Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
26. sep 2012

@sirinka tak dnes mu uz nic nie je, veselo vystraja, krici a aj vsetko chce jest

mystery7
26. sep 2012

@sirinka zaujimavy clanok. Mozno ked budu mat nase deti viac rokov, bude lepsie 😉 ale napr.Mirko nie je schopny byt ani chvilu sam. Vsetko musim robit s nim 🙄 Slavko si vezme lietadlo a veselo sa s nim hra.
Takze tejto zene sa lahko hovori, moze byt rada, ze ma pohodaka 😉

jamaat
26. sep 2012

@mystery7 Hej, pravdu máš. Vo všeobecnosti s tým článkom súhlasím, ale konkrétne prípady sú veľmi rozdielne. Tiež mi stačí Emku s Monikou porovnať.

mirka_mt
27. sep 2012

Aj Linda je od včera doma, kašle a má plný nos 😖 Najhoršie je, že je nemožné dostať do nej žiadne lieky. Zatiaľ bez teploty.

sirinka
27. sep 2012

@jamaat tak som kupila echinaceu ale od jamiesonu, uvidime, ako pomoze.... aj ked janula uz ma zase ATB (moraxela a pneumokok masivne) a mgduskine vysledky budu zajtra, takze tiez tam je cosi vykultivovane.... no netesim sa... a klara vytery negativne, aspon jedno moje dievcatko ma lepsiu imunitu...

hoogy
27. sep 2012

ahojte kocky, tak my sme este stale zdravi aj ked matko minuly tyzden troska posoplil,ale nic tragickeho tak sa zatial drzi. zajtra mame prve vystupenie v skolke tak som zvedava ci bude Matko aspon troska spolupracovat 🙂 rozhodne berieme kameru a fotak 😀

mirka_mt
27. sep 2012

@hoogy Hm, dosť skoro majú prvé vystúpenie. Tak rýchlo sa stihli naučiť čísla na vystúpenie? Nezabudni popísať, ako bolo. My máme dnes rodičovské stretnutie.

hoogy
27. sep 2012

@mirka_mt no je to podakovanie za vinobranie toto je taka vinarska oblast tak preto. 🙂 urcite napisem aj ja som velmi zvedava. uz dnes som co to zazrela

mirka_mt
27. sep 2012

@hoogy Aha, tak sa poponáhľali, aby bolo vystúpenie bližšie k vinobraniu, nie k Vianociam 🙂 Určite ťa to poteší 😉

hoogy
27. sep 2012

@mirka_mt no a este do vianoc bude dost udalosti lebo este oslavy sv. Martina budu v novembri a potom nieco na vianoce no maju co robit ucitelky 🙂

mirka_mt
27. sep 2012

Som zvedavá, kedy budú mať naši prvé vystúpenie. Maťko chodí do rakúskej škôlky či máte aj slovenskú?

jamaat
27. sep 2012

@sirinka Jamieson robí tiež takúto práškovú? Lekárnička spomínala čosi, ale nemali ju.

sirinka
27. sep 2012

@jamaat hej, je to prasok v tobolke, tak som im to vysypala do ust... ale gramaz je asi mensia ako na tych tvojich, tu je ze extrakt 200mg a v zatvorke ze to zodpoveda 1200mg rastliny.....tak neviem, ako je to na tych vasich?

jamaat
27. sep 2012

@sirinka Neviem sa v tom vysomáriť, už predtým som to kukala, reku nie je 500mg ako 500mg. Ale mám pocit, že toto je len 500mg rastliny (nemám to tak rozpísané ako ty). Dávkovanie píšu dospelí 2 kapsuly denne.

jamaat
27. sep 2012

@sirinka Nabudúce skúsim ten Jamieson, hádam ho už budú mať.

sirinka
27. sep 2012

@jamaat no tu pisu 3x1 kapsulu....pre dospelych...

jamaat
27. sep 2012

@sirinka No tak bohvie, ako je to. Popýtam sa v lekárni.

sirinka
28. sep 2012

no baby tak magduska ma zlateho stafylokoka....takze este minimalne 2 tyzdne bez skolky...

mystery7
28. sep 2012

@sirinka och, tak mas o zabavu postarane.

Poculi ste uz o tom, ze ak mate orchideu velmi dlho-4-5 rokov, tak ju treba omladit? Vraj treba surovo odsrihnut spodne korene. Hmmm???

sirinka
28. sep 2012

@mystery7 ale tak v pohode, aspon sa janula nenudi a spolu sa zahraju a kym sa da byt vonku tak je to ok....

a s tou orchideou, z casu na cas to treba urobit, ale to sama uvidis, ze uz je v kvetinaci len kopec korenov a ziadny substrat...ale tak v prvom rade odstranujes stare a poskodene korene, nemozes zrezat uplne vsetky....

jamaat
28. sep 2012

@sirinka Tie tvoje dievky furt také "exotické" bacily chytia 🙂 .... No ale nech sa vás teda rýchlo pustia baciliská.

mystery7
29. sep 2012

kocky, nejako sa nam to tu rozpada 🙄 nikde nikto.
Ja som myslel, ze teraz v septembri sa to rozbehne a nejako nic.

mystery7
29. sep 2012

ja najnovsie riesim to, ze Slavko vsetko opakuje po Mirkovi. Mirko sucha konarom pp zemi, do 1sekundy to robi aj Slavko. Toto je nic, ale Mirko reaguje na vsetko krikom. Takze, staviame lego, Mirkovi sa nedari spojit kocky pripadne sa mu nieco rozpadne. Hned vsetko hodi a kriciii. Slavko sedi na motorke, vidi ako Mirko krici a zacne kricat aj on. Ked dokrici Mirko, prestane kricat aj Slavko. Takze mam vsetok vreskot dvojhlasny 🙄 a poziciavanie hraciek absolutne nefunguje.

jamaat
29. sep 2012

@mystery7 Väčšina nastúpila do roboty, to je toho času oveľa menej.

mystery7
30. sep 2012

@jamaat mam uz doma prihlasku pre Slavka do skolky na buduci rok. To bude des 🙄 uz teraz som v soku ked si predstavim, ze sme obaja sme zamestnani v Presove. Rozratala som to tak, ze deti uvidim 3 hod denne 🙄 nechapacka. A to bude mat Mirko 4 a Slavko len 2 🙄 teda mi ich budu vychovavat cudzi ludia 🙄

mystery7
30. sep 2012

dnes tu riadne fuka, tak sme doobeda ostali doma. To je des 🙄 Mirko ma hysteriu v jednom kuse, uz mi praskli nervy a dostal po zadku, lego islo za trest na balkon 🙄 on rozbija 2 lode, ktore sme spolu postavili-akoze boj, pride Slavko, vezme jeden stoziar a on reve akoby ho z koze drali. Jasne, ze hned aj Slavko tak reve. Ja uz tomu nerozumiem. Ako sa on moze pekne hrat s cudzimi detmi v skolke?????

kosska3003
30. sep 2012

@mystery7 mozno aj bude lepsie ked budu obaja do skolky chodit uvidis ja som rada ze toto este nezazivam uvidim ako bude o rok zatial je Marika ok aj ked ma svoje dni ale Mareka stiska pusinkuje a neda ho nikomu no len zatial jej ani hracky nebere no mam sa na co tesit ale to uz bude hadam v skolke mala dufam ze mi ju na rok vezmu ale nedavam tomu niaku nadej zas isto povedia som doma tak maj aj dieta doma 😠 😠

mystery7
30. sep 2012

@kosska3003 aj Mirko bol taky, ze na Slavka sa nikto ani pozriet nesmel. A teraz....vcera sedel Slavko pri konferecnom stoliku a hral sa s autom-potichucky. Dofrcal Mirko na motorke, zacal mu stlacat hlavu a ked bol Slavko ticho, zacal mu ju buchat o hranu stola. Pochopis to???? A to som sedela asi 1m od nich. Jemu nevadi, ze to vidim, upozornujem ho, az ked zacnem kricat prestane.

ludmilabb
30. sep 2012

@mystery7 ja uz tak malo chodim na kona, nemam cas teda ked idem na net doma tak v prvom rade FB a to sa tam clovek zacykluje tak ze uz nestihne ine 😝