Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
29. aug 2009

siri, tu v irsku je to este chvalabohu ok, velmi malo pristahovalcov mimo europy. je tu sice 10% cudzincov, ale drviva vacsina poliakov a ti su vsetko katolici. mesita ani neviem, ci tu vobec nejaka je. iri su dost prchki, donedavna tu este santila IRA, tak tu ta hrstka moslimov velmi nevyskakuje. horsie je to v anglicku. v londyne uz pomaly nemoslima ani nenajdes. a to je haved... ja ked som prisla do irska, tak som sa musela prisposobit, ale moslim sa neprisposobi nikdy. a nastastie tu v 2005 zmenili zakon, takze deti narodene v irsku nemaju automaticky irske obcianstvo. rodicia musia byt rezidentmi...

sirinka
29. aug 2009

lady ale tak to vyzera, ze si budeme musiet postupne zvyknut vsetci...

ladywitch26
29. aug 2009

siri, podla mna to tu bude velmi zaujimave, lebo iri ked sa popiju, tak aj noze povytahuju. a len nech nejaky v tej chvili zbada moslima,tak ho ani velmi provokovat nemusi a bude mela. oni su cosi podobne ako madari, strasni narodovci a tam teraz extremisti vypaluju a vrazdia romov. tak aby to aj tu nebolo s moslimami. tu inak celkovo nevidis vela cernochov, iri k nim nie su velmi priatelski, aj ked v nemocniciach su sami pakistanci a podobne. maju malo doktorov, ale na tych lepsich postoch nevidis okrem ira nikoho. podradne miesta daju pakistancom, aj ked neradi, lebo nemaju inu moznost.

ladywitch26
29. aug 2009

inak mam kamosku a jej sesternica sla pred par rokmi do nemecka robit aupairku. zlata baba, strasne vesela kopa. teraz keby ste ju videli. nasla si chlapa moslima. chodi zahalena, predtym jej najoblubenejsie jedlo rezne, teraz je to neciste maso, tak sa toho ani nedotkne. neusmeje sa, vsetko sa musi pytat chalana, ci vobec moze... jej otec sa minule vyjadril, ze on uz nema dceru, ze ju vobec nespoznava....

ladywitch26
29. aug 2009

mala sa akurat zobudila. po troch hodinach, usmiata od ucha k uchu. ale to asi preto, lebo ma plnu plienku, to sa vzdy rehoce 😀 😀

ludmilabb
29. aug 2009

lady fiha no moja ked sa naje z prsnika obcas zaspi ale to len tak proforma, potom sa preberie

jamaat vy ste sa boli s malou kupat?

sssimi
29. aug 2009

Jaj my čakáme návštevu a ja vás tu čítam 😅 Ešte nemám nič pripravené len ten segedín varím pre mm... Idem mm vyhnať od Compu nech sa môžem do toho všetkého pustiť a ešte aj malá bude o chvíľku papať a zo mna tečie pot prúdom 😝

sirinka
29. aug 2009

lady tak to s tou babou je hrozne...

dm1
29. aug 2009

ja som sa bola vcera odreagovat. Bola som na plavarni aj s vyrivkou, saunou a tak. Maleho strazila sestra. Bolo to super som si normalne oddychla.

jamaat
29. aug 2009

lady, siri, tak to musí byť veľká láska! To so mnou by moslim určite nevydržal. A ani ja s ním. 🙂

ludka, boli sme sa kúpať, ale malá nebola vo vode. Aj včera sme si spravili 3 bystričanky výjazd s deťmi. 🙂

Zajtra sa chystáme do utorka do Štúrova. Tak jej možno nôžky aj omočím.

luba142
29. aug 2009

ahojte dnes 😀
ja som mala teda noc 😒 , o polnoci som malu krmila a o 4 bola hore a hulakala na cely cinziak ale neplakala len tak nahlas rozpravala tak som zase krmila a potom pred 8 ale to uz mm vstal tak si juý zobral a ja som potiahla do 10

a nakoniec som robila palacinky a polievku mame od vcera.

Dnes je u nas uprsane pocasie tak by sa dobre spaloooo

ladywitch26
29. aug 2009

jamaat, ja si nemyslim,ze je to laska. ona bola trosku okruhlejsia a viem, ze takyto typkovia idu hlavne po takych babach. maju trosku nizsie sebavedomie ohladne postavy a ked jej on povie,ze ju miluje, ona sa kludne zahali, vsak co, aspon tie kila navyse nebude vidno.a zobe mu z ruky, lebo on, taky kockos ju ma rad aj s jej kilami. mala som kamosku v anglicku, cele mesiace ju jej frajer vodil za nos, ze ako ju miluje a ze ako to on bez nej vydrzi, ked pojde mesiac na dovolenku. no a len co odisla domov do prahy, tak zrazu vysvitlo, ze bola prenho len taka bokovka, lebo tyzden po jej odchode sa ozenil s moslimkou. to mas tak, u nich musi byt zena panna, inu si on nevezme. ale oni potrebuju niekde "zbierat skusenosti", tak obalamuti nejaku mladu zabu a ma pravidelny sex zadara...

sirinka
29. aug 2009

lady ake mas ID na mmb?

ladywitch26
29. aug 2009

siri, to iste ako tu. resp. teraz neviem, lebo to je v zatvorke. a vedla mam meno mony d. tak neviem,ktore je teraz ide. 🤐

luba142
29. aug 2009

lady to su take pripady no a este ked sa s nim nahodou chce ta zena rozviest tak jej zobere decka a odide do jeho krajiny, ja by som chlapa zo zahranicia nechcela aj keby bol posledny na svete a hlavne tejto narodnosti

sirinka
29. aug 2009

lady to je cislo...podla mena tam neviem vyhladat

ladywitch26
29. aug 2009

siri, dokonca... 😀 106464

jamaat
29. aug 2009

lady, veď ja som tú lásku myslela dosť ironicky.

sirinka
29. aug 2009

lady ta prechodna bundicka je pekna...ale mi uz potrebujeme 98 😒

ladywitch26
29. aug 2009

baby, mala mi dnes uz druhykrat zaspala bez cavikov. bola som v lekarni a kupila som gel teetha sa to vola. homeopatikum na dasna. potrela som jej to s tym, este sice slintala, ale uz ani tak zurivo pasticky nepchala do ust a teraz som ju uspala, ulozila do postielky a zatial plac nepocut. tak uvidim... zatial to vyzera slubne...

jamaat
29. aug 2009

Aj moja odkväcla. Najskôr sa vyhrala na deke pod hrazdičkou, snažila sa to rozbombardovať nohami. Potom sme s ňou podebatili a pri papaní zaspala. Preložila som ju do postieľky, ani cumeľ nepotrebovala.

ladywitch26
29. aug 2009

siri, mali aj vacsie 😉 inak v skutocnosti vyzera krajsie ako na fotke, ja som rozmyslala, ze malej na buducu zimu odlozim. na tuto zimu som jej uz tu cervenu. tato bezova mi pripada taka ako z rozpravky o mrazikovi 😀

jamaat
29. aug 2009

idem aj ja kuknúť.

ladywitch26
29. aug 2009

jamaat, nasa cumel nechce uz vyse mesiaca a pol. cela po tatovi, ani ten nechcel cumel, zato palce vkuse. vraj mu ich mama aj do korenia namacala, ale on to zlizal, trochu sa pomrstil a cmulal dalej 😀
a zda sa mi,ze sa malej asi budu ocka menit. uz tam ma zopar hnedych bodiek....

jamaat
29. aug 2009

tá chlapčenská súpravička je pekná

ladywitch26
29. aug 2009

jamaat, hej je pekna, ale svina dost draha 😀

inak mala je uz hore. spala az pol hodinu, ale uz bola asi hladna. no ale hubuje do kolotoca a smeje sa, takze je to rozdiel. za poslednych par dni sa budila vzdy s placom a strasne mrzuta.

sirinka
29. aug 2009

tak ta moja pre istotu este ani nezaspala...idem ju prebalit a snad uz zalomi...no ale uz je klarka hore...

luba142
29. aug 2009

aj nasa mala uz spi druhy raz ale je aj take pocasie je zamracene a prsi tak sa jej dobre spi 🙂

sssimi
29. aug 2009

Aj moja bambuľka zaspala-uvidíme do kedy. Už máme aj po návšteve ☹ , ale čo už...

S tými moslimami (arabmi) je to des... Aj kamoškina teta si tak pokazila život a pri tom krásna žena... Oni sa musia celé depilovať-a to nemyslím nohy a ruky, ale aj tvár-tie jemné chlpočky na lícach-no všetko kde sú chlpy... Jej otec sa bojí pred zaťom aj niečo povedať alebo si srandičku spraviť, lebo on by bol schopný dať vyvraždiť rodinu...
Ona chodí zahalená aj keď príde sem bez muža, lebo ak by sa to náhodou dozvedel on má právo na všetko aj ju zabiť a nebude za to súdený.... Proste si nadbro zničila život... A rozvod? Buď niekam ujde a dá si plastiku alebo spácha samovraždu-inak sa ho nikdy nezbaví...

sirinka
29. aug 2009

baby a je to tu...prava dolna jednotka uz magdalenke strasi v pusinke...este je to len tak jemnucko citit 🙂