Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
3. sep 2009

tanulik mrkla som na foto a su super krasna je ta kde maleho drzis na prsiach a pozeras na neho no kraaasa ide tam z teba maminkovska neha 😅 😅 😅 😅 😅

tanulik21
3. sep 2009

jamaat, zaujimavy prispevok... teeeda a ten moj chlopik ma uz 7400g , tak co my potom .... 😀 ? Mne doky kazdopadne povedala - cakat, aj do siesteho mesiacika 😒

tanulik21
3. sep 2009

zuzkad - dakujeeem 🙂 ... ja som kupila do buducna kasicku od nutrilonu, ze vraj prva kasicka ... stalo na obale ... tak som zvedava ako to bude chutit... ako ta najst na facebooku ?

zuzkad
3. sep 2009

tanulik som Zuzana Dvoncova 😉 😉 😉 ...ja som do prikrmovania isla bez vahania...ved mu nejdem ublizit...len som opatrna, aby sa nezapiekol a nemal koliku...ale kaka pekne kazdy den klop klop klop 😉 😉 😉

tanulik21
3. sep 2009

a ako ste si zvykli na lyzicku a prehltanie... slo to? ... na to som najviac zvedava 😀

rybca
3. sep 2009

ahojte, dievcata, keby mal maly horucku po ockovani asi by bol hore a plakal, vsak? normalne mi spinka od siedmej ako obycajne a nechce sa mi ho budit kvoli meraniu teploty, na dotyk sa mi nezda, ze by mal horucku.

tanulik21
3. sep 2009

zuzkad - pridala som si ta, este prosim potvrdit 😀 - tatiana hirsch

sssimi
3. sep 2009

Silviamt to je akože veľa cm? Moja malá mala v 12 týždňoch o 13 cm viac ako po pôrode a doktorka nič nepovedala.... Je to riadny rozdiel medzi doktormi-a vyber si správneho 😠 ... Naša je naplno zaujatá homeopatikami.... Aj zápaľ plúc by najradšej tak liečila, ale zase má to aj niečo do seba...

sssimi
3. sep 2009

Zuzkad riadny smejko je ten Váš Nicolasko... Aj my sme dnes konečne nahrali video kde sa malá smeje... 😀

zuzkad
3. sep 2009

tanulik mam ta 😉 😉 😉

ja som hrda na maleho lebo pekne sa uci s lyzickou..dnes uz pekne otvaral pusinku, pochopil system 😉 😉 😉

rybca ja ti neporadim, lebo mne maleho este nemohli ockovat, lebo mal zapalenu ranku po ockovani TBC a museli sme ist na cistenie...ale pytala som sa na to doki uz do predu...staci davat pri kazdom prebaleni studeny kapesnicek na ten vpich alebo oct. mast....ak ti spinka bud len rada...ak by mal teplotku si myslim, ze by sa ozval urcite 🙂 🙂 drzim paste aby to miminko zvladlo co najsamlepsie 😉 😉

jamaat
4. sep 2009

Dobré ránko.

Vidím, že zuzkad vystriedala v ponocovaní dm1. 🙂

No čudné sa mi to zdalo s tým prikrmovaním, tak som to sem capla. Doteraz bol jej malý plne kojený, potom dostal hnačky, vo výteroch nenašli nič, tak jej odporučili dokrmovať, vraj mu mlieko nestačí.

rybca
4. sep 2009

Dobre ranko, tak my sme to prezili bez horucky..🙂 a dnes rano je vysmiaty, rozprava si, hra sa..🙂 ako keby mu dali nejaky elixir zivota..🙂

jamaat
4. sep 2009

No mohli by nám ten rodičovský príspevok odklepnúť. Minimálna mzda to síce nie je, ale nemá k nej ďaleko.

http://openiazoch.zoznam.sk/info/zpravy/zprava....

monkap
autor
4. sep 2009

jamaat, to by mohli ... potesilo by ....

lasenka
4. sep 2009

ahojte 😉
u nas prsi a je zamraceno 😒 ani neviem, co dnes varit 😒

monka - Lenke vsetko naj k 4 mesiacom 😉

monkap
autor
4. sep 2009

las: vdaka 😵 😵 , ja som si to ani neuvedomila a pritom predvcerom som na to myslela, ze dnes budu 4 mesiaciky

jamaat
4. sep 2009

No včera ste ma potešili s príspevkami o varení. Myslela som, že len ja som taká neschopná, že nestíham poriadne variť, ale utešili ste ma, že nás je viac. 🙂

martinaxyz
4. sep 2009

Ahojte...
včera sme boli v gastroent. amb. a potvrdil sa nám reflux 😢 ...vraj to po čase zmizne, len musíme papať nutrilon ar a máme ho na predpis...
las-ja idem dnes vyprážať palacinky 😎

nikanika28
4. sep 2009

ahojte, aj ja sa pridavam, Lenke vsetko naj k stvorvymesacniku 😀 😀 😵 😵 😵
No ja tiez netusim, co varit, vcera som robila bryndzove halusky a dnes neviem ci nespravim rybu s kasou zemiakovou...vy co varite?

lasenka
4. sep 2009

babule, vdaka za tipy 😉
ja som uz zacala robit francuzske 😉

nikanika28
4. sep 2009

las, ty aka sikula..ja som este ani neranajkovala 😅 😅 ...nie ze varit zacat... 😅

mimi21
4. sep 2009

ahojte
las, ja som robila vcera 🙂
no my sme teda mali noc, zaspala mi uz o 19:15, lebo mi odmieta uz podvecerny spanok a potom je hotova
zobudila sa potom o 2, o 5 a o pol 8 a na toto som ja nie zvyknuta 😅

k tomu rodicovskemu prispevku - vsak sa zvolebnieva, tak nech sa Fico blysne niecim pozitivnym, dobre si to nacasovali hajzlici, dochodcom zas daju vianocny dochodok a takto si naklonia starsie aj mladsie slabsie povahy 😠

martinaxyz
4. sep 2009

mimi- máš pravdu, teraz začnú robiť takéto veci aby si naklonili voličov 😵
boli sme u tej dr. Čiernej...bol tam fakt dobre, taký prístup 😉 ...u nás v Krupine by si mali zobrať znich príklad

jamaat
4. sep 2009

Hehe, no veď nech odklepne, ale voliť ho aj tak nepôjdem. 🙂

Mimi, Emča sa mi tiež začala budiť častejšie. V Štúrove v stene spala opäť celú noc, doma jej to po návrate vydržalo dve noci a dnes sa už zase budila. Našťastie sa len napapá a hneď zaspí. Ale od šiestej už býva vyspatá, vtedy väčšinou vstávame.

jamaat
4. sep 2009

martina, keby som šla s Emčou na gastro, tak asi tiež potvrdia reflux, ale nikam nejdem a očakávam, že to prejde aj bez Nutrilonu AR.

martinaxyz
4. sep 2009

jamaat- ono to prejde lenže náš malý strašne málo priberal a plakal po každom jedle, lebo to aj bolí...on má ten horši reflux...

zuzkaprofant
4. sep 2009

dobre ranecko mi sme doma s ockovania maly plackal sa tak spanoval a chuda musela mu tak pichnut vobec nemal nozicku uvolnenu ta ho to eswte viacej bolelo ale ked som ho zobrala na rucky sa usmieval
ze mu mozem uz davat mrkvicku alebo zemiacik a od 6mesaica aj kasicky tak uvidime ci to bude chciet
este mu aj moej mliecko davam bo este ho mam stale vela salvia mi akurat zabrala nato ze nemam tvrde prsniky ale mam aj tak mliecka ale uz neodssavam vela len potroske a povytlacam si snich rucne aj ked citim ze su plne maly mi nechce vobec ani zobrat do ust prsnik neviem preco asi je cely ja moja mamina to mala tiez pri mne asi sa to dedi alebo co ja viem 😀
aj u nas prisi ale je suepr vonku konecne nie je horuco

jamaat
4. sep 2009

Jaaaj....tak ak je horší, to je iné. Lebo teraz už refluxom nazývajú každé odgrcnutie a niekedy tých lekárov nechápem, ako silou-mocou pchajú umeliny do detí. Teda chápem, keď si pomyslím na tie "darčeky" pre lekárov od umelovýživných firiem.

martinaxyz
4. sep 2009

jamaat- to je fakt...my by sme tiež nešli, ale to už nebolo odgrcnutie, ale triafanie ciela...čo zjedol polku vygrcol a grckal aj 2hod po jedení...proste hocikedy...

zuzkaprofant
4. sep 2009

martinka moj mal take obdobie na zaciatku ze stale mi len grcal ale tak ze az gaucovku trafil 😀 potom to dako preslo som ho len mala dlho po jedeni na ruckach a neikedy mi aj po 2 hodkach sa vygrcal ale chvalabohu preslo
to preco kazu davat umele ked babo grca keby si odsavala a davala mu tak svoje cez flasku ?