila ja. 😖

sirinka
26. apr 2012

@jamaat hej, uz mam napichnute ake provizorne, musim nazbierat male flasky aby som mohla urobit taky kolotocik...

mystery7
26. apr 2012

@sirinka moja mama skusala uz asi vsetko a nic nepomaha. ma ich plnu zahradu. Najviac ju stve, ked sedi, popija kavu a v vidi ako sa v jej blizkosti kopka urobi. 😅

hoogy
26. apr 2012

@sirinka nasim pomohol na krtov len pes. teda nasi ked mali psa tak nemali na dvore ani vtacika letacika a to doslovne. raz k nam preletela sliepka od susedov a nezabil ju nastastie ale otrhal jej vsetko perie. ale od vtedy co zdochol tak s tym maju problemy.otec kupil aj tie plasice,ale nepomohlo to.

jamaat
26. apr 2012

@mystery7 V Tescu majú športové podprdy za 8 eur, ja mám odtiaľ podobnú už spred pár rokov a dobrá je.

jamaat
26. apr 2012

@sirinka Už máme aj my pettit sukničky, prišli priam neuveriteľne rýchlo. A Monika sa nasrdila, keď zistila, že som si ju objednala. Vraj sa nemám opovážiť ísť v nej niekam von. 🙂

sirinka
26. apr 2012

@mystery7 joooj ani nehovor, lebo ma porazi....ale ja viem, to mam za odmenu, ze vsetko pestujem bio...susedia hnoja, postrekuju....tak k nim nejde... 😠
@hoogy aj svokrovci mali dobermana, uz bol slepy, ale ani jeden krt mu neusiel....ale u nas psik nehrozi, nemal by sa kto o neho starat...

sirinka
26. apr 2012

@jamaat a co hovori na suknicku? ake farby mate? a pojdes teda v tom niekam? okrem stretka?

sirinka
26. apr 2012

@jamaat inak my budeme mat verejnu priemeru v sobotu...uz sa neviem dockat 😅

jamaat
26. apr 2012

@sirinka Monike sa nepáči, ona sa pomerne seriózne oblieka 🙂 Mám tyrkysovú a Emka farebnú žlto-oranžovo-ružovú. Mám v pláne aj na námestie sa v nej vytrepať. 😅

sirinka
27. apr 2012

@jamaat 🙂 super...podla mna to vyzera super, staci k tomu jednoduche tricko a ja sa v nej aj citim velmi dobre

kluvancek
27. apr 2012

@sirinka flaše hore hrdlom a do diery. keď vietor fuka aj slabunký, píska mu to v chodbách-zdrháááá 😎

sirinka
27. apr 2012

@kluvancek plastove ci sklenene? a ma byt aj dole nejaka diera, ci len hore, co trci nad zemou?

kluvancek
27. apr 2012

@sirinka to je jedno. ja som davala od piva 😀 Nie dieru nie aj ty keď fukneš píska ako vláčik 😉

sirinka
27. apr 2012

@kluvancek diky za radu