Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
4. sep 2009

Takže som pozrela, koľko pýtajú v tom Gašparku, o ktorom som toť písala. 600eur za mesiac. No že drbnutí!

nikanika28
4. sep 2009

jamaat, to je skolka asi pre vyvolenych.... 😨

zuzkad
4. sep 2009

som si objednala prave tento svetrik http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10... sa mi velmi zapacil 🙂 🙂

jamaat
4. sep 2009

No....vo Vyvolených boli teda riadni exoti, takže môže to byť pre vyvolených. 😀

zuzkad
4. sep 2009

jamaat cooooooooo ?? a to nemaju hambu davat este aj reklamu do TV 😠 😠 😠 koksoooo ved to ani nemame taky prijem za mesiac 😕 😕 😕 hovada su to, co tam akoze chcu robit...mi dieta naucia lietat ci co ? 😠 😠

nikanika28
4. sep 2009

Inac som sa predchvilou riadne vytocila..nasla som si v schranke listok, ze mam na poste zasielku (prisli mi vecicky z MMB 😅 😅 ), tak som letela na postu, samozrejme ze zacalo prsat, ja bez dazdnika.....prisla som tam a ona ze....asi to ma u seba, neni to tu ... ??? ... ved naco by to mala u seba, ked mi to nemienila doniest domov, ja som bola cely cas doma... pozerala na mna jak tela.......
tak jej sa asi nechcelo ist hore, drbla papier do schranky a isla s tym prec....ochhhh..ved su jeb...no nechcem ani pisat co.... . Tak ked sa jej s tym nechce chodit k dveram, nech to necha rovno na poste, nie??? Tak ma to nasralo...a este som aj zmokla... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mimi21
4. sep 2009

nika, ani len neblazni, ze by sme sa mali sladkeho vzdat !!! 😅
a stou postou je to presne tak aj u nas, ani nema tu namahu ze by zazvonila ci si doma, ona radsej rovno listok vypise... katastrofa

zuzkad, tak ten sveter je suprovy, si mi chutky narobila, mozem ale aj ja objednat, nie, ja som ZV a ty BA 😵

zuzkaprofant
4. sep 2009

zuzkad mne mm kupil wii tak podla toho cvicim je tam joga a hry tak ked maly spinka ja si hrajem a poprotom chudnem 😀

zuzkaprofant
4. sep 2009

co mate dnes na obedik neviem co si mam navarit

jamaat
4. sep 2009

zuzkad, s tou škôlkou tak ako píšeš. Súhlasím.

nika, mimi, aj u nás je to s poštou tak. Aj keď už sa to v poslednom čase zlepšilo. Asi preto, že poštárka začala chodiť autom. A aj vie, že som na materskej, tak už mi zvoní. Ale tiež ma to riadne vytáčalo, keď som celý deň doma bola a v schránke lístok. Takže hybaj autom do mesta a tam si ešte rad vystáť na pošte. A aj to až na druhý deň.

Sveter je ozaj pekný a ani nestojí až tak veľa. Mimi, ZV a BB je dosť ďaleko, keby som si aj ja? 😀

jamaat
4. sep 2009

Včera som Emke kúpila v číňáku v Kauflande nádherné tepláčky. Už som ich aj oprala a vyzerajú stále perfektne, aj vyzerala kvalitne látka. Keď jej ich oblečiem, odfotím a dám sem foto.

Inak voláme to číňáky, ale je v niektorých už kopa vecí českej, slovenskej, poľskej alebo tureckej výroby.

ladywitch26
4. sep 2009

zuzu, ako tak pozeram na cas, tak skor uz na veceru,nie? 😀

inak ta posta ma doraza najviac, poslala som nasim pred vianocami balik. nasi boli doma cely den, ale nasli si v schranke listok, ze neboli a maju zasielku. no lenze nakolko to bol balik,tak to slo kurierom a teda ani nie za do martina, ale dokonca do ziliny sa pre to museli trepat !!! a to maju 40km 😠 😠 😠

zuzkaprofant
4. sep 2009

unas je super postar a postarka uz ma poznavu vedia ze musia pockat ked zvonia ze mame baby stoja aj 5min kym sa dotrepem ku dveram aj s malym 😀 😀 😀
np lady ja niekedy obedujem aj o 6 vecer nestihacky, akurat som dojedla decku krupicu sa mi nic nechcelo varit ☹

ladywitch26
4. sep 2009

zuzu, z toho si nic nerob, ja som tiez len teraz zacala varit obed. o jedenastej som zacala krmit malu, zaspala mi na rukach, a no zobud ju...ked viem,ze akonahle ju dam do sedacky,do pol hodiny je hore a aj tak ten obed nestiham navarit. tak som ju mala na rukach v kresle tri hodiny. aspon si pospala a ja som si precitala maily a dennu tlac na nete 😀 teraz si kope na deke a ja som dala konecne maso na panvicu a zemiaky do rury, tak snad sa nic nespali, kym ju budem krmit. a spolieham sa na to, ze o pol hodinu ma prist muz, tak keby cosi, pomiesa... 😀

mimi21
4. sep 2009

jamaat ten sveter kludneeee
inac ma dost vytaca ze cim vacsia velkost, tym vyssia cena
a maju to len tieto zasielkove obchody, hajzlici, normalna diskriminacia

ale celkom pekne veci som nasla na tom bonprixe
a potom ma napadlo ze poskusam veci s dlhym rukavom : no tak som zacala aj skoncila koselami - som si myslela ze budem trendy mamina, nie len same tricka a rifle, ale kosele spred tehu E-E
este mam ale taku jednu, nie je original tehu, ale taka volny pod prsami, tak ta je dobra
dnes ju prevetram, ideme k nasim na veceru mamca ma dnes narodky a zajtra mm 🙂

sirinka
4. sep 2009

ahojte...pisete ako dracice, ani sa mi nechce vsetko citat... 🙂

jamaat http://www.myheritage.sk/look-alike-meter-merad... tu je to meradlo...

zuzkad
4. sep 2009

sirinka nakukla som na ten link tvoj super vecicka,..aj ked ja ani nepotrebujem meradlo...lebo maly je presne ako moj Petko ked bol maly...som jednej kamoske ukazala fotku mojho draheho ked bol miminko a ona si myslela, ze je to nas Nicolas 😀 😀 😀 hovoria mi, ze Nico bol naklonovany 😀 😀

babulky kluuudne si objednajte ten sveter ja budem len rada, ze sa paci 😉 😉 ja som si musela objednat 40 velkost cize zacvakam aj viac 😠 😠 😠 aj ja si myslim, ze je to diskriminacia 😠 😠 😠

sirinka
4. sep 2009

zuzkad a u nas kazdy vravel nieco ine a meradlo ukazalo, ze su presne na 50% po kazdom z nas...

jamaat
4. sep 2009

To preto majú tak odstupňované ceny, aby ťa nalákali na tú najlacnejšiu a pri objednávke si to buď nevšimneš, alebo sa s tým zmieriš, že platíš o čosi viac.

Ja mám ešte tehu svetre, ktoré využijem aj teraz, budú mi dobré aj na kojenie. A potom ich predám. Tieto: http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=...

luba142
4. sep 2009

siri-ja som si robila to meradlo a ukazalo mi na kazde fotky inak raz ze sa podoba Barborka rovnako na oboch a raz ze 3 percenta viac na mna a Kristinka je zase na tatina ale to je vidno aj tak 😅

ladywitch26
4. sep 2009

tak ja som tam hodila dokonca az dve stankine foto a v obidvoch pripadoch mi vysiel cisty stred.ze dieta sa podoba aj na matku aj na otca. hlavne,ze kazdy mi vravi,ze stanka je cely otec 😀

luba142
4. sep 2009

lady- ja mam taku skusenost ked bola Kristinka malicka tak rodina z kazdej strany v nej videla svojich lebo sa im tak podobala na mna z nasej a na mm z jeho strany ale ja som vzdy tvrdila ze je cely otec uz od malicka ale teraz Barborka je podobna na starsiu a uz to neriesim a je to vlastne jedno su nase a nech sa podobaju na koho chcu no nie? 😅

sirinka
4. sep 2009

ved ja to beriem iba ako srandu...mne je jedno, na koho sa podobaju, hlavne ze su krasne 😀

luba142
4. sep 2009

siri ale je to zaujimave zistenie 😀 a este teba nemam na FB chodis tam?

sirinka
4. sep 2009

luba chodim...poslem meno do IP

jamaat
4. sep 2009

Aj fungujete vzájomne na tom FB? Píšete si iné ako tu? Reku či sa mám teda zaregistrovať. Včera mi prišla pozvánka na FB od nejakého mne neznámeho bikera.

luba142
4. sep 2009

siri ok

luba142
4. sep 2009

jamat zaregistruj 🙂

sirinka
4. sep 2009

jamaat pod na fb 😉