Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
2. sep 2009

tanulik, dík, skúsim. Ci pana, a tá vaša váha!! 😲

ladywitch26
2. sep 2009

my ideme vazit zajtra, ale tiez typujem tak okolo sedem kil...moja chuda chrbtica to uz riadne citi...

simi, aj u dievcata to ide v pohode. nasa ked ju rozbalim z plienky,tak do 5minut cika...staci byt len pripravena so skumavkou pri nej 😀

sssimi
2. sep 2009

Lady naša ciká rozbalená len niekedy... No čo už. Budem striehnuť 😀

monkap
autor
3. sep 2009

sssimi: existuju specialne sacky na odoberanie mocu u babatiek (kupis v lekarni alebo zdrav. potrebach) .... nalepis to dole, a potom ked sa vycika, iba prelejes do skumavky .... uvidime, ako sa to podari, predsalen u patka to bolo ine ...

mne rozbalena tiez cika len malokedy ...

lasenka
3. sep 2009

dobre ranko 😉

my so spinkanim cez den vobec nemame problem, Jakub spinka rano a poobede aj 3-4 hodky vkuse... v noci vstavame 2-krat - o pol jednej a pootm o pol piatej, no uz som si ako-tak zvykla 😉 teraz opat spinkame 🙂

babule, stale balite deticky nasiroko? my mame balit nasiroko nadalej... a na kontrolu mame prist az koncom oktobra 😔

ludmilabb
3. sep 2009

ahojte, dobre ranko mi strasime uz od siestej ale to je bezny ranny cas, potom spi uz len tak po polhodinke doobeda a poobede aj teraz debati akoby nic
lasenka zavisim tie spacie casy 😝 mi nebalime nasiroko od prveho mesiaca, prva kontrola bedrovych klbov bola v poriadku takze doki povedal ze uz nemusime a vy preco mate balit az tak dlho???

ludmilabb
3. sep 2009

jamaat tie nove fotocky su super, musim ukazat manzelovi on ma aj lamal na plazove ale ja som nechcela no mohla som vyskusat aj ked nasa je taka citlivka, vcera som s nou bola tri hodinky v meste, bol tam cyklomaraton a kopec studakov, hluk nenormalny ale v celku to zvladla ale vecer chytila strasny amok, no nedala sa ukludnit asi to potrebovala dat zo seba von, neviem si to inak vysvetlit 😕

lasenka
3. sep 2009

ludmila - no ja neviem... doky povedal, ze je vsetko v poriadku, ale mam nadalej balit 😕 ale musim sa priznat, ze to niekedy flakam a necham maleho len s jednorazovkou...

zuzkad
3. sep 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

nam sa polepsilo...maly vcera prespal cely den...hore bol len po dvoch hodkach..inak stale spinka...asi ho choroba premohla...ale dobre padlo, lebo vidno,. ze je na tom lepsie uz ani tak neprska len sopliky odsavame stale...zato tatino ochorel od maleho 😖 😖 😖 takze starat sa budem o druhe babo moje 😅 😅 😅 😅

baby o co ide pri odbere mocu ?? Maly ten ma ocika kazdy den 😀 😀 😀 ked je rozbaleny a troska mu vetram dlhsie gulky suuuup fontanka uz tecie na mna 😅 😅 😅 😅 cize ja mozem odber mocu vykonavat denne 😀 😀 😀

idem krmit drobceka, zatial papa

lasenka
3. sep 2009

no ja si nepamätam, ze by som bola na odber mocu s Matkom 😕

monkap
autor
3. sep 2009

ahojte ....
las: my ideme s klbikmi na kontrolu o 2 tyzdne ... zatial stale balim na siroko ...

atima
3. sep 2009

ahojte
ja maleho nebalim uz od tretieho tyždna ked sme boli prvy krat na utz doki povedal že ma klbiky vyvinute ako trojmesačne dieťa že zbytočne ho budem počas leta baliť na široko. Tak od vtedy nebalim. Už sme nemali isť ani na treti mesiac no pre vlastne uspokojenie sme išli a všetko ok, ako keby som ho na široko balila. 🙂

monkap
autor
3. sep 2009

my sme mali trosku problemy s klbikmi, tak ja radsej balim ked kazali este ....

lasenka
3. sep 2009

monka - fajn, myslela som, ze som uz ostala sama 😉 ale nechapem, ked je vsetko OK, tak naco potom...

inac - my stale nedrzime hlavicku, nam sa vooobec nechce 😒

lasenka
3. sep 2009

teda hlavicku drzime, len nepasieme ovecky 😉

monkap
autor
3. sep 2009

las: az teraz som si uvedomila, ze mate Matka a Kubka 😵 😵

lasenka
3. sep 2009

monka - 😉 😅

monkap
autor
3. sep 2009

las: patko nemal problemy s klbikmi a tiez som balila do 4 mesiaca .... u nas je kontrola v 4 mesiacoch a ak je to OK tak uz balit netreba ....

lasenka
3. sep 2009

u nas su kontroly tri - v 3. tyzdni, v 3. a 6. mesiaci ...

monkap
autor
3. sep 2009

u nas dve - v 3. tyzdni a po 4 mesiaci .... s lenkou sme ich absolvovali viac, ale to preto, ze sa im nieco nezdalo ...

lasenka
3. sep 2009

monka - aha... ako inac? kojenie mas stale bolestive?

monkap
autor
3. sep 2009

las: v pohode ... kojenie - ano, ale zacala som viac davat s nebolaveho .... z bolaveho len tak 2krat do dna - vtedy to neboli, ak davam castejsie boli .....

ako domcek??

ludmilabb
3. sep 2009

kazdy doktor iny nazor 😝

monkap
autor
3. sep 2009

prave volala babka, ze si vezmu patka na vylet, tak ho idem nachystat 😅

ludmilabb
3. sep 2009

inak konecne mi od siestej zaspala, vsak uz bola vyse dvoch hodin hore aj to som ju musela hondrlat aby si vobec uvedomila ze je hrooozne unavena 😅

lasenka
3. sep 2009

monka - no jasne, hlavne ze kojis 😉
este stale nebyvame doma, no dufam ze tento tyzden dokoncime sadrokarton a mozeme davat dlazby a podlahy 😉 potom ostava visiet uz eln linka v kuchyni a stahujeme sa domov 😉 tesiiiiim sa uz velmi 😉

ludmilabb
3. sep 2009

monkap to mas super, ja idem dnes doobeda kocikovat a poobede slubila mamina ale len tak po sidliko, kde na vylet ho ides nachystat?

monkap
autor
3. sep 2009

las: ved lenke je jedno, z ktoreho dostava kolko-krat denne .... poradila som si, ako som vedela ...

linku ste kupovali hotovu ci ste si dali robit?? my prave zhaname niekoho, kto nam ju vyrobi ...

monkap
autor
3. sep 2009

ludmila: do visnovskej doliny ... to je blizko pri nas, krasna priroda, stromy, potok ..... je tam krasne ....
takze budem sama s lenkou, aspon si v klude pozehlim 🙂

lasenka
3. sep 2009

dali sme ju robit, chcem vyuzit kazde miesto v kuchyni 😉