Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
21. aug 2009

dm 😵 😵 zlaty 😵 😵

sssimi
21. aug 2009

Lady Sarah včera zakričala-muž sa sprchoval a ona mu furt čumela medzi nohy a keď si umýval pindíka, tak strašne zvískla-sme sa našulali... 😀 😀 😀

A aj naša je strašne šteklivá na nohách od narodenia. Doky mi kázala masírovať jej prsty na nožičkách, ale nemám šancu lebo ich tak stiahne, že nemám šancu 😀

nikanika28
21. aug 2009

ludka, ked tak jej daj svoje mliecko. Skus si odsat okolo polnoci, vtedy najlepsie tecie

emode
21. aug 2009

lady ty tusim pouzivas pampers sleep and play, aky je rozdiel medzi nimi a klasickymi pamperskami ???

nikanika28
21. aug 2009

a najprv nakoj a potom dokrm, uvidis, ci bude chciet este papat a kolko spapa... Chudatko, mas toho asi dost.. ☹

luba142
21. aug 2009

ludmila aj ja striedam malej miesta bud sa hra na zemi na podlozke pod hrazdickou alebo sa spolu jasime na gauci potom ju chvilku dam do deckej k starsej ked je doma a spi cez den v obyvacke na gauci a v noci v postielke

luba142
21. aug 2009

ludmila a tiez sa nerada nosila ale teraz jej to uz nevadi a uz by sa myslim aj stale chcela 🙂

luba142
21. aug 2009

emode ja som mala aj take aj take a rozdiel nevidim ziadny

luba142
21. aug 2009

ludmila napis annag a ona ti poradi urcite aj mne poradila

sssimi
21. aug 2009

emode rozdiel je len v obrázkoch 😉

ladywitch26
21. aug 2009

simi 😀 😀 😀

emode, ja pouzivam baby dry, ale teraz najnovsie som presla na huggies, lebo sa mi zdali, ze saju lepsie. no ale pred chvilou som zistila, ze mala mi aj to kompletne pocikala, ze az body ma mokre. uz neviem, ake plienky jej mam dat. ona mi za chvilu tak precika kazdu plienku, ze ju musim hned menit. a na tych pampers je pisane, ze az 12 hodin dieta v tom vydrzi... no to ucite. ked nasa cika, ako keby dunaj vypila, tak v tom ani 12 minut nevydrzi

dm1
21. aug 2009

tak som to nevydrzala a maleho som zobudila. Napapal sa a spi dalej 😀 som zvedava dokedy...

nikanika28
21. aug 2009

dm, preco si ho budila?malo ti pribera?

nikanika28
21. aug 2009

ja by som napriklad potrebovala odsat mlieko ale straaasne sa mi nechce.. 😖 skusim zobudit ? 😀 😀 😀

dm1
21. aug 2009

nika od odzaciatku pribera tak pomenej ale teraz mi spal uz od 4... a len v body s ponozkami a ked som ho niecim zakryla hned sa odkopal... a este aj neprebaleny od tej 4.

nikanika28
21. aug 2009

😕 😕 😕 fiiiiha, tak to teda riadne potiahol

dm1
21. aug 2009

on sa este okolo pol 6 zobudil napapal a zase zaspal. takze nebol od 4 bez jedla. Ale aj tak. sak som ani kupat nemohla...

sirinka
22. aug 2009

dobre ranko! ja uz balim, dnes ideme domov....a az mi je zle kolko mame batoziny hehe, keby sme nemali stresny box, asi by som potrebovala minibus....
len este musim najst niekoho, kto mi to na strechu namontuje... 😒

emode
22. aug 2009

dobre ranko
aj my sme uz po ranajkach len spalen je este v nocnom stave 😀
siri kde ste boli?

dm ked papaju v polospanku tak papaju najlepsie 😅 😅

zuzkaprofant
22. aug 2009

cafte ja uz som hore asi hodku nieco a este ledva kukam na oci 😀 😀 maly je uz vo svojom zivle rehoce sa s muzom a ja ledva chodim taka som dnes unavena , ideme na nakup len co si odsajem mliecko inac mna dako uz bolia cecky stoho odsavania na nervy to je ale co uz 😀

mimi21
22. aug 2009

dobre ranko 😉
aj ked pre mna nie je az take dobre ☹ ked som v noci malu kojila tak som zistila, ze ma fajne boli hrdlo 😖
teraz neviem co mam robit, lebo ja ked som si dala 2 paraleny a viac vitaminu C na druhy den som bola OK, ale teraz pri malej, no neviem...
a to sme dnes chceli grilovat 😝 tak ani neviem ci mam ostat doma, alebo ist s mm

emode
22. aug 2009

mimi paralen mozes

sirinka
22. aug 2009

emode bola som u mojej mamy v revucej...

mimi aj cecko mozes a kloktaj slanu vodu

ladywitch26
22. aug 2009

mimi, neviem, podla mna je to nejaky virus, tu je tiez vela ludi chorych. aj mna bolelo hrdlo,ale strasne. aj nadchu som mala a tiez som najskor skusala len bioparox sprej, caje, ale vobec nezaberalo.este som isla k doktorke v piatok, ze ak sa mi to zhorsi cez vikend, tak mi dala antibiotika. ani som ich nechcela brat, ale ked mi bolo stale horsie a horsie, tak nakoniec som ich v utorok sla vybrat do lekarne. pockaj aj ty, ak sa ti to par dni nebude zlepsovat, tak chod radsej k doktorke

ludmilabb
22. aug 2009

Ahojte, ja som dnes uz absolvovala 1,5 hodinovu prechadzku s malou lebo sa doma uz mrachtala
skoro som na lavicke zaspala lebo v noci kojim o 2, 4, 6 tak by som potrebovala dospat noc 😝

ludmilabb
22. aug 2009

niekedy vas nestiham citam 😒

mimi21
22. aug 2009

ludka tak malu naloz do kocika a posli mm, alebo stare mamy, ak je taka moznost a ty dospavaj
zakladom stastneho babatka je podla mna stastna mamina 😉

mimi21
22. aug 2009

som si teraz pospala, tak sa citim trochu lepsie, idem kloktat slanu vodu, to som aj ako decko robievala a dam si aj ten paralen pred spanim ...

nikanika28
22. aug 2009

ahojte, tak ja som bola dnes s malou v posteli do 9,40 😅 . Sme driemkali, papali, driemkali, papli, potom sme kecali 😀 😀 😀 .Mali sme nabity program 😀 . Hovorim je, Klarka, povedz MAAMAAA a ona MAAMAAA 😵 😵 😵 . Adi to bola nahoda, ze sa jej to podarilo povedat, ale aj tak som ju vypusinkovala 😵 😵

luba142
22. aug 2009

ahojte nika to bola urcite nahoda 😀