Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
6. sep 2009

ano, tú penovú. Na tom ju aj sprchujem, lebo nie vždy jej vodu napúšťam.

ludmilabb
6. sep 2009

ja som Sofiu davala v noci odgrgavat a iba som ju zbytocne vyrusovala aj tak si nechcela a este aj revat zacala tak som to vzdala vsak ked to nevyjde jednym otvorom vyjde to druhym 😉

zuzkad
6. sep 2009

cafte ...tak dufam, ze uz maly zaspinkal...inak ako som mu dala sirupcek na kasel tak spinka ako dudek po nom...len som mala teraz vecer problem uspat..lebo chodi inak spinkat okolo pol deviatej a dnes mi tu brblotal do teraz.

Inak u nas po novom maly vyhadzuje dudel von z postielky...som vcera hladala dudel a vedela som na 100%, ze som ho nechala v pusinke ked zaspaval..a dudlika nikde tak som mu doniesla druhy a po hodine ako bol v postielke som pocula ako buchol na zem...to by bola nahoda keby oba dva nahodne spadli...sikulka mala je to 😅 😅

bambi uzite si zajtra plavanie 😉 😉 kam chodis ??

ja mam maleho v spaciom vaku vzdy ked sa ochladi vonku a zakryla som ho aj paplonikom, lebo je chuda taky poprechladany ☹ ☹

ludmilabb
6. sep 2009

jamaat, ked uz zacne blabotat na prsniku uz viem ze je the ende lebo len vymysla a kruti sa a cumi mi na bluzku ake kvietky na nej mam potom cuc a zase sa pusti, tak to uz nema vyznam...ale sranda je ked vidi ze uz ide jest tak robi hohohooo ale mala obdobie ze zacala tahat a po minute spustila rev, odmietala jest tak som len skonstatovala ze hohohooo a hovno z toho 😀
momentalne som ju zacala castejsie prebalovat lebo mala zapareninky

ludmilabb
6. sep 2009

na dnes koncim, dobru 🙂

jamaat
6. sep 2009

My sme sa zaparenín konečne zbavili. A zmizli v podstate samy od seba. Možno preto, že sa ochladilo, neviem. Predtým som aj mastila, aj vetrala, aj neviemčo, a figu to bolo platné.

jamaat
6. sep 2009

Ja si dám ešte niečo fajné a idem tiež do postele. Dobrú noc.

sssimi
6. sep 2009

Jamat s tým papaním sme na tom celkom tak isto-aj to hladenie do očí a aj to otáčanie sa 😀

Zuzkad aj moja prdelka už zahadzuje dudel a potom ho pýta... Tiež už som 2x hľadala dudel až za postieľkou...

Sarah ešte zapareniny od narodenia nemala-klop-klop-klop... A to ani nič nenatieram na riťku a v noci neprebaľujem vôbec.

jamaat
7. sep 2009

Dobré ráno. Tak u nás sú už revy a mňa bolí hlava. Budíček mám od pol šiestej, Emka sa celý čas tvári, že sa jej chce spať, ale zaspať ani zaboha nie. ☹

jamaat
7. sep 2009

Už zaspala, tak si idem aj ja ľahnúť.

ludmilabb
7. sep 2009

ahojte mi sme vstali 6:50 zatial dobra nalad pod kolotocom 🙂

nikanika28
7. sep 2009

ahojte, dnes ste tu skoro 😵 . No s tym dudlom je to tiez tak isto aj u nas...chyti a zahodi...nic ine nerobim len dudle hladam, preto ich mam v postielke nachystane tri 😀 😀 😀 .
Simi, my sme tiez nemali zaparenia...a tiez v noci vobec neprebalujem... 😵
No a s tym papanim....preeesne tak isto..zrazu prestane papat, nahodi zamilovany pohlad...uskrn...pusti bradavku a zacne sa vyskierat...je to chutne 😵 😵

jamaat
7. sep 2009

Tak už sme tu. Pospala len hodinku. A už zase je nejaká umrndená. 😒

jamaat
7. sep 2009

A ja v okadených teplákoch. Ale to mi Emka, nie ja! 🙂

nikanika28
7. sep 2009

no Klarka stale spi.. 😕 od osmej

nikanika28
7. sep 2009

na markize je - CO je doma, to sa pocita.... 😀

mimi21
7. sep 2009

ahojte, ako po vikende?

ja tiez v noci neprebalujem, rano ma sice plienka sto kilo, ale malej to nevadi a zaparenu ritku este tiez nemala, nechavam ju casto rozbalenu a natieram tak 2-3krat denne sudocremom

jamaat, dnes idem s mm do BB, on pracovne a ja tiez - po obchodoch 😀 😀 😀 porad kde sa daju kupit dobre ciapocky, lebo ja uz som zufala, poznam bocianik a iny detsky obchod nepoznam

luba142
7. sep 2009

ahojte
ja uz som bola aj v meste lebo som viedla Kiku do skolky aleš od zajta ju bude mam,a tak uz nebudem vstavat a ester si polezim
uz som sa na FB namotala aj na tu farmu 🙂

nikanika28
7. sep 2009

ahoj Lubi, ja som si tiez pustila farmu..ale akosi to nechapem..teda mozno chapem..tam tiez treba cakat, kym to vyrastie, ci? 😀 😀 Clovek aby furt cakal...v mafii, na farme... 😀 😀 😀

sirinka
7. sep 2009

ahojteee....tak kalrka ma za sebou prvu navstevu zubara...presnejsie dentalnej hygienicky...a zvladla to na jednotku a navyse sme dostali pochvalu, ze dobre cistime zubky 🙂

nikanika28
7. sep 2009

no sikulka.. 😵

nikanika28
7. sep 2009

ideme von, paa zatial

mimi21
7. sep 2009

baby tak vy ste jake zavislacky od tych hier 😀 😀 😀
ja zatial odolavam, lebo sa namocem aj ja a bude koniec...

siri mala je sikulka, citala som, ze cim skor si dieta na zubara zvykne tym lepsie a prva navsteva by sa nemala dlho odkladat

zuzkaprofant
7. sep 2009

dobre ranecko co je nove ako babatka spinkaju
nas vcera sa pekne przpraval tak priadol super a nakoniec sa sotho povrackal chudacik sa az zlakol

sirinka
7. sep 2009

mimi hej, tato pani chodieva k nam do MC robit prednasky a ponukla nam, ze urobi takuto prvu navstevu detickam zadarmo, aby sa nebali a mali z toho dobry pocit...

mimi21
7. sep 2009

no mne sa mala tiez vece riadne pogrckala, lebo sme chvilu po kojeni odsavali sopliky a asi som mala vacsiu chvilu pockat

iank ja som malej zvykla trochu caju niekedy davat a v poslednej dobe mi vobec nechce flasu, cumel vytlaca jazykom a rehoce sa na mna 😵 ale na jednej strane aj dobre...

sssimi
7. sep 2009

Ahojte!

Moja malá sa naučila tak neuveriteľne vrieskať, že je to až neskutočné...A má maximálnu výdrž!

jamaat
7. sep 2009

mimi, v Europe je Alltoys, na Huštáku v OCA je Babysvet, na Dolnej ulici hneď oproti Alianzu je podniková predajňa Antony, na Moyzesovom námestí pod tržnicou (vedľa veže) je tiež detský obchod.

jamaat
7. sep 2009

Jeeežiš, Emča je dnes nenormálne urevaná. Hodinu som ju v babyvaku nosila, tak spinkala, no teraz zase reve. 😠

sirinka
7. sep 2009

jamaat vydrz...zajtra bude zase lepsie 😉