Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
13. okt 2012

ahojte uz riesite zimne veci ja sa tiez na to chystam ale cakam kedy dojde mm z prace a az potom dufam ze malej bude overal dobry a bundu kupime topanky mi je jasne ze nema ale uz som jej jedny s mickey mausom kupila v tescu

a inac priecna je aj moja Marika a to do skolky nechodi ked nieco chcem povie mi zachvilku ja ze pod teraz napr obliect ucesat kym marek neplace a ona nepojde ani za pana musim sa jej vyhrazat ale niekedy povie aj na vyhrazky nevadi tvrdohlave su tie nase deti riadne

joannas
14. okt 2012

@jamaat aj unas to zabera ked je zli že mu poviem že už ťa nehcem ,potom mi povie už bebude a poru dni to aj plati že je dobri a chlavne mi nenadava že chlupana 🙂

sirinka
15. okt 2012

tak nasa magduska ide podstupit imunologicke vysetrenie, kvoli tomu jej kaslu, v sobotu dobrala dvojitu davku ATB a v nedelu uz zase zacala kaslat, dychanie ciste, sople vraj nezatekaju... takze bude mat komplet krvne testy urobene, orl vysetrenie a s tym zajdeme na imuno....

inak ich musim pochvalit, vcera baby vyslapali zo smokovca na hrebienok, tam sme dali v bilicke obed a zasli az k dlhemu vodopadu a naspat, dole sme ich zviezli zaodmenu "vlacikom" 😀

hoogy
15. okt 2012

@iinuska no presne aj Matko toto iste ako zacal chodit do skolky tak je nejaky hlucnejsi 😀

jamaat
15. okt 2012

@sirinka Sesternicin syn mal taký kašel, že nikto nevedel, z čoho je, a nič iné mu ani nebolo. Odišlo to samo po pol roku. A začalo mu to na jeseň.

sirinka
15. okt 2012

@jamaat magda to ma uz cca tristvrte roka

zuzi0911
15. okt 2012

Ahojte moja mala je sice junova ale mala sa narodit v maji. doteraz bolaa celkom poslusna ale posledne dni len trucuje robi hrozne naschvali musim ju 10 krat napomenut a nic robia to aj vase deturence? Dakujem dufam ze som sa mohla pridat.

jamaat
15. okt 2012

@sirinka A skúšala si to odparovanie vincentky? Nezlepšilo sa jej pri mori?

sirinka
16. okt 2012

@jamaat vincentku som jej iba do nosa striekala a more jej na chvilku pomohlo a zase sa kasel vratil...

ludmilabb
16. okt 2012

@zuzi0911 ahoj, vitaj 🙂 moja Sofia dokaze odvravat, dokonca si vymysla a pajedi sa ked nieco nie je ako ona chce, teraz je u nas veselo a viac dni je takych az na nervy, ked musim s nou vyjednavat aby nieco spravila
@sirinka drzim palce s tym vysetrenim, peknu turu ste si dali 😉

zuzi0911
16. okt 2012

@ludmilabb aj ta moja je sofia. tez je to yeraz o nervy. zacala vekmi klamat odvrava ked neni co ona ce ta je to driapanie si tvare alebo fackovanie. uz neviem ako na nu a najhirsie ze po nej opakuje mladsia uf caka ma tazke obdobie

ludmilabb
17. okt 2012

@zuzi0911 drzim palce som si ani nevsimla ze mas dve deticky 😝 tak veselo je u vas, moja Sofia bola odjakziva taka umrncana, niektore deticky su viac trpezlive, Sofia nie- nevie cakat, chce mat vsetko hned to beriem je dieta ale ked jej poviem aby pockala chvilu celkovo to nevie prijat niektore deti ked sa im nedari nedostanu sa hned do afektu ale Sofia ano, zacne jacat, trhat veci, ziadna prechodova faza z kludu do max. nervov clovek len pozera co sa deje, teraz ma to ale vie skor vytocit lebo reve za kazdu hlupost a to ma uz prestava bavit 🙄 riesit sto somarin pocas dna

zuzi0911
17. okt 2012

@ludmilabb sofi je tez od narodenia dost uplakane dieta. kocikovat u nas nehrozelo len na ruky a podobne. jej spravanie sa ale trochu upravilo dokazala sa sama zahrat chapala ked som jej povedala zachvilku teraz nemozem apod. ale teraz je ako odtrhnuta z retaze a ja uz mam toho naozaj dost.a ked zacne opakovat po mladsej a nie od toho upustit tak mam pocit ze ma odvezu.

ludmilabb
17. okt 2012

@zuzi0911 je to vycerpavajuce ti verim!!! ja mam len jedno a tiez mam pocit ze ma z nej porazi a musim si sakra zahryznut do jazyka aby zo mna nevysla nejak somarina co potom ona bude hovorit mne, lebo vsetky argumenty co ja pouzivam velmi lahko zvrtne a mne hovori, maminka posluchaj mam bud dobra inak pojdem prec, jasne? 😅

zuzi0911
17. okt 2012

@ludmilabb to iste mne uz parkrat vyletelo bars co a ked to zopakovala som myslela ze ma porazi ale chvabohu som jej povrdala ze to nrsmie a pochopila ale parkrat ked som uz fakt nasrana tak I'm poviem ze ak ma nebudu posluchat odidem na malorku a minula hovorim baby prestante lebo a sofi hned chod na malorku a bola som vyriesena.

ludmilabb
17. okt 2012

@zuzi0911 najlepsie je ked zacne vykrikovat: nie ty ma budes posluchat!!! co ma clovek na to povedat, ze?! ked poviem ze nie ze ja som rodic a ona moje dietatko tak reeev ze ona je rodic a prekruca furt nieco

zuzi0911
17. okt 2012

@ludmilabb mne zas rozprava ze ja som ona a ona je mama a sona jej dieta. a ked nieco urpbi tak ju strasne plieska po plienke a krici ze ma bides posluchat. a ked jej poviem ze maminka ta lubi ale ty si moje dievcatko a co ti poviem musis posluchnut tak mi povie to isto. drza jak papuca

ludmilabb
17. okt 2012

@zuzi0911 ja len verim ze to obdobie raz prejde, teda modlim sa!

zuzi0911
17. okt 2012

@ludmilabb to sme dve. je to makacka ale bidmr uprimne stoji to za to. ptejde to chvilu budeme mat pikoj a potom puberta cakaju nad tazkr roky 🙂 😒

sirinka
18. okt 2012

takze baby, mame vysledky z krvi a magduska ma udajne ozaj velmi slabu imunitu....

iinuska
18. okt 2012

ahojte
Som z tych skolkarskych virusov nestastna. Adamko bol cely minuly tyzden doma,lebo mal sopliky a kasel, bez teploty, tak ze nech sa prelieci, a tento tyzden uz v utorok vecer mu zase zacali sople a uz aj kasle 😠

sirinka
18. okt 2012

@iinuska magduska chodila do skolky iba tri tyzdne....teraz uz je styri doma a ktovie, kedy sa do nej vrati... 😒 a to som si zacala vybavovat robotu...

iinuska
18. okt 2012

@sirinka no tak to nieje bohvieco. Aj jej nieco davas na podporu imunity?

sirinka
18. okt 2012

@iinuska vsetko od vymyslu sveta....

iinuska
18. okt 2012

@sirinka no ved totok... a ja zase nedavam nic, max C- vit, aj ten mi nechce uz vypit

sirinka
18. okt 2012

@iinuska keby magduska doteraz nemala problemy, tiez by som nedavala nic...ale ked ti ide decko z jednej choroby do druhej, tak ho nenechas len tak...

kosska3003
18. okt 2012

ahojte aj u nas su choroby a ani do skolky mala nechodi teraz uz je 3 dni ok maly ten ma este soplik nad ranom vzdy mu vadi tak odsajem
vcera mi inac doslo to nekysle cecko tak malej dam do dzusu necelu lyzicku malu a v pohode to vypije tak som rada este musim davkovanie nastudovat

ludmilabb
18. okt 2012

skore uzdravenie detickam prajem, u nas je Sofia zatial zdrava taha skoro druhy mesiac v skolke, ja som praveze doma na PNke 😝

iinuska
18. okt 2012

@ludmilabb dik, a tebe co je? Dufam, ze nic vazne

ludmilabb
18. okt 2012

@iinuska ale prechladnuta som bola uz pred mesiacom, nejako mi to preslo ale furt sople a plny nos po 2 tyzdnoch a dookola, mam pocit ze uz sliznica opuchala z kvapiek, nemohla som dychat kvapkala som si do nosa, uvolnilo sa mi, kychla a zase plny nos, bludny kruh musela som ist k doki, ta povedala ze ziadne kvapky typu Nasivin, Quixx, Vibrocil, Muconasal plus to vsetko som skusala, nasadila ATB nieco na ten opuch a je mi fakt lepsie len nos nemam uplne volny, v pondelok idem na kontrolu , doki povedala ze ak nebude zlepsenie posle ma na krcne, takze uvidime 😝