Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
20. aug 2009

mys ja prave objednavam 4 naraz a natahovalo mi to hodinu!!! Mam skusenost len z fotolabu a tie boli dobre. Ale tieto urcite tiez budu ale ten program z fotolabu ma viac moznosti...

bambi7
20. aug 2009

hej tie v akcii a rovno 7 😀 pre celu rodinku 😀 nech maju ved cela rodinka je z nej hotova 😀

a ako sa mate babule?

mystery7
20. aug 2009

my bojujeme, dnes som pisala, jamaat mi poradila homeopatika, ktore si jej poradila ty 😉 dobre ze si nieco take zistila. est 😉 ich beriete?

nikanika28
20. aug 2009

mys este mi neprisli, ale ako hovori bambi, do 10dni...tak som zvedava. ja som tiez objednala tie akciove...16stranove a este chcem dat spravit 32stranove...len neviem, ci to do 24-teho stihnem 😕 😅

bambi7
20. aug 2009

mys my sme mali velke problemy zo spanim ale upravilo sa jej to 😉 brala ich 7 dni a potom bolo ok a este raz ich brala a odvtedy mame klud klop klop po tom 3 mes je to uz moc lepsieeee aj spava poobede co nikdy 😉 len sa nebojkaj ono sa to upravi 😉

kamoska tiez davala a nezabrali hned tak skusala este raz a potom pomohlo kazde dieta je ine ved v lekarni poradia aky ma byt odstup je tam prestavka a potom mozes zasa 😉 drzim palce

dm1
20. aug 2009

nika ja som praveze davala robit 32 stranove a 4 rozne tak preto mi to tak dlho bralo... este som chcela dat jednu ale nestihla som a uz som to radsej dnes objednala lebo akosi nam blbne pocitac tak by ma asi porazilo keby sa to stratilo...

bambi7
20. aug 2009

tie knihy su pekne 😉 snad bude este taka akcia nech dam spravit dalsie ked podrastie 😀

bambi7
20. aug 2009

mys dnes nasa spala 3hod od 13H 😉 a stale sa smeje

bambi7
20. aug 2009

ono to bude lepsie 😉 uvidis

mystery7
20. aug 2009

bambi super, ticho zavidim

ok babule, idem do sprchy a spat
pa pa a pekny vikend 🙂

bambi7
20. aug 2009

idem aj ja a neboj to sa upravi nasa tiez nespavala skoro vobec ......
tak dobruuuu noc

jamaat
20. aug 2009

homeopatiká v kombinácii s 3. mesiacom robia zázraky. 🙂

dm1
20. aug 2009

jamaat - keby sme ta to mali odtialto "vyhnat" do postele? 😉

jamaat
20. aug 2009

dm...jéééžiš, ozaj! Aj som zabudla! 😕

nikanika28
20. aug 2009

baby, este k tej knihe...kolko fotiek davate na jednu stranu? Aky je optimalny pocet? 😕 😅

jamaat
20. aug 2009

No tak ja teda idem.

Dm, ďakujem za tvoj zodpovedný prístup. 🙂

Dobrú noc.

dm1
20. aug 2009

nika - ja ako do ktorej a ako co - niekde davam na stranu len 1 fotku, inde aj 6.... Ked som robila svadbu a davala som tam fotky od fotografa tak som ich len vkladala ako pozadie - takze su velke cez celu stranu...

dm1
20. aug 2009

jamaat nemas zac 😉 . Aj mna by mal tusim niekto vyhanat do postele lebo tiez rano potom ledva vidim 😀

nikanika28
20. aug 2009

takze ich moze byt kludne i viac? a davas kazdu stranu ine pozadie? ja som davala na kazdu ine... Robila som to v style Lukasko verzus Klarka. V podstate ako take porovnavanie. 1. strana Lukasko v porodnici a fotky z nemocky, to iste oproti, druha stranka Lukas pri kupani, oproti Klarka...a takto az do konca....spinkanie, papanie, pasenie konikov... 😅 😵 . A podarilo sa mi najst aj docela podobne fotky 😵

zuzkaprofant
21. aug 2009

dobre ranecko ako sa mate ja somsa nevyspala u nas bolo v noci este 26stup maly sa mi budil bo bol hladny aj smedny ta som vstavala o 2 a o 6hodke ta som si uz ani lahnut nesla a som uz stihla upratat byt okupat sa a pijem kavicku dnes zase hlasia teplo ale snad nie tak ako vcera

sirinka
21. aug 2009

caute....ja som sa zase vynimocne dobre vyspala...magdalenka spala do pol jednej v postielke a potom aj u mna v posteli spinkala skoro sama, stacilo jej dotykat sa ma nozkami 😎

jamaat
21. aug 2009

siri, ja aj pri kojení sa musím tak dať, aby som bola mimo emkinho nožného dosahu, lebo buď ma kope alebo škrabe, ak je bosá. 🙂

emode
21. aug 2009

Dobre ranko, vynimocne som sem aj ja rano nakukla ... buntosime uz od siedmej u nas nezvyk 😉 tak teraz ranajkujem a kukam sem ...
siri 😉 len dufam, ze si nesla spat o polnoci ako ja 😀

mimi21
21. aug 2009

mna mala zacala skriabat a stipat pri kojeni, teraz mam momentalne v dekolte taky skrabanec ako keby som bola týraná žena 🙂

mimi21
21. aug 2009

mne sa mala dnes v noci o pol4 zobudila a mm ma problem potom zaspať, tak to chudák o 5 vzdal a vstal 😅 😅 😅

jamaat
21. aug 2009

Rozmaznaní sú tí chlapi. Môj si dá vankúš na hlavu a tak potom ešte drieme, kým Emka ráno bľaboce. 🙂

mimi21
21. aug 2009

ste ma namotali na tie foto knihy, tak idem na to mrknut kedze akcia je do 24.8 😉

martinaxyz
21. aug 2009

Ahojte
my sme sa vrátili od dr.... máme soplíky a kazála mi použiť odsávačku na soplíky...máte s tým nejakú skúsenosť...kedy mu to mám robiť...máme aj spraj s morskou solou...mám mu prvo streknúť spraj a potom odsávať?

emode
21. aug 2009

mata ja som najprv striekala az potom odsavala a po odstai este raz streknut na prevlhcenie a ak budes pouzivat vysavacovu odsavacku neprikladaj ju kolmo na nostek ale akoby kolmo na tvaricku samozrejme k nosteku neviem, ci sa to da pochopit viac vysajes

mimi21
21. aug 2009

martina my sme uz mali sopliky
davala som najprv sprej s morskou vodou, a po chvilke sme odsavali
mam odsavacku na vysavac - super vec, ked som videla co mala mala v nosteku 😖
vyskusala som aj hadickovu aj balonkovu a tie su na H...
odsavali sme vzdy ked bolo treba, je to ako ked ty si ides vyfukat nos, preto radia vzdy ked pocujes ze ma v nosteku sopliky
a ja som potom este vzdy preventivne vecer pred spanim, aby sa nebudila na plny nostek
a nasej to bolo lepsie po papani, pred papanim bola dost nervozna, potom to bolo OK