Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
4. sep 2009

Joooj....no keď to zase budú chcieť odo mňa aj číslo topánok. 😝

jamaat
4. sep 2009

No tak už som tam. Jantaara Stubai

sirinka
4. sep 2009

ta aukcia je haluz 😉

ludmilabb
4. sep 2009

ahojte, jamaat podla tohto mena ta najdem na FB?

ludmilabb
4. sep 2009

aaa uz ta mam 😀

luba142
4. sep 2009

siri uz som ta nasla 🙂

luba142
4. sep 2009

jamat uz aj teba mam na FB 🙂

jamaat
4. sep 2009

musím sa tam nejako zorientovať 🙂

ladywitch26
4. sep 2009

ktora ste to tu dnes spominali dietu...uz som dnes zdlabala jedno magnum, 4 jogurty, konzervu jahodoveho kompotu,velku porciu obeda (hovadzie na mrkve a zemiaky) a stale len beham od chladnicky k spajzi,ze co by som zozrala....takto sa tej slaniny nezbavim...

sssimi
4. sep 2009

Jamat my sme na to práve kukali, že kto mi to poslal žiadosť o priateľstvo... MM hovorí, že dáky mongoloidný čurák 😀 😀 😀 😀 😀

sssimi
4. sep 2009

My sme práve pprišli z oslavy, tak sme sa prežrali gulášu 😅 ... Sarah sa vôbec nepáčilo. Nemohla tam zaspať a nikto sa k nej nemohol ani priblížiť-hneď plakala...

Baby naša malá je strašne na mna a na mm naviazaná... Nikto si ju nesmie zobrať na ruky inak strašne reve. Máte to aj vy tak? Prestane s tým niekedy?

ludmilabb
4. sep 2009

kto mi este chyba na FB? baby viem ze ste tu predtym pisali o posestonedelovych aktivitach s manzelmi 😀 😀 😀
ja mam ale bolesti a doki mi dnes povedal ze mam velke sitie a jazvu, ktora mi to cele zuzila a ze to treba len skusat...ach pytal sa ma a pohlavny styk ste uz po porode mali? a ja, ze vsak vam vravim ze ma to tam straaasne boli jasne ze nie, no a to uz su tri mesiace 😨
na mna sa tie gynekologicke problemy fakt lepia ☹

ludmilabb
4. sep 2009

jamaat ty si rodila v Roosveltke?

naty132
4. sep 2009

Lady ziadna dieta, nas kojacich mamiciek sa to netyka.No ja idem kukat panelak a k tomu si dam nejaku vitaminovu bombu "horalku"a mozno este nieco

luba142
4. sep 2009

ludka- to neviem posudit lebo ja som sita nebola ale skus lubrikacny gel vraj pri kojeni je sliznica suchsia 😉

jeeezis maria akaaaaa to tema vznikla 😕

ladywitch26
4. sep 2009

naty,ved ja dietu nedrzim, ale to moje uz hranici s obzerstvom... 😀

simi, ten mongoloidny curak 😀 😀 😀
inak nasa mala tiez take obdobie,ze ani nakuknut do kocika nikto nemohol,jacala ako diva.aj vcera prisiel sused,prihovoril sa jej a jakoooot. som zistila,ze nas musi mat v dohlade a vtedy si ju moze zobrat na ruky hocikto. ak ma nevidi,koniec. inak sa rehoce na vsetky strany, ale fakt ani otocit sa s nou,lebo ak nevidi,v momente vykrivi usta.

ludmila, ja sitie nemam ziadne, ale tiez ma to dost bolelo na zaciatku. tak sme vytlacili hadam aj pol tuby gelu a slo to.a teraz uz aj bez neho... 😉

ludmilabb
4. sep 2009

heh...no ja som bola sita az dvakrat, bleeee

jamaat
4. sep 2009

ludka, ano v Roosveltke. A bola som tiež riadne zašitá a zdá sa mi, že som tam menšia. Sex som tiež ešte neskúšala.
Po prvom som to mala dobre. Bola som bez chlapa, takže sex bol až dva roky po pôrode. To už som ozaj bola zahojená. 🙂

jamaat
4. sep 2009

sssimi, to ako došiel na mongoloidného čuráka? Veď nemám žiadny mongolský ani idný nick. 🙂

luba142
4. sep 2009

idem kukat panelak tak o 21 caf

mimi21
4. sep 2009

ludmila, nic si z toho nerob, ja sa tiez do sexu moc nehrniem, chudak mm
som sa potom citila ako po druhom porode 😅 😅 😅
a to este skor koncom tehu bolo chuti viac, len mm sa bal ze ublizi malej
a teraz ked ho chcem nastvat, tak mu poviem ze nech sa pozrie na malu a spomenie si na to ako jej buchal do hlavicky, chudak hotovy je potom, aj ked vie ze to nie je pravda

ludka o tych plienkach som ti pisala k fotke na FB

jamaat, idem objednat ten sveter, a pridala som si ta na FB, tak okamzite ma potvrd !!! 😀 😀 😀

jamaat
4. sep 2009

ludka, a ktorá si ty na FB? s fotkou či bez?

ludmilabb
4. sep 2009

ja som rodila pri Paluchovi a dnes sa ma Vodecky nanho pytal, zrejme sa to dalo zasit aj krajsie...
inak sitie hradze je brnkacka oproti sitiu vo vnutri este ze sa mala okolo mocoveho mechura len strajchla lebo to vyzeralo ze do tretice vsetko dobre 😝
jamaat no u nas aj pokusy boli ale ako rychlo zacali tak rychlo skoncili 😅

ludmilabb
4. sep 2009

s fotkou, je ciernobiela

mimi21
4. sep 2009

a este aj toto sa mi velmi paci, ale to skor tak do roboty, nie ku kociku:
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?cat=1.10...

jamaat
4. sep 2009

To mi ide zakaždým aj na mail posielať všetko, čo sa deje na FB? ....... Tápam, tápam, nesmejte sa mi a nečudujte sa. 🙂

martinaxyz
4. sep 2009

vidím, že aj vy fachčíte na FB 😉

jamaat
4. sep 2009

mimi, došľaka, kde a ako ťa mám potvrdiť? Nič nevidím. Fičím na Skype, ICQ, MSN, Pokec ma už aj omrzel, ale tu som nejaká stratená. 🙂

jamaat
4. sep 2009

ludka, ja pri Molitorisovi a keď som mu povedala, že po prvom sa mi rana zle hojila, tak vraj si dá záležať. 🙂

ludmilabb
4. sep 2009

jamaat hej aj mne chodia upozornenia na email