Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
28. aug 2009

ahojte
jamat aj nasa mala akosi v noci zle zacala spavat poslednou dobou ked zaspi okolo pol 8 az 8 tak sa okolo 23 zacne mrvit niekedy sa zobudi uplne a ked jej dam prso tak pije ako o zavod a dnes som jej o 23 davala a potom spala do 4 a potom do pol 8, ale ked sa nezobudi o 23 tak potom okolo 2, a vcera cez den dokopy ani moc nechcela tahat neviem ci nebola hladna ani smädna ci to horko aj ju unavuje ale nespala skoro cele poobedie od pol2 do pol8 asi tak hodinu za vcelu dobu 😒

luba142
28. aug 2009

emode ortoped bude O.K. uvidis

luba142
28. aug 2009

baby zae som bola na MMB a pobjednavala som vecíííí zas mna mm bude preklinat 😀 , este aby neodpojil internet 😅

dm1
28. aug 2009

tak mne sa dnes rano maly 2x pretocil z chrbatika na brusko!!!!

luba142
28. aug 2009

dm to sa nasej este nepodariloa nechce sa jej ani hracky docahovat diva sa na nu ale ked ju chce tak si ju nepoda a krici 😀

ladywitch26
28. aug 2009

caute, tak nasa mala je v posledne dni strasne nervna. predtym v pohode sama zaspinkala, teraz ani za boha. zuri, az je cela fialova, to ani nie je plac, ale az tak odfrkuje. ani v kociku, to bude aj hodinu vyziapovat, ani v sedacke, ani postielke. jedine ak ju mam na rukach a hojdam sa na fitlopte. a 5x denne ma to fakt nebavi. no fakt neviem,co s nou je.

zuzkaprofant
28. aug 2009

lady o prejde moj taky isty bol asi tyzdnen 😀

sirinka
28. aug 2009

zuzka mala spinka iba na rukach, v manduci a obcas v lehatku ale musi byt zapnuta vibracia.....postielku a kocik odmieta...v kociku ked zaspi tak sa musi hybat...ale nie vzdy tam zaspi, tak pol na pol....
a v noci spinka so mnou v posteli.

nikanika28
28. aug 2009

caffte kocky...

nikanika28
28. aug 2009

tak detuchy zaspali...bude zase chvilku ticho 😵

nikanika28
28. aug 2009

DM, tak Mato je sikula 😵 , nam sa tiez nepodarilo, ale z bruska na chrbat pravidelne 😀

zuzkaprofant
28. aug 2009

joj sirinka na ruckach moj tak sem tam zaspava ale potom ma tak ruky bolia , moj sa akurat uz zobudil 😀

sssimi
28. aug 2009

Dm tak super... Ide podľa tabulky šikulka. Moja malá má o 3týždne menej, ale už má náznaky na pretočene... Už ju ani nenechávam samú na prebalovacom pulte...

Mne už sa malá pekne hrá s hrazdičkou... Rozhúpava ich a totál sa z toho teší. Je zlatá.

nikanika28
28. aug 2009

baby, dnes mi prsli prve fotozosity... su uplne uzastne. Robila som porovnavanie Lukasko vs. Klarka. Az na jeden detail...ja blbana, ked som to pisala, tak pri Klarke som dala datum narodenia 14.8. ... 😠 😅 😀 😀
Este mi pridu asi 4 😅 . Mame som dala este jeden spravit k 50-tke.
NO a teraz je akcia na FOTOKNIHU....tak rozmyslam... 😅

sirinka
28. aug 2009

zuzka ja som zvyknuta od klarky, mam poriadne bicepsy... 😀

dupinka
28. aug 2009

nika: a kedy si objednavala? lebo pisali, ze dodanie do 10dni, tak cakam postarku 😉

luba142
28. aug 2009

dupinka aj mne uz prisli fotozosity

nikanika28
28. aug 2009

dupi, no tieto konkretne, co mi prisli, tak v pondelok

zuzkad
28. aug 2009

ahojteeee

...konecne som sa dostala k pc aby som napisala sem 😉 😉
pred vcerom sme sa vratili z chaty z Ruzomberka - Patociny bolo kraasne a maly bol uuuzasny ...normalne mi spinkal skoro cele dni vonku v kociku...ale necudujem sa ..super vzduch, potocik mu tiekol popri spanku 🙂 🙂 🙂 aj som pridala nejake foto https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... mrknite 😉 😉 😉

dnes som bola v Poduunajskych biskupiciach na cisteni tej ranky po ockovani...mala som strach, lebo som pocula, ze deticky to boli, ked to cistia, ale moj len pozeral na doktorku a az ked mu to zalepovali tak plackal troska...ja aj tatino sme stresovali...a bali sme sa 😒 😒 ale zvladol to ukazkovo 😅 😅 😅 o 10 dni ideme zase na kontrolu.

nikanika28
28. aug 2009

teda v pondelok minuly tyzden....
Ahoj Zuzka, tak to sa malemu necudujem...aj ja by som buvala 😀 😀 Maly je zlatucky 😵

atima
28. aug 2009

ahojte
Chcem Vás poprosiť o radu. Stalo sa Vám, že drobec po očkovaní nemal stolicu? Malý mi už štvrty den nekakal ☹ zatial sa netvari, žeby ho bruško bolelo ale doposiaľ kakal aspon raz denne.

sirinka
28. aug 2009

atima zalezi od toho, co papa...
ak je vylucne kojeny a brusko ho neboli, je vsetko ok
ak dostava UM, mal by mat stolicu pravidelnu.

atima
28. aug 2009

je plne kojeny ale doposia take nebolo, už som myslela že vypijem nejaku ovocnu šťavu

sirinka
28. aug 2009

atima to je u kojenych deti normalne...navyse ma mozno rastovy spurt a tak stravi tvoje mliecko do posledneho kusticku... 😉 dalej ho koj na poziadanie, pripadne trosku pocvicte s nozkami a bruskom ci sa nevyprdka a ked je spokojny, vobec sa ani ty nestresuj.

atima
28. aug 2009

dakujem sirinka som kludnejsia 🙂

ludmilabb
28. aug 2009

moja raz nekakala pat sedem dni a potom z nej vysloooo...atima v pohode neboj

baby moja mala posledne dva dni len na rukach chce spat, dnes som ju hodinu a pol nosila, parkrat som si sadla lebo ma uz nenormalne bolel chrbat, joj
v kociku mi dnes von spala az 20 minut, fakt sa neviem od nej odlepit, cely den len okolo nej, vecer som ako vygrcany rezanec. manzel mi vravi, ze ked som si ju tak naucila tak sa mame pochlebe lebo teraz uz inak nezaspi.
predtym ked spala som si kadeco porobila, oddychla popripade pospala ale takto???
akonahle ju polozim do pat minut reve a musim ju zobrat na ruky inak sa neukludni ☹
ale ako citam posledne dni mame viacere narocnejsie...

ladywitch26
28. aug 2009

ludmila, dnes mi moj muz vravel to iste. ze som si ju naucila zaspavat na rukach, tak teraz inak spat nechce. ale ona je taka nervna len tento tyzden, predtym mi v pohode zaspinkala aj v sedacke, aj v kociku. ale od nedele fakt neviem,ako keby nam dieta vymenili. sme obidvaja doma,striedame sa pri nej, ale mame dost obaja.

jamaat
28. aug 2009

No akí sú tí chlapi múúúúdri! 😝

Ahojte. 🙂

ladywitch26
28. aug 2009

jamaat, hej, mudri, len ked jacala,tak mi vycital, ze co ju nezoberiem na ruky hned,nech nejaci a ked som ju neskor kolisala na rukach, tak ze som si ju naucila, ze ju mam skusit dat do sedacky. a rano ked jacala z postielky, tak si siel lahnut vedla do izby. no zabit ho malo...

jamaat
28. aug 2009

lady, mala si aspoň dvere do tej druhej izby pootvárať. 🙂

Inak ako sa ti darí s predajom vecičiek?