Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
4. sep 2009

jamaat ja som z toho bola zo zaciatku tiez mimo a to reste najprv fungovala len anglictina 😅
a inac uz si ma potvrdila 😉

ladywitch26
4. sep 2009

no, ideme my s malou dovody, lebo mame na to vazne dovody... 😀 😀 😀

martinaxyz
4. sep 2009

jamaat-posielam ti aj ja žiadosť o priatelstvo, potvrdenie máš pri mene

ludmilabb
4. sep 2009

vidis! nabuduce ak nejake nabuduce bude dokiho upozornim ze nech mi to tam pekne zasije inak ma slak trafi

emode
4. sep 2009

jamaat
caf ani ja som zatial nie vo FB zorientovana ale aj to pride ... ak si spomeniem na heslo 😀 dnes sme mali navstevu - kolegyne z roboty mala ako anjelik sa predvadzala ale doobeda ako certisko 😅 😅 😅 a som teda musela piect take ze cernicovy pie 😀

ludmilabb
4. sep 2009

jamaat a ja zase nepoznam MSN takze aj ini tapu, mne staci konik, moje dva maily a facebook 😝

mimi21
4. sep 2009

emode, nerob chutky 😝 😝 😝 budem musiet ist chladnicku vyrabovat 😀 😀 😀

ludka mna sice zasili dobre, aj ked bolo sitia dost, lebo mala mala 3780gramov a tiez to nie je vyhra 😖 😖 😖

ludmilabb
4. sep 2009

emode tak napis meno nech si ta prihodim

luba142
4. sep 2009

martina , emode dajte mena ak chcete na FB ja som Ľubica Duffková 🙂

martinaxyz
4. sep 2009

luba- už som si ťa pridala

jamaat
4. sep 2009

No to je pekná somarina s tými emailami.

mimi, hlavne že hľadám ako blbec už 20 minút pomaly, kde je tvoja žiadosť. 😖

jamaat
4. sep 2009

Prečo vidím, kto vám píše? To vidia aj všetci ostatní mne? Dá sa to zrušiť? Či to tak má byť?
A to prepájanie priateľov....hmm..... 😒

ludmilabb
4. sep 2009

moja mala 3700 g a nikdy nezabudnem na ten euforicky pocit po vyjdeni hlavicky som predychavala este pekne dlho 😀

jamaat
4. sep 2009

Mňa nenechali predýchavať. Emka mala slabé ozvy, takže to urýchľovali, ako sa dalo. Ble!

ludmilabb
4. sep 2009

jamaat o to na facebooku ide
ale ak mas pocit ze ti bude tento styl komunikovania vadit....

luba142
4. sep 2009

martina mam ta

jamaat
4. sep 2009

No veď uvidím. Mám už nejaké zlé skúsenosti s pokecmi a toto veľmi zasahuje do súkromia.

martinaxyz
4. sep 2009

mne sa to pačí na FB, že sa všetci čítame...niekedy je to poriadna sranda...a môžem tam vkladať fotky bez obmedzenia dat 😉

ludmilabb
4. sep 2009

ja zle skusenosti zatial nemam, klop-klop

nikanika28
4. sep 2009

no baby, ja zrovn hram na FB tu mafiu, ci co to je 😀 😀 😀 nechapem, co vlastne robim, ale bojujem o dusu 😀 😀

ludmilabb
4. sep 2009

jamaat jedno je iste, to co mas ty na nastenke vidia len tvoji priatelia a tych si vyberas sama takze by to malo byt ok 😉

martinaxyz
4. sep 2009

nika- ja hrávam farm ville a musím povedať, že som sa do toho riadne zažrala 😉

jamaat
4. sep 2009

No tak dcéra mi to už vysvetlila. 😀

nikanika28
4. sep 2009

mata, co je to o com?

ludmilabb
4. sep 2009

nika ja hravam bejeweled blitz take na rozmyslanie, niekedy sa mi az oci krizia 😵
dalsiu hru na FB nestiham hrat
pred tehu som hravala klasicke hry na PC

martinaxyz
4. sep 2009

nika- tam máš vlastnu farmu, kde pestuješ rastliny, staráš sa o zvieratá...zarábaš peniaze a zveladuješ farmu

dm1
4. sep 2009

no konecne som vas docitala....

odisiel mi pocitac tak som bola par dni mimo internetu... jamaat - preto som neponocovala 😉

vidim ze riesite FB - ja som Dana Malichova - tie co mali napisane meno som si pridala, ine si ma ak chcete pridajte a ja vas potvrdim.

teraz mam otcov komp ale zajtra ho musim vratit. V pondelok by som mala mat opraveny svoj lebo ma uz porazi bez toho netu. Som normalne zavisla... 😉

jamaat - tie upozornenia na mail z FB sa daju v nastaveniach zrusit - vyberies si len na co chces byt upozornovana. Ja som si nechala uz len ked si ma niekdo prida ako priatela.

mimi21
4. sep 2009

ja som mala epiduralku, takze ja som nic necitila a ani ako tie skoro 4 kila isli zo mna von a ani sitie - nastastie !!!

kokso, u nas tak lejeeeeeeeeeeee

martina som si ta asi pridala na FB, ak si to ty 😅

a kto je lucia meszarosova?

emode
4. sep 2009

jamaat presne preto som mala aj ja zvlastny pocit z FB ale necham sa unasat prudom ja som taka ... ale nie uplne 😀
tak teda hlasim do prena ze som Erika Gunárová a v stredu som bola na stavebnom úrade obce DOnovaly a stretla som sa s pani Kachničovou ... 😀 😀 len tak na okraj 😀

len si teraz vaše všetky mena musim spatne pozriet 😝

mystery7
4. sep 2009

ahojte, ja som tiez na facebooku, poslala som vam ziadosti. ja hram tiez farmville, ale casto mi vsetko zhnije, lebo pri tom mojom anjelikovi nemam cas na net 😀