Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
21. aug 2012

@joannas ano uz sme

mystery7
22. aug 2012

@kosska3003 super, som rada, ze sa Vam dari. A ako Marika? Paci sa jej??

kosska3003
22. aug 2012

@mystery7 Marike sa paci jasne stale by ho na rukach nosila a kazdemu ho ukazuje a ak ho ma niekto na rukach tak mu poviem ze ale domov si ho nezoberies hej to ju svokra nastrasila ze ho predame a neviem co za reci ale som jej povedala nech s tym prestane lebo sa boji potom a place

joannas
22. aug 2012

@kosska3003 jej to musí byť zlaté,a aké mal mieri keď sa narodil? Ako v noci spinkal?

kosska3003
22. aug 2012

@joannas no mal 50cm a 3730g spinka v noci zatial dobre 2-3 krat ho kojim ale to sa da ma svoje chvilky ale inac je dobry

hoogy
22. aug 2012

ahojte kocky, viem,ze ste si mnohe vsimli na fb ale sem som este nespisala 🙂 tak mame uz malu barborku mala 3110g a 50cm 10 dni som ju prenasala a nakoniec mi vyvolavali porod. bola som velmi spokojna s celym personalom a vsetkym okolo bolo to uplne ine ako porod na SK. Martinko je z nej nadseny a velmi je zlaty. mala je neuveritelna take dieta som este nezazila cakam kedy to skonci tato jej spavost 😀 ona mi potiahne totiz aj 6 hodin v kuse 🙂

mystery7
22. aug 2012

@hoogy uzivaj si, kym to trva 🙂 este raz gratulko

mirka_mt
23. aug 2012

@hoogy blahoželám k malej bambuľke a užite si spolu prvé spinkavé obdobie 😉

@kosska3003 pekné meno ste vybrali, myslím, že už je trošku na ústupe. Držte sa celá rodinka 😉

kosska3003
23. aug 2012
hoogy
23. aug 2012

@mirka_mt dakujem 🙂 no pri Matkovi sme ho nemali tak si teraz troska uzivame

zuzkaprofant
26. aug 2012

Ahojte dlho som tu nebola ale dako ani nepisete ,na fc velmi nechodim pomalicky to rusim🙂) gratulujem k novym babetkam
@hoogy
@kosska3003 uz porodila?
U nas novinky viacej;) kiko ide o tt do skolky tak som zvedava aj sa tesim on to dako este neberie vazne bude len do obeda ale aspon nieco najvysi cas lebo uz sadoma nudi a ja si uz tiez potrebujem odychnut a mat ticho🙂) a dalsia novinka konecne mam vysnivanu vahu🙂 pochudla som4 kg 🙂)))

hoogy
26. aug 2012

@zuzkaprofant dakujem Zuzi, kosska ma uz tiez mareka rodila den po mne.ja som totiz 10 dni prenasala. Kikovi sa bude pacit uvidis aj Matko zboznuje skolku a nevie sa dockat kedy zase zacne. 🙂a gratulujem k vysnivanej vahe moj boj zacina odznova 😀

mystery7
26. aug 2012

@zuzkaprofant jeej cakas druhe??? Super. Ako sa mas?

kosska3003
26. aug 2012

@hoogy no ja mam sto chuti tiez dat malu do skolky uvidim ako prezijem tieto 2tt bez mm sama s nimi lebo mala ma uz tak vytaca vobec ma neposlucha len to co jej vyhovuje ide ma porazit z nej a dnes je taky den blbec aj maleho brusko asi boli mal ho tvrde davala si nieco malemu na to lebo ak sa mu to bude opakovat aby som mala po ruke

hoogy
26. aug 2012

@zuzkaprofant jej a to som si az teraz vsimla ze druheho drobca cakate. gratulujem 🙂

hoogy
26. aug 2012

@kosska3003 aj u nas je den blbec mala len je a cika a zase je a cika spala dokopy asi 3 hodiny od rana. uz ma islo teraz porazit tak som ju dala na brucho a spi ako dudok. monitor mam zapnuty tak snad sa nic neudeje. matko nastastie poslucha a velmi sa snazi. ked kojim tak len pri mne sedi a pozera. musim ho pochvalit.

s bruskom mi nemal nikdy problem.ale skus espumisan mozno vam pomoze.

kosska3003
26. aug 2012

@hoogy no uvidim ako to pojde asi pojdem do lekarne zajtra presitotu ako mala tiez pomaha pri malom ked place hned leti k nemu preco place aj ked kojim aj ked dnes si zmyslela ze chce dzusik ale tak tato este je doma tak jej spravil len sa mu tazko vstavalo bol zapit syna tak bol nevyspaty a maly tiez teraz konecne spi hodku inac od rana vobec nic co bol nervozny a u nas prsi tak by mohol potiahnut

hoogy
26. aug 2012

@kosska3003 aj u nas prsi tak by mohli vsetci potiahnut. my sme este ani nejedli lebo bolo skoro pol 11 ked sme sa dostali k ranajkam 😀

kosska3003
26. aug 2012

@hoogy no to som uz mala skoro navarene 😀 😀 😀

hoogy
26. aug 2012

@kosska3003 😀 😀

zuzkaprofant
26. aug 2012

@hoogy dakujem

@mystery7 mamsaako taktoto tehu mida zabratvracam vkuseaj ked savody napijem:(

mystery7
26. aug 2012

jaaaj kocky o chvilu budete zohrate timy 😉 to len teraz kym sa trosku ustali spolocny rezim.

@zuzkaprofant tak to sa ani nedivim, ze chudnes. Ale uz by ti malo to vracanie skoncit. Snad bude lepsie. Skus zazvorovy caj, alebo lizatka.

iinuska
27. aug 2012

@kosska3003
@hoogy
jej, super zienky, tak Vam gratulujem a babenkam prajem veeeela zdravicka. Drzte sa

hoogy
27. aug 2012

@iinuska dakujeme🙂

kosska3003
27. aug 2012

@iinuska diky moc 😉

zuzkaprofant
29. aug 2012

@mystery7 lezimuzvnemocke na infuziach:(

hoogy
30. aug 2012

@zuzkaprofant och zuzi drz sa. tam ta daju rychlo do kopy a budes raz dva doma.

emode
30. aug 2012

Baby, gratulujeme k prirastkom 🙂 vela zdravia prajeme ... my sa snazime, aby Sofi uz mala tiez sestricku 🙂 ale zatial sa nedari ... drzte sa 😀

mystery7
30. aug 2012

@zuzkaprofant chudatko, drz sa. Dufam, ze to skoro prekonas. Myslim, ze su nejake lieky proti vracaniu v tehu. Vsetko bude ok a o chvilu sa budes stazovat na priberanie 😉 a nedostatok spanku

mystery7
30. aug 2012

kocky, ideme na svadbu a tak som si v tescu kupila take jednorazove nalepovacie nechty-znacka essence.
Mate s tym nejake skusenosti?? Ja som si doma este nic take nerobila a az teraz ma napadlo, ze ci mi to lepidlo neznici nechty a ako ich dam potom dole?? Mozem si ich robit den pred?